Obchodná manikúra 2019

Pri práci musí moderná žena často spĺňať pravidlá obliekania aj pre nechtíky - v tomto prehľade vám predstavíme najnovšiu obchodnú manikúru v roku 2019 a predstavíme fotografie módnych dizajnov. Čo by mala byť v tejto sezóne módna kancelárska manikúra?


Čo znamená móda?

Podpis dokumentov, obchodné rokovania, práca na klávesnici - ruky obchodnej dámy sú vždy v centre pozornosti a nevedomky priťahujú oko. Preto by manikúra mala byť dokonalá, ale zároveň nie nad rámec obliekania. Dobrou správou je, že módne trendy v roku 2019 vítajú blízkosť prirodzenosti a prirodzenosti - čo je v dokonalej harmónii s koncepciou biznis manikúry.

Veľmi krásna a elegantná manikúra

Trendy vítajú prirodzené odtiene, jemné nahé tóny. Béžová, krémová, broskyňová, svetloružová, slonová kosť. Klasické čierno-biele farby sa dobre hodia aj do takejto manikúry. Z jasných farieb, klasika tiež zaradil červenú - ale bez ďalších konštrukčných prvkov. Pre kancelársku manikúru sú vhodné aj tmavé odtiene - víno, marsala, ak je to dovolené na pracovisku.

Aj z tmavých tónov dávajte pozor na čokoládu, olivu, tmavo modrú farbu. Ak sa rozhodnete uchýliť sa k viacfarebným dizajnom, nehrajte na kontrast - vyberte si pokojné odtiene blízko seba.

A dokonca aj najmodernejšia forma nechtov v tejto sezóne je čo najbližšie k prírodnej forme.Mandľové alebo oválne nechtíky sú ideálne pre kancelárske obrazy. Námestie je tiež relevantné, ale v uvoľnenejšej verzii - bez ostrých rohov.

V prípade obchodnej manikúry v roku 2019 sú vítané návrhy s nízkymi kľúčmi pre krátke a stredné nechty. Príliš dlhé nechty obchodné a kancelársky priemysel neschvaľuje. A samozrejme, kožička by mala byť dobre upravená!

Na zhrnutie, čo je neprijateľné v podnikovej etikete:

 • Vulgárny a príliš špicatý tvar v kombinácii s dlhými klincami;

 • Príliš svetlá farba alebo potlač, najmä v kyslých odtieňoch;

 • Modelovanie objemu, nadbytok iných dekoratívnych prvkov a farebných výkresov.

Zaujímavé:Čokoládová manikúra s dizajnom

Nové a módne návrhy

Vždy môžete vykonať pokojný monochromatický dizajn na nechtoch a ísť do práce. Ale niekedy chcete niečo viac originálne a zaujímavé! V módnom dizajne biznis manikúry v roku 2019 nájdete nové aj dobré staré klasiky, ktoré sú relevantné pre túto sezónu. Vzhľadom k rôznorodosti možností, aj tie najprísnejšie obchodné ženy budú môcť vyjadriť svoju individualitu a byť v trende.

 • Manikúra v minimalistickom štýle je vytvorená jemnými a sotva znateľnými ťahmi. Obzvlášť obľúbená je grafická abstrakcia - pruhy, bodky, cikcaky, geometrické tvary. Vykonávajú sa v jednej verzii a klasickej farbe (čiernej alebo bielej). Ako základňaČasto sa nahé odtiene.

Môžete použiť aj diskrétne kvetinové motívy. Minimalistický origami štýl vzory sú veľmi populárne - v takých dizajnoch, obrazy kvetov a zvierat sú vytvorené pomocou geometrických obrazcov. Najčastejšie v čiernej farbe. Na prízvukové prsty bude vyzerať veľmi originálne.

Tieto vzory kombinujte s jednovrstvovým povlakom. Stojí za to pokúsiť sa vykonať taký dizajn a matný vrch - vyzerá megastinalne.

 • Manikúra s rub-in je veľmi osviežujúci a krásny dizajn pre kancelárske sety. Manikúra nebude chytľavá, ak sa rozhodnete trieť s najmenšími lesklými časticami v kompozícii - vytvoria efekt jemného perleťového povlaku. Venujte pozornosť bielym, sivým, svetlo ružovým a iným nie príliš svetlým odtieňom. Ale z ďalších dekor by mal byť opustený.

 • Dizajn s negatívnym priestorom. V tomto vyhotovení sú jednotlivé časti nechtovej platne ponechané v transparentnej farbe - kresby, srdiečka, geometrické tvary a čiary. Môžete použiť špeciálne prúžky alebo samolepky, ktoré vytvárajú prázdny priestor - musíte na ňom natrieť farebným lakom. Akonáhle odstránite nálepky, vaša luxusná manikúra s negatívnym priestorom bude pripravená!

Alebo použite improvizované prostriedky, aby ste nechali časť nechtu nechránenú, a bude fungovať bežná lepiaca páska alebo kancelárska páska. To je skvelý spôsob, ako urobiť zaujímavejšie monochromatický dizajn. Na našich fotografiách nájdeteRôzne príklady inšpirácie!

 • Manikúra z mramoru - skvelá voľba pre rôzne obchodné manikúry. Imitácia kameňa na nechty v trende v prirodzených odtieňoch, a opäť priamy hit v obmedzenom a lakonickom štýle business lady!

Urobiť takúto konštrukciu v tlmených základných odtieňoch - šedej, bielej, čiernej, rôznych pastelových farbách. Môžete tiež hrať s inými trendovými farbami, ako je popol-ružová.

 • Lineárny gradient. Páči sa vám kapely? Nechajte ich kontrastovať, ale s plynulým prechodom farieb. Táto možnosť ombre sa pripojila k radom trendov nových produktov v tejto sezóne. Všetky odtiene béžovej alebo sivej nádherne dopĺňajú obchodné obrazy - diskrétne as chuťou.

Zaujímavé:Manikúra Ombre: najaktuálnejšie novinky!

 • Rámová manikúra - dizajn s líniou úsmevu a obráteným mesiacom. Obrys nechtovej platne vytvára rám v inom odtieni - pre klasický štýl môžete použiť čiernu alebo bielu. Vyberte si farbu základne podľa vlastného uváženia.

 • Módna kombinácia textúr - matná a lesklá povrchová úprava. Samotný matný vzhľad je drahý a elegantný av kombinácii s leskom vytvára v tejto sezóne veľmi modernú manikúru. Kryt môžete striedať na rôznych prstoch av tomto uskutočnení môžete vykonať sako - s matnou základňou a lesklou líniou úsmevu;

 • A samozrejme francúzska manikúra je stálym klasickým a obľúbeným obchodným štýlom. totoElegantný dizajn nie je považovaný za novinku, ale je ideálny pre kancelársku manikúru. Pre základňu vyberte akúkoľvek farbu v blízkosti prírodného - svetlo ružového, béžového, krémového, pieskového.

Zaujímavé:Francúzska manikúra 2019: módne trendy

V zaujímavých variantoch manikúry sa môže špička nechtu použiť s obvyklou bielou farbou, ale s fóliou alebo trením (vhodné len pre stredne veľké nechty). Môžete tiež urobiť základňu s perlou trením a nakresliť špičku nechtov klasickým bielym. Odtiaľ sú najlepšie úsmevové línie, ktoré sa najlepšie zdržia hlasovania.

Klasiky sa neustále aktualizujú novými riešeniami. Skutočným trendom bol francúzsky štýl ombre - s plynulým prechodom z béžovej na bielu. Špička nechtu zostáva v klasickom francúzskom manikúrovom odtieni, ale bez jasne definovanej čiary.

 • Manikúra Mesiaca sa tiež neodchýli od trendov. Ak ste sa už stali nudnými klasickými výkonmi takejto manikúry, zvážte rôzne variácie tvaru diery - trojuholníkové, konkávne, kosoštvorcové, skosené. Studňa môže byť priehľadná, v štýle vyššie uvedeného negatívneho priestoru.

Pokiaľ ide o dekoračné prvky, nie je potrebné ich úplne opustiť. Môžete pridať 1-2 nechty na ne v žiadnej príliš svetlé techniky. Vhodné stredne veľké kamienky, bujóny, kamienky, perly. Je dôležité cítiť tu hranu, takže dizajn je veľmi stručný. Ako sme už uviedli, obchodný štýl netoleruje nadmerný lesk a brilanciu.

Aký dizajn by ste chceli zopakovať na nechtoch?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Je ťažké predstaviť si modernú úspešnú dámu bez dobre upravených rúk a krásnej manikúry! Dúfame, že naša recenzia s novinkami a fotografiami vás odradila od toho, že obchodná manikúra môže byť len monotónna a nudná - v roku 2019 ponúka nail art industry kancelárske módy veľa zaujímavých návrhov.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané03/05/2019Štítky: