Culottes: čo nosiť v zime

Mnohé ženy módy sa zaujímajú o otázku, čo sa má v zime nosiť. Koniec koncov, aj v chladnom období sa nechcem vzdať svojho štýlu. A to nie je potrebné, pretože dizajnéri ponúkajú veľa možností na vytvorenie štýlového zimného vzhľadu s takýmito nohavicami. A dnes sa pokúsime na to prísť.


Zaujímavé : Módne nohavice 2019: trendy, štýly

Vlastnosti nohavíc

Prvýkrát sa záujem o nohavice s rozpálenými objavil na začiatku 60. rokov, ale v 90. rokoch na nich každý zabudol. O mnoho rokov neskôr sa na módnych lávkach objavila erupcia. Neobvyklé strih a skrátená dĺžka okamžite miloval moderné ženy módy.

Tento šatník je ideálny pre vysoké a štíhle dievčatá a iné ženy by mali byť s takýmito nohavicami opatrní. Koniec koncov, sú schopní zdôrazniť široké boky a vizuálne vás nižšia.

Zaujímavé : Módne nohavice pre rok 2018 - s ktorými je možné nosiť

Ako vybrať správne culottes?

Každé dievča chce byť módne, a preto všetci pozorne sledujeme najnovšie módne trendy. A ak je príroda odmenená vysokou postavou a štíhlym telom, potom nie sú žiadne problémy s výberom oblečenia, ale čo keď je všetko presne opačné?

Venujte pozornosť! Nízky rast a okázalosť foriem - to nie je dôvod, aby sme sa schovávali za čiernym závojom. Moderná móda ponúka zaujímavé obrazy pre takéto dievčatá.

Podľa odporúčaniaktoré sú uvedené nižšie, každé dievča bude môcť vybrať culottes správne a zároveň vyzerať veľmi krásne a štýlové:

  • Áno, tento prvok môže vizuálne skrátiť nohy. Tomu sa však možno vyhnúť, ak zvolíte správny štýl. Ak vás príroda podviedla, pozrite sa na nohavice s nízkym pásom a topánky na vysokom podpätku alebo elegantné kliny. V zime to môže byť členkové topánky na dobrej a stabilnej päte.

  • Rôzne dekoratívne prvky môžu tiež vizuálne zväčšiť boky. Pre plné dievčatá, stylistom sa odporúča, aby sa zabránilo objemné predmety, množstvo záhybov, rovnako ako veľké vrecká a basky. Tlač môže byť tak veľká bunka, ako aj „husia noha“.

Culottes - obraz pre plné

Zaujímavé : Zimné členkové topánky 2018-2019

  • Existuje aj riziko vytvorenia staromódneho obrazu, ale tento problém možno ľahko vyriešiť. Môžete pridať módne doplnky a zodpovedajúce topánky.

Pre ladné dámy ponúkajú stylisti mäkké, elastické tkaniny. Sú najvhodnejšie pre obraz, zdôrazňujúc dôstojnosť postavy. Skvelá možnosť je kostým tkanina, je mäkký a príjemný na dotyk.

Venujte pozornosť! V tomto prípade modely ľahkých tkanín, ako je hodváb a šifón, nebudú vhodné. Tiež je potrebné sa vyhnúť príliš hustej látke.

A vo vašom šatníku jenohavice, nohavicová sukňa?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Tukové dievčatá sa budú cítiť dobre v nohaviciach so šípkami. Taký dekoratívny prvok vizuálne vytiahne postavu, čo ju robí štíhlejšou.

Culottes so šípkami pre vysoké dievčatá

Zaujímavé : S čím nosiť dámske nohavice v roku 2018: ako si vybrať topánky

Farebná škála culottes

Mnohí plánujú na jeseň a zimu nosiť culottes. Ale nie každý vie, aké farby budú relevantné. Ak chcete naozaj módne luku, potom by ste mali starostlivo zvážiť výber farieb.

Módne farby a štýly

Monofónne veci sú obzvlášť populárne, ale súčasné trendy ponúkajú culottes s jemnou potlačou. Nižšie uvedená fotografia zobrazuje niektoré zaujímavé možnosti.

Kolekcia jeseň-zima 2018-2019 Jack McCullough, Lazaro Hernandez ponúkol ženám módnych bielych nohaviciach a modelom iným, než je semišové širokej palete farieb, ktoré možno kombinovať s takmer akéhokoľvek pevného farebného vrchole.

Módne farby

A Dries Van Noten vytvoril hodvábne nohavice, ktoré vyzerali skvele v japonskom štýle.

Hodvábne kvety z Dries Van Noten

Culottes v zime: s čím a ako sa nosí?

Niektoré dievčatá si mysliaže takéto nohavice sú výlučne letným prvkom šatníka, ale toto je v podstate nesprávny názor. Napokon, culottes sú perfektne kombinované so zimným oblečením. Hlavná vec, ktorú si pamätať o niektorých pravidlách pri vytváraní zimného vzhľadu.

Kožená kožená bunda - to je presne to, čo potrebujete. Pomáha vytvárať nielen štýlový, ale aj obraz mládeže. Môžete tiež použiť džínsové bundy, nie sú o nič menej populárne a nie sú horšie ako koža.

Na výstavách boli prezentované aj jesenné obrazy, v ktorých culottes vytvorili vynikajúce tandemy s klasickým plášťom a pláštenkou.

Venujte pozornosť! S takýmito nohavicami vyzerajú nadrozmerné veci skvele a aj modely vojenského štýlu sú v tejto sezóne skutočným trendom. Pomáhajú vytvoriť mladistvý vzhľad.

Culottes kombinovaný so štýlom dohľadu

V zime môžu byť culottes doplnené krásnym kožušinovým oblečením. Napríklad s kožuchom, vestou alebo sakom.

Dlhé vrchné ošatenie dodá obrazu osobitnú ženskosť a sexualitu, a to všetko preto, lebo boky budú skryté a môžu sa zdať viac, než v skutočnosti je.

Pri výbere kožušiny si však musíte uvedomiť, že pod ňou musíte nosiť len topánky s podpätkami. To je jediný spôsob, ako vytvoriť naozaj cool obraz.

Culottes s kožuchom - štýlový príklad z Jennifer Lopez

Culottes zmes krásne pletené svetre. S týmto vrcholom môžete vytvoriťnaozaj útulný obraz. Okrem toho, v tomto outfite si žiadny mráz nie je hrozné.

Vyberte si tesne priliehajúce svetre, pretože objemné svetre spolu s rovnakými nohavicami vás môžu vizuálne zväčšiť o niekoľko veľkostí.

Zaujímavé : S tým, čo nosiť objemný sveter: módne možnosti, foto

Aké topánky si vybrať?

V zime si môžete vybrať tieto topánky:

  • Topánky bez päty.
  • Kotníkové topánky.
  • Krátke topánky s podpätkom.
  • Topánky.

Možnosti obuvi pre culottes

Venujte pozornosť! V chladnom období si určite oblečte pančuchy pod takými nohavicami. To môže byť aj kapron a teplé, husté možnosti. Najlepšie zo všetkého je, ak pančuchy budú v tónových topánkach.

Topánky môžu byť hrubé aj „agresívne“, ako aj klasické, elegantné. Všetko záleží na tom, aký druh obrazu sa chcete dostať na koniec.


Teraz už viete, čo nosiť culottes v zime a na jeseň. Dúfame, že s našou pomocou ste si mohli vyzdvihnúť niekoľko zaujímavých obrázkov pre seba. Prajeme Vám dobrú náladu a skvelé nákupy!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené09.12.2018Štítky: