S tým, čo v roku 2019 nosia kolenné ponožky nad kolenom: fotografie štýlových kombinácií

Golfisti nad kolenom v roku 2019 sa zamilovali do mladých módnych žien, hneď ako sa vrátili k móde. Ale staršie dievčatá môžu nosiť tento štýlový doplnok, ak viete, aké kombinácie by boli vhodné. Vzhľadom na podobnosť takýchto golfových ihiel s pančuchami sú takéto obrazy často interpretované ako vulgárne, ale je čas rozptýliť stereotypy a dokázať, že takéto vysoké ponožky sú celkom slušné.


Otázka, čo sa má nosiť s vysokými kolennými ponožkami nad kolenom v každodennom štýle oblečenia na demi sezónu, zostáva relevantná. Ďalej, fotografia ukazuje luky s pletenými modelmi, a výber z najúspešnejších kombinácií vám pomôže orientovať sa a nemýliť sa v dizajne oblečenia:

Čo nosiť vysoké podkolienky - foto a popis módnych doplnkov

Ponúkame Vám popis najúspešnejších kombinácií vysokých ponožiek so širokým výberom oblečenia. Ak chcete udržať preppy štýl, nosiť tieto golf s plisované krátke sukne - holý alebo pléd. Doprajte módny vzhľad bielej blúzke alebo pulóveru s trojuholníkovým výstrihom a nechajte ponožky buď biele, alebo v tónovej sukni. Ďalším výrazom pre vysoké ponožky sú vysoké topánky a mali by sa nosiť rovnako ako topánky rovnakého mena. Pozrite sa na fotografiu módnych možností: demonštrujú sa všetky možnosti kombinácií pre rok 2019:

Aliexpress.com
Dámske zlobivé biele pančuchy tenké pančucháče luk pančucháče Tattoos Layout ...
169 rub.
- 30%
Aliexpress.com
Kvalitné dámske vysoké nohavice vysoké pančuchy nepriehľadné teplé ...
205tr.144 rub.
- 26%
Aliexpress.com
Dámske teplé pančuchy s dlhým rukávom 10 ... \ t
330trie.241 rub.
​​


S tým, čo v roku 2019 nosili vysoké ponožky v romantickom štýle: s krátkymi šatami, la baby dole, mini -Suns slnko alebo pol slnka, rovnako ako sukne a šaty v štýle tulipánu. Aj keď dávate prednosť nylonovým ponožkám z pastelových odtieňov, nemali by byť transparentné, inak sa zdá, že máte na sebe pančuchy a pančuchy sú spodné prádlo, ich gumička by nemala byť viditeľná.

Jasne červený golf, červená, zelená, oranžová alebo fuchsia vám pomôžu vytvoriť nezbedný mladistvý luk. Toto zapadá do džínsových šortiek alebo sukne, ako aj do kombinéz s krátkymi alebo krátkymi šatkami, pod ktorými si môžete vybrať tričko s potlačou. Fotografia ukazuje, že ide o skvelý doplnok pre obrázok v štýle grunge. Nasaďte si na seba šortky s krátkym rukávom a jumper nadrozmerný v šedej, čiernej, tmavomodrej farbe.

Aby sa zachoval ležérny štýl, kombinujte vysoké čierne alebo sivé pletené ponožky s pieskovitými čipkami. Spolu s šaty pre golf fit krátke orezané plášte a zákopy kabáty, z topánokVyberte si členkové topánky s podpätkami. Neformálne šaty možno nazvať jednoduché puzdro šaty s topánky golfiki a Mary Jane.

Pletené rozprávky a možnosti vysokého otvorenia

Pletené ponožky s vysokým kolenom nie sú určené na teplé počasie, nošia sa cez tenké legíny alebo pančuchy. V roku 2019 sa odporúča zdvihnúť pančuchové nohavice tak, aby zodpovedali ponožkám alebo aspoň z jednej farebnej škály, pričom takáto technika pomôže vizuálne predĺžiť nohy. Okrem letných možností sú prelamované ponožky v súlade s minisukňami. Vyberte si teplé teplé sukne, napríklad z vlny.

Moderná móda prináša do nášho života tie najneobvyklejšie nápady, pletená rozprávka sa stáva súčasťou života a dizajnéri ponúkajú kombináciu šifónových šiat s ponožkami, výstroj môže byť doplnená kožušinovým plášťom alebo spodnou bundou s pletenými prvkami. Módne teraz kožušinové vesty a kabát bez rukávov možno kombinovať s pletenými rukavicami nad lakťami alebo odnímateľnými pletenými rukávmi, ale musia sa zhodovať s farbou a vzorom s ponožkami. Vysoké rukavice alebo rukavice môžu dopĺňať vlnené šaty alebo tuniku.

S tým, čo nosiť kolenné ponožky nad kolenom topánok, ktoré môžu zdôrazniť eleganciu tohto pleteného prvku? Ak chcete predĺžiť nohy, vyzdvihnúť topánky s podpätkami rovnakej farby ako ponožky s pančucháče. Ak to umožňuje dĺžka nôh, vyskúšajte kontrastné kombinácie, ako sú šedé ponožky a topánky s fuchsiovými farbami. Mali by sa pokúsiť o ružové šaty a šedý sveter.

V zime chodia koleno vysoko na šnurovacie topánky avysoké topánky a dokonca aj topánky. Je lepšie vyzdvihnúť topánky a topánky s úzkym členkom, takže nohy sa nezdajú byť plné v takejto viacvrstvovej súprave. Zaujímavý ťah - ponožky odbočujú cez topánky a tvoria manžety. Zvlášť pôsobivé v tomto prípade, golf hrubé pletené priadze s dlhým zdriemnuť. Topánky môžu byť kožené alebo semišové, na základe materiálu topánky, vybrať ďalšie doplnky - taška, rukavice, opasok.

Nebojte sa obliekať módne veci a používať módne doplnky. Vysoká golfiki s istotou krok na vrchol módneho Olympus a vyhrať srdce módy po celom svete.

aliexpress.com
Dámske zlobivé biele pančuchy tenké pančucháče luk pančucháče Tattoos Layout ...
169 rub.
- 30%
aliexpress.com
Kvalitné dámske vysoké nohavice vysoké pančuchy nepriehľadné teplé ...
205 .144 rub.
- 26%
aliexpress.com
10 farebných dlhých sexy pančúch dámske teplé teplá ...
\ t
330trie.241 rub.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené na09/22/2018Tagy: