Nechty 2019: módne nápady sezóny

V roku 2019 ponúka stylistom milovníkov nechtového umenia rôzne módne nápady na zdobenie nechtov pre jarnú a letnú sezónu. Vďaka krásnemu dizajnu bude každé dievča schopné vyjadriť svoju individualitu a vyzerať neodolateľne. Ponúkame Vám možnosť zoznámiť sa s najnovšími relevantnými novinkami.


Aká je forma nechtov v trende?

Každá žena módy, v závislosti od svojich individuálnych vlastností a želaní, si bude môcť vybrať vhodnú formu nechtov. Existujú tieto obľúbené možnosti:

 • oválny tvar, ktorý je primerane spojený s klasikou, vyzerá jemne a rafinovane. Ideálne sa hodí na výrobu lukov a na vytvorenie kancelárskej manikúry;

 • špicatý tvar, ktorý sa stane skutočnou ozdobou večerných lukov. To bude vyzerať skvele všetky odrody gélu lesk;

 • štvorcový tvar - je univerzálnym riešením, je vhodný pre každú príležitosť. Môže sa zmäknúť, ak sú rohy mierne zaoblené;

 • Tanečník je trend, ktorý nestratil svoju popularitu počas niekoľkých sezón v rade. Je to podobné štvorcovému, ale trochu sa zužuje smerom ku špičkám.

Aktuálny farebný gamut

V roku 2019 sa na vytvorenie štýlovej manikúry používa pestrá paleta farieb. S pomocou fotografií prezentovaných v našej recenzii môžete získať predstavu o jej rozmanitosti. Jeho výber sa vykonáva s prihliadnutím najednej alebo druhej sezóny.

 • V zimeje dôležité použitie všetkých druhov trblietok, drahokamu, fólie a iných lesklých dekoratívnych prvkov. S ich pomocou sú znázornené snehové vločky a ďalšie detaily charakteristické pre zimu. Zvlášť účinné bude vyzerať craquelure, fólie aplikované pomocou špeciálnych konštrukčných techník.

 • Na jeseňbude existovať trend zlatých farieb, žltej, oranžovej a červenej farby, pomocou ktorých sa listy účinne kreslia na nechtové platne. Môžu byť zastúpené v obvyklej alebo hromadnej verzii.

Krásny jesenný dizajn

 • Začiatkom jarisa použije šedo-modrá paleta na ozdobenie nechtov a neskôr, v teplejšom období, všetky druhy jasných farieb, ako sú koraly a žiarivo zelené. Čo sa týka výtlačkov, obraz vetvičiek bude obzvlášť dôležitý.

 • V letemôžete naplno vyjadriť svoju fantáziu a ozdobiť nechty jasnými nátermi a kresbami. Aplikujú sa vo farbách ako červená, oranžová, bylinná, žltá. Najobľúbenejším letným obdobím je ľahký, transparentný dizajn nechtov.

Svetlá letná manikúra

Skutočné módne trendy

V tejto sezóne existuje mnoho nových výrobkov, ktoré sa vyjadrujú pri používaní špeciálnych náterov a dekoratívnych prvkov, pričom sa kombinujú viaceré druhy techník naraz. Medzi najvýznamnejšie a najobľúbenejšie trendy v dizajne nechtov patrianasledujúce.

 • Web Design . Zaujímavý vzor je vytvorený použitím špeciálneho povlaku, známeho ako spider gel. Je to materiál, ktorý má viskóznu konzistenciu, ktorá zaujímavo leží na nechtoch a tvorí pôvodné kresby.

Najčastejšie sa na nechty aplikujú abstraktné motívy. Pri použití špeciálnej techniky s pomocou tohto povlaku sa však môžu zobraziť aj jasné geometrické tvary.

Zaujímavé:Ľahká manikúra 2019

 • Štýlová manikúra s motivačnými nálepkami . Táto možnosť ocenia mladé módne ženy. Pozostáva z nanášania samolepiek na nechtové platne, ktoré sa skladajú z nápisov na špecifickej motivačnej téme. Takéto nail art sa môže stať jasným vyjadrením individuality.

Dizajn s nálepkami je možné kombinovať s ľubovoľnými obrázkami, aplikovať fóliu, iskry, kamínky.

 • Craquelure alebo nail art s fóliou . Vedenie štúdie, ktorá je relevantná v roku 2019, by ste mali určite venovať pozornosť módnym nechtom zdobeným fóliou. Návrh je vytvorený špeciálnou technikou, ktorou je simulovať trhliny v nechtoch. Tento efekt sa vykonáva použitím tlače, jedného veľkého alebo niekoľkých malých.

Zaujímavé:Manikúrový gélový lak 2019: novinky

 • Dizajn s priesvitnými vzormi . Bude zvlášťrelevantné v jarnej a letnej sezóne. Technika spočíva v kresbe kvetov, ktorých okvetné lístky majú rôzne modulácie, na niektorých miestach sú znázornené ako husté a v iných ako priesvitné časti.

 • Umelé nechty s objemnými kameňmi . V roku 2019, najobľúbenejšie módne nápady sezóny patrí obraz na nechty veľkých diamantov, ktoré zaberajú takmer celý povrch. Kamene sú vytvorené pomocou lesklej fólie, ktorá je zložená v rôznych uhloch, ktoré sa podobajú okrajom šperku. Materiál je upevnený na klinec, na jeho obvode sú rozmiestnené malé bujóny.

Takýto dizajn sa stane nenahraditeľným pri zostavovaní jasných večerných lukov, ale je lepšie sa ho zdržať, ak je vybraný obraz na cesty do práce.

Aká je vaša manikúra?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Geometria . Je stále obľúbeným dizajnom 2019. Jeho popularita je kvôli relatívnej jednoduchosti kreslenia obrázkov. Technika bude ešte jednoduchšia, ak použijete súčasnú metódu "gossamer", umožní obraz fuzzy línií. Okrem toho, v trende matný dizajn, vyplnenie geometrických tvarov s iskrami, pruhy, ktoré majú iné umiestnenie.

 • Basreliéf . To je zaujímavý objem nechtov umenie, ktoré sa aplikuje na nechty pomocou špeciálnej gélovej pasty, ktorá má veľmi hrubú textúru. Táto konštrukcia vyzerá veľmi originálne, ak je pokrytá zrkadlom odretým.

 • Viacvrstvový . Jedná sa o veľmi zložitý dizajn, ktorý je vytvorený pomocou rôznych techník. Výsledok stojí za to, manikúra vyzerá veľmi pôsobivo. Môžu to byť napríklad vetvy, ktoré sú na sebe navrstvené, zdobené bujónmi alebo veľkými kamienkami.

 • Hrach . Na jar roku 2019 patria medzi najmodernejšie nápady sezóny klince pokryté malým alebo veľkým hráškom. S týmto obrazom môžete harmonicky dopĺňať všetky druhy retro obrázkov.

 • Posuvníky . Tento materiál ocenia ženy módy, ktoré chcú vytvoriť štýlové nechtové umenie na krátkych nechtoch. Často je veľmi ťažké kresliť všetky druhy kresieb na malú dĺžku. V tomto prípade budú posuvníky vynikajúcou alternatívou.

 • Baby boomer.Táto manikúra je originálny druh služobnej bundy. Dosky na nechty sú pokryté jemným ružovým lakom, zatiaľ čo strečing sa vykonáva na špičkách bielej farby. Nail art bude skvelým riešením pre vytvorenie sofistikovaných romantických lukov.

 • Trblietavé perie . Týka sa najmodernejších trendov tohto roku. Dizajn môže byť prítomný v celom objektepovrchu nechtovej platne alebo len na špičke. Môžete použiť trblietky rôznych veľkostí, malé aj veľké kamifubiki.

Zaujímavé:Manikúra so stuhou: štýlový dizajn

V našej zbierke sme uviedli príklady fotografií, v ktorých môžete vidieť módne nápady na dizajn, ktoré používajú stylisti na zdobenie nechtov v roku 2019. Sme si istí, že každé dievča nájde pre seba možnosť, ktorá ju inšpiruje k vytvoreniu štýlového dizajnu!Materiál, ktorý pripravili redaktori outletvoderady.sk


Vydané02/23/2019Štítky: