Asymetrické ostrihanie je najlepším riešením!

Zrážky, ktoré používajú asymetriu, dnes nielen na fotografii z obalov módnych publikácií. Dievčatá milujú odvážny efekt rôznych dĺžok a milujú ho aplikovať na vlasy. Ak si duša vyžaduje radikálnu zmenu a nový štýlový obraz, lepšie riešenie ako asymetrické ostrihanie ešte nebolo vynaložené!

Módne asymetrické zrážky

Hlavné výhody

Asymetrický účes má mnoho výhod, inak by nemal toľko fanúšičiek po celom svete. Zozbierali sme hlavné argumenty „pre“ túto techniku ​​zrážok.

Asymetrické zrážky

 • Nemá žiadnu vekovú hranicu. S takýmto účesom bude rovnako atraktívny a svieži vzhľad ako mladé dievča a zrelá žena.
 • Tvar tváre tiež nezáleží. Existuje toľko možností pre asymetrické účes, že si môžete vybrať perfektný účes pre každú osobu. Okrem toho správna voľba v prípade potreby koriguje tvar hlavy.
 • Ak sa môžete sťažovať na neposlušnosť hrubých vlasov, asymetrický účes ich ukľudní. Vzácna hlava vlasov, bude chýbajúce množstvo.
 • Univerzálnosť sa prejavuje tým, že táto zostrih sa harmonicky zmestí do akéhokoľvek obrazu a bude vhodný v akejkoľvek situácii.
 • Ona sa „spriatelí“ s rôznymi farbiacimi technikami, ktoré dnes patria medzi hlavné módne trendy. Asymetria je napríklad elegantne kombinovaná s vyvážením a zvýraznením.

Módne zvýraznenie asymetrieúčes

 • Myšlienka s týmto účesom môže byť zakotvená na vlasoch akejkoľvek dĺžky. Kaderníci majú nápady na krátke aj dlhé vlasy.
 • Jednoduchosť kladenia väčšiny variantov je nepochybne plusom pre vždy ponáhľajúce mladé dámy.
 • Takéto zrážky sa odlišujú rôznymi typmi stylingu. Vyzbrojený rôznymi žehličkami a kulmou, môžete meniť obrázky tak často, ako chcete. Napríklad, ak ste dnes elegantná dáma s dokonale rovnými vlasmi, zajtra sa môžete stať romantickou osobou s objemnými kučeravými kučeravými náladami.

Máte radi asymetrické zrážky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Viete, prečo nie každé dievča rozhoduje o asymetrickom strihu? Faktom je, že niektorí sa bojia byť okázalé, štýlové, atraktívne a sebavedomé. Ak je toto „bremeno“ vo vašej moci, môžete sa rozhodnúť zmeniť obrázok a nebudete ľutovať.

Zaostrený tvar tváre

Aby sa predišlo chybám pri výbere dokonalého účesu s asymetriou, zvážte vlastnosti tváre.

 • Teda stylisti neodporúčajú majiteľom typu „obrátený trojuholník“, aby si vybrali účes s výrazným objemom v koreňoch.

Asymetrická zostrih na trojuholníkovej strane

 • Odporúčame bacuľaté krásy, aby si vybrali možnosť s objemomradikálna zóna a dodatočná dekorácia vo forme rebríka alebo šikmých rán. Toto odporúčanie sa vzťahuje aj na dievčatá s štvorcovým povrchom.

Asymetrická ostrie pre okrúhlu plochu

 • Ak ste vlastníkom oválnej tváre, môžete si vybrať akúkoľvek možnosť z rôznych asymetrických zrážok.

Asymetrický rez na oválnu plochu

Zaujímavé : Moderné účesy pre štvorcovú plochu

Nápady na krátke vlasy

Zrážky s asymetriou pre krátke vlasy sú často vyberané hollywoodskymi divasami, ako je vidieť na ich fotografiách na sociálnych sieťach, pretože to je istý spôsob, ako vytvoriť štýlový a efektívny obraz.

Krátke asymetrické účesy celebrít

Nápady na najaktuálnejšie zrážky s asymetriou pre krátke vlasy nájdete v našom článku.

 • Očarujúce fazuľa sa považuje za jeden z najštýlovejších účesov pre dievčatá všetkých vekových kategórií. Môže byť bez rán a s ňou. Hlavným rysom bob účes je potreba pre každodenné styling. V opačnom prípade budú vlasy vyzerať neupravené.

Asymetrický bob pre krátke vlasy - príklad od celebrít

 • Spoločnosť Pixie tiež neukladá vekové obmedzenia. Roztrhané pramene sú zodpovedné za objem na hlave a zaujímavú štruktúru strihu. Ak máte široké čelo alebo lícne kosti, pridajte šikmý tresk na škriatok. Táto technika bude nielen hladké rysy tváre, ale bude vrcholom účes. Pixie bude vždy podporovaťAkékoľvek experimenty s farbou vlasov a prestanú byť tak atraktívne. Tento účes je vždy mladý a robí obraz čerstvým. Výhodou pixie je tiež jednoduchá inštalácia. Majiteľ krátkeho vlasu stačí na umytie vlasov, pretrepanie prameňov a v prípade potreby pridanie akcentov voskom.

Asymetrická Pixie pre krátke vlasy

Zaujímavé : Pixie strih pre krátke vlasy: predný a zadný pohľad

 • Ďalší názov pre ostrihanie je "tomboy" a to dokonale vystihuje jeho podstatu. Tvorivosť a vzbura takéhoto účesu sa plne odráža v jeho názve. V srdci leží klasická fazuľa. Je však doplnená kaskádovými reťazcami, ktoré sú zodpovedné za asymetriu. Môžete oceniť krásu tohto strihu z fotografie vpredu i vzadu. Tomboy ozdobí dievča akýmkoľvek tvarom tváre a ľubovoľnou hrúbkou vlasov. Ak chcete, môžete pridať účes s roztrhané rany a vytvoriť ešte originálny vzhľad.

Asymetrický strih vlasov v štýle Tomboy

 • Oholený chrám - čo by mohlo byť chladnejšie a šokujúce? Rozhodnutím o tomto kroku sa okamžite zmeníte na jasného a odvážneho človeka.

Asymetrické, krátke ostrihanie s oholeným chrámom

Možnosti strednej dĺžky

Strihanie vlasov s asymetriou, ako je to v našom výbere fotografií, sa dá ľahko realizovať na stredne dlhých vlasoch a od toho sa zmení!


Zaujímavé : Trendy účesy pre stredné vlasy

 • Odstupňovanie asymetrie na vlasoch vyzerá skvelestredne dlhé. Avšak, kaderníci majú nápady pre tento účes pre krátkosrsté dievčatá. Kľúčom k atraktívnym triedeným prameňom je ich správny štýl. V takejto zostrih, aj keď vlasy rastú, bude to vyzerať rovnako elegantne, s dôrazom na zaujímavú myšlienku účesu.

Bean na strednej srsti

Zaujímavé : Vyštudovaný bob-square - hodí sa všetkým!

 • Elegancia a ženskosť sa spájajú pri strihaní bobov s dlhou asymetriou. Na strednej srsti vyzerá štýlovo, sviežo a unbanálne.

Asymetrické rezanie stredne veľkých vlasov

 • Kare s asymetriou a predlžovaním je vynikajúcou možnosťou pre dievčatá, ktoré milujú byť stredobodom pozornosti. Na jednej strane tváre sú vlasy krátke a na druhej strane ich dĺžka dosahuje maximum.

Kare s asymetriou

Venujte pozornosť! Tento strih vlasov dokonale ladí s prirodzenou farbou vlasov. Ale s extravagantným sfarbením to bude sotva vyzerať dobre - je príliš originálne.

Štýlová asymetria pre dlhé vlasy

 • Kaskáda, ktorá je nám známa, bude pravdepodobne vždy v móde. Dôvod spočíva v jeho univerzálnosti pre akýkoľvek typ osoby. Majiteľ tohto štýlového účesu bude musieť každý mesiac navštíviť kaderníka - pramene rastú rovnomerne a vyzerajú upratane. Ak vaše vlasy nemajú objem a hustotu, kaskáda je to, čo lekár nariadil. Je to tiež skvelý nápad.asymetria pre obézne dievčatá.

Asymetrická kaskáda dlhých vlasov

Zaujímavé : Štýlová kaskáda pre dlhé vlasy, foto

 • Moderné verzie účesov vlčieho dievčaťa, ako dievčatá, pretože odvážny obraz, ktorý vytvárajú. Pramene sú strihané na rôznych úrovniach a mleté ​​- to vytvára neuveriteľný efekt, charakteristický pre vlkodlaka. Peknou vlastnosťou tohto strihu je, že jeho štýl spočíva v jednoduchom vyfúknutí naklonenej hlavy.

Asymetrická účes vlčieho vlka

 • Pre bacuľaté krásy so širokými lícnymi kosťami je účes ideálny. Dáva obrazovému štýlu a dynamike.

Asymetrická zostrih "rebrík"

Zaujímavé : Aurora - univerzálny účes pre každého!

Dúfame, že sme vás presvedčili, že účesy s asymetriou z našej kolekcie fotografií sú ideálne pre krátke aj stredné a dlhé vlasy. Sú krásne a bez rany. Asymetria skrýva ženské chyby a priaznivo zdôrazňuje dôstojnosť. Takýto účes je veľká šanca zmeniť sa od obyčajného dievčaťa do štýlového, odvážneho a odvážneho zvodcu!


Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Vydané17.10.2017Štítky: