Mäkká manikúra

Mäkká manikúra alebo nahá manikúra je smer v umení nechtov, ktorý nikdy nevyjde z módy. Hlavné tajomstvo jeho významu spočíva v prirodzenosti a prirodzenosti, a teda v všadeprítomnom význame. Inými slovami, nechtíky, maľované v jemných telesných odtieňoch, budú vždy v módnych ženách zvláštnym spôsobom. No, my zase povieme o vlastnostiach tohto nail artu a ukážeme vám fotografie s najoriginálnejšími nápadmi na dizajn. Poďme!


Vlastnosti tela manikúra

Hrdina nášho dnešného článku - nude nail art - má veľa výhod. A uvedieme tie najzákladnejšie z nich nižšie.

 • Mäkká manikúra vyzerá rovnako dobre na nechtoch akejkoľvek dĺžky.

 • V starostlivosti je nenáročný. A dokonca v zhone, bude to stále vyzerať elegantne.
 • Nyud je veľmi dobrý pri každodennom nosení. Môže sa však stať aj súčasťou večerného obrazu.
 • Pre dievčatá, ktoré majú krásne ruky, je mäsovo manikúrová manikúra veľkou príležitosťou na zdôraznenie tejto cnosti.

 • Je to tiež ideálne riešenie pre ženy bez akéhokoľvek veku.
 • Jemné telesné odtiene laku sa krásne spájajú s akýmikoľvek inými obľúbenými farbami.
 • Nakoniec, na nahý náter je veľmi ľahké uviesť do života prakticky akýkoľvek dizajn.

Vynikajúca verzia pre mládež

Dôležité! Dužiny s farebnými odtieňmi vizuálne vyzerajú dlhšie a jemnejšie. Je to krásnemožnosť pre tých módy, ktorí sú nespokojní s tvarom ich nechtovej dosky.

Nuda Shades

Samozrejme, paleta farieb pleti nie je veľmi rozsiahla. Malo by sa to však chápať.

 • Losos . Jeden z najpopulárnejších odtieňov doteraz, vytvorený z lososa.

 • Tlmené broskyne . Veľmi jemná a absolútne nepozoruhodná farba.
 • Smoky vzrástol . Pokojný a naozaj roztomilý odtieň, ktorý osloví všetkých milovníkov ružovej palety.

 • Krémová . Mäkký a veľmi prirodzený odtieň. Obzvlášť obľúbený je u dievčat so svetlou pletou, pretože má jeden tón.
 • Farba slonoviny.Tento koncept možno nazvať najvyhľadávanejším. To bude vyhovovať úplne každému.
 • Bledá fialová.Skvelá možnosť pre fialových fanúšikov.
 • Siena . Špinavý šedý odtieň, ktorý však má svojich obdivovateľov. Ideálne pre kancelárske luky.

 • Prášková farba . Myslíme si, že nie je čo komentovať, všetko je jasné.

Dôležité! Ako vidíte, nail art v nahých odtieňoch nie je len banálna béžová. Treba však pripomenúť, že všetky svetlé farby sú veľmi rýchlo kontaminované, najmä na rukách. Preto by ste nemali zabúdať na pravidelnú starostlivosť o ne a nečistoty.

Nápady na dizajn

Teraz sa obraciame k najzaujímavejším a hovoríme o nápadoch na telesnú manikúrufarbu. Aby sme tieto informácie ľahšie pochopili, pripravili sme aj fotografie, ktoré vám pomôžu rozhodnúť sa o vašom preferovanom dizajne.

Monochromatická možnosť

Áno, monofónna manikúra sa sotva dá nazvať výnimočnou. Má však svoje kúzla. Je teda ideálny pre tie módne ženy, ktoré dodržiavajú svoje názory na život úsporných opatrení a úsporných opatrení.

Vzor na jednom alebo dvoch klincoch

Tiež veľmi nízka verzia, ktorá je blízka monochromatickej verzii. Vytvorte malé kresby na jednom alebo dvoch klincoch, zatiaľ čo zvyšok bude jednoducho pokrytý gélovým lakom - to je takmer najskromnejší dizajn, na ktorý si môžete myslieť. Pre prirodzenú manikúru v štýle Nyud je však najviac.

Zaujímavé: novoročný dizajn nechtov

Francúzska manikúra

Francúzština je klasikou nechtového umenia. Spočiatku bola vytvorená v tých prirodzených odtieňoch, o ktorých dnes hovoríme. To je dôvod, prečo by sme ju nemali pridať do našej zbierky by bol zločin. Takže, ako odporučili stylisti, aby sa čo najviac priblížila klasike, hlavná časť nechtu by mala byť potiahnutá béžovým alebo ružovým lakom. A nechávajte hroty vždy biele. Len v tomto prípade bude bunda v nahých tónoch vyzerať najvýraznejšie a elegantne.

Dôležité! Nemali by ste zakrývať nechty krémovým lakom alebo roztaveným mliekom pri vytváraní francúzštiny, pretože v tomto prípade môžete mať nepríjemný efekt žltnutia.

Matné

Matte nail-art je teraz na vrchole popularity. Bude tam a celý rok 2019. Takže ak ste sa tiež rozhodli pripojiť sa k nemu, teraz je čas. Je potrebné poznamenať, že tento "zamat" trend vyzerá skvele v nahých odtieňoch. Mnohé ženy módy, ktoré sa aspoň raz pokúšali matné nechtíky, začali dávať prednosť lesklým. Výrazne matný vzhľad je monochromatický, rovnako ako dizajn. Ale hlavná vec tu nie je urobiť chybu s sprievodným odtieňom a byť opatrný s dekorovými prvkami tak, aby manikúra nevyzerala preťažene.

Odtiene mäsa kombinované s čiernym

Ide o pomerne kontrastný variant, ktorý vyzerá obzvlášť pôsobivo na dlhé nechty. Táto kombinácia je ideálna pre akýkoľvek obrázok a existuje množstvo možností na jej implementáciu. Napríklad, na monochromatický nyudovoy základ čerpať tenký čierny štetec zdobené vzory. Alebo zakryte prsty týmito dvoma typmi laku, kde dva klince budú čierne a tri nechty. Hlavná vec je tu pochopiť, že akonáhle je manikúra nahá, potom by sa čierna mala stať jej doplnkom a nie ju potlačiť.

Roztomilý a zároveň elegantný

Zaujímavé: Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

Nude so zlatom

Mäkká manikúra v kombinácii so zlatým leskom bude vyzerať skvele vo všetkých prípadoch a dokonca aj na krátkych nechtoch (pozri foto). Tento dizajn, však, ako každý z tu.môže byť nazývaný univerzálny. Preto by sa mal používať vo všetkých prípadoch života.

Dôležité! Nail-art so zlatom sa odporúča pre Nový rok 2019. Tento odtieň osloví vrtošivé hlinené mumps a vzácny lesk dodá vášmu životu bohatstvo.

Body-art nail art s trením

Ďalší módny trend, z ktorého sa dievčatá z celého sveta zbláznia. Samotné, trieť v nechtoch vyzerá veľmi originálne. A ak pre základňu používate telesné laky, potom sa pripravte na veľmi jemné a úžasne krásne nechtové umenie, ktoré poteší každého okolo. Najobľúbenejšie v tomto smere je perla. Je to najmä dopyt medzi nevesty a v zime.

Zaujímavé: Rubbing: Nápady pre manikúru

Kamienky

Toto je druh dekoru, ktorý pravdepodobne nikdy nestratí význam. Manikúra s kamienkami a prirodzenými odtieňmi pleti urobí jej majiteľa veľmi ženským. Pravda, bezmyšlienkovite držte kryštály na klinec ešte za to nestojí. Je lepšie neponáhľať a starostlivo premýšľať o nejakom nezvyčajnom dizajne, ktorý zvýrazní vašu individualitu a nepreťaží obraz. A ak máte problémy s nápadmi, pozrite sa na fotografiu nižšie.

Máte radi nahú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Akt s glitrami

Chcete zažiariť na Silvestra, ale bojíte sa vyzerať príliš vulgárne? Potom venujte pozornosť nail-art mäsovo-farebné, doplnené iskry. Možnosti ich umiestnenia môžu byť mnohé. Ak ste obmedzená osoba, zakryte len jeden z prstov na každej ruke iskrami. Ak máte chuť na kreativitu, potom pridajte nejaké vzory na nechty s brilantným lakom. Alebo to všetko možno navzájom skombinovať. V každom prípade bude manikúra vyzerať veľmi slávnostne.

Zaujímavé: Novoročná manikúra s trblietkami

Dôležité! Nie všetky nahé odtiene dokonale ladia s odtieňom pleti. Najčastejšie budú buď trochu tmavšie alebo svetlejšie. Ak však chcete dosiahnuť maximálnu prirodzenosť, vyberte si priesvitné farby, napríklad krémovú alebo bledoružovú.

Nezáleží na tom, ktorú manikúru s farbami, ktorú si vyberiete - s obrázkom alebo monofónnym. Hlavná vec je, že s niektorou z možností bude vyzerať takmer dokonale. A môžete ľahko dať doma. Takže dnes je to najrýchlejší spôsob, ako priniesť nechty do poriadku. Tu je taký zaujímavý hack!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/27/2018 Značky: