Jasná manikúra 2019

Módne trendy 2019 ročné obdobia boli kategorické: jasná manikúra - ich zrejmý favorit! Nechajte sa inšpirovať našimi fotografickými nápadmi, zdvihnite svoju dušu a rozhodnite sa o naj šťavnatejšom a pozitívnom nechtovom umení. V našej kompilácii len takéto varianty !


Aká je farba?

Aké laky presne budú mať miesto v make-up vrecku novej sezóny? Prečítajte si náš sprievodca o najaktuálnejších odtieňoch a skontrolujte, či ich máte na sklade!

  • Kráľ medzi všetkými farbami je určite červený. Súhlasím, že táto vedúca pozícia je viac ako zaslúžená. Často, kvôli dôvere vo svoju vlastnú dokonalosť a bezúhonnosť obrazu, nevyžaduje Xia iné podrobnosti okrem umenia nail. Použite jeho super-schopnosť v akýchkoľvek odtieňoch: bobule, vínová, šarlátová, oheň a granát.

  • Ak vám červená hrdá izolácia nestačí, pokračujte v romantickej nálade v nail art s jej módnou kombináciou m s ružovou farbou. Rovnako ako na jarno-letnej show "Moschino".
  • Ružová je krásna nielen v duete s červenou. Tento lak je vhodný aj pre výnimočný monochromatický náter v neónovom prevedení.
  • Keď móda urobila kurz prirodzenosti a prirodzenosti, každému bolo jasné: je to nemožné bez zelenej farby nail art. Nechajte sa inšpirovať touto bohatou paletou od svetlo zelenej pomäkké drevo a smaragd a vytvárajú neuveriteľný dizajn nechty.​​
  • Paleta z modrej kobaltu do modrej a tyrkysovej tiež zasiahla hodnotenie trendových farieb. Rovnako dôležité sú pastelové aj svetlé farby.

  • Šťavnaté fialové odtiene boli tiež na vrchole módy, čo znamená, že si zaslúžia miesto vo vašej manikúre.
  • Koralov by sme nemali nechať z tohto druhu - najvýznamnejšiu farbu sezóny 2019 podľa Pantone. Manikúra v tomto dizajne zlepšuje náladu a je ideálna pre pramene alebo letá.
  • Je ťažké predstaviť si najjasnejšie a najpozitívnejšie odtiene bez slnečnej žltej farby. A nie! On tiež dostane miesto v našom zozname módnych farieb manikúry.
  • Striebro a zlato je skvelým doplnkom každého jasného laku a dôkazom, že viete veľa o najnovších módnych trendoch.

Viacfarebné nechty

Monochromatický povlak prestane byť samozrejmosťou, ak má farbu a každý klinec je pokrytý novou svetlou farbou. Skvelý spôsob, ako spojiť všetky vaše obľúbené odtiene v jednej manikúre naraz. Neváhajte, použite aspoň 10 rôznych tónov - čím jasnejší výsledok je, tým strmší bude.

Nádherná možnosť pre leto

Zaujímavým trikom je účinokombre od pastelových až po svetlé.

Majstrovské diela kvetov

Kľúčovým trendom umenia nail je kvetinové vzory, ktoré narážajú na ich realizmus a pestrosť. Takýto dizajn vykonávajú výhradne profesionáli a vzrušuje predstavivosť s krásou výsledku.

Manikúra kvetov bude skvele vyzerať s karmínovými, žltými, modrými, červenými a ružovými odtieňmi am. Ak chcete dosiahnuť i maximálnu saturáciu výsledku, pridajte listy a ve bodov alebo dekor z kamienkov, alebo glitter. Aby sa takáto konštrukcia neprejavila preťažením, odporúča sa, aby väčšina nechtíka bola zdobená jednotným náterom.

Pruhovaný let

Štýlová manikúra v sezóne 2019 rozdá pásy v rôznych prejavoch: je tenká až široká, od monochromatickej až po viacfarebnú tmavú farbu. Avšak, pretože sme sa tu zhromaždili pri príležitosti svetlej manikúry, ponúkame, aby sme boli inšpirovaní najviac šťavnatými a farebnými nápadmi.

Ak nemáte dostatok jasných farieb, odporúčame vám venovať pozornosť tejto manikúre

Napríklad táto úspešne spojila jas a zdržanlivosť. Opakovanie takejto myšlienky je hračkou - stačí použiť transparentný podklad.farebné pruhy v abstraktnom poradí.

Pomocou pásikov môžete vytvoriť skutočný dúhový efekt v manikúre, ktorý na prvý pohľad spôsobí úsmev.

Matná štruktúra

Matná povrchová úprava je vždy z mierne stlmí jas laku, ale zároveň ho robí ušľachtilejším a rafinovanejším. Manikúra v kontrastných farbách s matnou textúrou je obzvlášť krásna. Okrem toho je na vrchole popularity v sezóne 2019!

Najzaujímavejším riešením je matný povrch s neónovým efektom, ktorý je skvelý pre klubové strany.

Výlisky a výkresy

Úspech v sezóne 2019 je použitie stupňovania v umení nail. Pomocou tohto jednoduchého nástroja môžete vytvoriť originálnu manikúru aj doma. Najmodernejšie obrázky sú floristika, geometria, štítky a zvieratá.

Sú tiež možné skutočné obrazy, ktoré obsahujú s použitím kresby s kefkou na nechty - osvedčený spôsob vytvorenia skutočných majstrovských diel na nechtoch.

Skvelý nápad na letnú sezónu je obraz ovocia na nechtoch. Toto riešenie vyzerá šťavnaté a originálne, čo je dôvod, prečo už niekoľko rokov získava na popularite.

Riasy na nechtoch

Hľadáte niečo výnimočné a originálne pre vašu manikúru? Ako opakovať top nápady z módnych prehliadok? Dizajnéri sa rozhodli, že by bolo zaujímavé použiť svetlé riasy nielen v líčení, ale aj v manikúre. Ukázalo sa, že je to naozaj niečo nové a kreatívne.

Fantazie na tému francúzština

V sezóne 2019 môžete naraz porušiť všetky pravidlá francúzskej manikúry: urobiť úsmev široký, zmeniť jeho tvar a farbu. Určite ste opakovane vyrobili klasické francúzske šaty s bielou základňou. Prišiel asi čas pre jeho štýlový chvenie a čerstvé nápady!

Zaujímavé:Ružová francúzština: módna manikúra 2019

Manikúra Mesiaca

Umenie lunárneho nechtu od sezóny do sezóny nie je o nič menej ako dopyt po služobnej bunde. Klasiky, doplnené modernými riešeniami nn , získali srdcia mnohých módy. Možno sa vzdáš pred jej štýlovým vzhľadom?

Ďalším módnym trendom je kombinácia mesiaca a francúzskeho dizajnu. Takáto manikúra vyzerá harmonicky na dlhých nechtoch oválneho alebo mandľového tvaru.

Glitre

„Všetko a naraz“ - manikúra vytvorená podľa tejto zásadyzároveň je tu riziko, že bude príliš svetlý, ale môže byť tiež ľahko ovplyvnený 100% trendom. Ak cítite e štýlovú kombináciu svetlého laku a žiarivého dekoru, choďte na to!

Zaujímavé:Ružová a čierna manikúra s dizajnom

Strass

Elegantné kamienky s neopúšťajú módny Olympus, ale stále častejšie sa objavujú v manikúre vo forme stručných akcentov. Najčastejšie sa takýto elegantný dekor stáva doplnkom k obrázku alebo vytvára obrazové vložky.

Sweet rozkvet

Medzi novinkami svetlá th manikúra a ]v 2019 sezóny okamžite vyhral a obľúbenosť technológia sweet bloom. Takýto dizajn očarí svojím kontrastom, farebným a objemným. Vrcholom tejto techniky je vizuálna podobnosť s detským sfarbením - vlastnosť, ktorá vám umožňuje používať rôzne farby.

Ombre

Štýlový gradient sa bude javiť ako veľkolepejší, ak použijeme kontrastné svetlé farby. Napríklad v trendovej kombinácii ružovej a bielej, karmínovo modrej a svetlo zelenej so žltou. Najodvážnejšie ženy módy takéto duety zriedia tretím dotykom. NemenejPrídavok alebo flitre v manikúre ombré sú výhodné.

Svetlá geometria

Kto povedal, že geometricky nd by mala byť manikúra nudná? Akonáhle si vezmete niekoľko fliaš viacfarebných lakov, takáto nechtovka sa výrazne zmení. Tenké geometrické čiary nastavia náladu dizajnu a svetlé abstraktné tvary z neho urobia originálny a štýlový.

Záporný priestor

Priehľadný náter vždy vyzerá dobre upravený a čistý. A ak ho doplníte svetlými akcentmi, môžete tento dizajn navyše vylepšiť. Chytiť nejaké skutočné nápady pre inšpiráciu!

Pozor! Priehľadný podklad vyžaduje dokonalý stav nechtov a ich rovnomerný tvar.

Špeciálny výber pre dievčatá s krátkymi nechtami

Veľká otázka: jasná manikúra je viac pre krátku alebo dlhú nechty.

Módne trendy 2019 sezóny podporujú pokusy o nasýtení laku na akejkoľvek dĺžke. Naša voľba photo zase vyvolá skutočné možnosti návrhu pre prírodné nechtíky.

Na krátku dĺžku bude úspešnáPozrite sa na lakonickú manikúru. Tajomstvom jeho úspechu je moderovanie dekorácie a absencia preťaženia dizajnu.

Letecká akrobacia - používa sa vízia monotónne th pokrytie i ako najoriginálnejšia manikúra. Takže so zlatým dizajnom nebudete bez povšimnutia v žiadnom prípade. Ak chcete opakovať také veľkolepé umenie nechtov, podržte vhodný lak, fóliu alebo nálepky.

Zaujímavé:Manikúra červená a biela

Manikúra, ktorá rozhodne stojí za strávený čas, je ombre s jasnými odtieňmi na základni. Vyberte si akékoľvek svetlé farby, ktoré sa vám páčia - to je tajomstvo módneho dizajnu, ktorý sa účtuje za skvelú náladu.

Ktorá manikúra sa vám páčila viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módne trendy 2019 ročné obdobia umožňujú kombináciu v svetlej oh manikúre 439) e farba, štýl a pôvodná inkarnácia. Nebojte sa vyniknúť výnimočným nail art. Iste, aspoň raz ste vyskúšali svetlý dizajn, určite sa k tomu vrátite!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované dňa17/17/2019Menovky: