Naučte sa aplikovať gél na leštenie doma

Dievčatá sa chcú naučiť, ako používať gél na leštenie doma, pretože super-odolný náter vstúpil na masový trh. Je tiež veľmi pohodlné vytvoriť štýlový nechtový dizajn v improvizovanom nechtovom salóne priamo doma. A aké úspory! V tomto článku hovoríme o všetkých nuanciách tejto myšlienky. Tiež (nebolo možné zachovať intrigy!) Vysvetľujeme podstatu postupu aplikácie gélového povlaku krok za krokom.

manikúra na nechty pre DIY gél na nechty

Zaujímavé : Krásne kresby na nechtoch s gélovým lakom

Čo budete potrebovať

Hlavným bodom, ktorý zastaví dievčatá v tom, že chcú vytvoriť gélovú manikúru, je rozsiahly zoznam potrebných nástrojov. Zdá sa, že arzenálu majstra je známe. Ale takáto príprava je opodstatnená, ak sa budete nechať hýčkať nechty s novou manikúrou alebo poskytovať tieto služby doma s častou frekvenciou.

Gélová manikúra - vlastnými rukami alebo pomocou sprievodcu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • UV-lampa alebo LED - hlavný asistent majstra na vytvorenie návrhov gélového leštenia. Cena tohto zariadenia sa pohybuje od 1500 do vyššie. Čínske stránky ponúkajú možnosti a lacnejšie.

Venujte pozornosť! Náklady môžu priamo ovplyvniť cenukvality nákupu. Nezabudnite skontrolovať výkon lampy - minimálna hodnota by mala byť 36 wattov (ak ste zvolili UV lampu). LED svietidlo má vyššiu cenu, ale zároveň aj životnosť.

UV lampa na gélovú manikúru

Nie je však možné vytvoriť gél. Zvážte klady a zápory a rozhodnite sa o výbere, pretože použitie gél na leštenie doma nie je možné bez lampy.

 • Nevykonávajte bez piestu, pilníkov na nechty, nadšencov, brúsenia, pomarančových tyčiniek a obrúskov nepúšťajúcich vlákna. Nebojte sa takéhoto veľkého zoznamu. Všetky tieto materiály majú nízku cenu. Napríklad, veľká sada pilníkov na nechty pre začiatočníkov možno nájsť na 100-200 rubľov, a sada 50 obrúskov stojí len 70 rubľov na čínskej stránke.
 • ​​

Minimálny súbor príslušenstva pre gélový lak na manikúru

\ t
 • Čo sa nedoporučuje šetriť, tak je to na nožniciach na nechty. Nechcete zraniť kožu a často meniť tupé nástroje. Ak chcete vybrať možnosti kvality, navštívte odborný obchod.
 • Povinná položka v arzenále manikérky doma - odmasťovač, je dehydratátorom. Bez nej, celý proces nedáva zmysel, pretože gélový lak jednoducho nedrží na nechty. Tento nástroj je určený na odmasťovanie prírodného keratínu, ako aj odstránenie lepivej vrstvy. Niektoré dievčatá používajú ako alternatívu k dehydratátoru acetón alebo alkohol, ale nie je dosť dobré na to, aby tieto úlohy plnili.

Profesionálna sada na gélovú manikúru

 • Odporúča sa použiť gél na leštenie základným náterom. Je nevyhnutný pre lepenie keratínu a laku. Je to v použití primeru, že tajomstvo trvanlivosti krásnej gélovej manikúry leží. Pomáha tiež posilniť nechty.
 • Samozrejme, bez gélového povlaku a samotnej pečiatky neexistuje žiadny spôsob, ako to urobiť. Vyberte si kvalitných výrobcov a potom vás výsledok naozaj poteší. Najznámejšie a najspoľahlivejšie značky sú „CND. Shellac "," Kodi "," Naomi "," Creator "," My nail "a" Fox ".

Paleta vysoko kvalitných lakov Cody

Uviedli sme minimálny zoznam nástrojov na nechty. Samozrejme, môžete ho doplniť o rôzne prostriedky starostlivosti a dekoratívne prvky. Kvalita práce závisí od toho, aký bohatý bude váš pracovný arzenál, ako aj od rôznych vzorov manikúry.


Zaujímavé : Čo je lepšie: šelak alebo gélový lesk?

Aplikačná technológia

Je načase povedať, ako používať gél na leštenie doma s lampou. Už ste videli, že ak budete zásobovať všetky potrebné nástroje, môžete vytvoriť krásu na nechtoch priamo doma. Nie je však také ľahké urobiť si manikúru sami. Ideálne, ak sa pripojíte k tejto vzrušujúcej obchodnej priateľke. Takže si môžete zariadiť domáce kozmetický salón a urobiť krásnu manikúru pre seba. Postupujte podľa našich plánov a budete úspešní.

Manikúrový gélový lak doma

 • Celý proces začínaštandardná hygienická manikúra. Určite ste už mnohokrát vykonali všetky tieto manipulácie s nechtami, ale len v prípade, že vám pripomíname potrebné kroky. Dobre, ak máš nejaký čas. Takže si môžete dovoliť urobiť parný kúpeľ pre ruky s prísadami (alebo len s morskou soľou).
 • Potom musíte správne pripraviť nechtovú platňu. Kvalita a trvanlivosť hotovej manikúry závisí od toho, ako k tomu zodpovedne pristupujete. Odrežte kutikulu a odstráňte pterygium. Pomocou pilníka na nechty dajte nechtom požadovaný tvar. Ak sa nelíšia v sile, je lepšie uprednostniť krátku alebo strednú dĺžku.
 • Vyzbrojený jemným buffom odstráňte lesk z nechtov. Ďalej je potrebné zbaviť všetkého vytvoreného prachu štetcom.
 • Potom sa použije odmasťovač a základný náter. Nevynechávajte tieto štádiá a potom bude gélový lesk správne padať a poteší vás svojou krásou.

Venujte pozornosť! Čas medzi nanesením základného náteru a hlavným náterom by nemal presiahnuť 15 minút.

 • Ako ste možno uhádli, ďalším krokom je použitie základnej vrstvy na vrchole. Musia zakryť nechtovú platničku, starostlivo sa uistiť, že nástroj nespadá na pokožku.
 • Potom prichádza na rade použitie farebného laku v 2 vrstvách. Prvý by mal byť dosť tenký. Po nanesení nechtov umiestnite nechty pod lampu. Druhá vrstva je tiež zapálená vo svietidle. V prípade potreby môžete použiť tretiu vrstvu. Lepšie výdavkyČasom sa postupne nanášajú vrstvy a postupne sa pečú, než aby sa vytvoril nerovnomerný hrubý povlak s bublinkami.

Dôležitý bod! Palce sa odporúčajú pracovať samostatne, takže z nich netečie lak.

 • Ak ste plánovali ozdobiť nechty, teraz je na to najlepší čas. Neobmedzujte sa na fantáziu a odvážne spájajte kamienky, samolepky, flitre a iné dekorácie.

Myšlienky jednoduchého dizajnu doma

 • Na zabezpečenie manikúry naneste vrstvu topu na celý povrch nechtov. Hustota tohto povlaku by mala byť taká, aby chránila konštrukciu pred odštiepením a poškodením.
 • Na konci práce odstráňte lepivú vrstvu z nechtov. Na to ich utrite odmasťovacou handričkou. Je tiež užitočné zvlhčiť pokožku špeciálnym nástrojom alebo krémom.

Podrobný návod na prácu s gélovým povlakom

Ak chcete podrobne pochopiť, ako aplikovať gélový lesk, môže byť aj video.


Tipy pre začiatočníkov

 • Nehadzujte nechty, na ktoré už bol aplikovaný gél. Takže otvoríte prístup k vlhkosti a vzduchu a zničíte integritu povlaku.
 • Po dokončení manikúry sa odporúča držať ruky mimo vody po dobu 2 hodín. To je, koľko času trvá, kým sa vrstvy spoja.
 • Udržujte ruky s krásnou manikúrou pred kontaktom s agresívnymi čistiacimi prostriedkami.
 • Nezabudnite na tovčasnej korekcie. Estetická manikúra trvá 2 až 5 týždňov.

Zaujímavé : Gel poľský na krátke nechty: dizajn a nové nápady

Teraz viete, ako aplikovať gélový leštiaci prípravok doma krok za krokom, čo znamená, že na nechty môžete umiestniť všetky druhy krásnych nápadov na manikúru.


Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10/14/2018Štítky: