Módne nechty 2019: módne trendy, novinky, fotografie

Pre módy, ktorí dodržiavajú najnovšie módne trendy, bude zaujímavé zistiť, ktorý tvar nechtov bude na vrchole popularity v roku 2019 (pozri foto v článku). Koniec koncov, s každou novou sezónou sa mení nielen dizajn alebo dekoratívne prvky, ale aj tvar nechtov. Hrajú dôležitú úlohu pri vytváraní dokonalej manikúry.

V roku 2019 uprednostňujú stylisti prirodzenosť a prirodzenosť, pretože vytvárajú obraz nehy. Stylisti navrhujú opustiť budovu, ktorá po mnoho rokov obsadila vedúcu pozíciu.


[ad]

Dozviete sa o módnych trendoch pre nechtové formy 2019 z nášho článku, v ktorom sa budú zobrazovať aj fotografie.

Ako si vybrať vhodný formulár

Pri vytváraní krásnej manikúry zohráva veľkú úlohu správna forma nechtov. Ale mnoho dievčat, ktoré sledujú módne trendy, nezabúda, že aj tie najmódnejšie manikúry môžu byť pokazené, ak si vyberiete nesprávny model nechtov.

Ak máte aj jeden klinec kratší ako zvyšok, potom by mal byť pod ním podaný zvyšok, je potrebné pripomenúť, že dĺžka všetkých nechtov by mala byť rovnaká. Ak sa chystáte vybudovať, potom môže byť klinec zvýšený, aby sa stal iným, ale keďže nová sezóna naznačuje prirodzenosť, potom je lepšie odmietnuť rásť.

Zaujímavé: Módna manikúra pre krátke nechty jar-leto 2019: najnovšie trendy, novinky, foto

Okrem výberu dizajnu vašej manikúry musíte v prvom rade určiť, ktorý dizajn nechtovej platničky je vhodnýlen pre vás. Ak máte malé a tenké kefy, ideálna forma by bola vo forme topánok pointe.

Krátke nechty budú veľmi obľúbené, pretože vyzerajú prirodzene. S takou dĺžkou môžete robiť čokoľvek, nebudú zasahovať do práce na počítači, robiť domáce práce nebude riziko, že môžu byť rozbité a zničiť vašu manikúru. Pre krátke nechtíky je veľmi vhodný mäkký štvorcový tvar, známy ako oválny štvorcový tvar. Majitelia rovnakých dlhých nechtov by sa mali pozrieť na mandľový a štvorcový tvar.

Nail Forms 2019

Nie každý má rád experimentovať so svojím vzhľadom, práve tieto dievčatá by si mali starostlivo vybrať svoj model manikúry, aby sa nepokazila ich nálada. Nižšie sú uvedené rôzne formy nechtov, ktoré budú najdôležitejšie v novej sezóne 2019.

Topánky Pointe “

Po získaní popularity v 90-tych rokoch minulého storočia v Amerike sa forma na nechty podobajúca sa baletným topánok pointe v roku 2019 opäť nachádza na módnom podstavci na prvých miestach. Názov tohto formulára bol spôsobený zúženým štvorcovým hrotom. Tento typ nechtov umožňuje vytvoriť rôzne vzory a pridať rôzne prvky dekorácie.

Je dôležité, aby sa kvôli zúženým hrotom znížilo riziko zlomenia klinca a poškodenia nechtovej platničky. Pri výbere dĺžky by sa mali uprednostniť stredné pazúry, je na nich vidieť krásu tejto formy.

Ovál

Táto forma nechtov je najviac podobná prirodzenej forme. A keďže nová sezóna naznačuje prirodzenosť vo všetkom, oválny tvar je v nebývalých vodcoch na módnych mólach. Oválny tvar je vhodný pre milovníkov priemernej dĺžky nechtovej platničky. Táto forma nechtu umožňuje vizuálne predĺžiť prsty, čo dáva perám elegantný a estetický vzhľad. Bez ohľadu na dizajn manikúry, vždy vyzerá ženský a elegantný.

Štvorcový tvar

\ t

Každý túto formu pozná dlhú dobu, ale zároveň nestráca svoju dôležitosť a v novej sezóne ju stylisti nevylučujú zo zoznamu. Plne hranaté nechtíky budú vyzerať krásne na tenkých a dlhých prstoch. Pomôže vizuálne predĺžiť a urobiť z neho elegantnejší, majitelia prstov strednej hrúbky. Jedinou nevýhodou takýchto klincov bude, že vždy musia byť podané, inak hrozí riziko prerastania okraja nechtu do kože, čo môže znamenať príťažlivosť pre chirurgov.

Tvar oválneho štvorca

\ t

Takáto forma sa nazýva aj „mäkký štvorec“, ktorý má zaoblené hrany. S výberom tejto formy, nebudete cítiť nepohodlie, nebude držať a zlomiť nechty bude veľmi ťažké. Dĺžka nechtov môže byť rôzna: dlhá aj krátka. Tento typ nechtíka lekárskeho je vhodný pre tých, ktorí majú predĺženú, ale úzku nechtovú platňu. Tento model bude vyhovovať dievčatá, s bacuľaté ruky a prsty.

Tvar mandlí

Tento typ je špicatý hrot klinca, ktorý vyzerá ako mandle, pre ktorý dostal také meno. Vzhľadom na zefektívnenie, takéto nechtíky sa ťažko rozbijú doma. Je vhodný pre dievčatá s dlhými nechtami, ale nevyzerá vzdorne. Tento model by ste si mali vybrať aj pre dievčatá s bacuľatými krátkymi prstami, pretože dĺžka prstov je vzhľadom na dĺžku vizuálne predĺžená.

Stilettos

Tento vzhľad znamená veľmi zúžené a dlhé nechty, skôr ako nechty mačiek. Bola populárna v polovici minulého storočia, ale v roku 2019 si stylisti vybrali túto formu nechtov, jeden z ich módnych trendov, ktorý sa zamiloval do dievčat, ktoré radi priťahujú pozornosť (foto, viď článok). Samozrejme, že s touto formou nechtov nebude možné robiť domáce práce kvôli nepríjemnostiam, ale vyzerá veľmi pôsobivo.

„Rakvy“

Najviac šokujúce, vzhľadom na svoj názov, ale veľmi populárny v roku 2019, bude model „rakvy“, ktorý sa podobá vzhľadu „pointe topánok“. Nie je vhodný len pre krátke nechty, pretože to bude vyzerať nevhodné, ale pre dievčatá, so strednými a dlhými nechtami, je to skvelá voľba pre manikúru. Je to kombinácia štvorca a trojuholníka, ktorý sa nakoniec podobá lichobežníku. Voľba tohto modelu vás nenechá bez pozornosti.

Ako sa starať o nechty

Aby vaše nechty vždy vyzerali krásne a zdravé, mali by ste tiež pamätať na ich starostlivosť. Koniec koncovVďaka správnej starostlivosti sa môžete vyhnúť stratifikácii a rozbitiu nechtovej platničky a zachovať tvar. Čo musíte urobiť, aby ste vždy mali zdravé nechty a silné, teraz zistíme:

  • musíte hýčkať vaše perá, robiť kúpele pre nich, s pridaním rôznych vitamínov a olejov. Kúpele je možné vykonávať raz týždenne, potom nechty budú zdravé a koža rúk bude pružná;
  • naneste špeciálny krém na posilnenie nechtov a noste bavlnené rukavice, nechajte 15-20 minút v tejto polohe, potom, čo len trieť krém na ruky;
  • pred nanesením laku sa použijú ochranné prostriedky;
  • nezabudnite na olej z kutikuly;
  • nepoužívajte kovový pilník, môže dôjsť k poškodeniu nechtovej platničky;
  • pri podávaní by klince nemali byť vlhké, ako na pilníku na nechty, inak sa môžu začať odlupovať;
  • odstraňovače lakov na nechty nesmú obsahovať acetón;
  • je potrebné oddýchnuť si nechty a na chvíľu opustiť ich maľovanie.

Dodržiavaním všetkých týchto tipov garantujete prítomnosť zdravých nechtík, ktorý vás poteší.

Ako vidíme, tvar nechtov zohráva dôležitú úlohu pri transformácii. Medzi módnymi trendmi, ktoré navrhujú stylisti pre tvar nechtu 2019, si každé dievča nájde vhodnú možnosť (pozri foto vyššie). Mal by si vybrať len ten správny štýl a ocitnete sa na vrchole módneho Olympu.Materiál vypracovaný redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/15/2018Štítky: