Trendy odtieňov lakov na nechty

Módne trendy jesennej sezóny v roku 2019 nám diktujú použitie najprirodzenejších paliet, a to ako v odevoch, tak aj v segmente nechtov. Odtiene lakov na nechty by mali v plnej miere identifikovať prirodzené motívy, ktoré v kombinácii so skutočným dnešným textúrovaným dizajnom vytvárajú skutočne luxusnú manikúru. Preto sa neskôr v článku pozrieme na najmodernejšie jesenné farby, ktoré by mali byť v domácej kolekcii lakov pre každé dievča, ktoré drží krok s najnovšími módnymi inováciami.

Štýlové a módne farby lakov na jeseň

Zaujímavé : francúzska manikúra so vzorom

Top najvýznamnejších odtieňov lakov jesennej sezóny

Vytvorenie jesennej palety lakov na nechty, dizajnéri boli inšpirovaní výlučne okolitou krajinou, vegetáciou a prírodnými fenoménmi. Výsledkom bola bohatá a živá kolekcia farieb, medzi ktorými sú najmodernejšie tieto odtiene.

Módny trend smerom k prirodzeným farbám

Aké farby lakov na jesennú manikúru si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Uhlie čierne

Klasická farba, ktorá v priebehu rokov nestratila svoju popularitu. V tejto sezóne je jeho použitie relevantné, ako v monofónnycha ako podklad pre rôzne konštrukcie.

Módna čierna farba lakov na vytvorenie štýlovej manikúry

Dôležité! Pri rozhodovaní o monochromatickej čiernej manikúre dávajte prednosť lakom s rôznymi účinkami, napr., „mačacie oko“, termo-laku alebo preliate malými jiskrami.


Špinavý odtieň zelenej

Bohatá a bohatá farba, v ktorej môžete súčasne skúmať odtiene sivej, modrej a zelenej. V tomto ohľade jeho druhé meno znie ako „špinavé azure“. Stylisti odporúčajú nosiť takýto lak výhradne v jednofarebnom prevedení alebo s dekorom vo forme fólie alebo iskier.

Špinavá zelená - módna manikúra na jeseň

Biela

Módne farby, ktoré plynulo prešli z letných trendov do jesennej manikúry. Okrem klasickej snehobielej farby sú relevantné aj iné odtiene, napríklad mlieko alebo smotana. Rovnako ako v prípade čierneho laku, biely môže byť použitý aj na úplné zakrytie klinca a ako doplnok k dizajnu.

Jemná manikúra

Zaujímavé : Jesenná manikúra pre krátke nechty

Kúzlo červenej

Klasický odtieň červenej nie je prvým rokom v móde a je ideálnym riešením pre dennú aj večernú manikúru. Je lepšie ho nosiť v jednofarebnom prevedení, pretože táto farba sama o sebe vyzerá veľkolepé a nevyžaduje dodatočnú dekoráciu.

Klasická červená

Kovový

Okrem štandardného zlata, striebra a bronzu v trende existujú aj iné odtiene s kovovým leskom. Osobitnú pozornosť treba venovať modrým farbám, vďaka ktorým môžete na nechtoch znovu vytvoriť imitáciu hviezdnej oblohy.

Kovová manikúra

Zaujímavé : Návrh manikúry v štýle minimalizmu

Violet

Hlboká slivka, jemná levanduľa, tučné ultrafialové svetlo a jasná farba orchidey sa stanú neustálymi spoločníkmi módnej jesennej manikúry. Vyzerajú perfektne na nechtoch a dávajú im drahý a sofistikovaný vzhľad. Matný povrch alebo zamatový prášok v tóne k laku prispejú k tomuto dizajnu.

Krásna a moderná fialová manikúra

„Jasný červený mandarín“

Nie je to len retro odtieň, ktorý sa nám vrátil zo vzdialených 50-tych rokov, ale aj predstaviteľ módnych farieb jesennej a zimnej sezóny 2019-2019, podľa Pantona. Výber laku na nechty by ste mali venovať pozornosť dekoratívnym náterom so žiarivým oranžovým pigmentom bez akýchkoľvek ďalších inklúzií. Stylisti neodporúčajú preťažovanie zložitými technikami a hojným množstvom dekorácie a vyberajú si manikúru s otvormi alebo monofónne.

Štýlová oranžová manikúra

Olejovitá žltá

Svetlý odtieň žltej farby s jemným krémovým subtónom bude harmonicky zapadať do jesenného dizajnu manikúry. Dokonale sa hodí, rovnako ako jednoduché techniky nail art vo forme mesiaca alebo francúzštiny, a viackomplexné, ako napríklad mozaikový dizajn a umelecké maľovanie.

Trendy žltá manikúra

Zaujímavé : Jemná manikúra: 10 štýlových nápadov na jeseň

Modrá „rodina“

Módne trendy v segmente jesenného umenia nechtov sú plné rôznych odtieňov modrej, z ktorých najvýznamnejšie sú uvedené nižšie.

  • Indigo . Tmavá a hlboká farba, ktorá len fascinuje. Efektívne vyzerá ako v monofónnom obale, tak aj s vrchným povrchom imitujúcim kovový lesk.

Indigo manikúra

  • kobalt . Klasický odtieň modrej, ktorý je veľmi chytľavý a svetlý vzhľad v dizajne nechtov. Najmä je módne kombinovať ho s holografickými nálepkami alebo matnou povrchovou úpravou.

Modrá manikúra kobaltu

  • Svetlomodrá . Zástupca pastelskej stupnice, ktorá sa môže zdať nudná a nudná. V kombinácii s rôznymi technikami nail art, holografickými nálepkami alebo glitrami sa táto farba na nechtoch objavuje úplne novým spôsobom.

Jemná modrá manikúra

Dôležité! Módna novinka jesenných trendov z roku 2019 sa stala bielo-modrou farbou so svetlosivým odtieňom. Odporúča sa kombinovať takýto lak na nechty s gradientom glitrov.

Zaujímavé : Modrá manikúra: súčasný módny trend


„Olive in Martini“

Neobvyklý odtieň kombinujúci dve módne výrobky naraz.farby ako olivový a khaki. Vyzerá veľmi pôsobivo v jednofarebnom prevedení a maximum, ktoré k nemu možno pridať, je rozptyl kameňov Swarovski.

olivovník lekársky

Sivá

Úplne všetky jeho odtiene sú v móde, počnúc najjasnejším s béžovým subtónom a končiac nasýteným tmavým grafitom. Vzhľadom k tomu, že táto farba je veľmi nepríjemná, je najlepšie ju kombinovať s jasnejšími odtieňmi, ako je ružová, modrá a modrá. Vítané sú aj všetky druhy dekorácie vo forme kamienkov, fólie a trblietky.

Šedý lak na vytvorenie manikúry

Zaujímavé : Čiernobiela manikúra: 15 horúcich nápadov

Burgundsko „Tart“

Krásny bohatý odtieň burgundskej - stálym favoritom módy za posledných niekoľko rokov. Táto farba je tak krásna a bohato pozeraná na nechty v samostatnej forme, že každý dekor tu môže jednoducho kaziť všetko.

Štýlový bordový dizajn nechtov

Na jeseň, rozmanitosť a nasýtenie odtieňov lakov na nechty vám umožní vytvoriť štýlovú a efektívnu manikúru, ktorá spĺňa trendy z roku 2019. Môžete si to overiť prezeraním fotografií s obrázkami takýchto lakov, ako aj príkladmi skutočných návrhov s nimi uvedenými v článku.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované10/19/2018Štítky: