Populárne trendy vo farbe vlasov

Pri plánovaní zmeny obrazu a farby vlasov je vhodné vedieť, ktoré farby na farbenie v roku 2018 sú najobľúbenejšie. Na fotografii môžete vidieť najlepšie správy a možnosti pre rôzne techniky. Potom si vyberte nový obrázok pre seba bude oveľa jednoduchšie.


Zafarbili ste si niekedy vlasy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módne farbivá na vlasy 2018-2019

Nie je tajomstvom, že sa žena rád mení. Pomáha, ak chcete niečo zmeniť na obrázku, dostať sa z depresie a zvýšiť náladu a energiu. Najmä sa odporúča zmeniť sa na jeseň av zime - keď je vonku tmavá a studená, nová nádherná mašľa dá pozitívnu náladu a optimizmus.

Módne sfarbenie sa volí vtedy, keď chcete oživiť váš tón vlasov, dať mu lesk a lesk, žiť v kroku s módou a obdivovať priateľov a známych.

Upozornenie. Radikálne meniť farbu vlasov, triediť svoj šatník. Môže to byť tak, že niektoré veci sa už nehodia alebo vyzerajú tak dobre ako predtým. No, potom sa musíš trochu pohltiť.

Zaujímavé : Nové - Air Touch na farbenie vlasov

Módne farby na farbenie

\ t

Môžu byť zvolené svetlé aj tmavé farby. Dokonca ani jednofarebná farba vysokokvalitnej farby nebude rovnaká, alebude hrať na vlasy. Alebo si môžete vybrať niekoľko odtieňov a urobiť sfarbenie, prechod tónov, gradient - moderné techniky umožňujú priniesť akékoľvek fantázie a nápady do života. Koľko funkcií a možností poskytuje sfarbenie - môžete vidieť na fotografii.

Výber farby na farbenie :

 • pre blondínky by ste si mali vybrať popolavý, medový, svetlohnedý a pšeničný odtieň, možno dokonca odvážny - s olivovým leskom;
 • Hnedé vlasy by mali hľadať bielu, karamelovú, gaštanovú farbu. Najviac odvážni experimentátori by sa mali pokúsiť o farbu „jahodový blond“;
 • pre brunetky si môžete vybrať - alebo ísť v jasných farbách, alebo mať červenú, bohaté farby - módne farby medi, čerešne, vína;
 • rovné alebo vlnité vlasy v dievčati nie sú dôležité pre výber farby, dokonca aj na kučeravé vlasy, gradientové sfarbenie z tmavého na svetlé vyzerá skvele.

Rada. Rusovlasé dievčatá nepotrebujú sfarbenie, taká prirodzená farba je teraz veľmi módna. Ak žena stále chce niečo nové - maľovať jednotlivé pramene alebo tipy, bude to úžasné.

V roku 2019budú módne odtiene :

 • prirodzené tóny - prirodzenosť je v móde;
 • zelená, modrá, neprirodzené odtiene červenej - získajú sa jasné, pôsobivé obrazy;
 • farbou roku 2018 podľa Inštitútu Panton je ultrafialové. Možno, že plné vlasy farbenie bude príliš provokatívne v tejto farbe, ale môžete vždy zastaviťiba na farbe niektorých prameňov, hrotov a dokonca len na rany;
 • gradientové techniky, prechod tónov, kombinácia odtieňov a iných experimentov.

Trendy techniky farbenia vlasov

Stojí za to pozrieť sa na luxusné fotografie z roku 2018 rôznych možností štýlového farbenia vlasov a uistiť sa, že je na čom si vybrať.

Zaujímavé : Ombre na tmavých vlasoch strednej dĺžky: sfarbenie

Obľúbené a nové vo vyfarbovaní 2018-2019

Medzi trendmi a populárnymi rozhodnutiami žien všetkých vekových kategórií existujú také smery.

 • Dvojfarebné sfarbenie - maľovanie jednotlivých prameňov alebo častí vlasov. Často sa na krátke vlasy, ako je tento: odvážne účesy s jasne farebné rany alebo oholil whisky v kombinácii s hlavnou farbené vlasy v modrej, červenej, fialovej.

 • Populačné farbenie získava na popularite.
 • Červený, červený, zlatý, medený odtieň - trend.
 • Ombre alebo hladký prechod tónov - teraz nie je len farbenie vlasov v móde, ale používa sa aj v manikúre av šatách. Efektívnejšie gradient vyzerá na stredne dlhé alebo dlhé vlasy.

Módne Ombre

 • Gradientové sfarbenie - shatush alebo balayazh - zahŕňa prechod tónov z tmavých do svetlých alebo naopak. Takéto techniky sú vhodné pre stredné alebo dlhé vlasy.

Gradient v módnych farbách popola

 • Sombre je podobná technika s ombre, ale prechody sú takmer vymazané, tóny sú vyberané čo najviac.bližšie. Táto možnosť je vhodná pre suché, matné a neudržiavané vlasy, ktoré do nich vdychujú iskru a energiu života.

Technika farbenia sombromom

 • Colombre je ďalším typom obľúbeného farbiva, keď len špičky sú natreté jasnými, neprirodzenými odtieňmi, pričom hlavná časť vlasov zostáva nedotknutá. V tomto prípade sa špičky musia najprv vyčíriť, aby zvolený odtieň ležal čistý a bezchybný.

Módna kolumbijská technika

 • Novinka v sfarbení - deti - zosvetľovanie vlasov pomocou zvýraznenia a výberu niekoľkých tónov. Vlasy sú prirodzené, dúhové, mierne vyhorené na slnku - to je moderná módna požiadavka.

Rada. Moderné majstri kozmetických salónov často kombinujú niekoľko techník, aby dosiahli najlepší výsledok. Vyberte si skúseného kaderníka s kreatívnym individuálnym prístupom ku každému klientovi, potom bude vytvorený luk jedinečný a vhodný len pre vás.

Zaujímavé : zvýraznenie tmavých vlasov v Kalifornii


Najmodernejšie farbenie vlasov v sezóne 2018-2019 je svetlé, neštandardné odtiene a gradient, viacfarebné techniky na vytvorenie jedinečného, ​​energického a štýlové ženy.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené25. november 201Štítky: