Módne mules 2019

Módne mulice v roku 2019 sú štýlovým a odvážnym rozhodnutím, ktoré osloví každé dievča. Pozrime sa spoločne, ktoré modely budú relevantné v nasledujúcich sezónach.


Možnosti voľby

Mühli je zvláštna forma topánok, pripomínajúca papuče. Nemajú podložku, päta v každom prípade zostáva úplne otvorená. Mnoho dievčat, ako sú tieto modely, pretože sú veľmi ľahko vzlietnuť a dať na.

Zaujímavé:Nízke topánky: nové 2019

Módne domy uprednostňujú výrobu pravítka s pätami rôznych veľkostí, takže každé dievča nájde partnera. Obuv má dávnu históriu, pretože aj v starovekom Egypte bol taký model, ale na módnych prehliadkach av každodennom živote sa našiel len v posledných rokoch.

V súčasnosti je trendom nosiť muly s komplikovanými väzbami, nezvyčajnými prvkami. Zvieracie výtlačky sú populárne medzi odtlačkami, ktoré napodobňujú zebra, krokodíl alebo panterovú kožu. Materiály by sa mali vyberať v závislosti od miesta, kde budete nosiť muly.

Kožené mulice pri nízkej rýchlosti

Prútené možnosti sú vhodné pre rekreáciu a pláže, a koža alebo semiš pre mesto. Dĺžka päty tiež stojí za to sa zamerať na to, koľko sa pohybujete po meste. Napríklad muly na pätách nie sú vhodné pre verejnú dopravu, je lepšie zvoliť si plochú podrážku a minimálny výťah.

Trendové modely

  • Otvorená špička

InV roku 2019 sa na výstavách začali objavovať módne variácie s otvorenými prstami, fotografie sú prítomné v našom prehľade. To je obzvlášť vhodné pre letné horúce počasie, výmena vzduchu bude lepšia, noha nebude tak unavená. Zvyčajne si vyberte nie príliš otvorenú špičku, niekoľko centimetrov. Potom, ak je podrážka plochá, bez volacej päty, môžu byť tieto mulice prepravované do kancelárie na prácu.

Ľahké a pohodlné mulice s otvorenými prstami

Na vyváženie obrazu vyberte modely s mierne zatvoreným chrbtom. Napríklad, ak klasický model končí na členku, potom si môžete kúpiť topánky s dlhými stranami, ale nie uzatváracie päty. Najlepšie je kombinovať tieto páry so sukňami strednej dĺžky, 7/8 nohavicami. Mules dokonale zapadne do každodenného šatníka štýlu country alebo boho, musíte byť opatrní pri športovom a pouličnom štýle.

  • Hrubá päta

Šľapky päty sú skutočnou oblasťou tvorivosti. Môžu byť asymetrické, nepravidelného tvaru, klasických gombíkov alebo hustej platformy. Druhá možnosť je obzvlášť populárna vďaka svojej pohodliu a praktickosti.

V hrubých podpätkoch je pohodlnejší a stabilnejší na chodenie, môže sa odporučiť mladým dievčatám, ktoré nevedia vôbec chodiť v pätách. Kompaktná verzia vyzerá dobre s semišovými a velúrovými tkaninami, spoločne vyzerajú luxusne a elegantne.

V roku 2019 je móda prirodzená, takže môžeteVyberte si podošvu z korkového materiálu alebo s falošnou prirodzenosťou. Takéto farby sú najčastejšie ľahké, béžové alebo piesčité, takže sa hodia všetci, budú vyzerať organicky. Tieto materiály sa tiež vyznačujú svojou textúrou, dievčatá priťahujú skrížené nite.

  • Päta - presýpacie hodiny

Ďalším populárnym typom päty sú presýpacie hodiny. Boli už relevantné pred niekoľkými desaťročiami, ale móda je cyklická, takže päty sa opäť nachádzajú v salónoch a butikoch. Rozdiel medzi týmito možnosťami je rafinovaný stredný, rozšírený horný a dolný diel. Sú ideálne pre mulice, pretože presýpacie hodiny na päte nemusia byť veľké, ich krása je miniatúrna.

Zriedený obraz s týmto typom päty môže byť lemovaný, prírodnou výšivkou - budú sa podobať orientálnym motívom, vhodné na kombináciu s dlhými alebo strednými sukňami, voľnými blúzkami. Takéto módne mulice perfektne zapadajú do klasickej alebo biznis skrine, vhodnej pre obézne ženy.

  • Pätkový popruh

Pevný, klasický mul možno úspešne nariediť popruhmi. V poslednej dobe sa stali veľmi populárnymi. To nie je prekvapujúce, pretože popruhy sú rýchly spôsob, ako pridať premýšľavosť a integritu obrazu, aj keď na prvý pohľad vyzerajú komplikovane. Používajú sa ako pozadie, aby sa noha, najmä pre demi-sezónu, zahrieva možnosti.

Popruhy môžu byť aj vpredu,ale potom budú hrať iba dekoratívnu úlohu. Môžu byť voľne zdobené korálkami, stuhami, kamienkami alebo strapcami. Môžete to urobiť aj sami, ak chcete pridať väzbové prvky pre rôzne luky.

Venujte pozornosť! Môžete si obliecť tričká alebo kožené sukne. Zároveň je dôležité, aby príslušenstvo a príslušenstvo boli v rovnakej farebnej schéme - len zlato alebo len striebro.

  • Muly s kožušinou

Takéto muly nemajú žiadny vzťah k teplým topánkam, nie sú vhodné na obdobie jesene a zimy. Kožušina sa používa len na zdobenie hornej časti a na nič viac. To je jeden z najpopulárnejších spôsobov, ako ozdobiť topánky, pretože môžete použiť rôzne farby, obraz je veľmi jemný a sladký.

Zaujímavé:Módne topánky 2019: trendy v sezóne

Ak nosíte tieto muly, snažte sa držať kožušinové prvky nikde inde. Je potrebné vylúčiť kožušinové vesty z luku, masívne náušnice s hromadou, musíte byť opatrní s tričkami a nohavicami s kožušinovými prvkami. Inak môžete vyzerať ako snehuliak, pretože obrázok bude presýtený rovnakými prvkami. Stojí za to pozrieť sa pozorne na hladkú kožu, satén alebo organzu - budú vyvážiť celkový vzhľad, v našej recenzii je fotografia.

  • Výstupy - nový trend

Kravaty, ako aj popruhy, sú ďalším spôsobom, ako urobiť obraz zaujímavejším a praktickejším. Používajú sa ako pozadie.pre lepšiu fixáciu a zadržiavanie nôh, môžu lemovať členok, ktorý bude vyzerať veľmi nežne a nezvyčajne, v prednej časti sa použije ako dekorácia.

Súčasne, struny môžu byť úplne odlišné formáty - na nastavenie hustoty pokrytia, statické vo forme lukov, ktoré sa nedajú rozviazať, koža tenká alebo textilná široká - všetko závisí len od predstavivosti dizajnéra a vašej pripravenosti nosiť neobvyklé možnosti.

Upozornenie! Nie je nutné používať len textilné materiály, kombinovať niekoľko trendov naraz. Napríklad konce môžu byť štýlové kovové kruhy, nity alebo gombíky. To bude topánky zaujímavejšie a jasnejšie.

  • Výšivka

Výšivka na muliach je novinkou z roku 2019, ktorá okamžite priťahuje oko k sebe. Bežne používané sú jasné, nasýtené vlákna, ktoré môžu riediť pevný, matný vzhľad. Toto robí muly nepostrádateľnou súčasťou šatníka, ktorý je vhodný pre akýkoľvek vrch. Pre väčší kontrast je najlepšie použiť monochromatický a tmavý podklad - čierny, ultramarínový, hnedý. Hladké nite sú tiež zaujímavo kombinované s povrchom rúna, napríklad tkanina môže byť semišová.

Podľa módnych trendov by sa muly v roku 2019 mali vyberať s dúhovými flitrami. Môžu byť vyrobené etnické, kvetinové vzory, maľby zvierat sú tiež veľmi populárne. Svietiace muly vyzerajú moderne, budú dobréinvestícia peňazí, pretože určite už niekoľko rokov nevyjde z módy.

Zaujímavé:Módne letné sandále pre rok 2019 - trendy novinky s fotografiami

Ide o módne muly v roku 2019. Táto topánka je navrhnutá tak, aby pritiahla pozornosť, aby vás odlíšila od ostatných, takže ju používajte pri výbere neštandardných a trendových modelov.


A ktoré muly sa vám páčia?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené04/08/2019