Tričká mimo ramena: trend 2018-2019

Mikina s otvorenými ramenami získala silnú pozíciu v počte trendov 2019-2019. Ženy módy okamžite pochopili všetky svoje výhody a začali dopĺňať svoj šatník takými štýlovými modelmi. Ak s nami súhlasíte, že úplet nie je nudný, ale veľmi sexy, prečítajte si náš článok a získajte inšpiráciu pre nový vzhľad. A ak náhle veríte, že v zime nie je možné spojiť pojmy „teplo“ a „zvodne“, máme pre vás pripravenú batožinu závažných argumentov.

Aké sú jeho výhody?

Skutočnosť, že taká bunda je neuveriteľne krásna, je to, čo dokonale vidíte. Ale to nie je jediná výhoda takéhoto modelu.

Máš vo svojom šatníku blúzku mimo ramena?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

 • Prechádzka v zime v mimosezónnom odeve je samozrejmosťou. Mnohé ženy módy sú preto presvedčené, že je potrebné skryť dôstojnosť postavy za vrecovými a beztvarými svetrami. Našťastie vás pletia svetre s otvorenými ramenami v priaznivom svetle a zároveň zostanú v teple a pohodlí.
 • Takýto štýl nielenže podčiarkuje elegantnú líniu ramien. Zaväzuje sa tiež k zodpovednému poslaniu vyzdvihnúť hrudník a vizuálne ho zdvihnúť, vytvoriť dôraz na krásny krk a zároveň vytvoriť ženskú silu ako celok.
 • Iste, v takýchto šatách si svoje sebavedomie a dôverusám stúpať do neba.
 • Muži sa zbláznia do sexuality v šatách, ktoré nie sú na hranici vulgárnosti. Vo sveter s otvorenými ramenami si flirtaticky zdôrazňujete svoju postavu a zároveň neodhalíte nič navyše.

Muži podvedome zdôrazňujú krehkosť a bezbrannosť dievčaťa v takýchto šatách. A je to veľmi atraktívne obrancov v prírode.

 • Napriek otvorenému štýlu táto bunda nebráni pohybu a je veľmi pohodlná pre každodenné nosenie.
 • Na základe takéhoto modelu je možné vytvoriť nekonečný počet obrázkov pre rôzne prípady. V závislosti od kombinácie s inými vecami bude bunda vhodná na termíny, prechádzky, odpočinok, nákupy a niekedy aj v práci.

Zaujímavé : Originálne pletené svetre vlastnými rukami

Aktuálne modely

\ t

Skutočnosť, že nové svetre s otvorenými ramenami sú prezentované v rôznych štýloch, nepochybne poteší módnych tvorcov, ktorí si chcú vybrať zo širokej ponuky.

Zaujímavé : Trendy a štýlový kašmírový sveter, sveter a sveter (s fotkou)

 • Pletený sveter s jedným otvoreným ramenom je harmonicky spárovaný s hlavným trendom 2019-2019 - asymetria. Tento štýl vyzerá očarujúco a vôbec nie nudne.
 • Vystavenie jedného ramena sa môže kombinovať s voľným strihom plášťa. Takéto modely si podmanili štíhle dievčatá, ktoré chcú zdôrazniť svoju ženskosť a krehkosť.

Sveter na jedno rameno

 • Mikina s 2 otvorenými ramenamisezóna má klopu. Ak je to žiaduce, tento model sa môže okamžite zmeniť na viac uzavretý, so širokým hrdlom na kľúčnej kosti. Jeden ďalší trik je možný - veľká brána môže ísť len na jedno rameno. Tajomstvo takýchto manipulácií spočíva v napínacom drese. Tento model „3 v 1“ je krásny pre svoju všestrannosť a praktickosť.

Univerzálny sveter so širokým golierom

 • Mikina so zabudovaným elastickým prvkom na línii ramien je zvyčajne vyrobená z bavlny alebo viskózy, menej často sa vyskytujú varianty pleteniny.
 • Adidas a Nike sú vám známe, že ste v tejto sezóne prezentovali modely bundy s holými ramenami športového štýlu. To je skutočný nájsť pre aktívne dievčatá, ktoré milujú vyzerať cool.

Športová bunda Adidas

 • Tričko s otvorenými ramenami a dlhými rukávmi je často pletené.

Venujte pozornosť! Pri výbere takéhoto modelu potrebujete vedieť pár nuansy. Tak, texturované volumetrické alebo cross-pletenie dodá objem, a klasické noodle technika sa natiahne siluetu a postava je štíhlejšia.

Zaujímavé : Neobvyklý a módny sveter: nové položky v roku 2019 na fotografii

 • Kombinácia nadrozmerného formátu a otvorených ramien je ďalším trendom nadchádzajúcej sezóny. Takýto model by mal hodnotiť majiteľ „hrušky“, pretože vytvára potrebný objem v hornej časti. Prekvapivo, tenké dievčatá v týchto svetroch vyzerajú menej pôsobivé.
 • Bunda s uzavretým hrdlom a hravými výstrihmi na pleciach sa vyznačuje svojou originalitou.a tvorivosť. Takýto kontrast vyzerá veľmi zaujímavo a pridáva dynamiku akémukoľvek obrazu.

Zaujímavé : Svetre 2019-2019: skutočné modely!

Paleta farieb

Zostavili sme hlavné hodnotenie trendov pre farebné riešenia pre bundy s otvorenými ramenami. Pozrite sa na svoje obľúbené odtiene v ňom a inšpirujte sa k fascinujúcim nákupom.

 • Ženy módy, ktoré sa rozhodli o blúzke s otvorenými ramenami, sa zvyčajne snažia vyzerať jemne a romanticky. V tomto prípade by ste si mali vybrať model v jednom z módnych pastelových odtieňov sezóny 2019-2019. Ideálne biele, mliečne, práškové, svetlo žlté a mäty modré.

 • Jasne nasýtené farby sú rovnako dobre kombinované s týmto štýlom. Ak chcete pridať farbu do svojho každodenného vzhľadu, choďte hľadať bundy v červenej, žltej, oranžovej alebo tyrkysovej farbe.

 • Módne veci v odtieňoch citrónu alebo ružového budú tiež bojovať proti blues.
 • Ak považujete za hlavný prízvuk výrazný štýl, vyberte si bundu z neutrálnej čiernej, šedej, hnedej alebo tmavomodrej.

 • Rôzne výtlačky v oblečení - skutočná Masthevova sezóna 2019-2019. Tento trend bol použitý v svetroch s otvorenými ramenami. Môžu zahŕňať módne geometrické, kvetinové, zvieracie a abstraktné motívy.

Nápady na kombinácie

Ak sa rozhodnete, že ste vo vašom šatníku taký sveter, posilníme vašu túžbu s novými nápadmi na obrazy. Taká vec nie je vo vašomskriňa, pretože je skutočným majstrom v kombinácii s rôznymi odevmi.

 • Ak vaša práca vyžaduje, aby ste dodržiavali prísny kódex obliekania, neznamená to, že musíte takýto nádherný model opustiť. Jednoducho sa dá kombinovať s viacerými uzavretými vecami - sakom alebo sakom s popruhom v páse.
 • Chladnou základňou príležitostného luku bude kombinácia tejto bundy s džínsy. Pre takýto obraz sú vhodné ako úzke, tak rozšírené modely.

Štýlový luk s džínsami

 • Môže to byť váš záujem o to, čo máte nosiť s holým ramenom, aby ste vytvorili skromnejší obraz. Klasické nohavice alebo midi-sukne sú ideálne pre tento účel okrem sveter.

Dvojica s prísnou ceruzkou sa stane základom ženského oblečenia, ktoré najlepšie zdôrazní vašu krásnu postavu. Tento obrázok vyzerá striktne a zároveň veľmi dráždivo pre opačné pohlavie.

Zaujímavé : Dámske svetre, pletacie ihlice 2019: grafy s popismi, fotografiami

 • Nadrozmerná bunda je jednoducho navrhnutá tak, aby ju bolo možné kombinovať s legínkami a chudými džínsami.
 • Obraz, ktorý celebrita sleduje, je kombináciou otvorenej blúzky s kombinézou. Toto je štýlové riešenie, ktoré vás odlíši od davu a vytvorí unbanálny vzhľad.
 • Kombinácia takejto bundy s koženou minisukňou alebo šortkami pomôže pri vytváraní kreatívneho a módneho oblečenia. Odvážne dievčatá, ktoré milujúvyzerať veľkolepé.

 • Podlhovastá blúzka s otvorenými ramenami sa môže stať nezávislou jednotkou štýlového luku. Zmiešajte ho s pevnými pančuchami a vysokými podpätkami a budete nádherní.

Zaujímavé! Mnoho dievčat sa čuduje, ako nosiť podprsenku s takým odvážnym strihom. V skutočnosti je všetko veľmi jednoduché. Stačí si vybrať podprsenku, ktorá je neviditeľná. Hodí sa k hrudníku a nemá bez ramienok.

Šaty na svetre

Módna blúzka s otvorenými ramenami sa môže stať hlavným vrcholom vášho vzhľadu a zdôrazniť nádhernú postavu. Nechajte sa inšpirovať fotografickým výberom súčasných štýlov a myšlienok kombinácií a doplňte svoj štýlový šatník o ďalšiu sexy a praktickú vec.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané11.11.2018Štítky: