Polka šaty pre tuk ženy

Polka-dot šaty opäť v sezóne 2019 stúpajú na vrchol módnej Olympus. Dnes budeme hovoriť o súčasných modeloch pre obézne ženy, doplníme naše tipy fotografickým výberom obrázkov a poskytneme odporúčania, ako nosiť toto pôvabné šaty, aby sa skryli črty postavy a boli na vlne najnovších trendov.


Nestrácajte peniaze so štýlom ...

... veľmi jednoduché! Polka-dot šaty určite zaslúži pozornosť žien s plus-veľkosť parametre aspoň z toho dôvodu, že sa teší s rôznymi módnymi štýlmi. Sme si istí, že pre Vás nájdete perfektnú možnosť!

 • Dlhé šaty v hrášku - to je vynikajúca voľba pre špeciálne príležitosti alebo pre každodenný život, ktorý kombinuje pohodlie a eleganciu. Vďaka úspešnej dĺžke oblečenia môžete skryť akékoľvek chyby na obrázku a vizuálne roztiahnuť siluetu.

Zaujímavé! Ak doplníte tento luxusný model klobúkom so širokým okrajom, potom budete určite vyzerať perfektne.

 • Pri výbere rovnakého štýlu by ste mali venovať pozornosť aj výstrihu oblečenia. Napríklad tvar písmena V vizuálne predlžuje krk a vytiahne siluetu a stojací golier kategoricky nevyhovuje plným dámam.

 • Sukňa s našuchorenou sukňou je najlepšou voľbou pre ženy s postavou „obráteného trojuholníka“, ale model s otvorenými ramenami bude vyhovovať „hruške“.

 • Aby sa vyvážili proporcie, dievča s jablkom by si malo vybrať šaty s monotónnym vrcholom a nádhernýmpotlačená sukňa.

 • Klasický prípad hustého materiálu - skvelá voľba pre ženy módy s akoukoľvek postavou. Okrem svojej všestrannosti sa môže pochváliť štýlovým vzhľadom a praktickosťou.

Veľká kancelárska výstroj

 • Baskický štýl zručne skryje bruško a zvýrazní krásny pás. Najlepšia farba pre tento model je čierne pozadie s bielym hráškom.

 • Zdôrazniť svoju milosť a šarm je schopný štýlu s vôňou. Takéto šaty v koketných puntičkách sú hitom sezóny 2019 a sú ideálne pre letné dni.

 • Dievčatá s parametrami plus veľkosť si často vyberajú okrem svadobných šiat aj tlač hrachu, aby zdôraznili svoju ženskosť a nehu.
 • ​​

 • Polka-dot šaty z lietania šifón sú skvelou voľbou pre obézne ženy, ktoré potrebujú skryť len drobné nedokonalosti.

Zaujímavé: Štýlové šaty pre obézne ženy

Ako skryť úplnosť: tipy od stylistov

 • Okraje oblečenia by nemali byť na mieste objemných častí (prsia, stehná).
 • Zlikvidujte pevné a lesklé materiály, hojnosť brka a volánkov, krátkej dĺžky. Hustá a zahalená textúra je to, čo potrebujete.
 • Beztvarý štýl oblečenia je tiež zlým nápadom, pretože zbavuje postavu siluety.
 • Keď si vyberiete oblečenie, ktoré skrýva chyby, nezabudnite tiež zdôrazniť svoje zásluhy.

 • Plnerúk pevné "Nie" je povedať rukávy, lucerny a ich pevnú siluetu. Najlepšia alternatíva by bola plynulý štýl.
 • Široké pásy a opasky, aj keď môžu zvýrazniť pás, ale zároveň vytvárajú dôraz na široké boky.

 • Príliš malé príslušenstvo vytvára nesúlad s nádhernými formami, takže si môžete dovoliť väčšie a luxusné šperky. Stylisti naznačujú, že rozmerové detaily redukujú "pozadie".

Tipy na módne trendy

Máte radi nielen krásne, ale aj módne šaty? Potom budete určite potrebovať náš prehľad trendov v najbližších nákupoch!

Orientačný bod 1 je aktuálna farba. Čiernobiele šaty sú klasikou, ktorá je vždy trendová a univerzálna vo svojich kombináciách.

Biele šaty v modrom hrášku sú odrazom námorného štýlu, ktorý je teraz na vrchole popularity. Zaujímavý pohľad získate, ak ju doplníte žltými alebo červenými akcentmi.

Červené šaty v bielom hrachu - zasiahli sezónu 2019. Vyberajú ho presvedčené ženy módy.

Zo súčasných farieb chceme spomenúť aj horčicu, hnedú, žltú a modrú.

Pokiaľ ide o módny štýl, módne trendy oznámili svoje obľúbené svetlé šaty, model s vôňou, plášťom a zvodným štýlom s otvoreným vrchom.

Ak chcete vytvoriť úžasný obraz v retro štýle, móda je aj na vašej strane. Vyberte si šaty z prispôsobeného štýlu s lichobežníkovou sukňou,pridajte príslušenstvo s vhodnou náladou a choďte! - zvíťaziť nad týmto svetom.

Aj dizajnéri ponúkajú v novej sezóne módy, aby stavili na kreatívne rukávy oblečenia. Samozrejme, takéto štylistické rozhodnutie je vhodné len vtedy, ak nemáte plné ruky.

Zaujímavé: Krásne šaty pre plné módy!

Šaty doplnené dekoratívnym šokom pomôžu vyzerať módne a svetlé - tento trend sa opäť triumfálne vracia do trendov.

A čo tlač?

Hoci sa predpokladá, že chytľavá tlač nie je vhodná pre dievčatá s nádhernými formami, farbenie hrachu je príjemnou výnimkou z tohto pravidla. Hrášok je odlišný, a hoci módne trendy dávajú zelenú akémukoľvek typu tlače, nie každá možnosť je vhodná pre obézne ženy.

Šaty v malom hrášku na 5+ zvládajú úlohu vytvoriť štíhlejšiu siluetu, ale veľký vzor naopak má schopnosť vizuálne pridávať objem. Rozmerová potlač určite nie je vhodná pre ženy s mohutnými boky, pasmi alebo ramenami. Môžete hrať s kombinovanými modelmi, ktoré kombinujú malé a veľké postavy - v nich je riziko, že sa zdajú byť minimálne.

Zaujímavou verziou hrachu je jeho oválny tvar. Takáto tlač je schopná vizuálne roztiahnuť siluetu - a to je presne po ruke pre plné dámy.

Perfektná voľba obuvi

Ženskosť a romantika polka-dot šaty sú v poriadkuv súlade s topánkami s pätami alebo klinmi, tak neváhajte experimentovať v kombinácii s rôznymi topánkami a sandálmi.

Takéto šaty by boli vhodné v chladnom období. Členkové topánky alebo nízke topánky sú ideálne pre štýlové otepľovanie.

Ale čo presne nestojí za miešanie s takými šatami, tak to sú topánky s mužskou náladou ako mokasíny. Tiež nie je najlepšou možnosťou by boli topánky s bodkami, pretože obraz ako celok sa ukáže ako okázalý. Povolený je len malý dekor s rovnakou potlačou.

Pri výbere obuvi sa držte dobrých farebných kombinácií. Takže, biele alebo modré topánky sú ideálne pre modré šaty, červené pre biele, čierne pre čierne alebo červené.

Veľmi dôležitý je strih oblečenia. A-silueta si vyžaduje okrem toho aj loď a výstrih V je nádherne kombinovaný s módnymi topánkami so špicatým nosom. Unikátna výbava v štýle 50. rokov je nemysliteľná bez vysokotlakových čerpadiel a členkového popruhu, šaty v duchu 80-tych rokov sú krásne s topánkami a tenkými pätami a model s 40-timi pozdravmi je krásny s oblými topánkami a predĺženou pätou.

Konečným nádychom je príslušenstvo

Keď sa vyberú šaty úspešného štýlu spárované so správnymi topánkami, je ľahké ich doplniť štýlovým doplnkom.

Keďže hrášok je aktívna a samostatná tlač, miluje okolie s monochromatickým príslušenstvom. Ale najviac živé obrazy niekedy nevadí pridanie zaujímavejšiešperky. V tomto prípade kombinujte hrach s inými geometrickými motívmi.

Aký štýl oblečenia sa vám páčil?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Pri výbere príslušenstva dodržiavajte harmonickú kombináciu rozmerov. Masívny hrášok tak môže byť úspešne kombinovaný s veľkým príslušenstvom a malá potlač bude mať na zušľachtenú obuv, elegantnú spojku alebo tenký remienok.

V prípade modrého oblečenia si môžete vybrať červené alebo hnedé doplnky, čiernobiely outfit vyzerá skvele s bielymi, červenými a tmavými béžovými ornamentami, zelená vytvára modernú kombináciu s detailmi fialovej, terakotovej alebo citrónovej.

Klobúk je dokonalým sprievodom k akýmkoľvek šatám. S touto hravou pomôckou vo svojej kolekcii môžete vždy pridať do obrazu chuť a urobiť ju zaujímavejšou.

Zaujímavé: Móda pre tukové ženy 2019

Nápady snímok

Polka dot šaty sú ideálnym základom pre retro vyzerať ako fotografie. Doplňte ju elegantným baretom a topánkami s podpätkami a pri príležitosti dobrej nálady s červenou rúžom.

Ak je spodná časť oblečenia rozšírená, doplňte ju ľahkým remienkom a elegantnou spojkou na retiazke.

Štýlový ležérny vzhľad bude vyrobený z týchto odevov v kombinácii skožená bunda.

Luk s oblečením, džínsovinou, svetlým náhrdelníkom a teniskami pomôže pridať príležitostnosť štýlu a originality.

Ak chcete vytvoriť oblečenie podľa všetkých pravidiel elegancie, pridajte perlové šperky - sú dokonale kombinované s polka dot sfarbením.

Vyberte si z našej fotografickej kolekcie módnych variantov sezóny 2019 akékoľvek polka-dot šaty pre obézne ženy a byť neodolateľná v ňom!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02.02.2019Štítky: