Korálna manikúra

Korálová farba sa dnes opäť stala jednou z najrelevantnejších, preto sa široko používa nielen v módnom priemysle, ale aj v dizajne manikúry. Okrem faktu, že na nechtoch táto paleta vždy vyzerá štýlovo a svetle, navyše je tiež celkom všestranná, pretože sa ľahko kombinuje s rôznymi technikami nechtového umenia a nemá žiadne vekové obmedzenia. Na základe toho, kúzlo-farebné nechty sprievodcovia vytvorili mnoho manikúra vzory, z ktorých najzaujímavejšie z ktorých sa pozrieme neskôr v našom článku.


Hlavné trendy v umení koralových nechtov

Aby sa koralová manikúra stala módnou a originálnou, je potrebné brať do úvahy najnovšie trendy v kráse v segmente nechtov.

 • Glitrové pásy.Dizajn nechtov s prvkami geometrie je stále obľúbený u moderných žien módy. Avšak, táto sezóna osobitná pozornosť by mala byť venovaná pruhy maľované s farebnými glitter laky. Môžu mať rôzne dĺžky a šírky. To isté platí pre umiestnenie dekoru na nechtovej platni. Ale pokiaľ ide o farby, stylisti tiež odporúčajú použitie iných kontrastných farieb, ako je slivka, tyrkysová a dokonca modrá, okrem klasického zlata, striebra, bielej a čiernej farby.

 • Monochromatický dizajn.Jednoduchosť a minimalizmus sú hlavnými smerujúcimi trendmi v roku 2019 vrátane dizajnu manikúry. Výber správneho odtieňa korálovej farby nielenže zdôrazníkrásu a eleganciu ženských rúk, ale zároveň sa stávajú elegantným prvkom obrazu.

 • Hmyz.Chyby, chyby a motýle môžu byť skvelým dekorom pri vytváraní manikúry. V rovnakej dobe, môže byť hmyz nielen maľoval, ale aj položený z farebných kamienkov, lesk a kamifubuk, čo robí dizajn ako celok ešte živšie a neobvyklé.

Zaujímavá dovolenková manikúra

Aké odtiene môžu kombinovať koraly?

Hoci sú koralové „priateľské“ ďaleko a nie so všetkými paletami, stále existuje niekoľko farieb, s ktorými vytvára veľmi účinné kombinácie v duete.

 • S ružovou.Ideálne, najmä ak bol ako základ použitý bledý korálový odtieň. V tomto prípade, svetlé akcenty z ružovej, a to nielen diverzifikovať dizajn ako celok, ale aj aby to ešte viac chytľavé.

 • S bielym.Jedna z najobľúbenejších kombinácií, ktorá má za následok veľmi jemný a všestranný dizajn.

 • S čiernou farbou.Kombinácia koralu a čiernej farby v dizajne manikúry vytvára elegantný dizajn nechtov, ktoré harmonicky zapadajú do akéhokoľvek obrazu. V tomto prípade môže byť čierna rozlíšená ako jeden prst vo forme monochromatického povlaku, alebo môže byť ozdobená dvoma alebo tromi kvetinovými vzormi nad korálovou základňou.

Štýlová možnosť

Zaujímavé: Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

 • So zlatom.NajviacKombinácia trendov, na základe ktorej môžete vytvoriť mnoho vzorov, napríklad francúzsky plášť so zlatým „úsmevom alebo mramorový s pozlátenými žilami umiestnenými na vrchole korálovo zafarbeného substrátu.

 • S modrou farbou.Ide o pomerne jednoduchú kombináciu, ktorá sa najlepšie hodí na letnú manikúru. Modrú farbu je možné použiť na vytvorenie rôznych vzorov na vrchu korálového podkladu a na gradiente.

 • S béžovou farbou.Kombinácia korálovej farby a béžovej vytvára v tejto sezóne módny nude dizajn. Hlavnou vecou je vybrať tie najsvetlejšie a tlmené odtiene koralov, ktoré nevyniknú oproti všeobecnému pozadiu.

Dôležité! Korálová farba v „duete“ s červenou farbou nie je o nič menej pôsobivá. Takáto manikúra by sa však mala nosiť na dlhých nechtoch, pretože vizuálne skracuje nechtovú platňu.

Pôvodné myšlienky koralového dizajnu

Dnes sa manikúra vyrobená v koralových odtieňoch stala tak populárnou, že na internete môžete nájsť veľa fotografií s príkladmi takéhoto dizajnu nechtíka lekárskeho. Nižšie uvádzame najzaujímavejšie z nich.

 • Francúzština . Táto technika sa dá tiež ľahko aplikovať v korálovom dizajne. Napríklad je potrebné vybrať len jeden klinec s klasickým bielym francúzskym a farebným kamienkom, zatiaľ čo zvyšok by mal byť pokrytý gélovým lakom korálovej farby. Ďalšou možnosťou je nakresliť oblasť úsmevu.priamo korálovej farby. Substrát môže byť tiež vyrobený v béžovej alebo bielej farbe.

Zaujímavé: Francúzsky na nechtoch - módne novinky

 • S kamienkami . Tieto farebné kamienky sú schopné transformovať a robiť akúkoľvek manikúru elegantnejšiu, vrátane korálovej farby. Kamienky v tomto prípade môžu slúžiť ako dodatočný akcent v dizajne a byť plnohodnotným vrcholom celej manikúry. Čo sa týka umiestnenia, najčastejšie sú kamienky na nechtoch usporiadané chaoticky alebo vo forme vzorov.

 • Ombre . Urobiť veľkolepý gradient strečing môže byť, a pomocou korálovej stupnice. To môže byť ombre v palete s prechodmi z tmavšieho na svetlý odtieň alebo v kombinácii s inými farbami, ako je biela, červená, oranžová alebo modrá. Môžete tiež experimentovať s prechodmi. Môžu byť hladké a pomerne kontrastné, horizontálne a dokonca vertikálne.

Dôležité! Gradient technika získala popularitu medzi moderné módy, a to nielen preto, že taká manikúra vyzerá krásne na krátke nechty, ale tiež im umožňuje vizuálne predĺžiť, rovnako ako skryť nerovnosti dosky.

 • S trením . S jeho pomocou môžete dosiahnuť krásne prepady alebo účinok metalizovaného povlaku na nechty, ktorý sa nedá dosiahnuť inými dekoratívnymi prostriedkami. Stylisti odporúčajú zdobenie s rub-in, ako všetky prsty,a použiť ho ako konečný náter na nechty s hotovým dizajnom.

 • Matt . Velvet matný povlak nie je novinkou, ale plnohodnotným trendom, ktorý by sa mohol zakoreniť v dizajne korálovej manikúry. Najčastejšie sa matný povrch používa ako konečný náter na jednofarebnom alebo hotovom základnom prevedení. Môžete tiež nájsť možnosti, v ktorých pomocou lesklých a matných povrchov na nechty vytvoriť rôzne vzory, s výsledkom, že dizajn je viac textúrované.

 • Lunar . Manikúra s priehľadnými alebo kontrastnými farebnými dierami teraz tiež nemá žiadnu menšiu popularitu. Môžete ich ozdobiť jedným prstom alebo celou rukou. Ďalšou nemenej zaujímavou myšlienkou je experimentovať s tvarom samotných dier. Okrem oblúka môžu byť v tvare V alebo dokonca.

Zaujímavé:Lunárna manikúra: originálne nápady

 • S výkresmi . Dizajn manikúry vyrobený v korálovej farbe s výkresmi rôznych predmetov je teraz obzvlášť dôležitý. Povolené ako prvky geometrie a abstrakcie, komplexná umelecká maľba alebo jednoduché minimalistické kresby s kvetinovými motívmi. V každom prípade je tento dekor vždy výhodný.

Dôležité! Obzvlášť populárny je dnes dizajn leopardov. Jeho zvláštnosťou sú čierne škvrny na leoparde.alebo zlatý gélový lesk na korálovom podklade.

Máte radi korálovú manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • S jiskrami . Veľkolepý a pútavý dekor, s ktorým môžete pridať eleganciu a slávnosť aj v tých najjednoduchších prevedeniach. Ak chcete vytvoriť večernú manikúru, iskry môžu byť použité vo veľkom množstve a dokonca úplne zakryť celý necht. Ale v priebehu dňa, iskry sú lepšie, aby sa svetlo nenápadné akcenty alebo zdôrazniť niektoré prvky dizajnu.

V článku sme predstavili rôzne fotografie s príkladmi manikúrového dizajnu, vyrobené v korálovej farbe. Môžete, tak ľahko opakovať naše možnosti, a na ich základe vytvoriť úplne nové návrhy, fotografie, na ktoré čakáme nižšie v recenziách.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené04.01.2019Štítky: