Manikúra s modelovaním: foto

Manikúra s modelovaním je dlhodobo obzvlášť obľúbená medzi modernými dievčatami. Koniec koncov, objem dizajnu na nechty vyzerá veľmi nezvyčajné, štýlové a niekedy dokonca veľmi šokujúce. Preto, ak chcete vytvoriť vynikajúcu a efektívnu 3D manikúru, odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s výberom originálnych nápadov na zdobenie nechtov dekoratívnym modelovaním, ktoré je prezentované neskôr v článku.


Funkcie dizajnu

Umelecké modelovanie je jednou z najsofistikovanejších techník nail art. Jeho hlavnou charakteristickou črtou sú objemové vzory na nechtoch, ktoré sa vytvárajú pomocou špeciálnych materiálov. V závislosti od toho, ktorý nástroj bol použitý, sa modelovanie tradične delí na tieto typy:

 • akryl.Ide o akúsi novinku v priemysle na klinec, ktorý sa už zamiloval do majstrov umenia nail. V tomto prípade je 3D dizajn vytvorený pomocou špeciálneho jemného akrylového prášku, ktorý je zmiešaný s monomérom, napríklad farebným gélovým leštidlom. Ukázalo sa teda, že hmotnosť, konzistencia mäkkej plastelíny.

Napriek tomu, že je veľmi ľahké pracovať s akrylovým práškom, nemali by ste s ním začať, pretože tento materiál rýchlo tuhne a nie je vždy možné dať mu požadovaný tvar. Ďalšou významnou nevýhodou akrylu je skôr nepríjemný zápach, ktorý môže tiež spôsobiť alergický záchvat;

 • gél.Gél dnes doslova získal „druhý vietor“ kvôli nahradeniu kvapalnej látky,Šírenie po povrchu nechtovej platne, prišlo úplne iné zloženie, ktoré svojou konzistenciou pripomína pružnú hlinku. Je len potrebné vytvoriť malú guľôčku, pripevniť ju na už pripravený nechtík a pomocou špeciálnych nástrojov dať požadovaný tvar. Gél je vhodný pre prácu nielen pre skúsených remeselníkov, ale aj pre začiatočníkov, pretože predtým, ako sa prst dostane do UV lampy, môžete ho kedykoľvek odstrániť.

Dlhé nechty sú v zásade ozdobené umeleckým modelovaním, ale môžete tiež nájsť manikúru na krátkych prírodných doskách. Ide hlavne o jednoduché umenie v podobe malých akcentov, ktoré sa nachádza na jednom prste.

Dôležité! Aj keď je konštrukcia s modelovaním považovaná za perzistentnú, je potrebné s takou manikúrou pracovať veľmi opatrne, pretože objemové prvky sa môžu rozpadať, najmä pod vplyvom abrazívnych prostriedkov.

Módne nápady pre 3D manikúru

Okrem toho, že manikúra s modelovaním sa ukázala byť veľmi štýlová, okrem toho je univerzálna, pretože je vhodná nielen na večerné nosenie, ale aj na úradné oblečenie. Nižšie uvádzame niekoľko príkladov volumetrického dizajnu nechtíka.

 • S kvetmi.Kvitnúce puky alebo aranžmá kvetov vždy vyzerajú na nechtoch krásne. Pre každodennú manikúru je lepšie robiť kvety malých veľkostí, ale pre večer bude možné mať viac objemové modelovanie. Výsledok je dosťsebestačná konštrukcia, ktorá môže byť doplnená o dekoratívne kovanie. Môžu to byť malé akcenty kamienkov alebo umeleckých obrazov, aplikované na vrchole už zmrazeného obrazu.

 • Ovocie . Ďalšou nemenej originálnou myšlienkou je vydávať nechtíky podľa objemových výkresov vo forme ovocia alebo bobúľ. Pomocou materiálov pre modelovanie môžete vytvoriť plnohodnotné ovocie, napríklad ananás alebo pomaranč v reze, a doplňte hotové kreslenie kvapkami gélu, aby ste získali textúru.

Jasný a krásny dizajn

 • Feng Shui.​​Nie je vôbec potrebné ozdobiť všetky prsty malými prvkami modelovania, pretože si môžete vybrať len jeden klinec s komplexným 3D umením s bohatým množstvom kamenné výzdoby a kamienkami. Zvyšok prstov je lepšie usporiadať monochromatický povlak neutrálnej pastelovej alebo nahej stupnice.

 • S trením . Dizajn manikúry s modelovaním, ktorý sa nachádza na vrchole podkladového materiálu z perly, sa teraz nachádza takmer vo všetkých fotografiách s príkladmi módneho dizajnu nechtíka. Trením v tomto prípade ozdobte všetky prsty, ale výlisok môže byť umiestnený len na jednom - dvoch klincoch.

 • Matt . Velvet textúrované podlahy v duete s nie príliš objemným modelovaním je skutočným trendom súčasnej sezóny. Takáto manikúra je lepšie vytvoriť v tmavých a nasýtených paletách, aby sa navrhli nechty sa ukázali chytľavé aveľkolepé. Čo sa týka samotného dizajnu, objemový dekor môže byť absolútne kontrastný k základni alebo vyrobený v rovnakom rozsahu.

 • S prechodmi . Stúpanie kvetov na povrchu nechtíka môže byť vynikajúcim základom pre vytvorenie trojrozmerného dizajnu. Manikúra vyzerá veľmi pekne a lakonicky, v ktorej sa substrát a 3D dekor vyrábajú v rovnakom sortimente, avšak viac kontrastných možností dizajnu je prijateľných.

 • Francúzština . Klasická bunda, zdobená jemným modelovaním vo forme objemných kvetov, lukov a vetvičiek, je považovaná za veľmi elegantný dizajn, ktorý sa často používa na nechtové svadobné dekorácie. Preto nie je preťažený ozdobnými doplnkami. Povolené sú len malé akcenty kamienkov, flitrov alebo perál.

 • S kamienkami.V dnešnej dobe, bez jediného manikúra design, vrátane sochárstva, môže robiť bez takejto modernej dekor. Môžete pridať farebné kamienky alebo kryštály, či už trojrozmerný vzor, ​​alebo pozadie, alebo prst vedľa neho. Hlavná vec - to nepreháňa to, takže dizajn dopadol veľkolepé a harmonické, a nie komplikované a hrubé.

 • Pletené.Manikúra s textúrovaným dizajnom, napodobňujúca pletenie, je jednou z najrelevantnejších možností zdobenia nechtových kvetov v roku 2019. V podstate sa vyrába z jemného akrylového prášku. Čo sa týka predmetu vzorcov, môžu to byť vzory vo forme vrkočov, monogramov, bodiek alebopásy. Farba pletenej manikúry sa uvádza vo forme viacfarebného gradientu.

Zaujímavé:Jemná pletená manikúra

 • Ťahanie ťahom.Trojrozmerné kreslenie, umiestnené na dvoch prstoch naraz, vyzerá veľmi nezvyčajné a štýlové. Najbežnejšie je modelovanie vo forme motýľových krídiel alebo rôznych chýb. Komplexnejšie diela však môžete nájsť vo forme celozrnných kompozícií a monogramov.

 • Na transparentnom základe.Táto možnosť návrhu bude však obzvlášť dôležitá v nadchádzajúcom jari. Krásne trojdimenzionálne kresby vo forme kvetov, motýľov, listov a jednoduchej abstrakcie, umiestnené na vrchole priehľadnej bázy, jednoducho fascinujú a priťahujú oko.

Aký dizajn sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé:Jednoduchá manikúra 2019: trendy

Manikúra, ozdobená umeleckým modelovaním, sa v roku 2019 stala tak populárnou, že majstri nechtového umenia prichádzajú so všetkými novými návrhmi, z ktorých najzaujímavejšie z nich je možné zoznámiť aj s prezeraním fotografií uvedených v článku.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02.24.2019 Štítky: