Manikúra s monogramami

Manikúra s monogramami bude jedným z najúčinnejších spôsobov, ako ozdobiť nechtík. Vykonáva sa tak, že sa na nechtovej platni prenesú rôzne komplikované ornamenty s prepletenými líniami. Spolu tvoria holistický vzor pripomínajúci čipku alebo kvety. Pozrime sa bližšie na to, ako si vybrať tento dizajn a prečo je tak populárny?


Jemne a ženský

Odvetvie nechtov nepretržite ponúka ženám rôzne módne novinky vo výkone manikúry. Manikúra s monogramami je veľmi jednoduché, ale originálne riešenie pre módny dizajn nechtov.

Najjednoduchšia verzia manikúry s jednoduchými monogramami

Vyzerá skvele na dlhé a stredné nechty. S krátkym by mal byť obozretný - príliš krátke nechtové dosky, môžete ďalej skrátiť tento dizajn. Tvar nechtíka lekárskeho môže byť akýkoľvek, ale ak budete postupovať podľa módnych trendov, mali by ste venovať pozornosť trochu tvarovaným alebo mandľovým tvarom.

Manikúra s monochromatickou textúrou

Prelamovaný vzor na krátkych nechtoch

Zaujímavé: Manikúra jari 2019

Pokiaľ ide o farbu, dávajte pozor na pokojné a nie príliš jemné tóny. Týka sa to základného tónu aj farby samotných kučier. Pamätajte, že musia byť kombinované a mierne kontrastné, aby sa kresba nestratila. To znamená, že sa líšia aspoň jedným alebo dvoma tónmi.

Postupný proces vytvárania monogramov

Luxusnévzhľad monogramy zlata - sa zmestia takmer všetky základné odtieň.

Pivoňky, monogramy a ozdobné kamene

Pre milovníkov jasných nasýtených farieb sa stylistom odporúča venovať pozornosť červenej, bordovej, modrej, hnedej a dokonca aj čiernej. Ale jedna vec - monogramy v každom dizajne musia byť nakreslené v jednej farbe.

S touto manikúrou môžete nekonečne fantazírovať! Pre rôzne návrhy s monogramami určite poteší aj tých najnáročnejších módy. Hra s variáciami formy, farebnej palety, hrúbky a smeru kučier je možné vytvoriť naozaj úžasný dizajn.

Venujte pozornosť! Tiež monogramy sú niekedy nazývané iniciály osoby s curlicues. Alebo prvé písmená názvu spoločnosti /loga spoločnosti. Hovoríme však o vytvorení ornamentu v takomto mene.

Jasné vzory sa dajú ľahko vytvoriť pomocou techniky razenia

Ako vytvoriť?

Takéto ozdoby sa najčastejšie aplikujú pomocou gélového leštenia alebo gélového náteru. Druhá možnosť je ešte výhodnejšia, pretože sa určite nerozšíri. Jednoduchý lak na vytvorenie zložitého a hladkého vzoru bude oveľa ťažší.

Kombinácia monogramov a geometrických vzorov

Na vytvorenie monogramov potrebujete bodky alebo štetce požadovanej hrúbky - závisí od zamýšľaného vzoru. Kefa by nemala byť príliš mäkká, inak budú kresby zle ťahané. Môžete si odrezať trochu navyšechlpy čo najviac nastaviť štetcom pod kresbou tenké kresby. Monogramy sú nakreslené na nechtoch v postupnej forme tak, aby bol každý zdvih jasný a nezameniteľný.

Idea! Vytvorenie návrhu s monogramami značne zjednoduší techniku ​​razenia. Nemusíte kresliť vzory ručne a budete tráviť oveľa menej času a úsilia na vytvorenie aj najkomplexnejšieho ornamentu. Kresba šablóny sa aplikuje na klinec a akoby sa na ňu vytlačí. Výsledok určite presiahne očakávania! Môžete tiež použiť bežné nálepky.

Zaujímavé: Transparentná manikúra so vzorom

Jemný a jasný dizajn

Ak sa rozhodnete naučiť kresliť ručne, využite špeciálne školiace karty.

Podiolka s efektom trenia

Vyberte vhodnú možnosť

.

Dnes vám predstavíme fotografiu manikúry s monogramami v rôznych variáciách. Napriek tomu, že monogramy vytvárajú dosť sebestačný dizajn pre nechtíky, móda v roku 2019 víta aj odvážnejšie riešenia. Monogramy sú dokonale kombinované s inými technikami manikúry.

Hlavné odrody dizajnu s monogramami:

  • Monogram v kombinácii s francúzskou alebo mesačnou manikúrou je perfektnou kombináciou. Tieto klasické techniky sa striedajú s aplikáciou vzorov. A môžete dokonca urobiť úsmev alebo špičku nechtu vo forme kučier. Vyzerá to veľmi výnimočne.

Francúzština

  • Manikúru s monogramami a kučerami možno vytvoriť na časti nechta alebo na celej nechtovej platni. Táto technika je trochu ako čipka. Jemné mäkké línie dávajú obraz rafinovanosti. A ak urobíte základ v nahej farbe, vaše nechty okamžite pridajú obraz ženskosti a prirodzenosti.

Jemný dizajn

Kovové vzory

  • Manikúra s monogramami a kamienkami je vhodná pre tie dievčatá, ktoré chcú k svojmu obrazu pridať viac žiarenia a žiarenia. Tento dizajn sa vzťahuje na sviatok a na dennú verziu manikúry - záleží na množstve skvelých prvkov a preferencií majiteľa klinca

Jemne lemované kamienky

Pre milovníkov minimalizmu, môžete ozdobiť nechtíky s monogramy s jedným alebo viacerými kamienkami na samom základe dosky. Alebo usporiadajte kamienky v strede monogramu. Tiež monogramy môžu byť vykladané kameňmi alebo perlami. Len to nepreháňajte s dekorom a príliš honosnými farbami. Kamienky môžu transformovať aj tie najjemnejšie farby. Môžete tiež vložiť monogramy s kamienkami alebo malými perlami.

Ktorý dekor monogramu sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

  • Monogram s glitrami alebo kamifubuki - veľkými aj menšími. Musia byť rozdelené podľa plánovaného vzoru pomocou bodiek alebo bežného špáradla zvlhčeného vodou. Farby tohto dekoru môžu byť veľmi odlišné a zahŕňajú niekoľko odtieňov.

Kombinácia s Kamimofuki

  • Manikúra s monogramami a zamatovým pieskom v aplikácii opakuje algoritmus s jiskrami. Reliéfne monogramy sa vytvoria nanesením akrylového prášku alebo zamatového piesku na nich - iba do okamihu, keď sa okrasná vrstva uschne. Tento dizajn vyzerá drahý a luxusný, ak šikovne kombinujete farby, najlepšie low-key. Ale majte na pamäti, že takéto 3-D monogramy môžu byť trochu špinavé.

Jasné pozadie a efekt Ombre

  • Monogramy v matných vyhotoveniach vyzerajú pôsobivejšie ako v obvyklom lesku. Navyše je oveľa jednoduchšie kresliť vzory na matnom povrchu. Mimochodom, kombinácia so zamatovým pieskom dokonale vyhovuje matnému základu.

Možnosť matnej manikúry

  • Pri kombinovaní monogramov a sochárstva buďte opatrní - táto kombinácia by mala byť vyhradená pre osobitný prípad. Najčastejšie je táto možnosť vybraná pre rôzne oslavy a svadobný štýl - pridanie nenápadné a skromné ​​modelovanie. Mal by však vyzerať primerane av žiadnom prípade vulgárne.

Kombinácia s modelovaním

Výber fotografií jasne ukazuje, aké možnosti nám táto sezóna ponúkaprofesionáli nail art. Urobte to na všetkých nechtoch alebo vyberte jeden alebo dva prsty - len vaše rozhodnutie. Zvážte svoj každodenný štýl, zamestnanie a vyberte najúspešnejší variant dizajnu. A áno, môžete kombinovať niekoľko techník naraz, ale s mierou.

Zaujímavé: Krásna každodenná manikúra

Venujte pozornosť! Ak sa rozhodnete vytvoriť veľmi zložitý a zložitý vzor, ​​nemali by ste ho umiestniť na každú nohu. Jeden alebo dva akcenty budú viac než dosť.

Monogramy zdobené práškom

Malá predstavivosť a umelecké zručnosti - kľúč k krásnej ozdobe. Učiť sa kresliť ručne nie je jednoduché, ale dosť realistické. Manikúra s monogramami bude určite vyhovovať akémukoľvek obrazu a dodá vašim nechtom zvláštne kúzlo!

Čiernobiele monogramyMateriál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/31/2019​​Štítky: