Manikúra - mačacie oko

Každá móda, ktorá rešpektuje samicu, je oboznámená s manikúrou oka mačky, aspoň na fotografii. Ale nie každý vie, že napriek zdanlivej zložitosti môžete tento nail-art a domov urobiť. To je dôvod, prečo moderné dievčatá uchýliť k tomu tak ochotne. A tiež preto, že tento módny trend nenechal nikoho ľahostajného. Neuveriteľné kozmické modulácie farieb, ktoré sú obsiahnuté v očiach mačky, sú jednoducho fascinujúce a dostupnosť výkonnosti z neho urobila najobľúbenejší trend roku 2019.


Manikúra mačacieho oka - páči sa vám tento dizajn nechtov?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Štýlová manikúra - nové položky

Módne mačkovité odtiene

Konečný výsledok závisí od farby laku, ktorú si vyberiete pri vytváraní manikúry, mačacieho oka, ktoré sa zobrazuje na nechtoch. Takže, ak je základná paleta jasná, potom bude manikúra ľahká, každodenná, nenápadná a veľmi krásna. Ak dávate prednosť tmavým odtieňom, pripravte sa na luxusné, bohaté a jedinečné nail-art, ktorý je ideálny pre každodenné nosenie a pre publikovanie.

Krásny bohatý odtieň a jemná výzdoba

Dôležité! Ak stepríroda je kreatívna, potom špeciálne magnety, vytvorené pre manikúrový gél s efektom "mačacieho oka", vám pomôžu získať krásne a jedinečné vzory. Ak vôbec nemáte čas maľovať niečo také, použite laky, ktoré sú úplne pripravené na použitie. Spravidla sú jednoducho dosť na to, aby si nasadili na nechtový tanier a magické modulácie okamžite zažiaria v celej svojej kráse.

Teraz poďme hovoriť o najrelevantnejších odtieňoch tejto sezóny.

 • Celá paleta modrej . Toto je univerzálne farebné riešenie, ktoré vám pomôže vytvoriť krásne nechtové umenie na nechtoch akejkoľvek dĺžky. A tu je absolútne nepodstatné, či si vyberiete - svetlomodrú alebo tmavú - bude vyzerať rovnako pôsobivo a luxusne. A blikajúce preteky pridávajú hĺbku už nasýtenej farbe. Manikúrne mačacie oko v modrej farbe je ideálne pre každú sezónu a udalosť, pretože je krásne zdobené a robí obraz bohatým.

 • Violet . Ďalšia módna farba v tejto sezóne. Prirodzene, v priemysle nail art, fialové a lila manikúry sú jednoducho divoko populárne. Fashionistas ochotne uchýliť k týmto farbám obnoviť svoj obrázok, dať mu chuť a zvláštne kúzlo. A ak je fialová s účinkom mačacieho oka, potom sa určite môžete považovať za neodolateľnú.

 • „Berry“ odtiene a vínová . Ak sa rozhodnete dopriať si odtiene nádhernej krásy, ako sú Bordeaux, slivky, ríbezle alebozrelé čerešne, potom to odvážnejšie, pretože v prvom rade sú na vrchole popularity, a po druhé, efekt mačacieho oka sa na ne dokonale pozerá. A obrovskú úlohu tu zohráva hĺbka farieb, ktoré mihotavý lesk kladne zdôrazňuje.

Dôležité! Tento typ manikúry zahŕňa len prácu so suchými rukami. To znamená, že pred aplikáciou mačacieho oka sa nechty nemôžu navlhčiť krémami alebo olejmi .
 • Zelená . Možno zelený je najobľúbenejší odtieň pri vytváraní mačacieho oka. A to všetko preto, že je čo najbližšie k hlavnej myšlienke tejto manikúry. Musíte súhlasiť, keď si predstavíme mačacie oko, potom sa na prvom mieste v našej predstavivosti objaví smaragdovo zelená farba. To je dôvod, prečo ju ženy módy tak ochotne stelesňujú na nechtoch. Zelená manikúra mačacie oko vyzerá veľmi atraktívne a fascinujúce.

 • Všetky odtiene hnedej . Ak si myslíte, že hnedá je nudná, ste hlboko mýli. Pokúste sa pridať čokoládový, kávový alebo orechový odtieň s blikajúcimi odtieňmi a výsledok vás príjemne prekvapí.

 • Čierna . Nebojte sa experimentovať s čiernou. Doplnený tajomný lesk, bude to vyzerať veľmi štýlové a módne.

Zaujímavé : Myšlienky na manikúru na mandľových nechtoch

Dekor na mačacie oko pre manikúru

Rovnako ako akékoľvek iné nail art, mačacie oko je zdobené.Hoci, samozrejme, nie každá móda sa rozhodne doplniť už tak nádhernú manikúru dekoráciami. Tento trend však prebieha.

Natieranie na mokrý gél na leštenie

Pomerne jednoduchá dekoračná technika, ktorá sa dá ľahko ovládať doma. K tomu budete potrebovať dva laky s efektom mačacích očí. Jedna farba bude základná a budete ju najprv aplikovať na nechtovú platňu a druhý kontrast. S nimi budete kresliť vzory. Môžu byť akékoľvek, podľa vášho uváženia. Po skončení práce však kresbu prikryte priehľadnou vrchnou časťou. To pomôže manikúru zostať čo najdlhšie.

"Mačacie oko" v kombinácii s výkresmi na mokrom gélovom laku

\ t
Dôležité! Ak chcete vytvoriť taký dizajn, skúste aplikovať menej vrstiev laku na nechty, inak to bude veľmi ťažké líčiť elegantné vzory.

Dizajn s kvapkami

Toto je módny trend, na ktorý sa všetci majstri umenia nail aktívne uchýlia. Dekoračný dekor vyzerá dosť nezvyčajne a je vykonaný elementárne. Je potrebné len kvapkať na želatínom pokryté nechtíky s priehľadnou vrchnou časťou. Potom, čo všetko je suché, budú kvapky vyzerať ako kvapky dažďa na ruky. Ich veľkosť a umiestnenie sa môže líšiť. Kryt vonkajšej hornej tento dekor nestojí za to.

Zaujímavé: Šedá manikúra: nie matný dizajn

Mozaika

Toto je úžasný dizajn pre manikúru s efektom mačacích očí, ktorý vyzerá perfektne na krátkych nechtoch.S cieľom vytvoriť mozaikový dekor budete potrebovať niekoľko typov lakov. Je žiaduce, aby všetky farby boli kontrastné.

Štýlový dizajn využívajúci "mačacie oko" v technike "rozbitého skla"

Ďalej vykonajte túto techniku:

 • položili sme hlavný tieň;
 • na vrchu druhého kontrastného laku;
 • suší a zanecháva lepivú vrstvu;
 • ďalej kreslíme uhlové geometrické obrazce pomocou „mačacích“ gélových lakov;
 • opäť sušíme všetko a teraz odstránime lepkavú vrstvu.

Takže pomocou týchto jednoduchých manipulácií môžete získať ohromujúcu krásu nechtového umenia, ktoré vás nepochybne poteší už dlho.

Dôležité! Ak chcete nechať nechty na nechtoch čo najdlhšie, riadne ich vyleštite. Konkrétne: smerom k rastu nechtu. A dosku nestláčajte príliš tvrdo, inak sa tenká.

Matný vzor

Na rozdiel od všeobecného presvedčenia, že oko mačky môže byť len lesklé, vyspelí majstri nechtového priemyslu ho vytvorili v matnej verzii. Samotná, matná manikúra je teraz veľmi populárna. Dievčatá ochotne uchýliť sa k nemu na monochromatický, a na zdobené. Ale ešte väčší záujem je o kombinovanú manikúru. Konkrétne, keď sú prsty na jednej strane v určitom poradí pokryté lesklým a matným "mačacím okom".

Zaujímavé : Najkrajšia matná manikúra

" Kvapalný" kamenný lak "Mačacie oko

V roku 2019, táto krásna manikúra, vytvorená s pomocou leštiaceho gelu z očí mačiek, rozbila všetky záznamy popularity. Fotografie tohto nail art nám ukazujú, ako úžasné veci sa dajú urobiť z materiálu s fascinujúcimi moduláciami.

A najzaujímavejšie je, že napriek zjavnej zložitosti je také jednoduché vytvoriť taký elegantný dizajn. Aby ste to mohli urobiť, musíte na zvolený klinec hodiť veľkú, veľkorysú kvapku „mačacieho oka“, vysušte ju a potom, aby ste získali objem, kvapnite na vrchol kvapku. A opäť všetko suché. Výsledná 3D kvapka sa potom môže prekryť malými kamienkami. Účinok bude úžasný.

Dôležité! Pri vytváraní viac či menej komplexnej manikúry nepoužívajte vatové tyčinky, pretože vždy nechajú klky na nechte, čo umožní, aby všetky vaše práce zostali po odtoku.

Zaujímavé : Novoročná manikúra so snehovými vločkami

Dizajn Plaz

Ďalšia štýlová novinka, ktorá rýchlo získava na popularite. Ak chcete vytvoriť taký dekor, musíte mať dostatočné zručnosti a trpezlivosť. Koniec koncov, textúra plaza nie je tak ľahké opakovať. Tu musíte byť schopní vykonať odkvapkávaciu techniku, ako aj použiť fóliu. Takže je lepšie aplikovať tento typ dekoru na špecialistov. To vám ušetrí cenný čas.

Ako vidíte, manikúra vytvorená s pomocou gélového leštidla je len skladom módnych trendov. Tu môžete použiťtakmer všetky farby, vytvoriť absolútne akýkoľvek dizajn a to všetko bude vyzerať skvele ako na fotografii a v živote. Tak, byť odvážny, na nový obrázok!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené27.11.2018Štítky: