Krátke nechty - módne nápady sezóny

Mnohí ľudia si myslia, že v roku 2018 nie sú krátke nechty krásne, nie sú relevantné a je takmer nemožné, aby sa na nich stelesnili módne nápady na manikúru. Dokážeme vám však, že to nie je tento prípad tým, že ukazuje to najlepšie z dizajnérskych noviniek tejto sezóny. Krátke nechty môžu byť tiež atraktívne a pridať image sex. Hlavná vec je vybrať si ten správny obrázok. Budeme o tom hovoriť dnes.

Módna manikúra pre krátke nechty

Zaujímavé : Jesenná manikúra pre krátke nechty

Hlavné výhody krátkej manikúry

\ t

Pred úplným ponorením do témy nechtového umenia stojí za to zhodnotiť všetky výhody krátkych nechtov.

A ako dlho nosíte nechty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Módna manikúra pre krátke nechty

  • V prvom rade samozrejme vyberáme pohodlie. Musíte súhlasiť, ak vaše ruky nezasahujú do ničoho, bude oveľa jednoduchšie a príjemnejšie robiť akúkoľvek prácu. Samozrejme, že teraz môže niekto namietať, že to zvláda záležitosti a dlhé nechty. S týmto tvrdením nebudeme argumentovať. Ale nezabudnite na jednu vec: krátke nechty sú menej pravdepodobné, že sa zlomia.
  • Toto bezprostredne znamená druhú nákladovú efektívnosť. Kvalitatívne rastú nechty nie sú lacné. KTiež nezabudnite na pravidelné opravy. A s krátkymi nechtami sa môžete týmto zbytočným výdavkom ľahko vyhnúť.

  • Na treťom mieste poukážeme na univerzálnosť. Koniec koncov, sotva stojí za to vysvetliť, že krátka manikúra je relevantná pre akékoľvek oblečenie a situáciu.
  • Táto prehliadka výhod bude doplnená jednoduchosťou starostlivosti. Je oveľa jednoduchšie dať požadovaný tvar krátkej nechtovej platni, skôr než dlhú.

Štýlové kovové nechtové umenie

Dôležité! Ak si myslíte, že krátke nechty nepriťahujú pozornosť, ste hlboko mýli. Takže sa uistite, že sledujete perá tak, aby boli vždy dobre upravené a krásne.

Najlepšie nápady na krátku manikúru

Čo by bolo najlepšie pozrieť sa na krátke nechty v rokoch 2018 - 2019? Aké módne nápady sa dajú realizovať bez toho, aby si mysleli, že sú zastarané? Učíme sa práve teraz!

Krásna matná manikúra

Chameleon

Táto novinka má svoje miesto v našom výbere úplne právom. Koniec koncov, dúhovka nail art vyzerá skvele na nechty akejkoľvek dĺžky. Je založený na unikátnej technológii, ktorá umožňuje nanášanie gélového laku na nechty po veľmi dlhú dobu, zmenu farby v závislosti od teploty alebo osvetlenia a zároveň vytvorenie jedinečného 3D efektu. A čo je najdôležitejšie, môžete tento hologram znovu vytvoriť doma. Potrebné gélové povlaky sa dajú ľahko kúpiť v každom špecializovanom obchode.

Chameleon pre krátke nechty

Mačacie oko

Ďalší módny trend, ktorý dokonale premení vaše krátke nechtíky. V tejto sezóne, ako v nasledujúcom texte, bude mačacie oko považované za najlepšiu techniku ​​na vytvorenie jedinečného vzoru na nechtoch. Tak ako v predchádzajúcom prípade môžete takúto manikúru vykonávať aj doma. K tomu potrebujete špeciálny lak s kovovými časticami a magnet, ktorý pomôže nastaviť požadovaný vzor.

Originálna a zaujímavá manikúra mačacích očí

Dôležité! V nadchádzajúcej sezóne sa pozornosť sústreďuje na prirodzenosť. Dĺžka voľného klinca by preto nemala presiahnuť niekoľko milimetrov. Pokiaľ ide o tvar, je určite oválny alebo mandľový.

Mačacie oči pre manikúru

Kamienky

Manikúra s kamienkami vyzerá skvele na dlhých aj krátkych nechtoch. A pretože talisman z nadchádzajúceho 2019 je považovaný za diamant, tento dekor bude tiež veľmi dôležitý. Takže, ak ste sa ešte nerozhodli o nail art na oslavu Nového roka, potom nezabudnite zvážiť túto možnosť. Brilantné kamienky a kamienky, okrem krásy, prinesie veľa šťastia do vášho života.

Manikúra pre krátke nechty s kamienkami

Zaujímavé : Návrh manikúry v štýle minimalizmu

Rozbité sklo

Účinok rozbitého skla je ideálny pre krátke nechty. Pozrite sa na tie fotografie, ktoré sme pre vás pripravili. Pozrite sa, koľko svetla a svetla v tomto dizajne. On nie je vôbeczaťažuje obraz, ale dáva mu lesk a rafinovanosť. Najdôležitejším ročným obdobím pre aplikáciu „rozbitého skla“ je zima. A môžete ho znovu vytvoriť pomocou konvenčnej fólie alebo špeciálneho tepelného filmu.

Manikúra s efektom rozbitého skla

Geometrické tvary

Spôsob použitia geometrických tvarov pri vytváraní nechtov vydrží celú budúcu sezónu. A to znamená, že ich jednoducho nemôžeme zahrnúť do nášho dnešného hodnotenia. Existuje mnoho možností na vytvorenie geometrie. Môže to byť jednoduché prúžky, ktoré sa navzájom pretínajú a plnohodnotné postavy. Môžete ich znovu vytvoriť pomocou samolepiek a manuálne, ak vás oko nesklame. Farebnú schému možno zvoliť aj podľa vlastného uváženia. Dôraz sa však kladie na zlepšenie kontrastu. To znamená, že prvý kryt zakryje jednou farbou a geometrické vzory sa radikálne odlišujú.

Trendy geometrie pre krátke nechty

Dôležité! Samozrejme, že je ťažké nazvať geometriu slávnostné nechtové umenie, najmä na krátke nechty, ale to určite dá obraz presnosť a estetiku. Zapamätajte si len jedno dôležité pravidlo: zvislé čiary opticky predĺžia klincovú platňu a horizontálne pásy sa rozšíria. Preto, ak sú vaše nechty dostatočne široké, vyhnite sa priečnym vzorom.

Štýlová geometria pre krátke nechty

Zaujímavé : Jemná manikúra - nové položky

Povlak na zamat

Flock je ďalším módnym trendom, ktorý rastieosobitný význam na jeseň av zime. Napriek zamatu, táto manikúra vyzerá celkom jednoducho, dokonca aj na krátkych nechtoch. A ak si vyberiete ako hlavnú farbu pastelové farby, pocit pohodlia vás nenechá po celú dobu, kým stádo zdobí vaše nechty.

Trendy Flock

Kovový

Už sme mnohokrát povedali, že riešenia v striebornej a zlatej farbe v tejto a budúcej sezóne budú veľmi dôležité pre oblečenie a obuv. Je potrebné poznamenať, a ako vynikajúci dizajn možnosť krátke nechty 2018-2019 rok. Tento nový produkt bude vyzerať skvele ako v jednofarebnej verzii, tak aj ako dizajnový prvok. Tieto dve farby môžete úspešne kombinovať medzi sebou aj s inými módnymi odtieňmi. Koniec koncov, kovový lesk je univerzálny a zmestí takmer všetko.

Kovová manikúra

Airbrushing na nechtoch

Niečo nové, že? A mimochodom, je to skvelá príležitosť priniesť do vášho obrazu rozmanitosť. V súčasnosti je technika airbrushing stále hybná, ale už má veľa fanúšikov. Jeho veľkou výhodou je, že vyzerá rovnako dobre na dlhých aj krátkych nechtoch. Chcete sa uistiť? Pozrite si fotografiu nižšie.

Módne airbrushing

Dôležité! Vykonať airbrushing doma sám je nemožné. Koniec koncov, to vyžaduje špeciálne drahé vybavenie: airbrush, kompresor, vymeniteľné kazety sfarby, šablóny a nástroje na čistenie strojov.

Airbrushing na nechtoch

Monochromatický šelakový povlak

V určitom bode začali monotónne maľované nechtíky strácať pôdu. Ale, ako si pamätáme, v rokoch 2018 - 2019 sa nail art začal usilovať o prirodzenosť, čo znamená, že monochromatické farby sú opäť v móde. Takže, ak ste tiež fanúšikom zdržanlivého dizajnu, potom odvážne zakryte svoje krátke nechty jednou farbou šelaku a choďte dobiť tento svet.

Módny monochromatický náter

Dôležité! Ak porovnáte šelak s inými druhmi lakov, potom, okrem iných výhod, bude tiež užitočnejšie, pretože nenájdete také látky ako toluén, formaldehyd a dibutylftalát v jeho zložení.

Módna monofónna manikúra

Zaujímavé : Čiernobiela manikúra: 15 horúcich nápadov

Manikúra Mesiaca

Je to nadčasová tendencia, že dokončíme našu dnešnú revíziu. Hollywoodska bunda, ako sa nazýva, je najlepší spôsob, ako ozdobiť krátke nechty.

Krásna mesačná manikúra

Zaujímavé : Lunárna manikúra - originálny dizajn 2018: foto

Je to takmer úplne natretá nechtová platňa a vybraný polkruh - diera. Okrem toho, tento výber môže byť s účinkom "negatívny", trojuholník, kamienky, trblietky alebo akýmkoľvek iným spôsobom. Tu nie je vaša predstavivosť obmedzená.

Mesačná manikúra

Dizajn pre krátke nechty je takmer umenie. Tu musíte mať dosť zručností na zobrazenie skutočného majstrovského diela v obmedzenom priestore. Ale ak uspejete, môžete byť na seba hrdí!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené30.10.2018Štítky: