Tyrkysová manikúra 2019

B iruzes th manikúra a v zozname trendov 2019 sezóny má osobitné miesto. Svojou sviežosťou, pestrosťou a originalitou si podmanil módy, čo znamená, že bol pevne etablovaný medzi svojimi obľúbenými. Zozbierali sme pre vás úžasné myšlienky nail art v tyrkysovej palete, ktorá už čakala na ich inkarnáciu! Začnime inšpiráciou!


6 argument s pre tyrkysové nechty

  • Pre takúto konštrukciu neexistujú žiadne prekážky vo forme dĺžky a tvaru nechtov. Rovnako výhodné je pozrieť sa na čisté štvorcové nechtíky krátkej dĺžky s a na predátorské zoznamy.

Zaujímavé! Lak v tomto odtieni je dokonca schopný vizuálne predĺžiť nechtovú platňu.

  • Tyrkysové neyl-art je vhodný pre všetkých. Lepšie sú len blondínky na výber akvamarínových tónov av kozmetickom arzenále brunetky by mal byť morský zelený lak.​​

  • Azúrová manikúra bude dobrá aj v hrdom monochromatickom povlaku, ktorý opäť dokazuje svoju sebestačnosť. Ak nie ste ochotní experimentovať s ďalším dekorom - tyrkysová bude mať aj takú kreativitu.

  • Pre vás, módne trendy - dôležitý argument pri výbere nechtového dizajnu? Potom odvážnevykonávať manikúru v tyrkysových farbách - sú relevantné v sezóne 2019. Podľa očakávaní ich popularita vyvrcholí v jarnej a letnej sezóne.

  • Krásne modré odtiene v nechtovom umení potešia ich všestrannosťou: sú vhodné na každý deň, na romantický deň, na dovolenku alebo slávnostnú udalosť.

  • Ak je názor psychológov pre vás autoritatívny, ponáhľame sa zdieľať, že takáto manikúra môže zlepšiť náladu, zmierniť napätie a vytvoriť harmóniu vo vašom svete. Tajomstvo je jednoduché: ak chcete svojmu životu pridať radosť a pozitívum, začnite s tyrkysovou manikúrou. Áno, áno, nail art je jednoduchý a vlastnosti sú najúžasnejšie!

Hravé kreslenie pomôže rýchlejšie prilákať do vášho života dobrú náladu

.

Zaujímavé:Manikúra so samolepkami

Spájame a vyhráme

Tyrkysová ľahko vytvára víťazné farebné duety s mnohými rôznymi odtieňmi. Ak chcete urobiť dobrý pár, držať sa rovnováhy odtieňov. Svetlý tyrkysový tón dokonale ladí s jemnými pastelovými farbami. Bohatá farba však svojim spoločníkom vyžaduje tmavú farbu, ktorá zvýrazní jeho farbu a vytvorí úžasný kontrast.

Medzi najvýznamnejšie kombinácie akvamarínových odtieňov v novej sezóne patria kombinácie ružovej, fialovej, béžovej, modrej alebo a žltej.farba. Luxusný duet vyjde so strieborným alebo zlatým dekorom. Moderný kontrast tyrkysovej a čiernej je skvelým podkladom pre dizajn graphic.

Odporúčame najodvážnejším ženám módy, aby používali kombináciu s koralami - hlavnou farbou sezóny 2019 podľa Pantone.

Zaujímavé:Červená manikúra: nový dizajn 2019

Monotónne e povlak

Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť módnu manikúru, je vytvoriť nechty v jednom zo súčasných odtieňov. Šťavnatá tyrkysová farba by bola skvelá myšlienka! Ak si želáte, môžete pridať takéto umenie na nechty s rubom - ďalší trend sezóny 2019.

Matná textúra

Mattová úprava v novej sezóne sa nevzdá svojich pozícií - je stále v najvyšších líniách ratingu trendov. S takou ušľachtilou textúrou môžete bezpečne používať najjasnejšie tóny veselej tyrkysovej farby - matný povrch vždy jemne mufle farbu a robí ju rafinovanejšou.

Módne trendy 2019 ročné obdobia naznačujú použitie očarujúcej kombinácie textúr v tyrkysovej manikúre. Nebojte sa doplniť matný povrch lesklým alebo rozriedeným briliantovým dekorom - výsledok prekoná všetky vaše.očakávania!

Zaujímavé:Manikúra s čipkou

Ombre

Prechody prechodov sú krásne pomocou tyrkysového laku a sú veľmi populárne v novej sezóne. V kombinácii s bielou farbou je ľahké vytvoriť morskú náladu v manikúre a jemnými ružovými alebo béžovými tónmi získate ženský a nenápadný dizajn.

Kamienky v móde

Tyrkysová manikúra s kamienkami spĺňa hlavné trendy roku 2019 - kombinuje módnu paletu a súčasný lesklý dekor. Použitie kamienkov v novej sezóne je skvelé. Najbezpečnejšou možnosťou je doplniť luxusnú výzdobu hotového obrazu. Môžete tiež dať kamienky vo forme ornamentu, ozdobte ich francúzskou alebo mesačnou manikúrou alebo vytvorte elegantný akcent na dvojici nechtík.

Venujte pozornosť! Tajomstvo úspechu takejto manikúry - harmonický výber farebných kamienkov. Napríklad skvelou možnosťou by bola výzdoba bielej a modrej palety.
​​

Kvety

Sezóna jar-leto je najlepší čas na manikúru s kvetinový vzor. Nepochybne je to tiež ideálny čas pre svetlé tyrkysové farby v dizajne nechtov.

V nemôžete pokaziť, ak dávate prednosť dizajnu s kvetmi na dovolenku. Aquamarine lak perfektnýkombinuje s opálením a vytvára najviac letnej nálady.

Do trendu s spadáte aj vtedy, ak ozdobíte nechtíkmi kvetinovým vzorom. Rafinované listy vyzerajú elegantne a delikátne - čo potrebujete pre ženský obraz. Vyberte 1-2 nechtíky pre takýto prízvuk a prikryte zvyšok monotónnou základňou - s týmto prístupom manikúra sľubuje, že bude dokonalá.

Dizajn mramoru

Manikúra z mramoru v tyrkysovom prevedení nestráca svoj význam pre niekoľko sezón. V absolútnom trendovom dizajne so sivými, čiernymi a zlatými pruhmi. Ak chcete opakovať také štýlové nechtové umenie, ovládnite techniku ​​vody mramorovania, a potom môžete vytvoriť skutočné majstrovské dielo aj doma.

Flitre

Tyrkysový lak dokonale ladí s rôznymi iskrami a vytvára nádhernú manikúru. Trend sezóny 2019 bol zlatý a strieborný dekor - využite možnosť podľa svojho vkusu. Hlavnou vecou nie je preháňať ju dekoráciou a jasom takejto manikúry.

Ak je pre vás príliš veľa jasného základu spojeného s aktívnym, brilantným dekorom, vezmite si tento elegantný nápad na vedomie. Bledý tyrkysový tón v duete s miernym leskom vyzerá veľmi ženský a zdržanlivý.

Geometria

Ak si myslíte, že ste tyrkysová manikúra, nemali by ste sa zbaviť geometrie - jednoznačného zásahu 2019 sezóny. Samozrejme, s týmto dizajnom ste už dlho poznali a pravdepodobne ste už vyskúšali manikúru s geometrickým dekorom. V tejto sezóne módne trendy ponúkajú držať sa zamýšľaného smeru a spoliehajú sa na minimalizmus a stručnosť liniek. Aj v trende je úžasný duet geometrie a iskier.

Obrázky

Dokonca aj najkonzervatívnejší dizajnéri začali používať kombináciu tyrkysovej manikúry s kresbami dnes. Móda ukazuje stanovené trendy a môžete ich ľahko zopakovať. Dizajn v tyrkysových odtieňoch dokonale dopĺňajú nápisy, kvety, orientálne vzory, kreslené postavičky a kontrastné ornamenty.

Námorné motívy

Nemáte šancu zostať bez pozornosti sviežou a romantickou manikúrou s morskou náladou. Profesionálny majster je schopný reprodukovať skutočné krajiny na nechtoch, ktoré sú hodné tisícov komplimentov. Samozrejme, že lepšia paleta ako tyrkysové odtiene pre tento druh nechtového umenia si jednoducho nemôžete vymyslieť nič!

Najlepší dizajn pre krátku dĺžku

Prirodzená dĺžka nechtov je kľúčovým trendom 2019 a. Nie je to len ľahké nasledovať ho, ale aj príjemné. Ak stevyzdvihnúť tento módny kurz pre prirodzenosť, chytiť skutočné myšlienky tyrkysovej manikúry na krátku dĺžku.

Ak si želáte, môžete vizuálne predĺžiť nechtové platničky (čo je obzvlášť dôležité pri štvorci), ktoré môžete stelesniť mód geometrický 305]konštrukcia so zvislými čiarami. Tento trik urobí manikúru elegantnejšou a relevantnejšou.

Ďalší skvelý nápad na krátku dĺžku je matný povrch. Na základe tejto módnej textúry, môžete prísť s mnohými zaujímavými možnosťami nail art. Experiment!

Ste naša obľúbená tyrkysová manikúra? Čo sa mu páči?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Prirodzená dĺžka nechtov nie je vôbec prekážkou pre elegantnú manikúru s jiskrami a kamienkami. Nechajte sa viesť zmyslom pre proporcie a dostanete najsofistikovanejší dizajn.

Skutočné umelecké diela nail art možno vytvoriť aj na strednej dĺžke nechtov a táto fotografia je toho výborným dôkazom!

Dúfame, že v našom foto výbere ste našli tú istú verziu z tyrkysovej manikúry, ktorá sa ukáže na vašej pera. Trendy 2019Sezóny naznačujú, že skutočné umenie nechtov by malo potešiť svojím jasom a zlepšiť náladu. Navrhujeme nasledovať tento módny trend s nami!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané13.3.2019Štítky: