Trendy lak na nechty 2019

Otázka, aké sú najmodernejšie a najobľúbenejšie farby laku na nechty v roku 2019, o ktoré sa stará mnoho žien. Manikúra je totiž dôležitá a vážna záležitosť. Preto teraz povieme o módnych tendenciách a novinkách v dizajne nechtov a podporíme fotografie z najlepších diel.


Módna manikúra 2019

Hlavnými zložkami úspešnej a krásnej manikúry pre budúci rok sú prirodzenosť, elegancia a prirodzenosť. Žiadne nadmerne dlhé a špicaté nechty, bláznivé kresby a jedovaté neprirodzené odtiene.

Hlavné body:

 • v priebehu matných aj lesklých odtieňov;
 • Kamienky, flitre, kamienky, samolepky a kresby zostávajú obľúbenou prácou dizajnérov. Ale nie len pár krásnych korálok zdobí elegantnú svadobnú manikúru alebo francúzsky?

Matná manikúra s kamienkami

 • môžete kombinovať podobné farby - vymaľte si nechty v rôznych, ale blízkych odtieňoch alebo vytvorte gradient;
 • živé experimenty s neónovými farbami a efektmi mačacieho oka, rozbité sklo patrí medzi najobľúbenejšie voľby žien;

Jasná neónová manikúra

 • umenie maľovanie (napríklad sedmokrásky pre žlté manikúry, orchidey na lila a tak ďalej) zostáva zdrojom pýchy a závisti zo strany priateľiek;

 • tvorivosť a tvorivosť - niekedy nenájdete úplne identické nechty, pretože každý odborník si dá niečo vlastné, dokonca aj v obyčajných kresbách z internetu. Preto, čím viac kreatívny je majster, tým jedinečnejšie budú nechty.klient;

Kreatívna manikúra

 • technika maľovania jedného nechtu zostáva v obľúbených. Môžete pokryť 8 monolitických nechtov s monochromatickým lakom, a urobiť špeciálny dizajn na dvoch (jeden prst na kefu) - kreslenie, vzor, ​​kamienky. Takže dojem nebude rozmazaný, a určite sa všetci kolegovia, priateľky alebo spolužiaci zoznámia s blížiacim sa majstrovským dielom.

Krásny vzor na prstenci

Dobrá správa pre všetky dievčatá - dlhé nechty sú opäť v trende. Forma by však mala byť blízka prirodzenému tvaru nechtovej platničky.

Krásna manikúra na dlhých nechtoch

Rada. Manikúra vyzerala slušne, elegantne a luxusne - obráťte sa na dobrých majstrov, ktorí svoju prácu poznajú a milujú.

Zaujímavé : Manikúra šedá so striebrom

Možnosti módnej manikúry:

 • mesiac a francúzština zostávajú voľbou číslo jedna pre elegantné ženy, ktoré sa usilujú o dokonalosť vo všetkom;

 • k elegantnej a večernej manikúre sa pridávajú kamienky a iskry;

 • kovový dizajn môže byť vytvorený rôznymi spôsobmi: s fóliou, vtieraním, lakmi s kovovým efektom, ale hlavná vec je, že „kozmický“ štýl je stále v trendoch.

Nezabudnite, že musíme dodržiavať zásady prirodzenosti a minimalizmu.

Zaujímavé : Manikúra s geometrickým vzorom

Módne farby na lak na nechty 2019

Medzi obľúbené a štýlové odtiene pre budúci rokExistuje mnoho možností na výber. Zároveň môžu byť zmiešané do kresieb a vzorov, alebo dokonca maľovať nechty v rôznych farbách.

Ktorá manikúra sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Výber farby závisí od ročného obdobia:

 • jarno-letné obdobie je svetlé, zelené, červené, slnečné nechty, kvetinové kresby a šťavnaté ovocie;

Svetlá letná manikúra

 • Jeseň-zima je chladnejšie odtiene a otupenosť. Hnedé, bordové, modré farby laku a odtieňov, ako aj zelené sú veľmi obľúbené pre chladné dni;

 • Zlato a striebro po celý rok v móde. V zime je to pripomienka sviatkov a nechty, ktoré sa v teplom počasí lesknú na slnku, dokonale zdvihnú náladu pre hostesku a ľudí okolo nej.

Pozrite sa na fotografiu čerstvých diel v roku 2019, kde nájdete najlepšie možnosti použitia luxusných a módnych farieb a odtieňov krásnych lakov na nechty a inšpirujte sa.

Zaujímavé : Hnedá manikúra so zlatom

Najlepšie možnosti farby na manikúru:

 • biela - mnohé dámy obdivujú rôzne odtiene tejto farby: snehobiely, mliečny, matný biely, slonovinová kosť a iné svetlé nechty sú vhodné pre rôzne oblečenie. Dobre ladené so zlatom alebostrieborné prstene a náramky.

Zvlášť luxusný a neobvykle vyzerajúci mramor s mramorom. Temné rozvody rozriedia ľahkú manikúru a vyhlásia blízkosť k prírode;

 • Šedá je ďalšia bohatá a krásna farba laku na nechty. Vyberte si mäkké sivé alebo tmavo sivé, takmer jade tóny - to bude najmodernejšia možnosť. Ponechajte stredne šedé a vyblednuté odtiene, aby vytvorili variácie „combo“;

 • žltá - koľko energie je v tejto farbe. Môžete si vybrať z hravého vápna do teplého slnečného alebo piesočnatého, akéhokoľvek odtieňa, ktorý poteší dušu. Stylisti považujú najmodernejšiu žltú farbu - farbu dužiny ananásu. Mokré a šťavnaté;

 • mäkké pastelové farby pomôžu podnikateľským ženám. Takáto manikúra bude vždy elegantná, štýlová a reprezentatívna;

 • červené a čierne farby laku naďalej používajú aktívne a odvážne dievčatá, ktoré sa nebojí univerzálnej pozornosti. Ale ak elegantná dáma chce tiež použiť podobnú manikúru na večer, je lepšie, aby sa gradient, pridajte biely (so vzormi alebo čiastočné sfarbenie) alebo viac jasne vybrať 1-2 prsty na ruku.

Potom nechty dokonale zapadnú do čierneho alebo červeného kokteilu, ale nie príliš vulgárne;

Zaujímavé : Červená manikúra s dizajnom: foto

 • modrá, zelená, fialová a ich odtiene používajú ženy módy aktívne ajpotešenie. Zelené nechty sú nádherné na jar a pomáhajú čakať na šťavnatú zeleň, modré pripomínajú leto a vodu a fialová je veľmi krásna farba laku, vhodná pre akýkoľvek štýl oblečenia;

 • medzi novými výrobkami v roku 2019 bude veľký záujem o korálovú farbu - Koniec koncov, inštitút Pantone si ju vybral ako farbu roka. Korálová manikúra môže byť monotónna alebo táto farba je veľmi dobre kombinovaná so žltými, červenými a zlatými odtieňmi.

Zaujímavé : Manikúra korálov

Preferované vzory:

 • geometrické ornamenty, čiary, pruhy;

 • kvetinové a kvetinové vzory;

 • kvapky, akoby po daždi;

 • motýle, vážky, vtáky a iné živé tvory sú charakteristickejšie pre mladé módy, ale niektoré renomované dámy chcú ukázať, že sú mladé s „dušou“;

 • čipky, reliéfne vzory;

 • Námorná téma je typická pre tých, ktorí túžia po dovolenke.

Rada. Pre krátke nechty je lepšie používať tenké, elegantné a malé kresby a vzory.

​​

Zaujímavé : Žltá manikúra - trend 2019

Nová manikúra 2019

Kamienky, iskry, fólie sa stali samozrejmosťou. Mnohé dámy sa pýtajú majstrov „niečo nové“.

Toto je možné ponúknuť:

 • "trenie" - jemný prášok srôzne vizuálne efekty. Napríklad, zrkadlo, holografické, zmena farby, perla. Po nanesení manikúry získava špeciálnu žiaru. Najčastejšie sa trela pomocou pastelových manikúr alebo sako;

Manikúra s perlou a zrkadlovým odretím

 • maľba vitráží - komplexná verzia nafarbenia nechtov. Farby sú jasné, nasýtené a kresby - ako keby hlasitosť. Ak urobíte takúto maľbu na všetkých nechtoch - to bude príliš svetlé a nie pre kanceláriu, ale môžete urobiť podobný dizajn na jednom alebo dvoch nechtoch ruky;

  \ t

 • experti na dizajn navrhujú, aby ste nakreslili vtáctva plameniakov pre romanticky jemnú manikúru a vydali sa na rande alebo chodili s takýmito klincami.

Toto je len návrh nových variantov lakovania nechtov. Otáčaním predstavivosti a naplnením vašich myšlienok myšlienkami pána, môžete ohromiť druhých svojou nádhernou manikúrou po celý rok.


Rôzne nové nápady a nové výrobky, luxusné možnosti pre krásne laky na nechty, umožnia ženám, ktoré si uvedomujú módu v roku 2019, vytvoriť nové pôsobivé diela nail art.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené v01/11/2019Štítky: