Dizajn nechtov Coral

Prečítajte si v našom článku o všetkých jemnostiach korálovo-farebného nechtového dizajnu a inšpirujte sa najrelevantnejšími nápadmi na manikúru!


Široká škála odtieňov

Životaschopná koralová farba sa môže pochváliť najširším rozsahom farieb. Predstavuje jemné a pokojné tóny, rovnako ako svetlé a šťavnaté. Pre príležitostný vzhľad, viac tlmený odtieň koralov bude tým najlepším riešením, a mali by ste si ho vybrať s nasýteným oblečením. Ale v letnej sezóne alebo pri slávnostnej príležitosti môžete „odchádzať“ a robiť manikúru v najviac šťavnatej, dokonca neónovej palete.

Tipy

  • Umenie nechtov v korálových odtieňoch je úžasne kombinované s obrazom v bielych, ružových, červených, modrých a mäty tónoch. Môžete sa však odkloniť od tohto pravidla a prísť s vlastnou jasnou kombináciou. Moderná móda pre kreatívne riešenia!

  • Tento lak dokonale ladí s opálenou pokožkou, takže nezabudnite chytiť fľašu v stredisku! Ak nechcete neustále opravovať manikúru, urobte z nej gél na leštenie pre lepšiu životnosť.
  • Coral neukladá prísne požiadavky na dĺžku a tvar dosiek. Ale ak sa budete držať módnych trendov z roku 2019, potom už viete o irelevantnosti ostrých a príliš dlhých nechtov.

  • Manikúra v takomto šťavnatom odtieni dokonale ladí s jasnou rúžou. Majte na pamäti, že ak majú nechty matný povrch, mali by ste ho opakovať na perách.

Zaujímavé:Manikúra s kamienkami 2019: foto

Nádherný pár

Korálový lak, napriek svojej jasnosti a sebestačnosti dokonale kombinovaný s rôznymi farbami. Chytiť najrelevantnejšie nápady!

  • Módna a krásna kombinácia sa objaví v blízkosti zlata, striebra a iných kovových akcentov. V takejto manikúre by mala byť hlavná úloha venovaná krásnemu koralu a dodatočnej farbe použitej najviac v 35% dizajnu.

  • Biela a čierna sú priateľské s mnohými odtieňmi a korál nie je výnimkou.
  • Svetlý a výrazný dizajn bude založený na koralovom tandeme s tyrkysovou, modrou alebo mäty.
  • Najoptimistickejšia kombinácia manikúry je koralová + žltá.

  • Kombinácia s teplými súvisiacimi tónmi by bola tiež skvelá myšlienka. Môžete ho doplniť neutrálnou béžovou, šťavnatou červenou, romantickou ružovou alebo pozitívnou oranžovou.

  • Manikúra v príjemnom koralovo-hnedom sfarbení by bola vhodná pre každú príležitosť.

Francúzština

Najklasickejším a najelegantnejším dizajnom je samozrejme francúzska manikúra. Popularita v novej sezóne získava béžovú verziu s koralovým úsmevom. Ak chcete, aby sa takéto nechtové umenie ešte viac rafinovalo, zdôraznite líniu úsmevu s farebnými kresbami alebo iskrami ako na fotografii.

Manikúra Mesiaca

Ďalším štýlovým a zároveň klasickým riešením je dizajn mesiaca. Môžete ísť tradičným spôsobom a usporiadať otvor transparentný alebo biely.Môžete sa rozhodnúť pre odvážnejší dizajn a ozdobiť základňu nechtíka so zrkadlovou fóliou alebo kontrastným lakom. Hitom sezóny je návrh diery s geometrií alebo vzormi.

Zaujímavé:Lunárna manikúra 2019: módne trendy

Lunar + francúzština

Spojenie dvoch tradičných techník v jednej štýlovej manikúre je vždy skvelý nápad. Vyhráte dvakrát, ak urobíte úsmev a otvor nepravidelného tvaru a kontrastných farieb.

Brilantné pruhy

Jednoduchosť a elegancia tejto myšlienky je divoká! Jeho podstata vo výzdobe dizajnu nechty korálovej farby lesklé línie. Tento trend je možné realizovať pomocou lepiacich pások alebo šumivého laku. Je pozoruhodné, že manikúra s pruhmi vyzerá rovnako pôsobivo na akúkoľvek dĺžku nechtov.

Matná štruktúra

Očarujúci matný efekt môže byť úplne nový v novej sezóne. Fashionistas ho kombinuje s lesklým povrchom a lesklými akcentmi. Aj tento top vyzerá skvele s akrylovým práškom a zamatovým pieskom. Ak chcete použiť krásu korálovej farby na maximum, môžete použiť niekoľko odtieňov v monochromatickom povlaku.

Romantické kvety

Na koralovom pozadí, krásne kvety vyzerajú ešte krajšie. Táto manikúra je obzvlášť úspešná v jarnej a letnej sezóne, pretože vyzerá svieža a šťavnatá. Bezkonkurenčná farebná kombinácia vo vzorovanom dizajne je koralová s bielou, čiernou,perleťový alebo strieborný lak.

Zaujímavé! Coral v kvetinových vzoroch vyzerá skvele s kontrastnými tónmi, ale ak sa chcete obklopiť aurou nehy, použite pastelové farby v technike akvarel.

Zaujímavé:Manikúra s kvetinami

Glitters

Každá manikúra sa bude hrať s novými farbami, ak k nej pridáte nejaké iskry. Korál k takýmto pokusom je veľmi priaznivý - vyzerá skvele so šumivými prvkami striebra a zlata.

Gradient

Gradient s použitím korálového laku je niečo neuveriteľné. Ak k tomu pridáte sviežosť bielej farby, manikúra získa najromantickejšiu náladu. Kombinácia s modrou a oranžovou vytvorí spojenie so západom slnka a svitania. Ak pridáte tóny modrého do takého tandemu, potom sa na nechtoch znovu vytvorí západ slnka pri mori.

Geometria

Konštrukcia nechtov s koralovými farbami s geometrickým vzorom vyzerá obzvlášť jasne a expresívne. Takáto manikúra je veľkou príležitosťou na použitie kontrastných a šťavnatých odtieňov - s jasne definovanými hranicami geometrického vzoru, sľubujú, že budú dvojnásobne účinné.

Manikúra v štýle geometrie v sezóne 2019 má 2 štýlové možnosti - duch minimalizmu a výnimočnú techniku ​​blokovania farieb.

Výkresy ovocia

Korál je farba leta, dobrá nálada a ovocie. Ak vám prináša podobnéasociácie, prijať cool melón design. Neváhajte, uschovajte si ho v banke nápadov - v lete určite príde vhod!

Motýle

Nový dizajn nechtov v jarno-letnej sezóne je kresbou hmyzu. Ženy módy sa obzvlášť páčili motýle a lienky. Obaja tí a iní vyzerajú skvele vo veľmi trendovej farbe 2019.

Kamienky

Krásna manikúra pre zvláštne príležitosti je zriedka bez luxusných kamienkov. Moderná móda však nie je v protiklade s trblietavým dekorom av každodennom dizajne. Často je dosť len pár malých kamienkov, aby sa manikúra stala zaujímavejšou. Ale nemali by ste sa nechať uniesť s ozdobou kamienkov - inak nehtové umenie riskuje, že vyzerá staromódne.

Na každodennú manikúru sa odporúča použiť sklo, plast, akryl alebo zirkón. Vo večerných pohľadoch Swarovski kryštály budú vyzerať nádherne.

Inspire s krásnymi korálovými farbami nechtov s kamienkami.

Aký dizajn korálovej manikúry sa vám páčil?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Etnické motívy

Coral s bielou farbou a jasnými akcentmi v etnických kresbách vyzerá veľmi originálne a farebné. Obraz s takou manikúrou nadobúda osobitnú náladu.

Napriek zrejmej zložitosti sa takéto umenie nechtov vykonáva pomerne ľahko. Módne ženy s umeleckými talentami kreslia vzory s tenkým štetcom a dievčatá, ktoré sú vždy v zhone, používajú špeciálne šablóny.

Leopardova tlač

Hit sezóny 2019 - leopard v spoločnosti iných vzorov živočíšstva. Môžete vytvoriť svetlý a chytľavý dizajn s lesklým povrchom. Matná textúra dodá ušľachtilejší a tlmený efekt.

Nápady na krátke nechty

Krása koralov spočíva v tom, že vyzerá atraktívne aj na krátkych nechtoch, osviežuje a mení manikúru. Takýto odtieň sa nezhoduje s dĺžkou, ale namiesto toho vizuálne predlžuje platne v dôsledku iridescencie laku. Nápady na krátke nechty - veľa! Vyberte si všetky!

Náš foto-výber možností dizajnu nechtov v koralových farbách má skvelú vlastnosť, ktorá inšpiruje novú štýlovú manikúru. Určite ste pred touto mágiou neodolali!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované04/04/2019Štítky: