Topánky na jeseň 2019: módne trendy a novinky

Topánky sú vizitkou každej ženy, ktorá sleduje módne trendy diktované fotografiami v lesklých časopisoch, takže v roku 2019 sa bez nich nedá robiť, najmä v nadchádzajúcej jesennej sezóne. V tejto súvislosti dizajnéri prezentovali moderným ženám úplne nové modely a štýlové riešenia v segmente tohto typu obuvi. O tomto sa dozvieme neskôr v článku.


Módna jesenná obuv 2019

Sezóna jeseň-zima 2019-2019 ponúka ženám úplne odlišné štýly obuvi, na ktoré sa môžu milovníci módy pozerať, ako aj veľmi konzervatívne osobnosti. Patria k nim tieto možnosti:

 • Mühli. Jedná sa o modely s otvorenou pätou, ktorá môže byť mimochodom užitočná aj pre teplé jesenné dni. Dôraz v tomto prípade je najlepšie urobiť na svetlé farby a veľa dekorácie.
 • Nízka päta. Hlavným mottom módy nadchádzajúcej sezóny je jednoduchosť a pohodlie. Preto rôzne varianty obuvi s nízkym podpätkom oslovia módne ženy. Povolené sú obvyklé hrubé štvorcové tvary a skôr elegantné podpätky „a la kitten heel“. Takéto modely sa stanú nenahraditeľnou každodennou možnosťou a vďaka jasnému dizajnu vytvoria výrazný a nezabudnuteľný luk.

Topánky so stabilnou pätou

  15. „večné“ lode. Tieto topánky zaberajú top top módnych trendov viac ako tucet rokov, a len ich dizajn bol upravený. Dnes je trendom modelu pravá koža a semiš, amožnosti textilného alebo zamatového.
 • Sharp Cape. Vrátili sa do našej módy zo vzdialených 2000 rokov, len v mierne upravenej verzii. Špicatá špička v moderných modeloch topánok dokonale s masívnou alebo tenkou pätou, rovnako ako nízka rýchlosť. Konečným nádychom celej kompozície je prítomnosť veľkého množstva rôznych dekoratívnych prvkov.
 • Popruhy so spinkami. Dizajnéri vo svojich kolekciách potešili modely obuvi, ktoré sú zdobené veľkým počtom popruhov v najneuveriteľnejších väzbách a nie menej rozmanitosťou spojovacích materiálov. Preto sa v nadchádzajúcej sezóne tieto prvky topánok stali plnohodnotnou súčasťou obuvi, a nie len funkčným prvkom.

Topánky s ostrým nosom a veľkolepou dekoráciou vo forme opaskov

 • V mužskom štýle. Androgynný štýl oblečenia a obuvi zostáva po prvý raz jedným z najaktuálnejších. Preto sú pre milovníkov rôznych experimentov užitočné aj hrubé topánky v mužskom štýle a nadchádzajúce jeseň. Oxwords, mokasíny, derby a mnísi budú skvelým doplnkom k ležérnemu vzhľadu aj v kombinácii s viac ženskými odevmi.
 • Zamerajte sa na pätu. Dnes sú v móde neštandardné tvary päty vo forme rôznych sochárskych variácií, vrátane šachových figúrok, ako aj kužeľ, oblúk alebo lichobežník. Samozrejme, je nemožné ich nazvať pohodlnými, ale ako módny akcent sa tieto topánky určite ocenia.
 • „A la Mary Jane“. Pôvodne bol takýto model obuvi výsadou výlučne dievčenskéhošatník. Dnes však ide o plnohodnotnú módnu obuv pre ženy. Moderné modely takýchto topánok sú vybavené pomerne vysokou a mohutnou pätou, rovnako ako jedným alebo viacerými popruhmi, elegantne hodenými cez nohu.

Súčasné strieborné farby

Dôležité! Topánky v štýle Mary Jane sa najlepšie kombinujú s elegantnými šatami, ale treba sa vyhnúť kombináciám s nohavicami.
 • vlásenka. Ďalším "večným" trendom, ktorý sa nebojí času. Dizajnéri dnes, okrem klasických variácií päty, ponúkajú aj modely obuvi s veľmi efektnými tvarmi v tvare obdĺžnika alebo hada.
Dôležité! Vlasy sú považované za najhoršie, ale skôr nebezpečné päty, takže ak máte problémy s takýmito topánkami, potom je lepšie to vzdať.

Zaujímavé: Výber módnych dámskych topánok 2019 na jeseň a na jar (s fotografiami)

 • Pozor na členok. Hlavným prvkom sú všetky druhy lukov a šnurovania. To môže byť aj jemné akcenty dekor, a skôr dlhé tkanie v kolenách dĺžky. V každom prípade budú takéto topánky veľmi relevantné.
 • Flatforms. Jedná sa o topánky, ktoré majú úplne plochú podrážku, ale s vysokou plošinou. Najčastejšie sú vyrobené z plastu, gumy alebo korku. Napriek tomu, že sú považované za hybridy, tieto topánky sú neuveriteľne pohodlné v každodennom nosení a vyzerajú celkom originálne v hotovom obraze.

Elegantná obuv v klasických čierno-bielych farbách

 • Nedostatok pätiek. Tieto topánky sú vynikajúcim príkladom súčasnej kombinácie komfortu a originality dizajnu. Koniec koncov, vďaka výšivke, kamienkom, flitrom, popruhom a zamatom môžete vytvoriť nezabudnuteľný a zároveň pohodlný každodenný luk.
 • Plastové vložky. Obuv vyrobená výlučne z plastu alebo len s čiastočnými vložkami je módnym jesenným trendom z roku 2019, ktorý dodáva futuristickému dotyku obrazu.
 • Glitter. Šumivé flitrové topánky, kamienky a lurex premieňajú aj tie najjednoduchšie štýly obuvi. Hlavnou vecou nie je preháňať ho dekorom, takže hotový luk bol elegantný a nepodobal sa hračke na vianočný stromček.
 • Cat Heel. V podstate topánky s takou pätou majú minimalistický elegantný dizajn, takže je ideálne zapadnúť do bežného kancelárskeho obrazu.

Špicaté topánky s nízkou rýchlosťou

\ t

Pokiaľ ide o farebnú paletu, nezničiteľné klasiky zostávajú čierne. Ale nestojí za to, aby sme sa rozhodli pre nadchádzajúce jeseň opustiť jasnejšie rozhodnutia. Napríklad biela, červená, bobuľovitá, vínová, horčica, modrá a tmavo zelená bude tiež výborným doplnkovým doplnkom módnych jesenných lukov.

Ako nové produkty v nadchádzajúcej sezóne, kovové topánky a možnosti simulujúce kožu pythonu budú zverejnené na módnej aréne, foto príklady, ktoré možno vidieť na stránkach časopisov Vogue, Cosmopolitan a Marie Claire.

Módna jesenná obuv 2019

S nástupomna chladnejších jesenných dňoch sú topánky nahradené topánkami, ktoré budú v roku 2019 obzvlášť dôležité. Dnes, v trende originálne štylistické riešenia, ako aj neštandardné kombinácie tkanín a textúr a nepochybne prítomnosť bohatého množstva dekoru. Avšak, medzi všetkými nepokojov farieb možno identifikovať top módne štýly, ktoré zahŕňajú:

 • Transparentné. Tieto topánky sa vyznačujú nielen originálnym dizajnom, ale aj funkčnosťou, pretože sa jednoducho stanú nenahraditeľnou voľbou na jesenné daždivé dni.

Topánky s lakovanými vložkami

Dôležité! Aby sa do obrazu pridala ešte viac originality, je možné nosiť transparentné topánky s farebnými ponožkami kontrastujúcimi s celkovým lukom.

Zaujímavé: Čo bude módne na jeseň roku 2019, fotografie, módne trendy

 • Štvorcový prst. Podlhovasté štvorcové ponožky, podobne ako mnohé iné trendy, sa nám vrátili z minulosti. Dnes sa tieto topánky môžu nosiť s džínsy a top, alebo s ľahkými šifónové šaty.
 • Úzky dlhý plášť. Plná antipode predchádzajúca verzia. Sú vhodné len pre tých jednotlivcov, ktorí vedú nízko aktívny životný štýl, pretože v takýchto topánkach je dosť ťažké pohybovať sa v nich. Najlepšie je kombinovať tieto topánky s cvokmi, šortkami so širokými sukňami a sukňami midi.
 • Nízky zdvih. Dnes sú topánky s nízkymi podpätkami alebo bez nej na vrchole módnych trendov. V nadchádzajúcej sezóne by sa mala venovať pozornosť výrobkom s ostrým prstom a veľkýmpočet šnurovania.

Topánky so štvorcovým nosom a širokým hriadeľom

Dôležité! Nízke podpätky sa stali základom zbierky módneho domu Dior na jeseň-zima 2019-2019. Boli prezentované v klasickej čiernej farbe so štvorcovou špičkou a zlatou sponou.

Zaujímavé: Módne topánky s popruhmi - absolútny trend pre 2019

 • S geometrickými výtlačkami. Bez pásu, dnes je klietka a husacia noha nikde, takže dizajnéri v tejto ozdobe ponúkali módne ženy a topánky. Najlepšie je kombinovať tieto topánky s kašmírovým oblečením, objemnými vlnenými svetrami, ako aj veľkými monofónnymi šatkami.
Dôležité! Potlačené topánky môžu byť kombinované s farebným vrchom, ale v tomto prípade musíte byť veľmi opatrní, aby sa obrazy navzájom zhodovali, bez vytvárania nerovnováhy v obraze.

Módne farby a modely obuvi

 • Na vlásenku. Nadchádzajúca jesenná sezóna nebude bez nich. V kombinácii s koženými džínsami, nohavicami rôznych štýlov, sukňami a šatami, budú správne.
 • Kovová farba. Rovnako ako topánky, topánky vyrobené v tejto palete farieb sú dnes menej populárne. Aj napriek zdanlivo náročnejší, tieto topánky perfektne zapadajú do rôznych doplnkov.
 • Šport. Budú jednoducho nevyhnutnou voľbou pre tie dievčatá, ktoré vedú aktívny životný štýl. Takéto topánky môžu byť ako s pevnou pätou, tak aj s podrážkou na platforme. Napriek tomu, žepohodlné na nosenie a veľmi univerzálne, pretože sa dajú kombinovať s športovými nohavicami aj klasickými nohavicami.

Kozácke topánky v pastelových farbách

\ t
 • Plošina + päta. Vysoká platforma a hypertrofovaná päta sú novinkou, ktorá bude v trende tejto nadchádzajúcej jesene. Chôdza v takýchto topánkach nie je veľmi pohodlná, takže nie je vhodná na každodenné nosenie. Ale pre párty alebo iné oslavy bude správne.
 • Vložky z farebných textílií. Módna kombinácia ponožiek s sandálmi sa zmenila na plnohodnotný trend, na ktorom sa dizajnéri postavili. Preto budú ďalšie jesenné farebné topánky, ktoré napodobňujú elastickú ponožku, veľmi relevantné.
 • S kožušinovými vložkami. Môžu to byť prísne klasické modely a absolútne neštandardné výrobky zdobené malým okrajom alebo objemovými kožušinovými vložkami kyselinových tónov.
 • Tlač zvierat. V nadchádzajúcej sezóne bude prítomný všade, vrátane topánok. Malé vložky a plnohodnotné výrobky sú povolené.

Topánky v tvare originálu s jasnými odtlačkami

\ t
Dôležité! Dizajnéri navrhli, aby sa odklonili od zvyčajných stereotypov a vybrali si v roku 2019 produkty, ktoré nie sú len ozdobené dravými zvieracími výtlačkami, ale aj menej populárne, ako napríklad krava alebo zebra.

Zaujímavé: Christian Louboutin módna obuv pre rok 2019 - ako rozlíšiť falošný

V jesennej a zimnej sezóne 2019-2019 sa pre ženy pripravilo mnoho nových výrobkov.spomedzi ktorých si každá žena módy bude môcť vybrať topánky alebo topánky. Aby ste o tom mohli byť presvedčení, priniesli sme výber fotografií najmodernejších a najrelevantnejších štýlov nadchádzajúcej jesene.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené21.7.2018Štítky: