Mliečna manikúra

Mliečne sfarbená manikúra je nový trend, ktorý okamžite zachytil srdcia všetkých módy. Je tak jemný a elegantný, že je ideálny pre každú príležitosť. Ukážeme vám, aký štýlový môže byť mliečny dizajn a s ktorým dekorom je dokonale kombinovaný. Nechajte sa inšpirovať našimi nápadmi a zaregistrujte sa na úplne novú manikúru!


Nejednoznačnosť mliečnej farby

Zdá sa, že to, čo by mohlo byť jednoduchšie, ako krycie nechty so základným mliečnym odtieňom? Táto farba však nie je taká jednoduchá, ako sa na prvý pohľad môže zdať, a môže sa prejaviť úplne odlišnými spôsobmi v manikúre.

Pokrytie mliečnym tónom a dizajn "cukor"

  • Takýto odtieň vyzerá dokonale len na opálenej alebo tmavej pleti, pričom jemne zvýrazňuje jeho farbu.
  • Sľub krásnej manikúry vo svetlej palete je maximálna presnosť a trpezlivosť. Táto farba neodpúšťa nepravidelnosti a nerovnosti náteru a dokonca aj najmenšie chyby v dizajne. Nail umenie sa ukázalo naozaj krásne, musíte zásobiť na čas, a ešte lepšie s opravnou ceruzkou pre manikúru.
  • Tvar nechtovej platne by mal byť tiež dokonalý a symetrický. Navyše nezáleží na tom, aký tvar nechtov chcete urobiť - mliečne manikúra je krásna na krátkych a dlhých nechtoch akéhokoľvek tvaru.

Monochromatický povlak - samotnosť!

Lak na nechty v nádhernej izolácii bude skvelým nápadom pre každodenné umenie nechtov. Je dokonalýzapadne do každého luku, zvýrazní krásne opálenie, je vhodný v prísnom oblečení alebo luxusnom slávnostnom oblečení. Mono dizajn Milk je rytierom módy s vynikajúcou chuťou, ktorá miluje klasické riešenia a elegantný štýl.

Zaujímavé:Manikúra s modelovaním: foto

Romance a ženskosť v jednej fľaši

Manikúra jar - leto je vždy bohatstvom farieb a krásy. Tento dizajn zároveň dokonale kombinuje sýtosť odtieňov a obmedzení. Ak si vyberiete každodenné nechtové umenie s romantickou náladou - tu je!

Mliečna základňa a kamifubuki

Gurus nechtového umenia jedným hlasom vyhlasuje, že na jar nie je lepšia manikúra ako dizajn s kvetinovými motívmi. Mliečne laky zase slúžia ako vynikajúce zázemie pre takéto rafinované a jemné kresby.

Nie je potrebné ozdobiť všetky nechtíky kvetmi - hrdý akcent na prsteň vyzerá menej pôsobivo a romanticky.

Kombinácia tónu mlieka a nyudy

Najkrajší a dievčensky očarujúci dizajn je, samozrejme, srdcia. Dievčatá zvyčajne maľujú tieto figúrky na nechty, keď chcú svetu povedať o svojich pocitoch, zamilovať sa alebo len vytvoriť romantickú náladu.

Srdce na mliečnom pozadí

Čipka a monogramy sú výhrou pre jemný a elegantný dizajn.

Mliečna manikúra s rubom bude zaujímavým riešením pre ženský obraz v súlade snajnovšie trendy.

Vynikajúci minimalizmus

Ak nie ste ľahostajní k módnym trendom v umení nechtov, potom už viete, že stručná manikúra postupne nahrádza chytľavý a okázalý dizajn.

Minimalizmus

Ak chcete vytvoriť nail art v štýle minimalizmu, musíte dodržiavať tieto zásady:

  • kresby, prvky dizajnu a dekorácie by mali byť rafinované a elegantné;
  • charakteristické vlastnosti takéhoto štýlu sú minimálne detaily a jednoduchosť vyhotovenia;

  • je vítaná pokojná farebná paleta, v trendových pastelových alebo stlmených tmavých odtieňoch;

  • je možné použiť ako lesklé, tak matné povlaky.

Povrchová úprava luxusného matného materiálu

Mliečne odtiene vyzerajú obzvlášť krásne pod matným vrchom. Takýto povlak môže pôsobiť ako monochromatický povlak a môže byť úspešne kombinovaný s rôznymi dekormi. Nový trend je hra kontrastov, ktorá zahŕňa použitie matnej a lesklej textúry v jednej manikúre.

Matný povrch

Matný monochromatický lak v tomto dizajne každému povie o vašej vynikajúcej chuti.

Perly, zlato a mliečne výrobky

Zaujímavé:Manikúra so stuhou: štýlový dizajn

Jasný matný vzor na lesklom pozadí

Pôvodným riešením je použitie matného mliečneho laku v duete s inými odtieňmi a zložitými geometrickými vzormi. Takéto umenie nechtov je vytvorené na základeabstrakcie - preto sú všetky fantázie o umiestnení prvkov vítané!

Štýlová geometria

Geometrické motívy sú trendom, ktorý si zachováva svoju obľubu pre závideniahodný čas. Táto manikúra je nesmierne dôležitá v kozmetických salónoch. To nie je prekvapujúce - mnoho žien módy chce ozdobiť nechty štýlovým a originálnym dizajnom.

V tejto manikúre sa všetko zišlo - súčasná farebná paleta, módny minimalizmus a geometria. Jednoducho a tak elegantne, môže vyzerať len štýlová geometrická manikúra, vykonaná so všetkou presnosťou.

Strict Geometry

Chcete tajomstvo, ktoré vám umožní vytvoriť v priebehu niekoľkých sekúnd módny dizajn s geometrickým vzorom? Nebudete potrebovať skúsenosti ani umelecké zručnosti. Všetko, čo je potrebné, je jasný lak a nálepka. Po dokončení základného náteru nalepte tvar na jeden klinec ako akcent na vytvorenie exkluzívnej manikúry v salóne.

Pôvodný výkres

Kreatívna povaha určite ocení mliečnu manikúru s abstrakčným vzorom. Pri jeho vytváraní by sa mali pripojiť ďalšie odtiene, aby sa dosiahol kontrast a nápadnosť.

Kontrastné zvislé pruhy

Lesk a lesk

Trblietavé iskry sú skvelým riešením pre zdobenie klasického mliečneho dizajnu. Kombinácia jemného základu a štýlového šumeniaDekor je teraz na vrchole popularity.

Jedným z najelegantnejších a najkrajších vzorov je samozrejme flitre. Ako je možné vidieť na fotografii, môže začať ako na základni, tak na špičke nechtu, byť zreteľný alebo mierny. V sezóne 2019 je takáto manikúra absolútnou nevyhnutnosťou, ktorú už prijali mnohé módne ženy. Ste s nimi zároveň?

Jemné mramorové škvrny

Zaujímavé:Lak na gél na manikúru 2019: nové položky

Imitácia vitráží

Mliečne farebná manikúra môže byť taká svetlá a luxusná. Urobiť šumivé dekor celej dosky je odvážny ťah, ale je to opodstatnené, ak je s ním len jeden klinec ozdobený. Laconic prúžok a dekorácie dvoch kamienkov tiež podporujú myšlienku lesklého náteru.

Dizajn so zlatom a trblietkami

Venujte pozornosť! Mliečne sfarbenie rovnako dobre v súlade so zlatými a striebornými jiskrami.

Substrát mlieka a zlato

Módna mramorová manikúra je dokonale kombinovaná s jemným postriekaním striebornými jiskrami a mliečnym základom. Nie je potrebné robiť všetky nechty rovnakým spôsobom - dizajn na fotografii vyzerá pôsobivejšie a zaujímavejšie.

Rose Gold je skvelá spoločnosť pre laky na mlieko. Pozrite sa, ako dobre môžete použiť túto kombináciu.

Zlatá dekorácia je najdrahšia a elegantná dekorácia pre ľahkú základňu. Očarujúci vzhľad francúzskya mesačnú manikúru s takým elegantným prízvukom. Aj v trende sú rôzne brilantné vzory, ktoré čerpajú len niekoľko nechtík.

Kamienky - pre najluxusnejšie dámy

Chcete niečo elegantné a elegantné? Urobte si mliečnu manikúru s kamienkami! Krásny svetlý povrch je ideálnym základom pre taký bohatý dizajn. Dnes nie je zakázané používať nail art s kamienkami, dokonca aj vo všedné dni, za predpokladu, že majú lakonický a malý dekor.

Pri vytváraní každodennej manikúry bude určite miesto pre jeden drahokam. Takýto elegantný prízvuk premení jednoduchý dizajn na štýlový a zaujímavý a zároveň mu dodá zvýraznenie.

Kamienky

Pletené nechty

Keď chcete pohodlie a teplo, začnite háčkovanou manikúrou. Táto technika vyzerá skvele v jemných mliečnych tónoch. Trojrozmerné kreslenie sa spravidla vykonáva v rovnakej farbe. Ak chcete dosiahnuť objem pletených motívov, urobte z nich gél, zamatový piesok alebo akrylový prášok. Často v takomto dizajne je vhodný rafinovaný dekor s kamienkami alebo iskrami.

Imitácia pletených vrkôčikov

Aký druh mliečnej manikúry sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Gradient

Efekt gradientu s použitím mliečnej farby zvýrazní vašu nehu a ženskosť. Aký odtieň si vybrať? Farby mliečnej čokolády, ružovej, modrej a béžovej farby sú obzvlášť obľúbené u žien módy. Najnáročnejší dizajn sa získa s transparentným podkladom.

Milky Pink Ombre

Prirodzenosť, neha a ženskosť sú vždy v móde, preto sa manikúra mliečnej farby rozhodne nevzdá svojich pozícií. Dúfame, že ste našli rovnaký dizajn v tejto zbierke fotografií, ktorá je hodná vašich nechtov!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02/25/2019Štítky: