Módna farba na vlasy 2019 pre stredné vlasy: nové predmety, fotky

Nezáleží na tom, koľko času plynie a módne trendy nie sú prekvapení prekvapením, najmä tých, ktorí radi menia účesy, experimentujú so štýlom a farbia si vlasy. Títo ľudia by si mali byť vedomí módnych farieb pre ženy pre stredné vlasy 2019.

Takže by ste mali začať s hlavným odtieňom aktuálnej sezóny - blond. Ale iba odborníci odporúčajú zabudnúť na neprirodzené a silne zvýraznené prvky. Dôraz by sa mal klásť na prírodné farby a odtiene piesku. Všetko by malo vyzerať prirodzene, elegantne a nebolo by zrejmé.


Pre jasnosť a originalitu dievčat so svetlou pokožkou sa môžete pokúsiť použiť vo vlasoch zlaté, medové a karamelové odtiene, ktoré v každej situácii poskytnú sviežosť a redukujú niekoľko rokov.

Ďalšou možnosťou farbenia blond vlasov je účinok vyhorenia. To pridá letnú náladu a pridať určitú ľahkosť na ľubovoľný obrázok.

Brunetky so stredne dlhými vlasmi, s alebo bez rany, by mali venovať pozornosť najmodernejšej farbe ženských vlasov z roku 2019 - červenej, so zlatým odtieňom. Je možné, že voľba padla na takúto kombináciu kvôli symbolu tohto roku v čínskom kalendári.

Pre tých, ktorí uprednostňujú menej extravagantný štýl, sú navrhnuté farby kávy a orechov. Ale namiesto obvyklých expertov na farbenie odporúčamepoužívať techniku ​​prechodu - počnúc svetlom a končiac tmavým tieňom. Len tento prechod by mal byť hladký a takmer nepostrehnuteľný.

Mnohé módne domy navrhujú pri maľovaní použitie farby nazývanej „studený gaštan“. To tiež vyzerá prirodzene a elegantne, ale nie každá žena bude vyhovovať. Preto sa na začiatku odporúča vyskúšať si tonikum rovnakej farby, ktorá sa v prípade neúspešného výsledku ľahko vymyje.

To, čo ženy vystrašili, je teraz na vrchole popularity. A hovoríme o šedých prameňoch. Nie je nutné byť vo veku „viac ako šesťdesiat“, aby ste sa držali prezentovaného módneho trendu, pretože dnešný módny priemysel vám umožňuje obnoviť akúkoľvek farbu v kresle stylistky.

Venujte pozornosť! Ak chcete vytvoriť taký extravagantný obraz v mladom veku, bude to trvať určitý čas a silné zosvetlenie prameňov, takže dievčatá a ženy s tmavými vlasmi by sa mali pred začatím postupu poradiť s odborníkmi.

Pre hnedovlasé ženy sú v tomto roku ponúkané studené hnedé odtiene. Môžu byť použité na plné sfarbenie a výber niektorých vlákien. Stojí za zmienku, že trend je teraz mierne viditeľný jantár s ľahkými prameňmi a orechovým podtónom.

Aby ste dokázali svoju silu, vnútornú energiu a pozitívny postoj, môžete zmeniť svoju farbu naohnivý ryšavka. Najlepšie je použiť ho pre dievčatá so svetlou pokožkou a zelenými očami, aj keď sú vhodné aj hnedovlasé brunetky.

V lete roku 2019 je módna farba vlasov pre ženy so stredne dlhými vlasmi tiež dúhovo čierna. To znamená, že k hlavnej tmavej farbe sa pridávajú ľahšie vlákna. Táto vlastnosť tejto sezóny sa nazýva „brnenie“ alebo brondirovanie. Treba však pripomenúť, že tento postup by sa mal vykonávať len v salóne - doma je veľmi ľahké kaziť vlasy.

Ak existuje túžba ďalej sa odchýliť od „nudných“ prírodných vlasov, skúste čerešňové farby a odtiene vín. Napríklad, brunetky môžu prekresliť kučery (úplne aj čiastočne) vo farbe zrelej čerešne, a dievčatá so svetlohnedými a hnedými vlasmi môžu obrátiť svoju pozornosť na džem, brusnice odtiene a bordovej farby.

Ďalšou variáciou tohto farbenia vlasov je použitie čokoládovo fialovej farby. Pre všetky jeho neprirodzenosti, to nie je divné, dáva vlasom prirodzený, ale dobre-upravený a neobvyklý vzhľad.

Stále nie je dostatočne jasný? V predvečer jesene 2019 sa pozornosť šokujúcich fashionistov stále viac priťahuje k jasným a vzdorovitým módnym farbám na vlasy 2019 pre ženy. V prvom rade ide o:

  • "gradient západ slnka." Tento obraz používa bohaté ružové, červené, broskyňové a žlté odtiene. Aplikujú sa na vlasy spôsobom, ktorý sa podobáneobvyklý západ slnka;
  • "Rose Quartz" je vhodný výlučne pre blondínky. Ružová farba sa aplikuje na ľahké vlákna, najčastejšie pomocou techniky balayazh a vytvára jahodový efekt. Vyzerá to zaujímavé a nie zvyčajné, bez toho, aby ste sa ponáhľali do očí.

Pekný modrý odtieň je vhodný aj pre blond vlasy. Napriek tomu, že v porovnaní s minulou sezónou, stratil prvenstvo, ale make-up umelci nie sú pripravení ho opustiť v budúcnosti.

Ďalšou myšlienkou nie je zblázniť sa v snehovo bielom meste - dúhovej farbe. Pramene v doslovnom zmysle slova sú maľované všetkými farbami dúhy. Nie je nutné ovplyvňovať všetky vlasy. Odborníci odporúčajú transformovať týmto spôsobom len spodnú vrstvu vlasov, takže dúha vyzerá len koketicky a neobjaví sa nad očami. Ďalším tipom je prekresliť len malú časť kučier na ľavej alebo pravej strane tváre.

Predtým to už bolo spomenuté, že v tomto roku preferuje maľovanie balayazh a svetlo jantár. Na začiatku budúcej sezóny nič nebráni nikomu, kto chce vyskúšať dvojfarebné sfarbenie. A nejde o zvyčajnú zmenu farebných kučier. V tejto situácii by najprv bola hlava rozdelená na dve rovnaké horizontálne časti. Potom bude horná polovica zafarbená v bielom tieni a spodná bude „uhasená“ čiernou farbou alebo všetko bude opačné.

Ale španielski majstri ponúkajú možnosť vyskúšať si to samipixelové sfarbenie, pri ktorom sa na vlasy aplikuje geometrický vzor chaotickým spôsobom. Na strednej a dlhé vlasy, táto technika zahŕňa použitie módnych farieb pre ženy v roku 2019 (foto). A najčastejšie:

  • nasýtená biela;
  • modrá alebo sivá;
  • oranžová;
  • ružová a čerešňová.

Treba však poznamenať, že pre túto techniku ​​je potrebné zdôrazniť tú časť vlasov, na ktorej sa vzor použije. A potom, čo sa farba začne umývať, na týchto miestach sa objavujú „biele škvrny“, ktoré nevyzerajú veľmi atraktívne a miznú až po ďalšom maľovaní alebo kardinálnom rezaní.

Ako vidíte, tento rok je plný rozporov a kombinuje mnoho štýlov a techník farbenia vlasov. Ale vďaka tomu sa každé dievča a žena budú môcť nájsť, pochváliť sa neobvyklým spôsobom a podmaniť si každého človeka. Hlavná vec je obrátiť sa na skúseného majstra, ktorý nielen transformuje vlasy, ale tiež rozpráva o všetkých vlastnostiach starostlivosti.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané08/03/2018Štítky: