Hruška figúrka - šaty správne a štýlovo

Tvar hrušky je jedným z najbežnejších druhov stavieb u žien a nie je pre neho ťažké vybrať si oblečenie, ak si spomeniete na niekoľko jednoduchých pravidiel. Učíme sa tajomstvá stylistov a povieme vám, aké trendy v roku 2019 by mali vlastníci zvodnej postavy vyskúšať, a tiež vám povie, aké módne trendy by sa mali vyhnúť.


Vlastnosti obrázku

Tento typ tela je viditeľný voľným okom. Jasné a charakteristické pre jeho vlastnosti:

  • stredne dlhý krk;
  • úzke ramená a malá čistá hrudník;
  • zreteľný pás;
  • mohutné boky a zadok, často s „ušami“;
  • plné nohy.

Spravidla sú majiteľmi údajov hrušky stredného a nízkeho rastu. Aj táto postava má podtypy, ktoré sa vyznačujú rôznou plnosťou nôh. Môžu byť relatívne objemné po celej dĺžke od bedra k členku, alebo môžu mať tenký členok s pomerne masívnou hornou časťou.

Zaujímavé: Ako si vybrať správne plavky na type postavy?

Hlavnou problémovou oblasťou dievčat s postavou hrušky sú teda boky. Ich víťazná strana je v páse. Je na nej, aby sa kládol dôraz na výber správneho oblečenia.

Šaty a sukne

\ t

Na fotografii vidíte, že šaty a sukne sú najlepším oblečením pre majiteľov figúrky hrušky. Toto je najviac víťazná verzia skrine, ktorá vám umožní skryť pomerne objemné spodné telo, sústrediť sa na pás a holé nohyich časť.

Aj keď dávate prednosť pohodlnému športovému štýlu a nemôžete žiť bez nohavíc, kúpte si pár oblečenia, ktoré môžete nosiť s bežeckými a nízkymi teniskami vďaka novým trendom.

Šaty s vôňou

Jeden z módnych trendov v roku 2019 pre majiteľov figúrky z hrušky sa nepodobá na nič iné. Pevný vrch oblečenia kladie dôraz na tenké ramená a ladnú líniu ramien, s pomocou pásu je zvýraznený pás a volumetrické stehná sú úspešne ukryté tečúcou tkaninou šatstva.

Šaty z vône

Prepady a volánky

\ t

Ďalším módnym trendom v roku 2019 je hojnosť ruche a flounces. Nezabudnite zmerať šaty v podobnom romantickom štýle.

Dôležitý detail. V hornej časti by sa mali sústrediť svieže a trojrozmerné dekoratívne prvky. Majitelia hrušky postava nemôže starať o skutočnosť, že ich top s takým množstvom dekor môže vyzerať masívne. Naopak, taký prízvuk bude vyvážiť proporcie, vizuálne ich priblížiť k typu presýpacích hodín.

Šaty s volánkom

Uistite sa, že spodná časť obleku nie je v súlade s obrázkom, ako druhá koža. Tento model dokáže vyzdobiť iba dievčatá, ktoré nemajú problémy s nadváhou.

Šaty pre majiteľov nádherných foriem

Možnosti rozšíreného oblečenia

Ďalším výhodným rezom sú modely tvaru A. Nemajú zdôrazniť v páse, ale na úkor závesy skryť plné boky. So štíhlymi nohami si môžete dovoliťodev akejkoľvek dĺžky: od mini po maxi.

Zaujímavé: Šaty s vysokým pásom - pre akúkoľvek postavu!

Asymetrické šaty so závesom a modelmi s nadýchanými sukňami vyzerajú rovnako zaujímavé.

Ako jednoduché ležérne šaty by ste mali venovať pozornosť polovičatým modelom.

Príklady štýlových záberov

Vyhnite sa priamemu strihu. V prípade výrazného porušenia proporcií bude pre vás ťažké vybrať si vec podľa veľkosti.

Šaty v tvare písmena A

Sukne

Pokiaľ ide o sukne, tipy na výber oblečenia pre hrušiek z hrušky zostávajú rovnaké: vyberte si mierne dno. Môžu byť rezané modely:

  • lichobežník;
  • tulipán;
  • polovica slnka;
  • zvon.

Dĺžka tu môže byť ľubovoľná: mini, midi a maxi. Tu všetko záleží na kráse a štíhlosti vašich nôh.

Sukne Maxi

Vyzerá to veľmi zaujímavé a veľkolepé na majiteľov hruškovitej postavy strednej výšky a vyššej sukne. Je dôležité, aby bola zošitá z kvalitnej tkaniny. Nezabudnite ho doplniť topánkami alebo sandálmi s podpätkami.

Sukňa z vône a štýlu

Treba sa vyhnúť priamym sukniam. Obracajú postavu do štvorcovej hrušky, skrývajúc krivky v páse. Skladané sukne z rovnakého dôvodu nie sú vhodné pre majiteľov širokých bokov. V žiadnom prípade by nemali kupovať sukne a šaty s potlačou vodorovných pruhov, vizuálne sa rozšíri už vynikajúce dnočasť.

Košele, blúzky a topy

\ t

Pokiaľ ide o hornú časť obrazu, stojí za to vyhnúť sa príliš jednoduchým modelom bez akéhokoľvek dekoru. Nebojte sa kúpiť blúzky s flounces, jabot, volánik, náplasť vrecká a ďalšie svetlé prvky. Akékoľvek závesy dodajú trochu chýbajúceho objemu.

Príklady blúzok s výzdobou okolia

Aj pri nákupe venujte pozornosť dĺžke vecí. Uistite sa, že blúzky a svetre nedosiahnu stred stehna. Horizontálna čiara v tejto časti sa zameria na nerovnováhu proporcií a ľahko premení ženskú postavu na obraz „nadváhy“.

Optimálna dĺžka blúzok

Zaujímavé: Hodnotenie krásnych obrázkov s čiernou blúzkou

Nohavice a šortky

Je ťažké nájsť správne dno v prítomnosti masívnych nôh a bokov. Mnoho módnych štýlov hrá s postavou škodlivý vtip, robí dno vizuálne neatraktívne. Snažte sa opustiť módne teraz a pohodlné chudé a akékoľvek iné tesné nohy nohavíc.

Nohavice z boku

Dodržiavajte výšku uloženia výrobkov na obrázku. Nevyberajte veci s vysokým alebo nízkym pásom. Vizuálne, oni zlomia proporcie, zdôrazňujúc malý rast a ťažké dno. Vaša voľba - džínsy a nohavice s priemernou výškou pristátia.

Optimálna výška pristátia nohavíc

Rada. Môžete nosiť tesné nohavice, ak si vyberiete ten správny a správne. Venujte pozornosť topánkam. Mierne široký bootlegskryje celý členok.

Kombinézy s dôrazom na pás

Nestojí za znepokojujúce, že vypadnete z módnych trendov. Dávajte pozor na nohavice rovný alebo rozšírený strih. Ak sú vaše teľatá a členky dosť úzke, môžete vyskúšať na culottes. Nezabudnite ich skombinovať s topánkami s podpätkami.

Módne textílie

Pri nákupe šortiek dávajte prednosť priamym alebo rozšíreným variantom, s záhybmi a závesmi. Udržujte svoje boky a boky pevne. Voľne strihané modely vám umožňujú zadať objemy pre funkcie šitia. V tomto prípade získate štýlový obraz: harmonický a ženský.

Príklady pravidelných šortiek

Aký druh obrázkov pre hru s hruškami sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
Tukové ženy by si mali pamätať ďalšie dôležité pravidlo: módne džínsy a milenci IOM zanechávajú dievčatám štíhlejšiu postavu. Tiež obísť strane modelu s náplasť vrecká a množstvo dekorácie na bokoch.

Vrchné odevy

Bohužiaľ, módne rovné kabáty a nadrozmerné veci nie sú vaše. Robia tvar hrušky v ťažkom a ťažkom. Aby sa tomu zabránilo, dávajte prednosť akémukoľvek modelu vrchného ošatenia od plášťov po kabáty a vesty s dôrazom na pás.

Kratšie zimné bundy budú v obraze vyzerať skvele.

Kratší plášť z ovčej kože a osadená bunda

\ t

Módne kabáty z ovčej kože

\ t

Ak chcete nosiť sveter, uistite sa, že jeho dĺžka je krátka a otvorenie bedra, alebo veľmi dlhé a úplne skryté zadok a stehná.

Slim Coat Models

Optimálna dĺžka návlekov

Príslušenstvo

Dievčatá s hruškou typu tela môžu bezpečne hrať s teplým príslušenstvom: šály, šály a snojdy. Vytvorenie takéhoto vrstvenia v hornej časti nepoškodí obraz vôbec, ale naopak vyváži proporcie.

Opasované stoly

Neváhajte ich prikryť a opasovať. Vyzerá to veľmi pôsobivo.

Obuv

Mať ťažké dno a krátky vzrast, uistite sa, že si kúpite topánky s podpätkami. Aspoň pár podobných topánok alebo topánok vo vašom šatníku by mal byť. Takéto topánky vizuálne ťahajú siluetu, ktorá je viditeľná na fotografii av živote.

Topánky a sandále na podpätku

Ak ste majiteľom elegantných teliat a členkov, vyberte si cvok, ak nie, venujte pozornosť modelom s pevnou pätou a zaobleným nosom.

Ak vám obrázok umožňuje nosiť tesne priliehajúce šaty, používajte obuv s podpätkami

Môžete tiež nosiť módne tenisky a tenisky na malej platforme. Nekupujte topánkypevná plochá a tenká podrážka, uistite sa, že ste mali malú pätu alebo zdvíhanie.

Úspešné snímky s topánkami

Zaujímavé: Červené topánky - vytvoriť jasné obrazy

Po rozhodnutí o základných pravidlách, aké oblečenie by sa malo vzťahovať na typ hrušky, si môžete bezpečne vyskúšať obrázky a dodržať množstvo trendov v roku 2019. Nebojte sa zbaviť tých, ktorí k vám nechodia, najmä preto, že im dizajnéri vždy ponúkajú zaujímavé alternatívy.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané12/28/2018Štítky: