Ako nosiť šatku

Ako správne obliecť šaty, aké zaujímavé je viazať to, čo nosiť - všetky ženy módy sa často pýtajú na tieto a ďalšie otázky. A aj keď je táto nezvyčajná šatka považovaná za univerzálnu vec, stále ju musíte nosiť. A my vás naučíme, ako to urobiť hneď teraz.

Čo je LIC a ako sa to deje

Hovorenie v jednoduchom jazyku, potom LIC je šatka, ktorá nemá koniec, žiadny začiatok. To znamená, že je okrúhly, čo je v každom zmysle vhodné. Možnosti pre viazanie zadnej časti postele môže byť veľa, a tu je všetko obmedzené len vašou predstavivosťou. Ale o tom trochu neskôr. Teraz budeme hovoriť o odrodách tohto modelu a jeho hlavných výhodách.

Klobúk a objektív ako jasné akcenty obrazu

Výhody spánku

 • Snud - šatka pre akúkoľvek sezónu a nachádza sa v zime, v demi sezóne av letnej verzii.
 • Táto šatka sa hodí všetko od klasického kabátu až po tepláky.
 • V každom prípade môžete viazať snood.
 • Môže tiež nahradiť klobúk a nosiť ako plnohodnotnú čelenku.
 • Snud je vhodný pre ženy akéhokoľvek vzhľadu a veľkosti tela.
 • Pomocou tohto šálu môžete opraviť rysy tváre a skryť chyby.
 • Táto vec je praktická a pomáha vytvoriť štýlový obraz v akejkoľvek situácii.
 • Ako správne nosiť šatku, každý sa rozhodne pre seba. Neexistujú žiadne prísne pravidlá a prísne kritériá. Niektoré modely sú vhodné aj pre mužov.

Dôležité!Zakaždým, keď si oblečete a použijete ďalšiu techniku ​​viazania, môžete si byť istí, že budete vyzerať inak.

Odrody obeda

 • Pletené.Samozrejme, že každý pletený šál na zimu je dar z nebies. Ale Snud je najlepší z najlepších pre každú ženu, pretože bol vytvorený špeciálne na ochranu krásnej polovice ľudstva pred chladom a na uľahčenie života. Vlnené šatky môžu byť vytvorené buď pomocou hrubé pletenie alebo jemné a elegantné. A čo si vybrať, je záležitosť vkusu. Praktickosť výrobku z toho sa nestratí.

Zaujímavé Loose Knit

 • Pletené.Skvelá voľba pre mimosezóny. V roku 2018 sa ukázalo, že pletené veci sú veľmi populárne a stali sa základom šatníka pre mnoho módnych žien. A Lud sa medzi nimi umiestnil na zvláštnom mieste, pretože je ľahké ho kombinovať aj s kožou, dokonca aj s vlneným alebo dokonca kožušinovým oblečením. A dokonale chráni pred vetrom.

Dvojstranný úplet vyzerá elegantne

 • Ľahké prírodné tkaniny.Napríklad ľan a bavlna sú skvelým letným riešením pre každé dievča. S týmto šatkou jednoducho nebudete horúci, pretože prírodný materiál umožňuje pokožke dýchať. A tento neobvyklý model je dokonale kombinovaný s šaty, šaty, džínsy, topy a nafúknuté sukne.

Bavlnené doplnky

Dôležité! Pre obzvlášť sofistikované módy, módni návrhári prišli s kožušinou a hodvábne chvosty. Samozrejmeveci možno pripísať na luxusné predmety, ale umožňujú vytvoriť naozaj elegantný a bohatý luk.

Ako nosiť snood? Najoriginálnejšie nápady

Nuž, nastal čas zistiť odpoveď na najdôležitejšiu otázku: ako správne nosiť šatku. A pochopiť všetko podrobnejšie, dávajte pozor na fotografiu z nášho preskúmania.

Snud, ktorý sa ľahko premení na dlhý šál kvôli blesku

Dlhým príslušenstvom je možné zdvihnúť kožený remienok

Zaveste na krk.Čo by mohlo byť jednoduchšie? A tu nezáleží na tom, aký priemer má šatkový golier. Dokonca aj najdlhší model môže byť umiestnený na krk bez akýchkoľvek torzií, a bude to vyzerať správne. A pre nízke dievčatá je tu aj malý bonus. Takže, dlhý hukot, vážiaci na hrudi, bude vizuálne zvyšovať vašu výšku. Snáď jedinou nevýhodou tohto obrazu bude, že voľne visiaci šál sa bude držať všetkého a bude pre vás ťažké pohybovať sa po meste.

Dôležité! Pri výbere snud venujte osobitnú pozornosť tomu, aká farba je. Koniec koncov, nie všetky odtiene môžu byť kombinované s vašim individuálnym farebným typom tváre. Okrem toho je potrebné vziať do úvahy, že čierna vás určite trochu starší a červená zvýrazní chyby na tvári (napríklad sčervenanie alebo akné).

Zaujímavé: Ako nosiť barety je módne: foto

Snud ako kapucňa.Mnoho dievčat si preto vyberá tento model šatky, pretože onapotreby si môžete ľahko položiť na hlavu. Takže, ak sa rozhodnete napodobniť pomocou kapoty na spanie, potom si spomeňte na jedno pravidlo - položte ho cez steh dopredu. To znamená, hodiť si šatku okolo krku, otočiť okolo hrudníka a hodiť výslednú slučku na korunku. Môžete to urobiť kedykoľvek. Hlavná vec je byť teplý a pohodlný.


Tesniaci golier . Tento krátky a široký model si spravidla vyberajú sofistikované a romantické mladé dámy, ktoré majú radi všetko, čo je v ich obraze stručné a bez prehnanosti. Snud-golier sa hodí na krk a dokonale zapadá do vonkajšieho oblečenia bez goliera. Pozrite sa na fotografiu nižšie.

Zaujímavé: Čo nosiť vysoké džínsy v páse

Šatka omotaná okolo krku . Ak je oneskorenie veľmi dlhé, potom sa môže nosiť v dvoch zákrutách, alebo dokonca v troch. V skutočnosti je táto možnosť ponožiek najmodernejšie v súčasnosti. Vytváranie určitého objemu kompozície okolo krku, dievčatá získať veľmi dojemné a ženský obraz, ktorý zdôrazňuje ich krehkosť. V tomto prípade môžu byť vrstvy tiež usporiadané rôznymi spôsobmi. Napríklad na rovnakej úrovni. Alebo natiahnutím spodnej časti a zmenšením horného radu.

A ktorá verzia šatky sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dôležité! Ak má váš odev nízky tón a tlmenú farbu,potom je celkom dovolené vyzdvihnúť jasný sen. Ale tak, že to nie je jedno prominentné miesto, doplňte svoj obrázok kabelkou, rukavicami alebo pančuchami, aby zodpovedali.

Šatka na ramenách.Toto je trend z roku 2019, ku ktorému sú všetky módne ženy ochotné uchýliť sa. Zvlášť dobré tu bude vyzerať hromadne pletené alebo pletené LIC. Hlavná vec, že ​​model bol dostatočne široký a dlhý. A princíp nosenia je jednoduchý - vytiahnite spodný okraj kruhového šatku cez ramená. A to je všetko, vaše ďalšie originálne luk je pripravený. Pre jarmo dievčatá, ak dĺžka šálu umožňuje, je možné znížiť jeden okraj a holé rameno. Taký sen je ideálny pre tesné roláky alebo otvorené šaty. Pokiaľ ide o farbu, je dobré, ak objektív bude v rovnakom odtieni ako vaše hlavné oblečenie, alebo naopak kontrastuje s ním.

Vyzerá to zaujímavo široký pletený LIC s predĺženými slučkami, spojený s sveter

Snud-vest . Samozrejme, táto možnosť znamená, že naozaj máte veľmi široký a dlhý okrúhly šál. Ak je to v poriadku, potom si ho položte, vyrovnajte a zložte spodnú časť dozadu. Týmto spôsobom sa vaše ruky zmenia na improvizované rukávy a chrbát a pás budú úplne zatvorené. Tento spôsob nasadenia na posteľ je vhodný pre dieťa v škole.

Ako nosiť objektív ako vestu

Hood.Mód pre túto čelenku je späť. Ale nie kúpiťv tejto zimnej sezóne môžete ľahko vytvoriť kapotu z bežného lôžka. Ak to chcete urobiť, musíte mať na ramenách šatku na golieri, urobiť dve slučky a jednu na hlavu, aby sa dobre prilepila k hornej časti hlavy. A napriek tomu, na rozdiel od kapoty, šev v tomto prípade by mal byť umiestnený za, na zadnej strane hlavy.

Zaujímavé: S čím a ako nosiť legíny v zime

Dôležité! Najväčšie modely Snud dosahujú dĺžku dva metre a šírku štyridsať centimetrov. Netreba dodávať, že sa od nich dá urobiť čokoľvek.

Pletené sypané, zdobené kožušinou

Ako vidíte, je veľmi ľahké správne a krásne položiť okolo krku. A na to nie je potrebné byť módnym návrhárom. Stačí ukázať malú predstavivosť a štýlový, originálny obraz, ktorý ste práve poskytli.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/12/2018Štítky: