Tvar baleríny: dizajn

Ak dávate prednosť forme nechtov "balerína", potom viete - ich dizajn musí byť vždy dokonalý. A predovšetkým preto, že tieto nechty vyzerajú veľmi chytľavo. Skryť akékoľvek chyby na nich je takmer nemožné. Akýkoľvek nedostatok v konštrukcii alebo spracovaní dosky sa okamžite stane viditeľným. Preto musí byť starostlivo sledovaná "balerína". A nielen pre samotný náter. Perá, na ktorých sa táto nezvyčajná manikúra bude chváliť, by mali byť vždy dokonalé. Možno je to jediná podmienka, ktorú treba prísne dodržiavať. Vo všetkých ostatných ohľadoch je toto nail-art potešením nosiť.


Aký tvar nechtov sa vám najviac páči?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vlastnosti „baleríny“

Chcete sa dozvedieť viac o tejto forme nechtov? Potom je ďalšia časť presne pre vás.

 • Manikúra baleríny sa sotva dá nazvať novinkou. Prvýkrát v priemysle nechtov sa objavil v deväťdesiatych rokoch. Potom táto forma bola jednoducho divoko obľúbená u všetkých módy našej krajiny. Dlhé obdobie trvala na módnom Olympuse.
 • Dlhé obdobie bolo toto nail-art nevyžiadané. Ale teraz je opäť pripravený preniknúť do mysle moderných módy a dokonca vytlačiťKlasická štvorcová manikúra.
 • "Balerína" sa považuje za univerzálnu formu nechtu. Najmä mladé dámy ju milujú za to, že jej vizuálne predlžuje prsty a robí ich elegantnými. Úplne všetky ženy si môžu dovoliť nosiť takúto manikúru, bez ohľadu na pleť veku a spoločenského postavenia.

 • "Pointe Topánky" zahŕňajú niekoľko vlastností najznámejších nechtov naraz. Napríklad ovál je jasne viditeľný v dĺžke a hladkosti dosky. Špička je mierne zúžená ako trojuholník a na spodnej časti nechta môžete presne vidieť štvorec. Forma dostala svoj nezvyčajný názov, samozrejme, vďaka ostrému rohu.
 • V súčasnej dobe, súbor "baleríny" súbor. Takže strach, že táto štýlová manikúra vám nevyhovuje, nemali by ste.

Dôležité! Aby sa klinec dostal do tvaru "bodu", je potrebné mať dosku dostatočnej dĺžky a pevnosti. Inými slovami, na krátkych a tenkých krehkých nohách takáto krása zlyhá.

Zaujímavé:Mačacie oko manikúry

Módny dizajn

Vytvorenie krásneho dizajnu na forme nechtov "balerína" je celkom jednoduché. V roku 2019 sa internet doslova hemžil fotografiami, ktoré zobrazovali najoriginálnejšie nápady pre toto umenie. Teraz ich budeme zdieľať to najlepšie.

 • Klasická francúzština . Netreba dodávať, že francúzska manikúra spolu s balerínou bude vyzerať jednoducho úžasne. Francúzsky jazyk je vždy relevantný. Nevychádza z módy,zdôrazňuje presnosť nechtov, je ľahké „žiť“ v akomkoľvek obraze - jedným slovom je dokonalý. To znamená, že ich zdobenie „pointe shoes“ by bolo správnym rozhodnutím.

Dôležité! Pri použití francúzsky na "balerína", môžete použiť nielen obvyklé pastelové odtiene. Celkom vhodné tu bude jasnejšia paleta farieb, najmä preto, že je to teraz skutočný trend.

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

 • Gotický smer . Neobvykle, tento tvar nechtu môže byť vyrobený, ak budete maľovať v čiernej farbe uhlia. Nechtové dizajnéri s humorom nazývajú takúto výzdobu rakvou a sotva má zmysel vysvetľovať prečo.

Vyzerá to ako manikúra v tomto dizajne, samozrejme, neštandardná a pochmúrna. Je ťažké to nazývať každý deň. Ale na Halloween alebo akékoľvek tematické párty, to sa zmestí presne, najmä ak kreslíte biele lebky na tmavom pozadí.

Štýlové "truhly"

 • Pastelové a nahé tóny . Ak ste priťahovaní k niečomu krásnemu a ženskému, potom všetky prostriedky „balerína“ v jemných pastelových farbách a vždy s kamienkami. Veľmi ju miluje. Všeobecne platí, že v spravodlivosti je potrebné poznamenať, že "pointe topánky" v diskrétnych nahých odtieňoch a s obmedzeným dekorom vyzerajú oveľa lepšie a zaujímavejšie ako s agresívnym dizajnom.

Dôležité: Ak chcete na svoj obraz pridať luxus a pritiahnuť pozornosť ostatných na nechtík, potom ozdobteprstene prstene. Navyše, čím viac budú, tým lepšie - teraz je to aj módne. A vaša manikúra z toho bude mať prospech.

Zaujímavé : Luxusné zlato v manikúre

 • Ombre.Ďalšia myšlienka na vytvorenie módnej manikúry. Urobiť ombre (alebo gradient) je pomerne jednoduché a doma. K tomu je potrebné natiahnuť niekoľko typov farieb na nechty. Aj keď v prípade baleríny existuje jedna „ale“ - farba by nemala byť zvolená jasná, ale medzi vyššie uvedenými nahými odtieňmi. Okrem toho je dostatok priestoru v dobrej dĺžke, aby sa dosiahol skutočne krásny prechod napríklad z ružovej na mliečne výrobky.

Dôležité! Ešte viac k transformácii vyššie nail-art vám pomôže flitre, ktoré dodajú nechtom jednoducho luxusnú nádheru.
 • Glitter Design . Forma baleríny na nechty je ideálna pre brilantný dizajn, navyše táto manikúra bude skvelým riešením pre Nový rok. Je tu mnoho variantov výkonu.

Iba jeden alebo dva klince sú pokryté trblietkami, buď len špičkami alebo otvorom, alebo zobrazujú zložitý vzor pomocou lesku. V každom prípade, takže si nevyberiete, bude to vyzerať skvele, pretože "pointe topánky" sa zdajú byť vytvorené, aby ich zdobili.

Perfektný dizajn nechtov pre každý novoročný vzhľad

 • Matt balerína . V skutočnosti, v tomto manikúra budete kombinovať dva neuveriteľne módne trendy naraz. Uhlový tvarklinec, pokrytý matným lakom, bude vyzerať veľmi jemne a žensky. V tomto prípade nie je vôbec potrebné dávať prednosť výnimočným pastelovým tónom.

Zaujímavé : Najkrajšia matná manikúra

Ako hlavné farebné riešenie si dnes môžete vybrať najobľúbenejšie farby: burgundskú, tmavomodrú, tmavozelenú, odtiene berry, fialovú. Veľmi efektívne na tomto manikúra bude vyzerať ako kamienky. A pridať luxus do obrazu, dať na nechty jeden veľký kryštál, ktorý vytvorí kompozíciu.

 • Priestranná výzdoba . 3D kresby na dlhých nechtoch vždy vyzerajú výnimočne. Vyrobené s gélovým leštením vytvárajú neuveriteľnú kompozíciu na nechtovej platni. Preto, ak ste nositeľom formy nechtovej baleríny, uistite sa, že sa na nich pokúšate zobraziť objemný vzor.

Môže to byť čokoľvek: kvety, ktoré budú obzvlášť dôležité v lete a na jar, slávnostné, tematické dekorácie, len nezmyselné vzory - v jednom slove všetko.

Dôležité! Keď robíte manikúru s kamienkami, nezabudnite na jedno pravidlo: čím dlhšie nechty, tým menšie množstvo kryštálov by malo byť na prst.

Zaujímavé : Krásne kresby na nechtoch

 • Vzor mramoru.Keďže tento typ konštrukcie sa spravidla vykonáva v jasných farbách, bude to vyzerať obzvlášť výhodné na nechtoch nazývaných „pointes“. Správne vykonávanie tejto technikymramor kresba, dostanete veľmi štýlové a neobvyklé dekor nechty, ktoré budú obzvlášť dôležité v zime. Ak nechcete, aby sa mokrý gél vytváral vhodný vzor, ​​môžete použiť špeciálne samolepky, ktoré pôsobia aj na mramorované nechtíky.

 • Flock.Ak sa rozhodnete „zabaliť“ balerínu do kŕdľa, môže to byť aj dobrý nápad. Nie je však potrebné pokryť celý povrch nechtu pieskom - bude to vyzerať vulgárne. Na jeden alebo dva prsty stačí aplikovať niekoľko ozdobených vzorov.

Dizajn nechtov s použitím kŕdľa

Mimochodom, kŕdeľ sa tiež považuje za ideálnu manikúru na zimu.

 • Imitácia kruhu . Dokončíme náš výber najlepšieho dizajnu pre novinku „ballerina“ - imitačný krúžok na klinec. Keďže forma "baleríny" má často veľkú dĺžku, módne ženy ju zdobia priečnym krúžkom. Ak chcete vytvoriť diskrétny dizajn, najčastejšie znovu vytvoriť jednoduchý zlatý prsteň. Ale v prípade potreby si môžete urobiť a dekor s kamienkami, ktoré prekvapí každého okolo s jeho brilanciou.

Dôležité! Vynikajúca "balerína" bude vyzerať monochromaticky.

Monochromatická manikúra

Ako vidíte, forma nechtovej baleríny našla nový život. Vyzerá to skvele v takmer každom dizajne, je univerzálne nosiť a je neuveriteľne krásna. Okrem toho je veľmi ľahké ho vytvoriť doma. A to je už vážny dôvodrozhodnúť sa znovu vytvoriť na svojich rukách také majstrovské dielo.Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené29.11.2018Štítky: