Efektívny dizajn ostrých nechtov

Najmodernejší a najkrajší dizajn ostrých nechtov v roku 2018 bol zhromaždený v jednej fotografickej kompilácii nového umenia nail. Ak ste šťastným majiteľom práve takých veľkolepých nechtík, je na čase ich rozmaznávať úplne novou manikúrou. Trendy nail art v tejto sezóne sú tak rozmanité, že všetky módy budú určite mať na výber.

Štýlová manikúra na dlhých ostrých nechtoch

Akú podobu ostrých nechtov máte radi?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Mandľovité nechty - módny dizajn 2018!

Čo potrebujete vedieť pri rozhodovaní o ostrých nechtoch

Manikérky jednoducho zbožňujú dlhé a ostré nechty pre priestor fantázie, ktorú dávajú pri výbere dizajnu. Na tejto forme môžete stelesniť všetky najodvážnejšie myšlienky nail art. Avšak takáto manikúra má niekoľko vlastností. Nezabudnite ich zvážiť, rozhodnite sa o odvážnej a účinnej forme nechtíka.

Dlhé nechty - rozsah tvorivosti

 • Aby sa na takýchto nechtoch vytvoril akýkoľvek návrh a obzvlášť ťažké, budete musieť byť trpezliví a čas. Táto manikúra si vyžaduje zodpovedný prístup, pretože kreslenie všetkých detailov sa musí vykonávať s osobitnou starostlivosťou.
 • Nezabudnite na primeranosť pri výbere dĺžky nechtovej platničky. Samozrejme, fatálne dlhé nechty sú veľkolepé a štýlové, ale je s nimi dosť ťažké chodiť.Táto dĺžka je veľká záťaž, takže nechty sa môžu zlomiť. Dievča s podobnou manikúrou bude nútené opustiť mnohé prípady a domáce úlohy bez rukavíc.

Módne ostré nechty nie sú vhodné pre všetky dievčatá. Ak máte tenké prsty, je lepšie túto myšlienku opustiť v prospech oválnych nechtov.

 • Majitelia krátkych prstov sú tiež ideálne na oválny tvar nechtov a ostré a štvorcové sú nevhodné.
 • Zvážte, či ste pripravení na pozornosť, ktorú zaručujú bodce. A pohľady pripútané k elegantným rukovätiam s takou veľkolepou manikúrou sú k dispozícii. Majiteľ módneho a odvážneho dizajnu nechtov by mal byť sebadôverou. Avšak, ak vám to trochu chýba, manikúra na ostré nechty pridá vytrvalosť a silu charakteru.
 • Experimenty s akútnou formou dokážu odolať len silným a zdravým nechtom. Krehké a krehké však nemusia ani prejsť korekciou testovacej formy.

Vyberte formulár

Módne trendy v každom ročnom období určujú popularitu nielen pre dizajn manikúry, ale aj pre súčasné formy nechtov.

Venujte pozornosť! Čím ostrejší je uhol, tým väčšie bude riziko zlomenia nechtov. Okrem toho majiteľ nadmerne ostrých nechtov nie je chránený pred domácimi zraneniami a poškriabaním.

Špičaté klince

Zaujímavé : Najtrendovejšia manikúra

 • Jemné a mäkké nechty v tvare mandlí nestrácajú svoju popularitu niekoľko sezón.v rade. To je najlepší kompromis medzi predvídavosťou, bezpečnosťou a zdržanlivosťou. Tvar mandľovej matice znamená hladké zúženie a neprítomnosť akútneho a nebezpečného uhla.
 • Kreatívna forma pointe topánok bola milovaná mnohými módy kvôli svojej originalite. Ide o módny mix štvorcových tvarov a ostrých čiar. Tiež sa môžete stretnúť s menom balerína - to je tiež o tejto skvelej forme.
 • Najakútnejšou formou sú vrcholy. Samozrejme, že sa nemôže pochváliť pohodlie a praktickosť. Vyznačuje sa však nehoráznym vzhľadom a extravaganciou. 2018-2019 sezón s kurzom o prirodzenosti nehodnotia túto formu ako módnu. Ak sa však dievča chce prekvapiť a potešiť bez ohľadu na trendy, je to jej voľba.

Módne tvary nechtov

Zaujímavé : Balerína tvaru nechtov: pôvodný dizajn

Nápady na dizajn

Nápady na najštýlovejší dizajn ostrých nechtov v roku 2018 hľadajú na našich fotografických aktualizáciách. Vyberte si najkrajšiu manikúru a určite ju zopakujte na nechtoch.


 • Skvelý tím budú ostré nechty a dizajn mačiek. Tajomné farby hrajú luxus a pripomínajú textúru drahých kameňov. Zvyčajne takýto dizajn sám o sebe vyzerá sebestačne, ale pri špeciálnej príležitosti môže byť doplnený o ďalší dekor.

Oči mačiek manikúry na ostrých mesiačikoch

 • Ak snívate o ostrých nechtoch, ale prirodzená dĺžka nechtov ešte neumožňuje realizovať túto myšlienku, vyberte metalizované laky. Súvizuálne predĺžte nechtovú platňu, urobte ju užšou a ostrejšou. Okrem toho je jedným z hlavných trendov v roku 2018. Okrem kovového efektu sa môže trieť nádherným leskom alebo kúskami fólie.

Rozotrite na ostré nechty

 • Praktické dievčatá určite ocenia akváriu nail art. Kresba napodobňujúca ponorenie pod vodou vyzerá fascinujúco a krásne. Okrem toho sa môže pochváliť trvanlivosťou. Vzhľadom k priehľadnému pozadiu, nechty rastú takmer nepostrehnuteľne.

Manikúra v akváriu s fóliou na dlhých ostrých nechtoch

 • Ak hľadáte štýlový dizajn ostrých nechtov sezóny 2018, pozrite sa na fotografie s novinkami tejto zimy v pletenej technike. Táto manikúra vyzerá neuveriteľne pohodlne a žensky. Je ideálny pre prvé chladné počasie a nestráca svoj význam počas zimy. A v Rusku, ako je známe, je to dlhé.

Pletená manikúra - originálny dizajn ostrých nechtík lekárskych

\ t

Zaujímavé : Manikúra pre stretnutie Nového 2019

 • Dokonalá geometria nechtov je v dokonalej harmónii s ostrým tvarom nechtov. Po prvé, ich dĺžka vám umožní vytvoriť rôzne výkresy. Po druhé, čiary vo všetkých smeroch a trojuholníkoch úspešne dopĺňajú tvar nechtovej platne, čo dodáva manikúre originalitu.

Geometria na ostrých nechtoch

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit z roku 2018

 • Táto módna sezóna víta návrhy na nehty. Hladký prechodfarby v druhom budú rovnako esteticky príjemné v pokojných a svetlých odtieňoch. Správny a elegantný prízvuk v takejto manikúre je dekor 1-2 nechty ako na fotografii. Môžete si vybrať mikročastice alebo malé kamienky ako šperky.

Gradient na dvoch nechtoch v tandeme so štýlovým dekorom

 • Štýl, šľachta a luxus - to všetko je o matnej manikúre. Velvet textúra dokonale ladí s ostrou formou nechtov, čím vytvára skutočne pôsobivý dizajn. Matná povrchová úprava utopí aj svetlý odtieň a zlepší manikúru.

Jasná matná manikúra

 • Ostré nechty strednej dĺžky reprezentujú novinky v červenej farbe. Vďaka jednoduchému monochromatickému pokrytiu a miernej dĺžke, tento dizajn vyzerá zdržanlivo a je vhodný aj pre každodenný život. Okrem bohatej červenej, odtiene bordeaux a marsala sú populárne u módy. Najkrajšia manikúra sa považuje za červené nechty s čiernym dekorom.

Dizajn nechtov s červeným lakom

 • Klasická služobná bunda získava novú inkarnáciu na ostrých nechtoch. Môžete experimentovať s variáciami známeho francúzskeho dizajnu bez strachu z preťaženia. Najtypickejšie nápady sú zhrubnutie úsmevu, jeho rôzna poloha a tvar, pridanie vzorov a kresieb.

Francúzština na ostrých mesiačikoch

 • Snáď najkrajší a najkrajší dizajn v našom hodnotení bude vykladaný rozšírenými kamienkami. Ak stechcú byť hlavnou hviezdou osláv, prekvapiť každého drahým a módnym spôsobom, vybrať si tento dizajn.

Chic manikúra s kamienkami

Nebojte sa stelesniť najodvážnejší dizajn ostrých nechtov v roku 2018. Toto nové umenie nail bude hlavným zameraním obrazu na jeseň alebo v zime. Dnes je módne byť svetlé a veľkolepé, takže choďte na to!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané15.10.2018Štítky: