Kolekcia Gucci jeseň-zima 2018-2019

Nová kolekcia Gucci na jeseň-zima 2018-2019 predstavila množstvo jasných a neobvyklých obrazov, na ktoré si všetci prítomní na výstave pamätali. A ak sa vám nepodarilo ísť tam, potom sa neponáhľajte dostať rozrušený. Dnes sa spoločne pozrieme na všetky luky, ktoré boli prezentované na módnych pódiách, ako aj hlavné trendy navrhnuté slávnym couturierom.


Zvyčajne prenášate niečo z dizajnérskych zbierok do svojho šatníka?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Malá história značky

Gucci je možno najslávnejšia značka, o ktorej všetci počuli, dokonca aj ľudia ďaleko od sveta módy a krásy. Koniec koncov, ponúkol nám všetky vaše obľúbené semišové mokasíny, ako aj kožené tašky s bambusovými rukoväťami.

Tvorcom bol Francúz Guccio Gucci, ktorý v roku 1905 začal pracovať na prvej zbierke.

Pre tento módny dom vytvorili rôzni dizajnéri svoje výtvory, vrátane Toma Forda a Gianniniho. Alessandro Michele pracoval na modernej zbierke. Bol to on, kto predstavil v Miláne dve zbierky, ktoré sa stali záľubou:

 • PRE-FALL;
 • READY-TO-WEAR.

Zaujímavé : Kolekcia Max Mara jeseň-zima 2018-2019

Predbežné: Módne trendy

Každá kolekcia z tohto módneho domu je vždy niečo neuveriteľné, farebné anepochybne nezabudnuteľný. A predvýber nie je výnimkou.

Reklamná kampaň Gucci jeseň-zima 2018-2019

A aby sa maximalizoval charakter každého luku, dizajnér vybral neobvyklé, jedinečné miesta na fotografovanie. Napríklad prednáškové sály pomohli zdôrazniť stručnosť, jednoduchosť lukov pre mládež a staroveká architektúra je navrhnutá tak, aby posilnila eleganciu štýlových retro obrázkov.

Po analýze tejto relácie možno identifikovať tieto trendy:

 • Mládežnícky mix.
 • Elegancia s nádychom retro štýlu.
 • Jednoduchosť s malým boho povrchom.
 • Malá prítomnosť športovej šik.

Zaujímavé : Kolekcia Chanel jeseň-zima 2019

Klasické obrázky od Gucci

Samozrejme, zbierka Gucci je ďaleko od modernej klasiky, ale napriek tomu v nej môžete nájsť prvky, ktoré sú v každodennom živote úplne použiteľné.

Moderný dom módy Gucci ponúka:

 • Šaty v štýle minimalizmu.
 • Pančuchy.
 • Klasické kabáty a plášte.

Na fotografii uvedenej nižšie môžete vidieť niekoľko obrázkov, ktoré by boli celkom vhodné v každodennom živote.

Venujte pozornosť! Projektant zostáva verný sebe a ponúka klasické obrazy, ktoré dopĺňajú nezvyčajné doplnky alebo topánky.

Zaujímavé : Módna prehliadka na jeseň-zima 2018-2019: foto

Boho Predmet

Ak ste neúplnífarby a farebné výtlačky, dôrazne odporúčame venovať pozornosť obrázkom v téme boho.

Módne fotografie a farebné výtlačky na jednoduchých tkaninách vyzerajú veľmi nezvyčajne a vytvárajú veľmi štýlový vzhľad. A ak pridáte pončo v štýle babičkinho pléd, ako aj doplnky, získate neuveriteľne chladný vzhľad.

Venujte pozornosť! V tomto prípade projektant odporúča, aby sa nebáli jasných kombinácií a kombinovali veci z rôznych štýlových smerov v jednom obraze. Ako to urobiť, pozrite sa na fotografiu.

Jemnosť a milosť dámskych odevov

V zbierke Gucci "jeseň-zima" sa venovalo veľa priestoru ženským šatám. Hlavným trendom v nich je neha, romantika, elegancia a milosť.

S cieľom vytvoriť skutočne módny obraz navrhovateľ navrhuje prijať tieto tipy:

 • Ponožky alebo ponožky s krásnymi otvorenými sandálmi.
 • Podprsenky sú ručne vyrábané na tenkých a mierne priehľadných šatách.

 • Použitie luxusného a ušľachtilého zamatu s priesvitnými tkaninami.
 • Hojnosť volánikov a ozdôb.

Zaujímavé : Nové 2018: Trendy večerných šiat (fotky)

Šport Chic

Možno je to obľúbený predmet mnohých, a preto ho módny dom Gucci nemohol ignorovať. Milovníci módy dostali v roku 2018-2019 možnosť výberu medzi farebnými kostýmmi, ako aj pohodlnými šatami, sukňamimasívne tenisky alebo športové stierky.

Zaujímavé : Očarujúci športový štýl oblečenia

Mládež štýl

Toto smerovanie tiež nezostalo nepovšimnuté svetovým dizajnérom. Je prezentovaný v hojnosti. Hlavným trendom je vrstvenie. Tento obrázok kombinuje nekompatibilné: opotrebované džínsy, dávkový súbor šťavnatých farieb, farebné legíny, najkratšie možné šortky, čiapky, gumu, topánky a šiltovky.

Dohodnuté, trochu šupinaté. Ale to je tiež celý štýl Gucci - veľký a mocný.

Hlavná zbierka Gucci

Táto show dostala neobvyklý názov "Sleep of Reason", a preto nie je prekvapujúce, že pódium bolo veľmi originálne. Stačí sa pozrieť na fotografiu, zdá sa, že sa dostali do nejakého operačného sálu.

Neobvyklé pódium vytvorené špeciálne pre výstavu Gucci

Medzi hlavné trendy tejto výstavy patria:

 • Veľké množstvo šiat „babičky“.
 • Umelé kožušiny.
 • Použite retro výtlačky.
 • Balaclava.

Umelé kožušiny

Nie je to tak dávno, vo svete módy bola skutočná revolúcia - odmietnutie prirodzenej kožušiny. Gucci túto myšlienku držal a už na hlavnej výstave v Miláne bolo predstavených niekoľko obrázkov s umelou kožušinou. A vyzerá to veľmi pekne a zaujímavé.

Šály

V tejto sezóne sa dizajnér rozhodol vrátiť k metóde "babiččiny" viazania šatky.svoju zbierku použil rôzne modely tohto príslušenstva:

 • Hodváb.
 • So zaujímavými výtlačkami.
 • S okrajmi.

Retro

Dizajnérka použila retro výtlačky, ktoré vyzerajú veľmi chladne v mužskom aj ženskom vzhľade.

Spolu boli tri hlavné údaje:

 • Večná klasika - bunka.
 • Geometria.
 • Vzor kvetu.

Venujte pozornosť! Zaujímavé je, že takéto výtlačky vyzerajú v tandeme s pletenými svetrami.

Pletené Balaklavy

Najzaujímavejším doplnkom, ktorý je prítomný v takmer každom obraze, sú pletené kukly. Ako dekorácia sa použili bambulky, ako aj zdanie tureckého turba.

Vrstvenie v odevoch

Tento trend sa v minulej sezóne dostal do módy a stále sa vzdal svojich pozícií. Dizajnér navrhuje vytvoriť vrstvenie v šatách obliekaním iných odevov cez nohavice.

Samozrejme, v každodennom živote sa vám to nepáči, ale môžete vytvoriť menej zarážajúci viacvrstvový obrázok.

Vo všeobecnosti, kolekcia Gucci „jeseň-zima“ v rokoch 2018-2019 bola veľmi rôznorodá, s mnohými malými detailmi, ktoré pomáhajú radikálne zmeniť imidž.


Dúfame, že by ste mohli nájsť niečo pre seba, aby ste v zime vytvorili jedinečný obraz. A prajeme vám, aby ste zostali štýloví a krásni za každého počasia!


Materiálpripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Publikované12.05.2018Štítky: