Francúzsky na nechty - módne novinky

Všetka milosť a krása francúzštiny na nechtoch, ktoré sme zozbierali vo fotografickej kompilácii nových produktov v roku 2019. Nemusíte ani uhádnuť, aký rozdiel môže byť francúzsky dizajn. Ak vás priťahuje v klasickom dizajne, ale stále trochu nudí, práve ste k nám prišli. Prečo neprináša módnu odrodu do tradičnej servisnej bundy? Sľubujeme, že z toho bude ešte krajší.

Klasický francúzsky dizajn

Zaujímavé : Manikúra francúzština: fotografie nových výrobkov

Ktorá bunda sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ako to všetko začalo

História francúzskej manikúry začala hollywoodskymi hviezdami. Slávni Vivien Lee, Sophia Loren a Grace Kelly museli počas natáčania niekoľkokrát meniť obrázky. Táto profesia zároveň vyžadovala a povinne menila návrh nechtov. Predstavte si, ako dlho a únavne to bolo!

Jemná a praktická manikúra

Hviezdy sú z tejto situácie dosť unavené a na pomoc sa obrátili na Jeffa Pinka - to je špecialista na laky na nechty. Bol poverený poslaním prísť s krásnou a všestrannou manikúrou, ktorá by úspešne zapadla do akéhokoľvek obrazu herečky. Súhlasím, dokonale sa vyrovnal s jeho úlohou.

Dokonalý francúzsky úsmev

Zaujímavé : Farebná francúzština na nechtoch: nová v roku 2019

Francúzske lekcie

Perfektná francúzska bunda vyžaduje zodpovedný prístup. Hoci táto technika vyzerá celkom jednoducho, v skutočnosti, majstrovi nechtov často čelia niektorým ťažkostiam. Pri rozhodovaní o stelesnení francúzskej manikúry možno zistíte, že všetko nepôjde podľa plánu a výsledok nespĺňa očakávania. Ale sklamanie nie je pre vás hrozné, ak sa dozviete o hackovaní života a technologických tajomstvách.

Univerzálna a praktická manikúra

\ t
 • Francúzi neodpustia chyby a skreslenie proporcií. To vyžaduje, aby najhlbší bod úsmevu bol jasne v strednej časti nechtu. Okraje úsmevu musia byť v rovnakej výške.
 • V klasickom kabáte je optimálna šírka úsmevu 1/5 dĺžky nechtovej platničky.
 • Ohyb kožičky by sa mal odrážať v ohybe úsmevu. Preto, ak máte oválne nechty, úsmev by mal opakovať hladkú formu.

Ideálna dĺžka pre služobný plášť

Venujte pozornosť! Okrúhle a ostré nechty sú v súlade s hlbokým úsmevom. Ale pre krátku dĺžku a štvorcový tvar je lepšie uprednostniť hladšiu verziu.


 • Na zakrytie základne v klasickej bunde odporúčame zvoliť priemerný tón medzi farbou nechtu a pokožky.
 • Kreslenie dokonalého úsmevu - práca so znakom šperku. Najmenší sklz alebo chvenie okamžite odráža výsledok. Preto je dôležité nájsť správny nástroj pre dokonalú povrchovú úpravu. Okrúhla kefa z kolóny, plochý štetec zo syntetiky pre hustý lak alebo bodkynováčikov, ktorí nie sú priatelia s kefou.
 • Tajomstvom úspechu francúzskej manikúry je úplné vysušenie laku v každom štádiu. Preto Vám odporúčame, aby ste včas zásobili. Gélové nechty sa sušia špeciálnou lampou - to je spôsob, ako urýchliť manikúru a zvýšiť životnosť.

Technika na vytvorenie krásnej a elegantnej služobnej bundy

Takáto bunda s rôznymi službami

Na gél na nechtový gél alebo na pravidelný náter môžete vykonať francúzsky jazyk. V našej fotogalérii v roku 2019 nájdete nápady na realizáciu moderného francúzskeho dizajnu. Kombinujú eleganciu klasickej technológie a kreativitu moderných trendov.


 • Ak chcete premeniť tradičnú bundu na štýlovú manikúru so zlomyslným charakterom, musíte k nej pridať módny hrášok. Všetko je veľmi jednoduché - nechty si zakryjete základňou a nakreslíte charakteristický úsmev a po vysušení ozdobíte veselým hráškom. V sezóne 2019-2019 sú v trende pomerne veľké body.

Hrach francúzsky

 • Zdokonalená verzia francúzskej klasiky - úsmev s pomocou trblietky. Takýto dizajn bude dokonalým a elegantným doplnkom každého večerného vzhľadu.

Glitter French

 • Chcete všestranný recept na chladnú manikúru? Pridajte trend negatívneho priestoru do akejkoľvek techniky. Vo svojej bunde preberá transparentnú základňu s farebným úsmevom. Minimalizmus v celej svojej kráse!

Geometrická bunda v technike negatívneho priestoru

Zaujímavé : Najtrendovejšia manikúra

 • Farebná bunda je módnou odrodou klasickej manikúry. Fashionistas radi nosia úsmevy na každom nechte v rôznych odtieňoch, a niektorí sa rozhodnú použiť iný farebný rozsah pre základný náter.

Farebný plášť

Takéto tvorivé rozhodnutie určite pritiahne do tváre vaše nechty, takže by mali byť v nepoškvrnenom stave.

 • Elegantné prevedenie služobného plášťa - mesačná manikúra. V tejto technike sa úsmev obráti a aplikuje sa na základňu nechtov. Začiatok tejto krásnej manikúry dal hviezdy, tak ďalšie jeho meno - "Hollywood francúzsky".

Manikúra krásnych Mesiaca

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2019: foto

 • Bunda s prechodom vyzerá kráľovsky luxusne. Najťažšou možnosťou je použitie farebného prechodu len v oblasti úsmevu.

Farebné úsmevy s gradientom

Zjednodušenejším riešením je gradient na celom povrchu nechtu.

Francúzsky gradient po celom povrchu klinca

 • Zaujímavou variáciou francúzskeho dizajnu je trojuholník. Technika naznačuje, že úsmev bude v tvare V. Najkrajšia verzia tejto manikúry sa získava na dlhých nechtoch.

Štýlový trojuholníkový francúzsky jazyk

 • Ak chcete obdivovať dokonalosť vašich nechtov, rozhodnite sa pre elegantnú verziu francúzskeho obliekania Millenium. V tejto technike, pán dá transparentný základ na celom nechte, a zdobí tipytrblietky, fólie alebo kamienky.

Francúzske tisícročie

 • Francúzska manikúra so vzorom bola nedávno považovaná za tradičný svadobný vzor. Ale módy sa mu páčili natoľko, že ho priviedli do každodenného života. Kvetinové motívy, čínske maľby a krajkové vzory sa často používajú na ozdobenie bundy.

Francúzština s kvetinovým vzorom

 • Použitie matného topu sa dnes vykonáva v rôznych manikúrnych technikách, vrátane francúzskej techniky. Velvet bunda na nechtoch sa často nachádza v aktualizáciách sezóny jeseň-zima 2019. Dievčatá milujú vybrať si matnú textúru pre chlad z dôvodu jej mäkkosti a útulnosti.

Black Matte French

 • Módna technika mramorovania vodou vyzerá skvele vo francúzskom dizajne. Môžete si vybrať akékoľvek odtiene a urobiť im úsmev.

Techniky francúzskej a vodnej manikúry

 • Ak nechcete zmeniť pravidlá klasickej francúzskej hry, použite bielu farbu v dizajne úsmevu. Urobiť rozdiel v takomto dizajne pomôže farebný základ, mramorové škvrny, skosený tip alebo perleť.

Francúzsky ombre s trením

Charakteristiky manikúry pre krátke klince

Dĺžka klincov pri rozhodovaní o dizajne je rozhodujúca. Francúzska manikúra je zase univerzálnou voľbou pre krátke aj dlhé nechty. Je pravda, že malá dĺžka zahŕňa realizáciu niektorých nuansy.

Francúzština pre krátke nechty

Majstri nechtov dávajú prednosť manikúre pre krátke nechty v odtieňoch s nízkym kontrastom. Dnes sú pastelové farby v móde, ktoré sú ideálne navzájom kombinované.

Jemný francúzsky na krátkych nechtoch

Ľahké, tlmené odtiene tiež prispievajú k vizuálnemu predĺženiu nechtovej platničky. Vyberte si béžovú, práškovú alebo ružovú bundu na nechtoch a výsledok bude bezchybný.

Krásna čierna a ružová bunda

Predpokladá sa, že bunda je vhodná na akúkoľvek dĺžku. Ale nechcem byť mazaný - na nechty s prerasteným hrotom 5-7 mm, to vyzerá najviac ladné. Ak dĺžka nechtov nedosiahne štandard, odporúčame vám, aby ste zostali na tenkom úsmeve.

Francúzština na dlhé unguis

Dokonale na krátkych nechtoch vyzerá skosená hrana úsmevu s ozdobou mikroviskrov. Ďalšou zaujímavou myšlienkou je nahradiť úsmevy tenkými prúžkami, ktoré nie sú na okrajoch nechtov.

Šikmé francúzske jazyky

Táto sezóna je v trende akéhokoľvek francúzskeho na nechty. Môžete dôverovať klasike a vytvoriť tradičnú bielu manikúru. Alebo môžete pridať svojmu dizajnu rozmanitosť a ozdobiť nechty vzorom, kamienkami alebo gradientom. Odporúčame vám, aby ste sa na svoj obľúbený sako pozerali sviežo a doprajte si elegantnú a ženskú manikúru.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.27.2018Štítky: