Čo sa nosí s dámskou denimovou bundou: foto nápady

Denimová bunda - nadčasový predmet dámskeho šatníka. Najobľúbenejšie farby džínsov v tomto roku sú:

  1. Burgundsko.
  2. Horčica.
  3. Modrá.

Ak sa nebojíš vystupovať z davu, môže to stáť za to vyskúšať si bundy zo žltých, zelených a oranžových odtieňov.

Dievčatá, ktoré sa aktívne riadia najnovšími módnymi trendmi, majú v tomto roku záujem o to, čo nosiť s dámskou denimovou bundou. Odporúčame Vám, aby ste sa zoznámili so zaujímavými variantmi lukov na základe džínsov, určených pre rôzne ročné obdobia - od jari do zimy.

Pravidlá používania džínsovej bundy na jar

\ t

Na jar sa hodí džínsový vrch. S tým, čo nosia dámske džínsy bundy hollywoodske hviezdy, pozrite sa na fotografiu.

Bella Hadid uprednostňuje nosiť džínsový top s vyšívanými džínsami a hrubými topánkami. Pod spodkom môžete nosiť tričko, ktoré by zopakovalo farbu výšivky. Farba topánok je čierna.

Gigi Khidid tiež uprednostňuje hrubé luky. Dievča nosí mikinu s kapucňou a chudú. Džíny farba - sivá. Mikina je tiež vyrobená v tmavých odtieňoch.

Elsa Hosk rád nosí džínsovú bundu s nohavicami a baletnými topánkami. Na spodnej strane radšej nosí krátke nohavice. Pod bundu môžete nosiť akúkoľvek košeľu.


Naučiť sa nosiť džínsovú bundu v lete

Priaznivci klasického štýlu určite nájdu niečo zaujímavé pre seba. Sú to bundy s golierom, gombíkmi ainé prvky, ktoré zvyčajne tvoria klasiku.

Ak nechcete držať klasiky, ale chcete držať krok s dobou, doplňte svoj šatník o džínsové obleky - sako a nohavice. Džíns môže byť, ako s dlhými rukami, tak s krátkymi - ako vesta. Oba modely sa dajú ľahko kombinovať s rôznymi druhmi džínsov.

Ak máte štíhlu postavu, ktorú chcete zdôrazniť, dávajte prednosť tenkým džínsam a zastrčenej košeli. Noste bundu cez vrchol.

V lete, pod sakom by ste mali nosiť vzdušné biele šaty a topánky na vysokom podpätku. Namiesto oblečenia môžete tiež nosiť bielu sukňu a ľahký top. V tomto prípade by mala byť bunda vyrobená vo svetlých odtieňoch.

Letné sundresses, prísne nohavice, nafúknuté sukne a ultrašortky sú len pár možností, s ktorými môžete nosiť džínsový top.

Ako na jeseň nosiť džínsovú bundu?

Džínsy sa môžu a dokonca musia nosiť nielen v teplej sezóne, ale aj v zime. Dizajnéri už niekoľko rokov šijú vyhrievané a dokonca aj kožušinové bundy. Nie sú žiadne hanby počasia.

Ak v meste, kde žijete, jeseň zvyčajne nie je veľmi studená, potom nie je potrebné kupovať teplú bundu. Okrem kožušiny dizajnéri používajú také doplnky na zdobenie džínsov ako:

  • kamienky;
  • guľôčky;
  • koža;
  • čipky;
  • guľôčky.

Čo môžem nosiť s dámskou džínsovou bundou na jeseň 2019? možnostihmota. Ak sa vám páči romantický štýl obliekania, tak prečo nie nosiť teplé šaty pod džínsy. Ak hovoríme o začiatku jesene, môžete nosiť šaty z ľahkých tkanín - šifón, ľan, batis a ďalšie.

Džínsová bunda sa ľahko zmestí do obchodného obrazu. Na spodnej strane môžete nosiť obchodné nohavice alebo rovné nohavice bez ďalšieho príslušenstva. Ak chcete, aby bol obraz jasný a nasýtený, vyberte vrch a spodok rôznych odtieňov. Nohavice môžu byť modré alebo čierne a bunda modrá alebo biela.

Upozornenie. Táto kombinácia farieb, ako je uvedené vyššie, nie je vhodná pre krátke dievčatá. Takže sa zdajú byť ešte nižšie. Ak chcete napraviť situáciu, budete musieť nosiť päty alebo zvoliť inú kombináciu farieb.

Džíny a šortky vyzerajú zaujímavo. Ten môže byť tiež vyrobený z džínsoviny (alebo akejkoľvek inej látky podľa vášho uváženia). Aby nedošlo k zmrazeniu, pod dnom musíte nosiť pančuchy a semišové členkové topánky. Je žiaduce, aby šortky boli zdobené akýmkoľvek doplnkom. Môže to byť nalepovacie vrecká alebo kamienky (korálky, flitre a ďalšie).

Ak ste odvážne, sebestačné dievča, obliekajte si pančuchy s jasnými farbami. Môžu to byť odtiene červenej, žltej alebo fialovej. S obrázkom alebo bez obrázka - vaša voľba.

Nezvyčajná džínsová bunda so sukňou na podlahu a blúzkou. Namiesto sukne môžete nosiť šaty na podlahu. Lem zároveň pokrýva pätu. Veľmi módni stylisti považujú kombináciu prísnej sukne s podlahou adzhinsovki.

Ak chcete vytvoriť elegantný, ženský vzhľad, kúpte si skladané šaty alebo sukňu z tečúcej látky. S nimi bude džínsová bunda vyzerať jednoducho nádherne.

Farebný rozsah dna je veľmi široký. V móde pastel aj svetlé odtiene pre každý vkus.

Prečo stylisti odporúčajú nosiť top vyrobený v nezvyčajných farbách? Červená alebo žltá farba zvýrazňuje zvyšné čokoládové opálenie ako letnú pripomienku. Ak je jeseň teplá, tak prečo nie ukázať ostatným, ako dobre ste odpočívali v lete. Na tento účel je potrebné zvoliť si bundu z jasných odtieňov.

Ako kombinovať džínsovú bundu v zime?

Džínsová bunda je prvkom šatníka, ktorý by sa nemal nosiť v kancelárii alebo na obchodnom stretnutí. Zvlášť ak máte v práci striktné oblečenie. Ak sú orgány lojálni k vašej túžbe vyjadriť sa prostredníctvom štýlového a farebného oblečenia, môžete sa pokúsiť vytvoriť niekoľko lukov na základe džínsovej bundy. Všimnite si, že bude musieť byť kombinovaný s viac či menej klasickými šatníkovými prvkami. Inak sa luk stále nezmestí do kancelárskeho štýlu.

Uvažujme o najzaujímavejších kombináciách, s ktorými by sa na zimnú sezónu 2019-2019 nosila dámska džínsová bunda (pozri na konci článku):

  1. Kombinácia spodných plášťov.

Bunda v tomto obraze nahrádza obvyklú bundu alebo bundu, ktorá sa dá pozerať z pod bundu. Džíny tu zohrávajú skôr praktickú úlohu než estetickú.Vďaka krátkym džínsam, budete nielen vyzerať štýlovo, ale tiež prestať zamrznúť v troche chladu. Prirodzene, v mínus 20 tento luk pravdepodobne nezohreje.

  1. Denim, džínsy a kabát.

Z tejto kombinácie sa môže ukázať celkom plný džínsový oblek. Mnohé ženy módy nosia džínsovú bundu namiesto bundy. Stala sa klasikou módneho žánru. Nasaďte si na srsť alebo krátku srsť. Môžete tiež nosiť krátku bundu.

V závislosti od toho, ako ste vybrali vrch, môžete zvoliť spodnú časť. Najjednoduchšou možnosťou je džínsy. Byť plne oblečený v džínsoviny je bežná vec. Stylisti nepovažujú tento luk za ťah. Naopak, ak máte na sebe džíny dno a džínsy top, to znamená, že ste naozaj pochopiť najnovšie módne trendy.

Pri výbere horného a dolného okraja džínsov sa musíte riadiť skutočnosťou, že materiál a stupeň opotrebovania by mali byť radikálne odlišné. To znamená, že nohavice a sako by mali byť také, aby človek nemohol urobiť jednodielny oblek. Vrch sa môže nosiť modrý a spodný čierny alebo sivý. Môžete tiež nosiť biele džínsy a tmavú bundu.

Upozornenie. Ľahké džínsy si môžu dovoliť len štíhle dievčatá. Ak sú vaše proporcie ďaleko od ideálu, je lepšie, ak si vyberiete pre seba iný odtieň nohavíc. V tmavých veciach bude obrázok vyzerať štíhlejší.

Po zistení, čo si v sezóne 2019-2019 oblečete s dámskou džínsovou bundou, môžete si doplniť šatník džínsy a poslať ďalších.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené21.07.2018