Zimné umenie

Prišiel december a to znamená, že zimné vzory na nechtoch budú relevantnejšie ako kedykoľvek predtým. A prečo sa tu nestretneme! Všetko od banálnych snehových vločiek až po 3D krajiny sa môže ukázať na tejto dráhe v zime. Tiež nezabudnite, že pred radom veľkých a farebných sviatkov. A pre každého z nich určite musíte vybrať najzaujímavejšie a originálne nail-art, ktorý bude zodpovedať prostrediu, ktoré vás obklopuje. Preto používajte naše rady alebo vymyslite niečo vlastné - jedným slovom zapnite fantáziu, pretože prichádza čas zázrakov. A to znamená, že je čas priniesť do vášho života nejaké rozprávky.

Vianočný jeleň v matnom prevedení

Módne trendy zimnej manikúry

Zimné umenie by nemalo byť nudné. Musí byť nevyhnutne niečo neobvyklé, fascinujúce, magické. To je to, čo všetci majstri túžia, keď prídu s iným dizajnérskym dielom. Ale ani klasická klasika nebola zrušená. Počas posledných niekoľkých rokov sa niektoré klišé, ktoré sú charakteristické pre zimnú manikúru, stali tak pevne zakorenené v našom živote, že ich nebude tak ľahké zmeniť. To možno povedať o prevalencii hlbokých tmavočervených odtieňov, zelených, zlatých a strieborných farbách, iskrách, kamienkoch a najjednoduchších kresbách, ako sú snehuliaky, snehové vločky atď.

Soby - ďalší symbol nového roka

\ t

Vianočné zvončeky na nechtoch

Zaujímavé: Jednoduché kresby na nechtoch

Dôležité! V predvečer Nového 2019Obraz ošípaných na nechtoch bude veľmi obľúbený ako symbol budúceho roka.

Novoročný ornament

Skutočné myšlienky pre zimnú manikúru

\ t

Tak sme sa dostali k najzaujímavejším - zimným vzorom na nechtoch. Okrem opisu, v našom prehľade nájdete viac a fotografie, ktoré vám jasne ukazujú krásu tohto alebo toho dizajnu.

Snehové vločky a medvedíky na nechtoch

 • Mrazivé sklo . Možno je to najaktuálnejší dekor na december. Je založený na napodobňovaní okna pokrytého mrazom. Technika vykonávania tohto nail artu sa nedá nazvať jednoduchým a pre začiatočníkov je sotva vhodná. Ale zručnejší majster vám určite pomôže, aby sa tento sen stal skutočnosťou. Ak chcete pracovať na tejto manikúre sami, potom skladujte na nasledujúcom materiáli: modré a biele gélové leštidlá, fóliu na vytvorenie blikajúcich prepadov, akrylový piesok a matný vrch.

Mrazivé vzory vytvorené pomocou šablón

Jemné zimné vzory na nechtoch

 • Krajina . Ešte jedna dobrá možnosť manikúry pre túto zimu. Samozrejme, aby sme zobrazili trochu jasnejší obraz, krátke nechty nebudú fungovať. Ale uprostred a dlho bude správne. Môžete urobiť krajinu na matnom povrchu a na bežnom lesklom gélovom leštidle. Vlastne to bude vyzerať všetko: vianočné stromčeky, snehové záveje, domy, konáre stromov, snehové vločky, šišky. Trojrozmerné kreslenie by malo byť umiestnené len na jednom z nichprstami každej ruky. Aby však nechtové umenie vyzeralo harmonickejšie, je tiež možné aplikovať menej významné a objemné vzory s rovnakou farbou na susedné nechty.

Krásna zimná krajina s textúrovaným práškom

Zimná krajina

Dôležité! V portfóliu pokročilých majstrov nájdete celé obrázky, ktorých fragmenty sú umiestnené na každom z nechtík. Táto práca vyzerá neuveriteľne krásne. Je však potrebné toto majstrovské dielo nosiť opatrne. Najmenší čip alebo škrabance spôsobí nenapraviteľné poškodenie celej manikúry naraz.

Veľkolepá manikúra s motívom zimnej témy

Jednoduchý spôsob, ako nakresliť snehovú vločku na nechty


Zaujímavé: Krásna novoročná francúzština: foto

 • Zrkadlové utierky . Dnes je to jeden z najpopulárnejších módnych trendov, ktorý je tiež vynikajúcou zimnou verziou nail art. Je veľmi jednoduché vytvoriť svetlý a nezvyčajný dizajn na nechtoch s pomocou rub-in a nie je vôbec nutné kontaktovať salón. Trblietavé modulácie a brilancia presne zapadajú do decembrového doprovodu. Držať zrkadlo trenie môže viac ako tri týždne. Okrem toho, že vyzerá skvele na krátke nechty.

Výkresy na pozadí náteru so zrkadlovým trením

 • Yuuki Flakes . Medzi zimnými vzormi na nechtoch je to novinka, preto sa pozorne pozrite na fotografiu, aby ste ju vyhodnotili zo všetkých strán. Čo je to Yuki Flakes? Pozrime sa. Po prvé, treba poznamenať, ženázov pochádza z japonského slova "Yuki", ktoré sa prekladá ako sneh. A v priemysle nechtov, takzvané beztiažové kryštály, ktoré vo forme a štruktúre pripomínajú snehové vločky. Tieto častice majú svetlý tlačový efekt a sú schopné meniť farbu v závislosti od osvetlenia a uhla sklonu. Použiť vločky Yuki môže byť rôzne: bez zmeny ich tvaru, mierne brúsenie, alebo dokonca utrite do jemného prášku.

Yucca vločky tiež pripomínajú zimné vzory

Zaujímavý zimný dizajn s použitím vločiek Yukka

Dôležité! Vďaka tejto novinke, na nechtoch, môžete vytvoriť úžasnú krásu zimnej výzdoby, s ktorou okamžite pocítite prístup najvýznamnejšieho sviatku roka.

Modrá manikúra so zrkadlovým dizajnom v zimnej tematike

Objem snežnej vločky na nechtoch

 • Flock . Zimná manikúra s kŕdľom vyzerá veľmi krásne a veľmi pohodlné. S pomocou akrylového prášku na nechtoch môžete zobraziť všetky druhy vzorov a kresieb. Pletený dekor je obzvlášť populárny. Preto v januári a februári mrazy toto nail-art bude správne.

Veľmi zaujímavá manikúra, vytvorená pomocou akrylového prášku

Pletené vzory s akrylovým práškom

 • Kombinácia biela a modrá . Ďalším módnym trendom, v ktorom je ľahké premeniť ich nechtíky. Tieto dve farby samy o sebe symbolizujú sneh a mráz, takže čo by mohlo byť krajšie,relevantnejšie a jednoduchšie ako kreslenie bielych snehových vločiek na modrom pozadí. Niektoré ženy módy sú pripravené ísť s takou manikúrou na celú zimu.

Mäkko modrý gradient a modely Nového roka sú krásne

.

Jemný gradient a snehové vločky

\ t
 • Strieborné a zlaté odtiene . Dnes je kovový trend. Je ideálny pre zimnú sezónu. A ak ste tiež šťastný majiteľ dlhých nechtov, potom neváhajte experimentovať: kombinujte zlaté a strieborné trblietky s jasnými odtieňmi gélového leštenia alebo naopak s nahou paletou. Výsledok vás príjemne prekvapí.

Striebro a snehové vločky na nechtoch

Jemný dizajn so striebornými akcentmi

Aké zimné vzory sa vám páčia?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé: Krásne vzory na nechtoch

Dôležité! Zimná manikúra by mala byť jasná, chytľavá, ale nie bez chuti. To je dôvod, prečo vytvoriť dekoráciu nechtov, snažte sa nepreháňať to s kresbami, kamienky, trblietky a ďalšie atribúty. Všetko je dobré s mierou.

Kresby s textúrou

Novoročné kresby

V predvečer Silvestra 2018-2019 vám chceme povedať o najlepších nápadoch na slávnostnú manikúru. Vyberte si.

Veľkolepé zimné vzory

Vianočný stromček . Aká dovolenka bez hlavného symbolu Nového roka? To platí aj pre vaše nechty. Preto, ak v posledných týždňoch decembra neopustíte Nový rok náladu, potom neváhajte odkázať na tento krásny a originálny dekor. Ak neviete, ako správne kresliť vianočný stromček na nechty, potom je všetka pozornosť venovaná našim krok-za-krokom návod, ktorý vám všetko podrobne.

Vianočný stromček a novoročné hračky na čiernom povrchu

 • Po prvé, odoberte tri odtiene laku. Základná farba by mala byť pokojná a mala by byť podkladom pre zimnú krásu. Druhá je zelená. A tretí s leskmi, ktoré sa vám páčia.
 • Potom vezmite dva lepiace pásy a podržte ich v jednom bode tak, aby tvorili uhol požadovanej veľkosti.
 • Zakryte všetky klince základňou a vysušte.
 • Teraz striedavo miesto, kde chcete nakresliť vianočný stromček, svoj roh a nakresliť výsledný trojuholník zeleným lakom. To môže byť vykonané na jeden alebo dva nechty, a na každom.
 • Ďalší krok: opäť si vezmite roh do rúk a držte ho pozdĺž obrysu zelených trojuholníkov. Je to potrebné, aby ste pri použití lesku nedopatrením nepoškodili základňu.
 • Keď je všetko pripravené, zakryte kresbu priehľadným vrchom a nechty nechajte dôkladne osušiť.

Použite vianočné prúžky na vytvorenie šablóny vianočného stromu s lepiacimi prúžkami

Ozdobte vianočný stromček malými flitrami

Ako vidíte, všetko je veľmi jednoduché.A tento dekor je celkom vhodný pre začínajúcich majstrov i amatérov.

Alternatíva k vianočnému stromu na nechtoch - zelený povlak s hviezdičkami

Zaujímavé: Výkresy na nechtoch: trendy a novinky

Snehuliak . Ďalším symbolom Nového roka a zimy všeobecne. Znázornenie snehuliaka na nechtoch je elementárne. Na to stačí, aby ste kreslili viac či menej biele kruhy (to je pri vykonávaní najjednoduchšej techniky) a každé dieťa ich môže ozdobiť.

Roztomilý snehuliak na nechtoch

Santa Claus . Ďalším nezmeneným symbolom Nového roka, ktorý vám určite dodá slávnostnú náladu. Môže byť niekoľko spôsobov, ako ozdobiť nechty vzorom Santa Clausa, a najjednoduchším z nich je zobrazovať niektoré detaily zo starého muža v zodpovedajúcej farebnej schéme, napríklad klobúk alebo kožuch.

Santa Claus na nechtoch

Vianočné ozdoby . Je to tiež celkom krásny výhľad na novoročné výzdobu, ktorá sa ľahko vykonáva na vlastnú päsť a bez akýchkoľvek inštrukcií. Zahrnúť predstavivosť a čerpať z nechtov tie hračky, ktoré prichádzajú do vašej mysle.

Manikúra s drahokamovou vianočnou guľou

Hračky na vianočný stromček na nechty

Confetti . Veľkou výhodou je, že nie je potrebné kresliť. Prijať obvyklé farebné kamifubuki a miesto je, ako by novoročné party práve explodoval na nechty.

Pozdravy a vianočný stromček z kamifubuki

Myšlienky svetlej novoročnej manikúry s kamimifuki

Dôležité! Obyčajný francúzsky kabát nie je o nič menej populárny na Silvestra. Iba nie je vytvorený v klasických pastelových farbách, ale v slávnostných farbách. Navyše, ženy módy ju ochotne posypú trblietkami a ozdobia všetkými druhmi vzorov.

Toto dopĺňa náš prehľad o dizajnoch zimných nechtov. A teraz poznáte veľa originálnych nápadov na vytvorenie jedinečného zimného umenia. Takže experimentujte a nebojte sa. Tu môžete skoro všetko!


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené12/06/2018Štítky: