Módne nechty formy 2018-2019

Medzi dievčatami sa stáva čoraz obľúbenejšou otázkou, aká forma nechtov je teraz v móde. V roku 2018 sa v celosvetovej sieti objavilo obrovské množstvo fotografií rôznych dizajnov a typov manikúry.

Stylisti a dizajnéri pomohli dievčatám pri výbere tvaru nechtov, čím sa stali špičkou najobľúbenejších a najmodernejších manikúr. O tom, aká forma nechtov bude v móde v roku 2019, povedzme v tomto článku.


Zaujímavé : tvar baletu: dizajn

Všeobecné trendy v manikúre

Móda má tendenciu sa meniť. A toto pravidlo platí pre sféru umenia nail. Trendy manikúry v rokoch 2018-2019 sa výrazne odlišujú od ich predchodcov. Aby vaše perá vyzerali žensky, krásne a štýlové, musíte byť veľmi opatrní pri výbere tvaru, dĺžky a dizajnu nechtov.

Zvážte hlavné trendy v oblasti manikúry:

  • Krátke nechty sa postupne stávajú minulosťou. Tohtoročná uvítacia dĺžka. Stylisti tvrdia, že čím viac bude - tým módnejšia bude manikúra.
  • Prirodzenosť. V roku 2018-2019, svetlé odtiene laku a typov dizajnu vyblednúť do pozadia. Najštýlovejšie bude vyzerať nechty, čo najbližšie k prírode.
  • Jednoduchosť dizajnu. Najdôležitejším trendom je snaha o minimalizmus. Dizajn by mal byť čo najjednoduchší, bez komplikovaných výtlačkov a vzorov, bez objemných kamienkov a dekorácií.
  • Použitie nových módnych výtlačkov: mramor, pruhy, ombre, gradient. Najdôležitejšou vecou pri výbere obrázku je kontrola.kompatibilita s dĺžkou nechtov, ako aj s odtieňmi vybraného gélového leštidla.

Moderná dĺžka nechtov v palete nahých

Najdôležitejšou vecou v manikúre je výber tvaru nechtov. V nasledujúcich častiach sa pozrieme na vrchol najmodernejších foriem nechtov 2018-2019 podľa verzie stylistov a majstrov služby na nechty.

Zaujímavé : Najkrajšia manikúra pre oválne nechty

Mäkký štvorec

Samotné námestie je po mnoho rokov najobľúbenejším typom manikúry. Táto tradícia prešla od klasickej francúzštiny a zakorenená v kombinácii s inými návrhmi.

V tomto roku však hrubé námestie stráca význam. Je nahradený štvorcovým tvarom s pílenými, „mäkkými“ rohmi. Vďaka tomuto tvaru nechty vyzerajú elegantnejšie a ženskejšie.

Mäkký štvorec je najbližšie k prirodzenému tvaru nechtov. Vyzerá to veľmi prirodzene, a preto zostáva jedným z hlavných trendov 2018-2019. Majstri nail art si tiež všimli také plusové formy ako praktickosť. Pozorovania ukázali, že v dôsledku mäkkých rohov sa zvyšuje doba nosenia gélového leštenia a zmenšuje sa vzhľad triesok.

Mäkký štvorcový tvar možno kombinovať s takmer ľubovoľným dizajnom nechtov

Mäkký štvorec je vhodný pre dlhé aj krátke nechty. Dokáže dokonca vizuálne zväčšiť krátke nechty, ak si vyberiete potrebný dizajn a odtieň laku. Samozrejme, na dlhých nechtoch nebude mäkký štvorec vyzerať tak pôsobivo, je lepšie, aby si vybrali iný dizajn. Ale tupre stredné a krátke nechty - to je ideálne riešenie.

Takmer všetky druhy nail art vyzerajú perfektne na námestí. Ale najmä harmonicky na tomto formulári bude vyzerať ako grafický alebo geometrický vzor.

Mimochodom, jedným z najkrajších dizajnov tejto sezóny bol mramorový vzor na štvorcových štvorcových nechtoch. Tieto nechty len zlomili všetky záznamy v kozmetických salónoch.

Mandľovitá forma

Mandle sú veľmi príťažlivé pre dievčatá s dlhými nechtami, ktoré milujú „ostriť“ svoju manikúru. Táto možnosť dizajnu vždy vyzerá veľmi žensky. Od ostrých nechtov sa líši tým, že má zaoblené hrany. Ale s oválom nemožno porovnať. Na rozdiel od oválu je klinec na konci odrezaný silnejšie, vďaka čomu vyzerá jemnejšie.

Stylisti žiadajú, aby sa obrátili na monochromatický povlak alebo si vybrali dve farby, ktoré spolu dokonale harmonizujú. S optimálnou kombináciou dĺžky, tvaru a farby nechtov bude tento typ manikúry schopný harmonicky dopĺňať akýkoľvek luk.

Osobitná pozornosť by sa mala venovať výberu dizajnu, pretože nie všetky výkresy budú vyzerať harmonicky na dlhých nechtoch. Tento rok sa trendom stal náter niektorých nechtov (väčšinou stredných a bezmenných) iskrou alebo svetlou fóliou. Jemné kamienky, umiestnené v blízkosti kutikuly, budú tiež vyzerať dobre.

Zaujímavé : Myšlienky na manikúru na mandľových nechtoch

Ako dlhoMáte radi nechty viac?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Pointe Shoes

Nechty pripomínajúce topánky pointe sa stali skutočným favoritom dievčat. Medzi majstrami sa stále držal názov „Ballerina“, pretože táto manikúra vyzerá veľmi elegantne a delikátne. Tieto nechty vyzerajú ako klasické námestie, ale smerom k stredu sa zužujú. Pointe topánky sú tvorené len na dlhých nechtoch. To je dôvod, prečo vyzerajú veľmi pôsobivo a dokážu ozdobiť akýkoľvek obraz.

Manikéri poradia svojim klientom, aby si vybrali nekomplikovaný dizajn pre topánky pointe. Koniec koncov, samotná forma je dosť jasná, a ak si vyberiete nesprávny dizajn, môže to vyzerať vulgárne.

Populárnym trendom bolo aplikovať jednotný náter, ktorý ho zdobil štýlovým, ale nie chytľavým prízvukom. Napríklad kamienky a iskry budú vyzerať skvele. Môžete experimentovať s efektom ombre alebo jemným, nahým gradientom.

Zaujímavé : Šedo-ružová manikúra: nové položky

Oválny tvar

Keďže jedným z hlavných trendov manikúry v tejto sezóne je prirodzenosť, oválny tvar nechtov sa vracia k móde. Oválny tvar nechtov často nevyžaduje špeciálne piliny, takže vyzerá veľmi harmonicky na nechtoch akejkoľvek dĺžky as akýmkoľvek dizajnom.

Najobľúbenejšiemožnosť voľby v tomto prípade je francúzsky. Ale s bundou môžete kombinovať rôzne výtlačky a kamienky dekorácie. Novým trendom v roku 2018 bola kresba farebného saka.

Štýlová francúzska farba na oválnych nechtiach

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

Ďalším zaujímavým riešením je štýlová mesačná manikúra. Otvory vyzerajú krásne s prirodzeným tvarom nechta, takže ovál v tomto prípade dokonale padne.

Táto forma nechtov dá každému dievčaťu fantáziu. Tu by ste sa nemali báť experimentovať s farbami, dlhou a dizajnom. Môžete kombinovať niekoľko typov nechtov umenia.

Originálny dizajn oválnych nechtov

Aby sme jednoznačne odpovedali na otázku, aká forma nechtov je v súčasnosti veľmi zložitá. V roku 2018 vyšlo na vrchole niekoľko možností pre dĺžku a dizajn, o čom svedčia početné fotografie z módnych prehliadok. Každé dievča by si malo vybrať manikúru na základe vlastných preferencií. A stylisti a odborníci v oblasti nechtového umenia zaručujú, že je to veľmi jednoduché v tejto sezóne, pretože v tomto trende zostáva niekoľko foriem nechtov.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/10/2018Štítky: