Módne plavky 2019

V predvečer leta sa pre mnohých spravodlivých sexu stáva skutočná otázka: aké plavky budú v roku 2019 módne? Návrhári ponúkajú rôzne modely, ktoré umožnia zdôrazniť výhody postavy av prípade potreby skryť nedostatky.


Skutočné módne trendy

V lete 2019 sa stylisti zameriavajú na originálny dizajn plaviek. Schopnosť získať krásne a jednotné v celom tele opálenie zaradil na druhé miesto. Mnohé štýly sú vyrobené z pevných alebo obsahujúcich vložky pokrývajúce jednu alebo inú časť tela. Avšak, klasika zostáva nedotknutá módou, takže milovníci otvorených samostatných plaviek budú môcť prebývať na nich.

Modely módnych plaviek

Najmä pre vás sme vytvorili zbierku fotografií, kde môžete sledovať módne trendy, ktoré sa používajú na vytvorenie plaviek 2019. Najobľúbenejšie nové položky sú nasledujúce.

 • Športové plavky . Ak máte obľúbený model určený na tréning v bazéne, môžete ho bezpečne aplikovať na turistiku na pláži. Nespornou výhodou týchto výrobkov je, že sa jedná o vizuálne štíhlejšiu postavu.

V tomto trende, športové modely obsahujúce kontrastné vložky. Výrobok môže byť napríklad ozdobený jasnými odtlačkami v strede a na stranách je tmavý monotónny.

 • Plavky s vysokým pásom.totoModel je spojený s retro štýlom a vyzerá neuveriteľne atraktívne. Môžu si to dovoliť všetky dievčatá, štíhle a búrlivé. V druhom prípade tento štýl vizuálne koriguje oblasť pásu a skryje vyčnievajúce brucho.

Populárne sú všetky druhy ozdôb, ako napríklad kvetinová potlač alebo geometria. Ozdobte ženskosť s ozdobami.

 • Asymetrické plavky . Tento štýl obsahuje široký popruh, ktorý sa nachádza len na jednom ramene, zatiaľ čo druhé rameno zostáva otvorené. Takýto dizajn môže mať módne pevné plavky a samostatné modely.

 • Plavky s volánkami . Tento model ocenia milovníci romantických lukov. Volániky sa môžu nachádzať v hornej časti, napríklad na remienkoch a zdola, čím sa vytvára veľkolepý baskičt.

Štýlové možnosti

Dôležité! Tento dekor by mal byť vybraný starostlivo a vziať do úvahy zvláštnosti jeho tvaru. Lámanie môže vizuálne zväčšiť časť tela, na ktorom sa nachádzajú. Dievčatá so širokými boky by sa preto mali zdržať ich dna. Súčasne pomôže volánkom v oblasti dekoltu, aby bol hrudník sviežejší.

Zaujímavé:Módne trendy v oblečení: jar-leto 2019

 • Jasné farby a výtlačky . Ich uplatňovanie bude obzvlášť dôležité v roku 2019. Farby ako žltá, oranžová, horúca ružová, akvamarín ainé možnosti. Čo sa týka výtlačkov, favoritmi tejto sezóny sú farby zvierat, napríklad imitácia leopardej kože alebo plazovej kože, geometrie, kvetinové a rastlinné motívy.

 • Laconické plavky . Milovníci diskrétnych elegantných lukov budú môcť tento trend úspešne aplikovať v plážovej móde. Špeciálne pre nich je navrhnutý solídny monochromatický plavky, na ktorom nie sú žiadne dekoratívne prvky. Tento trend možno použiť na vytvorenie zlúčených aj samostatných modelov.

Jednoduchá, ale veľmi pekná možnosť

 • Brilantné plavky . Ak chce dievča priťahovať pozornosť všetkých ľudí na pláži, potom sú pre ňu perfektné plavky vyrobené z lesklej látky, ktorá je jedným z trendov tejto sezóny.

Taký model bude vyzerať skvele na majiteľoch štíhlych napätých čísel. Ak potrebujete skryť problémové oblasti, odporúča sa použiť kombinovanú verziu, ktorá obsahuje tmavé monochromatické vložky v príslušnej oblasti.

 • Plavky so šnurovaním . Tento dekoratívny prvok je schopný upozorniť na tú časť tela, na ktorej sa nachádza, a pôsobiť ako zvýraznenie obrazu. Šnurovanie môže byť prítomné v prednej, zadnej alebo bočnej časti. Takéto detaily nachádzajúce sa v oblasti dekoltu pôsobia impozantne. Táto technika robí obraz tajomným a zdôrazňuježenskosť.

Dôležité! Ak používate šnurovanie, musíte sa zdržať výtlačkov, aby nedošlo k preťaženiu obrazu. Takéto detaily sú povolené iba na monofónnych modeloch.

 • Biele plavky . Ak je výrobok vyrobený v tejto farbe, potom je to ornament sám o sebe. Okrem toho, snehobiely plavky dokážu s výhodou zvýrazniť krásne a rovnomerné opálenie.

Zaujímavé:Tašky na leto 2019: nové položky

 • Plavky s gangom . Ak sa pozriete na fotografiu, ktorá predstavuje samostatné plavky v roku 2019, môžete vidieť, že prítomnosť gangovského živlu je módnym trendom. Často neobsahuje popruhy a je pripevnený na hrudi pomocou špeciálneho strihu.

Stojí za zmienku, že takýto model bude dobre vyzerať na dievčatách s malými prsiami, vďaka čomu bude vizuálne väčší.

 • Plavky s korzetom . Táto možnosť je vhodná pre majiteľov bujných prsníkov. Obsahuje široký popruh, ktorý je upevnený na krku a pevne podporuje hrudník.

Plavky pre obézne ženy

Majitelia nádherných foriem tiež chcú na pláži vyzerať neodolateľne. Po zdvihnutí úspešného modelu plaviek budú môcť zdôrazniť výnosné zvodné formy a zároveň skryť existujúce nedostatky. V našej zbierke fotografií môžete vidieť, ktoré módne trendy sa používajú pri vytváraní plaviek pre rok 2019 pre plnohodnotné plavky.

 • Model svysoká línia pasu . Je to veľmi úspešná konštrukčná technika navrhnutá na vizuálnu korekciu tejto oblasti.

 • Jednodielny športový strih plaviek . Je to ideálne riešenie pre obézne ženy. Odporúčame venovať pozornosť monochromatickým tmavým farbám. Predpokladajme, že možnosť s kontrastnými tmavými vložkami po stranách.

Zaujímavé:Móda pre obézne ženy 2019

 • Ohlávka . Vrchná časť, vyrobená v takomto strihu, dokonale zvýrazňuje bujnú hruď. Ideálna kombinácia so spodnou časťou obsahujúcou vysoký pás. Alternatívnou možnosťou by boli plavky s topom v tvare trička.

 • Plavky so sukňou . Ak je takýto detail prítomný v spodnej časti, pomôže pokryť široké boky a vizuálne znížiť objem v tejto oblasti.

Úplné ženy by sa mali zdržať príliš svetlých farieb, prítomnosti rôznych výtlačkov, množstva dekoratívnych prvkov, najmä volánikov a volánkov.

Aký model plaviek sa vám páčil?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Plavky pre ženy po 50

Návrhári pri vytváraní svojich zbierok poskytli módne plavky 2019 prežien starších ako 50 rokov. Pri ich výbere sa zástupcom spravodlivého pohlavia odporúča, aby zvážili tieto body:

 • hlavný dôraz by sa mal klásť v prospech elegancie a stručnosti. Stojí za to venovať pozornosť plavkám, vyrobeným v minimalistickom štýle;

 • najlepšou voľbou by bol pevný model plaviek. Povolené a možnosť s vysokým pásom;

 • pokiaľ ide o farby, je potrebné uprednostniť diskrétne monotónne možnosti;
 • Prítomnosť určitých dekoratívnych prvkov, ako je šnurovanie alebo volánik, je neprijateľná. Sú určené pre mladšie ženy.

Dúfame, že fotografie z najnovších inovácií, ktoré sú uvedené v našom prehľade, vám pomôžu urobiť správnu voľbu a vybrať si módne plavky pre seba v roku 2019, s maximálnym dôrazom na vaše zásluhy a vyjadrenie individuality.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané03.03.2019Štítky: