Aká je dĺžka vlasov v móde 2019

V roku 2019 je jedným z kľúčových momentov pri vytváraní štýlového účesu otázka: ako dlho budú vlasy v móde? V tejto sezóne sa dievčatám odporúča, aby uprednostňovali stredne dlhé pramene alebo veľmi krátke účesy. V našom preskúmaní budeme podrobne analyzovať všetky módne trendy.


Stredná dĺžka vlasov a štýlové účesy

V roku 2019 by ženy mali určite venovať pozornosť dĺžke stredných vlasov, čo je kríženec medzi krátkymi účesmi a dlhými luxusnými kučeravkami. Aby bol obraz čo najhladší, je dôležité zvoliť správny účes pre stredné vlasy.

Na tejto dĺžke sa môže vykonať akýkoľvek pokus s farbením, čo je ďalšia výhoda.

Je vhodné zvážiť, že v roku 2019 existuje v tomto trende maximálna prirodzenosť, takže môžete použiť jednofarebné sfarbenie.

Ďalšou možnosťou by bolo, aby sa jednotlivé vetvy zosvetľovali o niekoľko tónov, preto sa používajú techniky ako balayazh, ombre, sfarbenie, shatush.

Stylisti ponúkajú takéto aktuálne možnosti.

  • Haircut Messi Bob . Je to ozvena 80. rokov, keď objem a všestrannosť boli v móde. Účes kombinuje dve variácie účesov naraz: klasický bob a odstupňovaný účes. Podľa svojej dĺžky môže dosiahnuť úroveň ramien alebo sotva pokryť ušný lalôčik. Ocení ju módne ženy, ktoré vedú aktívny životný štýl, pretože jej účes vyžadujeminimálnu starostlivosť a veľmi ľahké ležať.

  • Kare . Toto je klasika, ktorá nie je ovplyvnená módou. V roku 2019 bude tento účes neuveriteľne dôležitý. Pre splnenie všetkých módnych trendov je dôležité zvážiť určité body. Štýlový trend z roku 2019 je štvorcový, v kombinácii s plochým predĺženým treskom. Ďalšou možnosťou by bolo vytvorenie jasného delenia v strede hlavy. Karta môže mať rovnú reznú líniu v spodnej časti alebo ísť na predĺženie vpredu.

Zaujímavé:Klasické námestie: foto

  • Kaskáda . Toto je nepostrádateľná voľba v prípade, že chcete, aby vaše vlasy extra objem. Priemerná dĺžka vlasov je najvhodnejšia pre túto verziu vlasov.

  • Asymetria . Toto je súčasný trend tejto sezóny, ktorý umožní stelesniť módne dlhé vlasy midi. Pramienky môžu byť skrátené na jednej strane a na druhej strane predĺžené. Asymetria môže byť prítomná na predĺžených nárazoch. Jednou z ich módnych techník bude ponechať niekoľko pretiahnutých prameňov, čím sa vytvorí asymetrický efekt a zvyšok vlasov strednej dĺžky.

Zaujímavý účes

Módne účesy na krátke vlasy

V roku 2019 bude pri rozhodovaní o tom, ako dlho sú vlasy v móde, ultralehká ostrihanie pre všetkých dievčat. Mladé dámy aj staršie ženy si budú môcť vybrať štýlový krátky účes. KMedzi najobľúbenejšie možnosti patria nasledujúce.

  • Pixie . Tento účes nestráca svoj význam pre niekoľko sezón v rade kvôli neuveriteľne štýlovému vzhľadu. Obsahuje však roztrhané filetové prvky, preto nie je vhodný pre dievčatá s príliš tenkými vlasmi.

Rozhodnutie vo veci Tučného rozhodnutia

Zaujímavé:Pixie Haircuts 2019

  • Garson . Tento typ ostrihania prišiel z mužskej módy a získal primeranú popularitu medzi fair sex. Je veľmi ľahko čistiteľný a vhodný pre vlasy akejkoľvek štruktúry. Charakteristickým rysom vlasov je prítomnosť hladkých rán, dosahujúcich až do stredu obočia. Stojí za to zvážiť, že takýto účes je vhodný pre dievčatá so správnymi proporciami tváre.

  • Asymetria . Ženy módy, ktoré dávajú prednosť mimoriadnym lukom, ocenia krátky asymetrický strih. Na jednej strane to môže byť čo najkratšie a dokonca obsahovať oholený chrám s pôvodnými vzormi na ňom. Na druhej strane môže účes vyzerať ako orezaný strih.

Dlhé vlasy v roku 2019

Majitelia pretiahnutých luxusných prameňov, ktorí sú právom hrdí na svoje vlasy, ich budú môcť poraziť v roku 2019. Nemusia ich skrátiť na modernú priemernú dĺžku, stačí si vybrať ten správny strih. Medzi súčasné trendy v tomto roku môžeuveďte:

  • v tomto trende pokračuje predĺžená kaskáda, kde pramene majú rozdielne dĺžky, v dôsledku čoho vzniká dodatočný objem;

Zaujímavé:Zrážky na dlhé vlasy 2019: nové položky

  • Ak príroda obdarila dievča ťažkými hrubými prameňmi, bude im môcť poskytnúť atraktívny vzhľad a uľahčiť ich styling pomocou riedenia. Na vlasoch, tenké vo svojej štruktúre, je lepšie nepoužívať otrhaný efekt;

  • asymetria je relevantná a dlhé vlasy. Na jednej strane môže byť účes stredný, čo zodpovedá najnovším módnym trendom a na druhej strane - čo najdlhšie.

Aký je váš účes?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Fotografie prezentované v našom prehľade vám pomôžu získať predstavu o tom, ako dlhé vlasy sú v móde v roku 2019. V závislosti od individuálnych preferencií si môžete vybrať účes pre seba na prameň strednej alebo krátkej dĺžky.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené31.3.2019Štítky: