Trendy nechtový dizajn - jeseň 2019

Jesenná sezóna v roku 2019 potešila modernú módu nielen novými a neočakávanými trendmi v odevoch, ale aj v segmente dizajnu nechtov, čo je možné vidieť na fotografických príkladoch v portfóliu vedúcich majstrov klincov.

Štýlová jesenná manikúra

Zaujímavé : Jesenná manikúra - nový dizajn

Preto, ak chcete, aby nechtík vyzeral nielen elegantne, ale aj štýlovo, ponúkame vám, aby ste sa podrobnejšie zoznámili s mimoriadne módnymi novinkami jesennej sezóny v segmente nechtového priemyslu, ktoré sú uvedené v našom článku.

Krásny jesenný dizajn

Dekor

Moderná jesenná manikúra určite nemôže robiť bez veľkého množstva dekoru, najmä dáva nechtom lesk a žiarivosť.

Robíte tematickú manikúru v závislosti od ročného obdobia?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Patria sem tieto možnosti:

 • Kamienky . Vždy sa nýtujú oči druhých, takže dizajnéri v nadchádzajúcej jesennej sezóne na ne urobili špeciálnu stávku. Biela, červená, zelená a lila manikúra v kombinácii s kamienkami v tónovej alebo zlatej farbe vytvorí neuveriteľný a módny dizajn. Zvýraznené kamienky môžu byť úplne jedno alebo dva, ale čiastočne.

Jesenná manikúra s kamienkami

 • Fólia . Je to módny hit trendov nechtov z roku 2019, preto v jesennej manikúre bude tento dekor obzvlášť vítaný. Zrkadlenie, rovnako ako kúsky s efektom rozbitého skla alebo craquelure pomôže vytvoriť chytľavý a originálny dizajn.

Jesenná manikúra s fóliou

Novinkou jesennej sezóny v segmente nechtového priemyslu je priestorová alebo hviezdová manikúra, ktorú možno dosiahnuť nielen pomocou maľby, ale aj potlačou fólie na povrchu nechtíka.

 • Kamifubuki . Tento pád by mali byť vyrobené výlučne v strieborných a zlatých tónoch. Ak je manikúra večer, v tomto prípade sú povolené zmeny tónu v tóne s hlavnou farbou, alebo farby na jeseň, ako je modrá, zelená, vínová atď.

Krásna manikúra s kamifubuki

 • Miešanie . Ona hladko migrovala z leta a obsadila slušnú výklenok v jesennej manikúre. Krásny lesklý lesk, dúhový so všetkými farbami dúhy alebo s kovovým podtónom dodá sofistikovanosť aj do najjednoduchšieho dizajnu.

Manikúra s trením

Zaujímavé: Módna manikúra a pedikúra v rovnakom štýle

Trendy techniky

Čo sa týka maľby, príchod na jeseň v móde bude tak stručným vzorom minimalistickej povahy a objemným umením. Hlavný dôraz sa však kladie na tieto techniky navrhovania nechtov:

 • Číselné údaje . V jesennej manikúremali by sa vyrábať výhradne v teplej palete, z ktorých najžiadanejšie budú bohaté odtiene oranžovej a žltej farby. Pokiaľ ide o predmet, môžu to byť kresby vo forme padajúcich listov, zvierat, dažďa, dáždnika, alebo viac kreatívnych možností s obrazmi portrétov dievčat alebo šálky kávy.

Originálny dizajn na nechty

Novinkou jesennej sezóny je vzor na nechtoch vo forme líšt na farebnom základe.

 • Farebný blok . Originálny dizajn, ktorý vyzerá menej pôsobivo na nechty krátkej dĺžky. Jeho význam spočíva v tom, že nechtová platňa je rozdelená do niekoľkých sektorov, ktoré sú vyplnené povlakom rôznych odtieňov. V jesennej manikúre sa odporúča kombinácia dvoch alebo viacerých farieb, ako aj použitie prvkov techniky negatívnych kúpeľov vo forme transparentných plôch.

Jesenný farebný blok

 • Sladký kvet . Veľmi neobvyklé, ale nie menej impozantný dizajn v podobe objemných farebných vzorov. Je vyrobený vrstvením gélového leštidla alebo použitím špeciálneho akrylového prášku. Ako posledný dotyk takejto manikúry môže byť niekoľko kamienkov v podobe malých kamienkov.

Štýlový jeseň Sweet Bloom

 • Vzduchová kvetina.Novinka v segmente jesenného dizajnu, ktorého podstatou je vytvárať pomocou farebných gélových leštidiel beztiaže, ako keby kvety plávali vo vzduchu. Stylisti odporúčajú zdobiť jeden prst týmto spôsobom a pokrývajú ostatné s veľkým množstvomtrblietky. Výsledok bude nenápadný, ale zároveň veľmi módna jesenná manikúra.

 • Ombre . Jemný úsek rovnakej farby v kombinácii s prúžkami trblietavého alebo dekoratívneho piesku je trendom nadchádzajúcej jesennej a zimnej sezóny. Čo sa týka farebnej palety, tohtoročná jeseň ombre by mala byť vyrobená z modrej, pistáciovej a šedej.

Jeseň Ombre

 • Negatívny priestor.Nenatretá plocha nechtu v kombinácii s módnou jesennou farebnou paletou vytvorí svetlý a neobmedzený dizajn. Môžete kombinovať negatívny priestor s geometrickými a kvetinovými vzormi, ako aj mesačnú manikúru.

Štýlové variácie negatívneho priestoru

Zaujímavé : Manikúra francúzština: fotografie nových produktov

Nestarnúca klasika

Okrem novovyvinutých nových výrobkov budú na jeseň v móde konzervatívnejšie možnosti len v mierne upravenom formáte.


 • Lunar . Táto konštrukcia nechtov v roku 2019 prešla významnými zmenami, výsledkom čoho bolo množstvo módnych noviniek v dizajne jesennej manikúry, ktorú môžete vidieť na fotografii v našom výbere. Pre začiatok je to samotný tvar diery. Základná verzia v tvare kosáčika dnes ustúpila do rovnej, dvojitej a trojuholníkovej diery. Okrem toho, v trende aj rôzne kombinácie s inými technikami, ako je abstrakcia, rub, modelovanie a samozrejme matný povrch.

Krásna mesačná manikúra - dizajn na jeseň

 • Tuhá látka .Jedna z najjednoduchších možností manikúry, ktorá so správnym výberom farby môže získať lesk. Preto okrem štandardných nude a pastelových odtieňov odporúčame obrátiť vašu pozornosť na zelené, sivé, fialové a hnedé farby. Malé akcenty vo forme kamienkov alebo kombinácia niekoľkých rôznych textúr v rovnakom dizajne pomôže.

Monotónna jesenná manikúra

 • Francúzština . Francúzsky dizajn už dlho dobyl vrchol módnych trendov, takže viac ako jedna sezóna nemôže bez tejto manikúry. Tento jeseň, klasická biela vzdala svoje pozície v prospech čiernej, šedej a dokonca béžovej. Pokiaľ ide o vrchol, v jesennom dizajne francúzskej manikúry musí byť matná.

Štýlová jeseň francúzština

Ako vidíte, jesenný dizajn nechtov v roku 2019 je veľmi rôznorodý a dokonca neobvyklý vďaka módnym novým produktom, ktoré ponúkajú majstrovi nechtov. Výsledkom toho je, že výsledok nie je len krásny, ale aj vzrušujúci, ako môžete vidieť sami, pri pohľade na fotografické príklady v periodikách venovaných modernému priemyslu na nechty.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02.09.2018Štítky: