Gél na krátke nechty: dizajn

Gélový lak v roku 2019 sa stal jedným z najpoužívanejších náterov v dizajne nechtov, ktorý sa používa aj na krátkych nechtoch, ako je možné vidieť na rôznych fotografiách s príkladmi takýchto nápadov. Koniec koncov, je možné nielen experimentovať s novinkami a technikami nechtového umenia, ale aj chrániť nechty pred zlomeninami a urobiť manikúru ako celok odolnejšou. Preto sme neskôr v tomto článku uviedli niekoľko originálnych a ľahko použiteľných príkladov dizajnu krátkych nechtov pomocou gélového leštenia, ktoré môže reprodukovať aj začiatočník.

Krásna manikúra pre krátke nechty

Zaujímavé : Jemná manikúra - nové položky

Vlastnosti „krátkej“ manikúry

Ako dlho sú vaše nechty najviac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Keď začnete zdobiť krátke nechtové platne, je potrebné vziať do úvahy ich zvláštnosti, ako aj dodržiavať niektoré pravidlá, ktoré budú mať za následok dokonalý manikúrový dizajn.

Módny manikúrový dizajn pre krátke nechty

 • Veľké množstvo kamienkov a iných ozdôb vyzerá na dlhých nechtoch krásne. Ale taký krátky dizajn nielenže robí hrubú a ťažkú, ale aj vizuálne skracuje.
 • Nájsť „strednú cestu“ v umení maľby, pretožepríliš volumetrické nákresy sa jednoducho nemusia hodiť, ale príliš malé ich vizuálne redukujú ešte viac.

Tmavá manikúra s úhľadným vzorom

 • V farebných kombináciách, obmedzenie použitia 2-3 rôznych odtieňov, pretože pri viac kontrastných prechodoch sa dizajn jednoducho spojí do jedného farebného bodu.
 • Tvar nechtov by mal byť čo najprirodzenejší. Preto je lepšie uprednostniť oválny, okrúhly alebo štvorcový tvar so zaoblenými rohmi.

Monofónna tmavá manikúra na krátkych nechtoch

Dôležité! Napriek presvedčeniu mnohých, že tmavé farby vizuálne skracujú nechtovú platňu, teraz na krátkych nechtoch je prijateľné použitie všetkých farebných paliet. Odporúčame venovať osobitnú pozornosť oblasti nude, ako aj v súčasnosti módnej modrej, vínovej, zelenej, oranžovej a olivovej farbe.

Zaujímavé : Brown manikúra - nápady na dizajn

Vytvorte štýlovú manikúru na krátkych nechtoch s gélovým leštidlom

Vďaka takému dekoratívnemu náteru, ako je gélový lak na nechty na krátkych nechtoch, je možné vytvoriť mnoho originálnych a nezvyčajných vzorov, ktoré sú uvedené aj na fotografických príkladoch v našom článku. Najmódnejšie z nich v nadchádzajúcej jesennej a zimnej sezóne 2019-2019 sú možnosti uvedené nižšie.


 • Tradičný monofónny . Je najvhodnejší pre krátke pazúry. Jasné nasýtené alebo jemné svetlé tóny v monofónnychDizajn vyzerá nielen s lesklým povrchom, ale aj s matným povrchom.

Monofónna manikúra

 • Ombre.Pre krátke nechty je prijateľné aj preťahovanie. Je vhodnejšie použiť niekoľko tónov rovnakej farby, ale je lepšie sa vyhnúť kontrastným paletám, pretože vizuálne deformujú nechtovú platňu.

Ombre gel polish

 • Vzory . Napriek nedostatku priestoru môžu byť krátke nechty zdobené umeleckými maľbami v podobe monogramov, farebných etnických vzorov a mozaikových ozdôb.

mozaika dekoratívnej manikúry

 • Štýlová geometria . Pásy, trojuholníky, obdĺžniky a ďalšie prvky geometrie, ako aj abstrakcie sú najmodernejším manikúrovým dekorom, ktorý sa používa na krátke nechty. Obzvlášť dôležité je usporiadanie geometrických prvkov nie striktne v strede, ako bolo predtým akceptované, ale chaotickým spôsobom.

Geometria na nechtoch

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2019

 • Feng Shui . Úplne nový smer v nail art, čo znamená umiestnenie akcentov v dizajne v súlade s cieľmi v živote. Napríklad, ak dievča sníva o manželstve, stojí za to zdôrazniť len prstenec. Ako dekor je možné použiť ako štandard v podobe kryštálov a iskier, tak maľbu vo forme hieroglyfov.

Výber vzoru prsteňa - pre tých, ktorísny o manželstve

 • „Invertovaný“ francúzsky jazyk . Okrem klasickej verzie francúzskej manikúry, v móde a mierne upravený jej tvar. Jeho význam je, že línia "úsmevu" sa nachádza na základni nechtíka, zatiaľ čo zadok už zohráva úlohu "základu" tohto dizajnu.

Veľmi nezvyčajné a pôvodné francúzske

Dôležité! V upravenej verzii francúzskej manikúry by farebná kombinácia mala byť kontrastná, ale zároveň by mala byť v súlade s ostatnými.


 • Lunar.V tomto prípade sa vykonáva hlavne v klasickej forme, v ktorej je hlavná časť zafarbená jednofarebným dekoratívnym náterom, zatiaľ čo zóna mesiaca je priehľadná. Kombinovaná verzia manikúry mesiaca však nie je o nič menej veľkolepá, keď je plocha mesiaca zvýraznená na rozdiel od hlavného povrchu s kontrastnou farbou alebo povrchovou úpravou.

Krásna mesačná bunda

 • Minimalizmus.Minimalistická manikúra na krátkych nechtoch vyzerá veľmi originálne. Kombinácia nahých a pastelových paliet s malou dekoráciou vo forme zvislého pásu alebo srdca s matným povrchom bude mať za následok jemný a nenápadný dizajn.

Manikúra v štýle minimalizmu

 • Zrkadlo.Dizajn s kovovým leskom je neoddeliteľnou súčasťou jesennej manikúry, ktorú možno vytvoriť aj pomocou gélového leštenia. Je len potrebné zakúpiťpripravený na pokrytie alebo použitie špeciálneho trenia, ako nechtík dostane krásny kovový lesk, ktorý možno identifikovať, ako jeden, a úplne všetky prsty.

Manikúra s trením o krátke nechty

 • Negatívny priestor . To je jeden z najviac módne návrhy dnes, ktorý je široko používaný pri tvorbe manikúra s krátkymi nechty. Okrem „nahého“ mesiaca, manikúra s geometrickými alebo mozaikovými vzormi tiež vyzerá veľmi pôsobivo, pričom jeden alebo dva prvky zostávajú nenatreté.

Lunárna manikúra s použitím negatívnej vesmírnej techniky

Zaujímavé : Francúzska manikúra so vzorom

 • „Rozmanité“.Napriek tomu, že krátke nechty sa neodporúčajú vytvárať volumetrické a bohato zdobené vzory, nie je to dôvod na vytvorenie „nudnej“ manikúry. Stačí kombinovať niekoľko techník nail art v jednom dizajne a ako výsledok budete mať veľmi chytľavé a dokonca textúrované manikúru.

Gélová manikúra v štýle „rôznorodých“

Pri pohľade na rôzne fotografie s príkladmi módnych dizajnov v roku 2019 vytvorených pomocou gélového leštenia na krátkych nechtoch, môžete vidieť, že sú úplne nudné a monotónne. Aj napriek nedostatku veľkého priestoru pre kreativitu, vďaka širokému spektru všetkých druhov dekorov, aj na najkratších nechtoch môžete vytvoriť veľkolepý a neobvyklý dizajn. Hlavnou vecou je získať kreativitu.


Pripravený materiálPodľa redaktorov stránky outletvoderady.sk


Publikované10/24/2018Štítky: