Módna manikúra pre krátke nechty jar-leto 2019: najnovšie trendy, novinky, fotografie

V sezóne jar-leto 2019 ponúkajú stylisti moderné manikúrové novinky na krátkych oválnych nechtoch (fotografie od profesionálnych majstrov nechtov vám pomôžu zostať v trende).

Praktickosť vo všetkom

Predtým v móde boli dlhé nechty podlhovastého, štvorcového a špicatého tvaru a všetci boli úplne závislí na rozšíreniach. Praktickosť nahrádza rozhorčenie a s istotou drží svoju pozíciu niekoľko sezón v rade. Trend „od ťažkých k jednoduchým“ sa najprv dotkol hlavnej skrine, potom topánok a teraz dosiahol nail art.


Stylisti podporujú prirodzenosť. Preto je čas zabudnúť na vybudovanie. Najvhodnejšou možnosťou je okrúhly a oválny tvar nechtov krátkej (prinajmenšom strednej) dĺžky. Ale vo dekorácii nechtové dosky vítame let fantázie.

Na fotografii módnych noviniek manikúry pre krátke nechty na jar-leto 2019 boli zaznamenané:

 • žiarivo lesklé farby (jednotlivé farby a zmesi);
 • výtlačky (kvetinové, geometrické, zvieracie, ovocné, nápisy);
 • matná textúra;
 • mesačný;
 • lesk (kamienky a trblietky);
 • francúzsky

Tip: Na to, aby ste sa dostali do kancelárie, vyhovujú obmedzené možnosti (jemné ružové, modré a horčicové odtiene - ak to umožňuje obliekanie alebo klasická francúzska bunda). Na zverejnenie budú vhodné nasýtené kyslejšie odtiene (vápno, fuchsia, indigo, pomaranč atď.).

Bohatá paleta

V jarnej a letnej sezóne v roku 2019 bude v móde jasná manikúra na krátkych nechtoch(pozri foto nových produktov nižšie), ale v prospech sú 3 nasýtené farby - klasická červená, slnečná žltá a modrá obloha.

Červená manikúra vyzerá zvodne a napriek jasu harmonicky s akýmkoľvek spôsobom (dokonca aj so zeleným koktailom).

So žltou farbou je situácia trochu zložitejšia, ale vďaka rôznym odtieňom (od rezervovanej horčice až po kyslú citrónovú a zlatú) si môžete vybrať tú správnu voľbu pre párty a pre randenie a každodenné.

Jasne modrá ide dobre s džínsovým oblečením, ktoré má takmer každé dievča v šatníku.

Vytvorenie viacfarebnej manikúry je veľmi jednoduché. Predpoklad:

 • naneste vrstvu základného náteru, počkajte, kým nebude úplne suchá;
 • prekryje nechty vrstvou bieleho laku;
 • naneste niekoľko horizontálnych pruhov laku na štvorcový kus špongie (vyberte 2-3 farby);
 • vytrite špongiu na klinec (vrstva laku na špongii by mala byť obnovená pred natretím každého nechtu), počkajte na sušenie;
 • naneste vrstvu fixačného (vrchného) lesklého povlaku.

Podobne ako v predchádzajúcich sezónach, aj módne ženy budú môcť užívať manikúru všetkých farieb dúhy (ak sú nasýtené iba odtiene) a zostanú v trende. Môžete použiť jeden odtieň laku, kombinovať niekoľko tónov rovnakej farby (pomocou gradientovej techniky alebo použitím rôznych odtieňov na každý klinec) alebo vytvoriť jasnú manikúru použitím kontrastných farieb.

Kreatívne

ObyčajnýMonochromatická manikúra nie je prekvapením. Preto majstri nail art ponúkajú v jarnom lete roku 2019 ozdobiť manikúru na krátkych nechtoch s jasnými odtlačkami (na fotografii - nový dekor).

V teplej sezóne sa kvetinové výtlačky stali klasikou už dávno, ale manikérky sa neunavujú, aby zlepšili svoje zručnosti a ponúkali čoraz komplexnejšie a realistickejšie obrazy ruží, pivoniek, orchideí atď. Uvedenie kvetov s kamienkami - získajte štýlovú možnosť pre párty.

Geometrické výtlačky vo výške módy nie sú prvou sezónou. Páska je obzvlášť obľúbená u dizajnérov a stylistov. Ak skôr nechtík bol zdobený obrazom zvislých pruhov, teraz v trende - horizontálne (a jeden sa nachádza v strede). Môže byť vykonaná:

 • lak v kontrastnej farbe;
 • svetlejší alebo tmavší odtieň náteru, ktorý maľuje nechty;
 • Lemované kamienkami.

Môžete experimentovať - ​​nakresliť niekoľko pretínajúcich sa pruhov a maľovať nad vytvorenými trojuholníkmi v rôznych farbách.

Zvieracie obrazy vo forme leopardových škvŕn a pruhov tigrov v teplej sezóne sa menia na kresby vtákov, hmyzu atď. Sezóna pre lienky, vážky, kolibríky a motýle je na čele.

Dizajn vyzerá zaujímavo, keď obraz motýľa zaberá 2 klince (polovicu na jednu, polovicu na druhej).

Výkresy šťavnatého ovocia (melón, jablko, čerešňa atď.) Pomáhajú vytvoriť letopozitívnu náladu. Odporúča sa použiť lesklý lesklý lak bez perlete.

Slogany sa sťahovali z tričiek a tašiek do nechtového dizajnu. Fotografie novej módnej manikúry v jarnom a letnom období 2019 na krátkych nechtoch ukazuje jasné lakonické slogany alebo jedno krátke slovo niekoľkých písmen (láska, áno, oops, slnko, more, krása, atď.). Slová môžu byť natreté lakom alebo lemované jiskrami (kamienky, korálky).

Tip: Ak nie je čas na dlhodobé kreslenie, môžete použiť špeciálne nálepky na manikúru. Sú umiestnené na klinec cez hlavný kryt a naliali sa na vrch s vrchnou vrstvou.

Matná povrchová úprava

Vďaka špeciálnemu povlaku, ktorý sa aplikuje na bežný lak (gélový lak, šelak), je možné dosiahnuť zaujímavý matný efekt. Môžete urobiť matné všetky nechty alebo vybrať pár.

Pomôcť, aby sa manikúra stala nezvyčajnou:

 • trenie (na dosiahnutie účinku "kovového" alebo "rozbitého skla");
 • špeciálny náter doplnený magnetom (nezvyčajné motívy mačiek a farebných prechodov - chameleón).

Dôležité:Naučiť sa pracovať s takýmito nátermi si vyžaduje určitý čas. Preto, ak chcete urobiť nezvyčajnú manikúru pred dôležitou udalosťou, odporúča sa cvičiť vopred alebo kontaktovať skúseného majstra.

Manikúra Mesiaca

Reverzný plášť vyzerá neobvykle (otvor na nechty nie je natretý alebo zvýraznený inou farbou). Ak chcete vytvoriť tento typ manikúry, musíte starostlivo odstrániť kožičku.(inak to bude vyzerať nedbanlivo).

Najvýraznejší dekor mesiaca vyzerá pri použití jasných farieb, ktoré sú v lete dôležitejšie ako kedykoľvek predtým.

Brilliant Coating

Takmer každá druhá varianta nechtového umenia sa vyrába pomocou trblietky (trblietky, kamienky, perličky). Niekto ich uprednostňuje lokálne - 1-2 nechty sú zdobené a niekto preferuje lesk na všetkých nechtoch naraz. Obe možnosti budú prijateľné v roku 2019.

Mierny lesklý dekor môže byť vhodný a slnečný letný deň, ale je žiaduce ponechať plné pokrytie až do špeciálnej príležitosti alebo večerného večera.

Téma francúzštiny

Francúzština je krásna a všestranná. Akákoľvek udalosť, bez ohľadu na dennú alebo ročnú dobu, je vhodná - francúzska manikúra by bola vhodná a zdôraznila eleganciu a krásu dámskych pier.

Na fotografii novej módnej manikúry pre krátke nechty na jar av lete 2019 existujú varianty francúzskej farby (v jemných pastelových a svetlých kyselinových farbách).

V lete sa klasická bunda môže líšiť v jasných farbách:

 • špičky nechtov nie sú biele, ale farebné;
 • úplne pokrývajú dvojicu nechtov s lakom rovnakej farby ako pruhy na zvyšku nechtov.

Pásy môžete kresliť ručne pomocou tenkej syntetickej kefy alebo pomocou šablón. Druhá možnosť sa zdá na prvý pohľad jednoduchšia. Pre neskúsených majstrov nie je vždy možné prilepiť pásy presne prvý raz, pod nimilak sa dostáva a pri odstraňovaní časti základnej krytiny sa často stráca.

Ak chcete pridať aktualizovaný pohľad na francúzsku službu, môžete navyše použiť kamienky a nálepky.

Sila a jas

Gel lak a šelak - nové nátery, ktoré sú vysoko odolné a umožňujú až 2 týždne zachovať manikúru v jej pôvodnej forme. Na jar av lete, počas sezóny výletov do mora, je to obzvlášť pravdivé. Na dovolenke, nechcete tráviť čas na cestách do nechtových salónov, a použitie odolného náteru vám umožní zabudnúť na tento problém.

Na väčšine fotografií sa nová módna manikúra na krátkych nechtoch v sezóne jaro-leto 2019 vyrába z gélu alebo šelaku.

Osobitným znakom a ďalším pohodlím podobného povlaku je, že v priebehu niekoľkých minút zasychá v špeciálnom svietidle (UV alebo LED).

Dôležité: Odnímateľné svietidlá by sa mali včas vymeniť, aby nemali nepriaznivý vplyv na pokožku rúk.

Bezprostredne po skončení manikúry môžete bezpečne prevziať obvyklé veci (a nebojte sa, že lak bude rozmazaný alebo roztrhnutý). Jedinou požiadavkou je zdržať sa dlhšieho kontaktu s vodou počas prvých niekoľkých hodín.

Harmony

V lete nie je potrebné, aby farba laku zodpovedala farbe rúže, topánok alebo kabeliek a fotografie s novou módnou manikúrou na krátkych nechtoch sezóny jaro-leto 2019 sú toho najlepším dôkazom.

Perfekcionisti odporúčajú stylistom pozrieť sa na farebné kombinácie.obálka a niektoré drobné detaily obrazu (šnúrky, náramok, opasok, nohavice, rámy na okuliare, potlač na vrchu atď.). Zvlášť odvážne dievčatá môžu šokovať verejnosť tým, že zodpovedajú farbám laku a šípok

.

Užitočné tipy

Krásna manikúra nebude fungovať, ak sa nechty rozpadnú, krehké, zožltnuté alebo znečistené. Preto musia poskytnúť primerané

 1. Kúpeľ so soľou a olejmi.
 2. Spevňujúce nátery.
 3. Správne podanie.
 4. Vyvážená strava.

Zakaždým, keď urobíte manikúru, musíte vyčleniť 10 - 20 minút na soľný kúpeľ (odporúča sa použiť prírodnú morskú soľ) s éterickými olejmi z citrusov, ruže, čajovníka, eukalyptu, neroli, bergamotu alebo levandule.

Príjemná procedúra pomôže, aby sa nechtová platňa stala silnejšou a brilantnejšou, priaznivo pôsobila na pokožku rúk a poskytovala dobrú náladu (vôňa grapefruitu dáva optimizmus).

Špeciálne povlaky s diamantovým prachom, olejmi a minerálmi chránia nechtovú platňu a posilňujú ju. Tieto povlaky môžete použiť ako základ pre bežné laky alebo v intervaloch medzi gélovými alebo šelakovými povlakmi.

Podávať nechty prednostne jedným smerom a používať vysoko kvalitný (odborníci radia skôr sklo ako kov) pilník na nechty.

Ak chcete, aby povrch nechtov bol rovnomernejší a hladší, pomôžu vám špeciálne exfoliačné alebo domáce kroviny (aplikujú sa nanechty a masáže v kruhovom pohybe na niekoľko minút, potom dôkladne opláchnite vodou a aplikujte spevňujúci povlak).

Krehké nechty môžu signalizovať nedostatky v tele určitých minerálov a vitamínov. Preto by mala byť diéta vyvážená (je potrebné použiť potraviny bohaté na omega-3 mastné kyseliny, vitamíny A, E, C, vápnik, zinok, horčík). Pravidelne môžete absolvovať kurz vitamínových komplexov s vápnikom.

Odporúčanie: Skôr ako začnete užívať akékoľvek vitamíny, poraďte sa so svojím lekárom. Odporúča sa absolvovať testy, aby kvalifikovaný špecialista mohol vybrať vhodný komplex na základe nich.

Časté lakovanie môže spôsobiť biele škvrny alebo žltnutie nechtov. Ten môže byť odstránený trením nechtov citrónovou šťavou a vyhodením farebného laku na chvíľu.

Súdiac podľa fotografií módnych manikúrových noviniek z jari-leto 2019 pre krátke nechty, možno konštatovať, že s pomocou nechtových umení sa ženy snažia vyjadriť, ukázať svoju tvorivosť a urobiť život trochu jasnejším.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.15.2018