Kordurové šaty a sundresses, sukne a dokonca kabáty pre rok 2019 (s fotografiou)

Mnoho žien módy sa bojí zamatovej tkaniny, pretože je plná. To je nepochybne prípad, ale so správne zvoleným štýlom veci a odtieňom materiálu by sa pri zostavovaní trendových vzorov mohlo a malo použiť aj praktické rebrované oblečenie. Velvet je vždy v móde, s tým, čo nosiť manšestrové šaty a ďalšie produkty v tejto sezóne?

Rôzne materiály a štýly dámskeho oblečenia sú úžasné. Manšestrové sundresses a šaty môžu úspešne zapadajú do šatníka obchodnej ženy alebo dopĺňajú sezónne kapsule obsah romantické dievča. Praktické manšestrové sukne a párne kabáty v roku 2019 je možné kombinovať s kožou a džínsami, hodvábom a šifónom. Pozrite sa na fotografiu módneho oblečenia z tohto materiálu - tak isto je niečo, čo sa stane vaším vrcholom:

Manšestrová sukňa - ako si vybrať?

Ak máte proporcionálnu a štíhlu postavu, môžete si bezpečne vybrať akýkoľvek druh manšestrového materiálu. Pre ženy s úzkymi boky a širokými ramenami sa odporúča veľká jazva, ktorá dodá extra objem do bokov a vyrovná siluetu. Ak ste majiteľom siluety A, tmavá zamatová sukňa z tkaniny s malou jazvou vám pomôže vyzerať elegantnejšie. Často sa velveteen používa na šitie vecí v retro štýle, pretože to bolo populárne v 70. rokoch. Trapézový štýl vyzerá harmonicky, rok, sú vítané rovné sukne rôznych dĺžok a sukne ceruzkového typu.

- 50%
aliexpress.com
Jednoduchý náhrdelník Velvet WomenParty šaty krátke sexy šaty V krku ...
948tr.474 rub.
- 27%
Aliexpress.com
Bluetime vintage šaty, letné dámske letenie pred klubovou párty ...
1 678trie.1,225 rubľov.
Aliexpress.com
Dámske dlhé bavlnené šaty bez rukávov vysokej kvality 2017 ...
\ t
5 033 rub.


Midi dĺžka a jednoduchý štýl. Často, analogicky s džínsovými výrobkami, sú zamatové sukne vybavené vreckami, vrátane náplasťových vreciek na zadku. Často sú k dispozícii slučky pre pás. Pozrite sa na dobré modely na jarmo. Sukne s dĺžkou kolien sa najlepšie nosia s legínkami alebo pevnými pančuchami, pretože manšestr patrí do kategórie zimných tkanín. Z topánok si vyberte členkové topánky alebo čižmy.

Prečítajte si aj o módnych šatách v čiernej farbe


Očarujúca súprava bude tvorená rebrovanou sukňou a semišovými polovičkami s topánkou na harmoniku. Na mini sukne môžete nosiť topánky. Topánky sú povolené, ale mali by byť hladké textúry s minimom dekoratívnych prvkov a mierne uzavreté. V horúcom počasí sú sametové sukne najlepšie nosiť. Ako vrch môžete použiť roláky, košele, nepriehľadnéblúzky, tenké svetre, mikiny, pulóvre, vesty. Od vonkajšieho oblečenia sa hodia kožené bundy. Môžete nosiť bundu z hladkej tkaniny v tóne sukne, ale niekoľko odtieňov ľahší.

Aké je používanie zamatových šiat a šatiek v roku 2019?

Velvetové šaty sú najčastejšie košeľa v tradičných odtieňoch tohto materiálu: hnedá, piesková, béžová, tmavo zelená, bordová, marsala, hnedá. Čo nosiť s takými šatami v roku 2019? Táto vec sa používa v štýle ležérne. V teplom počasí, nemôžete nosiť legíny alebo pančuchy, ale topánky by mali byť stále uzavreté - členkové topánky, uzavreté topánky, čižmy, čižmy, čižmy.

aliexpress.com
Jeseň 2017 a novinka hrubého bavlneného zamatu pre ženy ...
5 959 tr.
aliexpress.com
2017 Nová jarná kolekcia Velvet Jacket Coats Dámske oblečenie OL Style ...
2 829 tr.
- 44%
aliexpress.com
Nové zimné dámske bundy módnej farby červeného vína krátke ...
3 659 .2 013 rub.

V chladnejšom počasí noste legíny v kontrastnom odtieni, čižmách alebo členkových topánkach. Môžete nosiť džínsovú vestu cez šaty a pod šaty - tenký rolák, dostanete štýlový viacvrstvový set.

Šijú šaty v leme a iných štýloch, zvyčajne to nie sú dlhé modely s odnímateľným pásom, ktoré môžu byť nadhodnotené alebo podhodnotené. Pamätajte si, že zamatové oblečenie by sa nemalo nosiť pri zvláštnych príležitostiach, takže nepoužívajte tieto šaty ako koktail. Najlepšie je zdobiť manšestrové šaty tenkou šatkou.

Maškarné sundresses v roku 2019 sú veľmi populárne v chlade - na sebe košeľu, blúzku, rolák alebo dokonca tenký sveter pod dnom, budete vyzerať ženský a nie zmraziť. Rebrované sundresses sú často používané ako kancelárske oblečenie, na sebe s bielymi košele a čerpadlá.

Velveteen kabát - teplý a štýlový

Ak máte radi rebrovanú textíliu, vyskúšajte ju v roku 2019 na velveteen kabát alebo pláštenku. Zvyčajne je vybavený modelmi, ktoré sa nosia pod pásom. Ak manšestrový kabát nemá slučky a opasok v sade, ozdobte ho módnym opaskom alebo širokým pásom hladkej textúry a kontrastnej farby. Teplý a štýlový rebrovaný kabát je možné nosiť s tenkým sveterom alebo rolákom. Ak nosíte blúzku bez goliera, okolo krku si nasaďte tenkú šatku alebo šatku.

Tvídový baret vyzerá harmonicky s takým plášťom. Manšestrový kabát môže byť nosený s rovnými nohavicami, chudé džínsy, jemné vlny sukne, alebo pletené šaty. So správnou kombináciou je vždy teplé a štýlové za každého počasia.
Velvet nie je vôbec staromódny, naopak - štýlové rebrovanie vám nedávastratiť sa v dave. Táto teplá a praktická tkanina ozdobí každý vzhľad.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/01/2018Štítky: