Manikúra s kamifubikami

Manikúra s kamifubikami - skvelá možnosť splniť Nový 2019. Tento svetlý, originálny a skutočne slávnostný dekor dokonale zapadne do akéhokoľvek obrazu a robí ho ešte viac nezabudnuteľným. Okrem toho sa tu nemôže radovať a veľa priestoru pre predstavivosť, pretože Kamifubiki bude vyzerať skvele na dlhých aj krátkych nechtoch. S pomocou nich je jednoduché vytvoriť takmer akýkoľvek výkres. Takže ak chcete vyniknúť, naša ďalšia recenzia je pre vás.


A čo si najčastejšie ozdobíte nechtami?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Populárna forma kamifubik

Uvedenie krásneho konfetového vzoru na nechty je také jednoduché. Zvlášť ak máte naraz niekoľko druhov iskier. A najobľúbenejšie formy tu sú zvažované.

 • Kruhy . Najčastejšie sa vyskytujú v rukách dospelých a vážnejších žien.

 • Diamant.Ďalšia diskrétna možnosť, ktorá môže podporiť štýl kancelárie. Manikúra s pastilkami vyzerá veľmi štýlovo.
 • Oval. Táto forma je oveľa menej bežná, ale vyzerá veľmi originálne.
 • Krátke pruhy . Tieto kamifubiki sú malé a často aplikované na nechty vo veľkom. Vyzerajú veľmi pekne a slávnostne.Bude skvelým doplnkom každého večerného vzhľadu.

 • Srdce.Najčastejšie sa uchyľujú k stále veľmi mladým ženám módy a snažia sa prilákať čo najviac pozornosti.

 • Hviezdičky . Ďalšia hravá možnosť pre mladé dievčatá, ktoré vedia, ako si užívať život.

Dôležité! Externe, kamibubiki sú veľmi podobné flitre, len bez dier v strede. Môžu mať akýkoľvek tvar a veľkosť, ale povrch je vždy plochý.

Zaujímavé : Dizajn nechtov s kamifubuki

Vlastnosti aplikácie

Nespornou výhodou pri vytváraní dizajnu s pomocou kamifubik bude jednoduchosť ich aplikácie. Dokonca aj dieťa môže zvládnuť túto úlohu. Ale ak narazíte na to prvýkrát, potom si pamätajte.

 • Najprv tvarujte pazúr, odstráňte kutikulu a povrch odmastite.
 • Teraz naneste prvú vrchnú vrstvu na nechtovú platňu a vysušte ju v lampe.
 • Potom naneste na nechty farbu na nechty a znova osušte.
 • Po, pokryte všetko základňou a pomocou bodov, začnite šíriť kamifubiki v poradí, ktoré potrebujete.
 • Keď je vzor pripravený, naneste naň dve alebo tri vrchné vrstvy a nakoniec povrch osušte.

Proces uplatňovania kamifubikov

Dôležité! Druhé meno kamifubik je „japonské flitre“. A tretí je „papierová búrka“. Môžete si ich kúpiť v každom špecializovanom obchode.alebo prostredníctvom internetu.

TOP 7: Nápady na dizajn pre manikúru s Camoufmi

V roku 2018 si manikúra s Kamifubikom stále získava na popularite. V nadchádzajúcom roku 2019 sa tento módny trend spoľahlivo usadí na samom vrchole módneho Olympu. Preto nebude na mieste zistiť, aké nápady na dekoráciu tu budú najobľúbenejšie.

" Sezónne" manikúra alebo nechtové umenie pri príležitosti

Zdobenie nechtov na dovolenku alebo pri príležitosti podujatia je teraz neuveriteľne módne. A ak to urobíte kamifubikami, potom výsledok môže prekročiť všetky vaše očakávania. Napríklad pre nadchádzajúci Nový rok je možné vytvoriť na jednom alebo dvoch nechtoch zelený vianočný stromček, snehobiely snehuliak alebo inú viacfarebnú novoročnú kompozíciu.

Manikúra s konfetami-srdce je ideálny pre Valentína. A každý romantický fashionista bude schopný dať meno jej milovanej na nechty. Buďte kreatívny! Všetko je tu povolené!

Francúzska manikúra

Toto je klasika, pod ktorou by hrdinovia nášho dnešného článku mohli byť Kamifubiki. Ozdobte francúzske manikúry konfety môžu byť rôznymi spôsobmi. A najjednoduchšie z nich je zvýraznenie línie úsmevu farbou iskier, ktoré potrebujete. To možno vykonať na všetkých prstoch a na jednej alebo dvoch. V tomto prípade je základom lepšie zvoliť transparentné alebo nahé tóny a nechať konfety samotné byť viacfarebné. Takže nail art bude vyzerať harmonickejšie.

Ale takmerNajobľúbenejšie je návrat bunda, keď malý kamifubik položil von dieru. Glitter môže byť zároveň doplnený geometrickým dekorom.

Dôležité! Ak chcete udržať kamifubiki na nechty tak dlho, ako je to možné, pripojte ich k lepkavej vrstve laku. Ak sa vo vašej výzdobe nachádzajú veľké fragmenty iskier, snažte sa ich neprilepiť na miesto, kde sa môže ohnúť. Všeobecne sa snažte nič tam lepiť.

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

Disco guľa

Neobvyklý názov, že? A najzaujímavejšie je, že nechtové umenie sa teraz skutočne podobá na diskotéku a žiariacu guľu. A je to popravené, ako ste pravdepodobne uhádli, z Kamifubika. Všetko je tu jednoduché: vyberte okrúhle flitre malého priemeru a položte ich na jeden prst (zvyčajne nemenovaný) čo najbližšie k sebe. Po usadení sa týmto spôsobom vytvoria dúhovú plochu, ktorá bude svietiť na slnku alebo svieti v lúčoch reflektorov. Mimochodom, táto manikúra vyzerá veľmi pôsobivo na krátke nechty.

Geometrický návrh

Ďalšia možnosť vystúpiť z davu, pretože jasný kamifubiki v podobe geometrických tvarov, zložito rozložených na prst, je módnym trendom „dva v jednom“. Po prvé, ako už vieme, geometrické tvary v priemysle nechtov sú trendom. A po druhé, ak ich vytvoríte z Kamifubiku, potom budú vyzerať ešte očarujúce. A je to celkom vhodnétam bude jasné pozadie, napríklad čierna, červená, fialová, hnedá, zelená alebo modrá.

Dôležité! Hlavné výhody manikúry s Kamifubikov sú považované za: schopnosť vytvoriť exkluzívny dekor, ktorý nikto iný nemôže splniť, univerzálnosť, dlhé ponožky, jednoduché prevedenie, kombinácia s inými technikami.

Priehľadná kamifubiki

Neuveriteľne ženský a jemný bude vyzerať manikúra s transparentnými kamifubikami. Môžu byť umiestnené úplne chaotickým spôsobom a môžete vytvoriť plnohodnotnú kresbu, hlavná vec je, že sa dokonale zmestí do akéhokoľvek obrazu. Transparentné kamifubiki sa nelíšia v špeciálnom jasu. Ich hlavným cieľom je naopak zdôrazniť jemnosť pastelových a nahých odtieňov. Spolu s nimi sa najčastejšie nachádzajú tieto konfety.

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2018

Strieborný lesk

Neuveriteľne pôsobivý a štýlový bude vyzerať nasledovne: manikúra s camisom a trením v striebornej farbe. Pozrite sa na fotografiu - ako módne a úplne kozmicky tieto preteky vyzerajú. Samozrejme, nie je potrebné klásť na okraj lesklé konfety. Je lepšie kombinovať. Na niekoľkých prstoch znovu vytvorte napríklad rozbité sklo zo strieborných lesklých diamantov alebo trojuholníkov a na iné do trojuholníka. Výsledok vás príjemne prekvapí. Okrem toho, toto nechtové umenie je ideálne pre zimnú sezónu.

Zaujímavé : Utrite: Nápady pre manikúru

Konfety na priehľadnom vrchole

Ďalšou možnosťou, ako si dopriať štýlovú manikúru, je aplikovať kamifubiki na úplne bezfarebný lak. Ak máte hravú náladu, môžete vytvoriť skutočný ohňostroj kvetov. Táto možnosť je obzvlášť dôležitá pre jar. Ale teraz, keď príde zima, dávajte prednosť zlatým alebo strieborným iskrám. Dokonale zapadnú do novoročného doprovodu a vytvoria primeranú náladu.

Dôležité! Krásne multi-farebné a lesklé kamifubiki bude vyzerať na matné pozadí. Je však nemožné, aby sa to s nimi preháňalo, pretože matná krytina v tejto sezóne je tiež celkom sebestačná, čo znamená, že ju možno doplniť len kombináciou niekoľkých iskier.

Ako vidíte, existuje mnoho možností pre manikúru s Kamifubikom, hlavná vec je ukázať predstavivosť. A čo je najzaujímavejšie, je tu absolútne akákoľvek kombinácia farieb a umiestnenia obrázkov. Nakoniec to bolo z tohto dôvodu, že tieto konfety boli vynájdené tak, aby ste mohli priniesť do života nejaké, dokonca aj tie nečakané a odvážne nápady.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené03.12.2018Štítky: