Krátke účesy - pre nádherné dámy!

V roku 2019 krátke ženské účesy prerušili všetky záznamy popularity. Fotografie diel stylistov z celého sveta nám ukazujú, aká rôznorodá a nezvyčajná môže byť jednoduchá štvorka. Ale čo je na ňom tak pozoruhodné? Čo robí ženy všetkých vekových kategórií a stavia radikálne zmeniť imidž, odrezať dlhé kučery, ktoré sú považované za meradlo ženskosti? Pozrime sa spolu.

Krátke účesy - štýlové obrazy

Ako si vybrať správny strih

Pred ponorením sa do sveta krásnych ženských účesov je užitočné pochopiť niektoré základné pravidlá, ktoré vám pomôžu vytvoriť pravý a pravý obraz. Koniec koncov, nezabudnite, že účes môže otvoriť vás s novou stranou, s dôrazom na vlastnosti vzhľadu, ktoré majú doteraz skryté. Ale môže to byť aj úplné sklamanie, ak sa pri výbere štýlu účesu urobí fatálna chyba.

Krátke účesy - príklady z hviezd

Aký je váš obľúbený účes?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

To je dôvod, prečo sa neponáhľajte utiecť do salónu, kde sa neopatrní majstri (a je ich veľa!) Bezmyšlienkovite si stlmia vaše kadere. Je lepšie nezávisle hodnotiť typ vašej tváre a rysy vašich vlasov, aby ste mohli jednoznačne nájsť tú karetu,ktoré je pre vás to pravé.

A, samozrejme, nezanedbávame naše odporúčania:

 • Poškodené a suché špičky sa musia zlikvidovať ako prvé. Nesnažte sa držať na úkor ich dĺžky, ostrihanie z toho nebude krajšie. Je lepšie nechať vlasy krátke, ale zdravé.

Rezanie koncov vlasov

 • Ak máte mastné vlasy, ktoré sa rýchlo zašpinia, čisté vlasy nie sú pre vás. Zamerajte sa na niečo prirodzenejšie, ako napríklad roztrhaný bob.
 • Pre dievčatá s hustými vlasmi je lepšie vzdať sa dokonca klasiky a obrátiť svoju pozornosť na stupňovité účesy, ako napríklad kaskáda krátkych vlasov alebo rebrík. Nebudú váhať vlasy vizuálne ani v doslovnom zmysle slova.

Krátky bob

Zaujímavé : Sheggy haircut: najlepšie nápady pre vás!

 • Dámy s nádhernými formami by sa nemali „oprieť“ o krajné námestie. Asymetria a vrstvenie - to je vaša cesta k dokonalému strihu vlasov.
 • Kôra, ktorá nevyžaduje časté styling, je ideálna pre suché vlasy.
 • No a posledná vec: pre dámy s kaderami a kučeravými zámkami je lepšie vzdať sa sviežiho štýlu. V opačnom prípade riskujete vyzerať ako púpava.

Okrem výberu účesu, premýšľajte o tom, či potrebujete rany. Na krátku dobu ho odrežte a či pridáva ďalšiu chuť do obrazu alebo kazí všetko, len pravý špecialista môže povedať.

Výber štvorkoliek podľa typu tváre

Ak je pre mladé dievčatá veľmi jednoduché vybrať si obrázok pre seba, \ ttakže ženy nad 40 rokov musia byť selektívnejšie. Tu a teraz vám povieme, ako si vybrať štýlový účes pre krátke vlasy, ktorý bude navyše v roku 2019 veľmi moderný. Pre prehľadnosť tiež pripojíme fotografiu, ktorá uľahčí navigáciu v módnych smeroch.

Krátke zrážky v závislosti od tvaru tváre

Zaujímavé : Pixie strih pre krátke vlasy: predný a zadný pohľad

 • Ak je teda vaša tvár správnymoválnym tvarom, potom sa môžete stať šťastným majiteľom absolútne akéhokoľvek štvorca! Áno, áno, niekto! Neexistujú pre vás žiadne obmedzenia: klasika, asymetria, „chyba“ - všetko, čo si duša želá.

Akékoľvek štvorkolky zdôrazňujú nielen tvár, ale aj krk, zbierky, lícne kosti. Preto, keď idete s takýmto účesom, pozorne sledujte sami seba. Koniec koncov, každý pupienok na koži vynikne veľmi veľa.

Zvlnená fazuľa - ideálna pre oválne a štvorcové plochy

 • Ak máte široké čelo a úzku bradu, alebo inaktvar tváre v tvare srdca , nedovoľte, aby sa v účese vyskytla nejaká okázalosť. Tento krok opticky zväčší hornú časť hlavy. Potrebujete to?

Krátke zrážky pre trojuholníkový tvar

 • Pre ženy sokrúhlymtvárou sú veľmi krátke účesy, napríklad „Pixie“, a asymetrické strapce dokonale vyhovujú.
 • Vlastnícištvorcovýchplôch by mali byť opatrní voči symetrii. Žiadne rovné čiary, len zdôrazňujú uholnosť vášhorysy. Odporúča sa prekrásny vrch a predĺženie, ktoré vizuálne rozšíri tvár. A áno, žiadna brada!
 • Pre tvár v tvarekosoštvorcasa použije objemný asymetrický štýl.

Štýlové krátke účesy

Módne účesy

A konečne sme sa dostali k najzaujímavejším - módnym trendom tejto sezóny. Tu budú prezentované fotografie, ako mládežnícke štýly, ako aj možnosti účesov pre osoby nad 40 a dokonca 50 rokov.

Krátke zrážky pre ženy 40+

Ultra krátke účesy

Krehké dievčatá si často môžu všimnúť veľmi krátke zrážky. Vyzerajú, samozrejme, odvážne, ale neuveriteľne štýlovo. Najčastejšie to môžu byť účesy ako:

 • Strana . Tento účes k nám prišiel rovno od stredoveku, keď sa k nemu uchýlili zástupcovia nižšej triedy, aby ozdobili hlavy. A kto by si myslel, že po stáročiach sa s ňou budú chváliť najvýznamnejšie hviezdy sveta. Najčastejšie má tento štýl zaoblenú siluetu a špičky vlasov sú skrútené vo vnútri. Stránka je ideálna pre dievčatá s malými prvkami a vytesaným krkom.

Stránka účesu

Stránka účesu nie je k dispozícii pre vlnité kučery. Len rovné a hladké vlasy, ktoré musia vyzerať zdravo.


 • Dandy.Krátke vlasy česané dozadu. Niekto povie, že je to výlučne mužský štýl, pretože sa často nachádza u mladých ľudí. Ale tu nie jea dámy zaostávajú, ochotne sa objavujú na verejnosti s takto prečesaným autom. A áno, pre dobrú fixáciu budete potrebovať penu.

Dandyho účes

 • Cesson.Veľmi moderné auto známeho Vidal Sassoon. Technológia tohto strihu zahŕňa vytvorenie niekoľkých vrstiev, vďaka čomu nevyžaduje dlhé stohovanie. Len si umyte vlasy, osušte vlasy s fénom a to je všetko, účes je pripravený!

Strih sesson

 • Pixie . Nová sezóna 2019 medzi krátkymi ženskými účesmi, ktorá je ideálna pre jemné vlasy. Vyzerá perfektne na majiteľov elegantných prvkov s vysokými lícnymi kosťami a úzkou štrbinou očí. Ak chcete dať obraz harmónie, pixie je lepšie robiť hromadne.

Zrážka Pixie

 • ježko . Áno, tento známy ultraširoký účes je opäť na vrchole popularity. Nie je však potrebné zamieňať si ho s pixie. Koniec koncov, „ježko“ sa nazýva preto, že dĺžka srsti na zadnej strane hlavy a horná časť hlavy nie je väčšia ako 1 cm.

Štýlový príklad celebrít - ostrihanie ježka

Kaskáda pre krátke vlasy

\ t

O tomto krásnom univerzálnom účese môžete nekonečne písať. Je ideálny pre mladé dievčatá a dámy nad 40 rokov. Jednoduchá starostlivosť, nevyžaduje dlhý štýl, uľahčuje vlasy.

Kaskáda krátkych vlasov

Kaskáda sa vytvára, keďpomocou vystriganiya vlasy kroky. A aby ste získali viac efektu zo štýlu, vlasy môžu byť tiež kalibrované.

Francúzsky účes

Je to sladké auto, ktoré vyzerá najlepšie s ofinou. Zároveň môže byť šikmé, klasické rovné, na obočie alebo dlhé. Rovnako ako v predchádzajúcom prípade, francúzsky účes je vhodný pre ženy všetkých vekových kategórií a stavia. Nemá žiadnu prilizannost, a preto je relevantná aj pre ženy, aj keď nie je úplne štandardný.

Francúzsky účes

Bob na krátke vlasy

Tento štýl nikdy nevyjde z štýlu! Toto je univerzálny účes, ktorý si každý ľahko uchová aspoň raz za život. Áno, a má veľa variácií, takže všetci fanúšikovia určite nájdu niečo vlastné.


Bob môže byť: veľmi krátky, roztrhnutý, odstupňovaný, asymetrický a klasický. Každý druh má svoje vlastné charakteristiky, ktoré sme opakovane povedali.

Bob je vhodný pre dámy všetkých vekových kategórií, skvele vyzerá na kučeravé a na rovných kučerách, perfektne zapadá do rán a ľahko sa hodí.

Vyholené vlasy

Cheeky? Áno! Ale veľmi štýlové! Tento účes je samozrejme vhodný, nie každý. Koniec koncov, nie každá dáma sa rozhodne oholiť svoj chrám, buď úplne na boku, alebo dokonca na boku a chrbte hlavy, pričom necháva vlasy len na jednej strane. No, čo môžem povedať, ak dievča urobilo taký účes pre seba, zjavne chcela urobiť drastické zmeny.

Oholený chrám

Zaujímavé : Štýlové účesy bez tresku: fotografické nápady

Garson

Dokončíme náš výber krásneho a stručného strihu, ktorý je skutočným stelesnením francúzskeho šarmu. Garson účes je jednoduchý, ale veľmi elegantný. Má čistú líniu a účinok priľnavosti k hlave, čo sa dosahuje plnením vlasov. Vizuálne omladzuje svojho majiteľa, ale zároveň v starostlivosti nie je tak jednoduché. Garson potrebuje neustály styling po šampónovaní a pravidelnej korekcii.

Zrážka Garcon

Tu a teraz sme považovali najmodernejšie účesy na krátke vlasy, ktoré si ženy v roku 2019 vybrali najradšej. A pre prehľadnosť vytvorili kolekciu videa a fotografií, takže máte jasnú predstavu o každom účese, ktorý sa vám páči. Ďalšia voľba je tvoja.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené09/20/2018Štítky: