Biela zimná manikúra

Biela manikúra v zimnom období - čo by mohlo byť jednoduchšie a prirodzenejšie? Okrem toho, je tak jednoduché, aby sa zmestili do akéhokoľvek prostredia, ktoré mu veľa dievčat úmyselne dáva v prvých decembrových dňoch. Z bieleho nail artu je veľmi jednoduché vytvoriť tak príležitostné, ako aj živé slávnostné obrazy. Tento náter vyzerá celkom sebestačne, či už v monochromatickej forme, alebo spolu s dizajnom. A tak je naozaj na výber. Teraz o tom budeme hovoriť.


Dôležité! V skutočnosti, biela manikúra je relevantná v každom ročnom období. A dekor možnosti pre neho nie sú započítané, ale v našej dnešnej recenziu budeme dávať prednosť zimné a prázdninové témy, pretože pre mnoho módy je to teraz najdôležitejšia vec.

Zaujímavé : Manikúra gradientu: krásny dizajn

Vlastnosti bielej manikúry

Ako sme už uviedli, umenie bieleho nechtu je možnosťou výhry, ale má aj množstvo dôležitých vlastností, o ktorých by malo každé dievča vedieť.

  • Pred nanesením bieleho laku na nechty sa uistite, že ste ich umiestnili do poriadku. Opatrne odstráňte všetky kutikuly, zarovnajte dosku a urobte dokonalý tvar. To je nevyhnutné, aby manikúra vyzerala dokonale, pretože ako viete, biela zdôrazňuje všetky, dokonca aj tie bezvýznamné chyby.

Bezchybná snehobiela manikúra

\ t
  • Opatrne si oblečte bielu manikúru. Vždy chráňte ruky: pri čistení, varení, umývaní riadu, hraní so zvieratami atď. Je topotrebné zachovať estetiku a krásu nechtového umenia. A pamätajte, že na bielom laku sú viditeľné všetky mikrotrhliny. Okrem toho sa v nich začnú hromadiť nečistoty a v dôsledku toho sa vzhľad vašich nechtov stane chaotickým.

  • Keď pokrývate nechty bielym lakom, neľutujte to. Maľovanie všetko úhľadne a dôkladne, aj keď pre to musíte použiť niekoľko vrstiev.

Štýlový dizajn bielych nechtík lekárskych

Dôležité! Biela manikúra vyzerá dobre na dlhých aj krátkych nechtoch. Preto je to ideálna voľba pre absolútne všetky módy.

Zaujímavé : Novoročná manikúra s glitrami

Myšlienky na bielu zimnú manikúru

Tak sme sa dostali k najzaujímavejším a teraz zvažujeme tie najoriginálnejšie verzie zimného dizajnu nechtov v spojení s bielou manikúrou.

Biela manikúra s obrázkami

  • Čipka . Krásne a jemné každodenné umenie nechtov, ktoré osloví každú ženu. Krajkové vzory dnes sú neuveriteľne módne. Krásne a snehovo biele, osviežia akýkoľvek obraz a dodajú mu romantiku.

  • Pletený vzor na bielom pozadí.Chcete sa potešiť niečím skutočne jemným? Potom nezabudnite venovať pozornosť tejto verzii nechtového dizajnu.

A to je dôvod: po prvé, je to veľmi zimné, pretože vzor stáda pripomína obľúbený útulný pletený sveter a po druhé, biely akrylový piesok na rovnakom pozadí je fantastický. S takýmtoúžasná manikúra sa nehanbí stretnúť Nový rok 2019.

Zaujímavé : Zimné vzory na nechtoch

  • Snehové vločky . Snowflake manikúra je ozajstná zimná klasika. S nástupom chladného počasia a vytvoriť slávnostnú náladu, milovníci líčiť zložité vzory na nechty resort, v prvom rade, na tento dekor.

Vyzerá to veľmi jemne a neobvykle a podľa vlastného uváženia si vyberá možnosti pre obraz snehových vločiek, ich počet, tvar a umiestnenie na nechtoch. Neexistujú žiadne jasné pravidlá.

Zaujímavé : Krásne vzory na nechtoch

  • Snehuliak . Veľmi roztomilý a pekný zimný dizajn, ktorý beží výlučne na bielom pozadí. A aby sme ich mohli vykresliť, nie je potrebné byť umelcom. Stačí nechať nechty oválny alebo štvorcový tvar (najlepšie bez ostrých rohov) a nakresliť na nich snehuliaka. Urobte to tak, ako to umožňujú vaše schopnosti a predstavivosť.

Snehuliak môže byť umiestnený na jednom prste, alebo môže všetko ozdobiť naraz. Táto manikúra sa nedá nazvať chytľavým a náročným, takže sa môžete potešiť aj veľkým množstvom snehuliakov.

  • Vianočný stromček . Je čas prísť s vhodnou novoročnou manikúrou. A tu je naša rada: ak ste klasika, potom nakreslite zelený vianočný stromček na bielom pozadí. Toto nail-art bude vyzerať veľmi slávnostne a zaujímavo. A všeobecne, kombinácia bielej szelená je svieža a veľmi roztomilá. Pamätajte si, že zelená je farba nádeje, čo znamená, že pre Nový rok je relevantnejšia ako kedykoľvek predtým.

Dôležité! Make biela manikúra viac "životaschopný" šelak pomôže. Opiera sa o nechty dlhšie ako bežný lak a je menej náchylná k poškodeniu. Preto pre sviatky je to presne to, čo potrebujeme.

Páči sa vám zimný dizajn bielej manikúry?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Matná biela manikúra

Zimná manikúra v bielej farbe je skutočným módnym trendom. A ak to urobíte aj matný, potom určite nestratíte. Matné nail-art vyzerá diskrétne a zároveň luxusne, najmä vo svetlých a tmavých farbách.

Preto, ak sa rozhodnete spojiť biele a iné jemné nude farby v rámci jedného dizajnu, skončíte s veľmi zaujímavou a netriviálnou verziou.

Francúzska manikúra

Samozrejme, je jednoducho nemožné, aby sme do nášho dnešného výberu nepriniesli francúzsky kabát. Koniec koncov, je najobľúbenejšie v bielej farbe. Hlavný povrch nechtu by mal byť pokrytý prirodzenými odtieňmi pokožky, ale špičky - bielo-biely lak. Toto je klasika.

Ďalšou veľkou výhodou francúzskej manikúry ježe ide dobre s dekorom. Takže, ak chcete, aby váš obraz priniesol nejakú chuť, nakreslite na jeden alebo dva nechty svetlý zimný vzor.

Dôležité! To isté možno povedať o reverznej francúzskej francúzsko-mesačnej manikúre. Je veľmi rýchle a ľahké ho vytvoriť, pričom zakryje otvor snehovo bielym lakom. Mimochodom, je to skvelá voľba pre zimu.

Zaujímavé : Manikúra v pastelových farbách

Craquelure

Toto je novinka v našom preskúmaní, ktorá bude v roku 2018-2019 veľmi obľúbená. Pre tých, ktorí nevedia: technika craquelure prišla do Nail Art z maľby. Ročník plátna v malých trhlinách a vedených dizajnérov k myšlienke vytvoriť taký neobvyklý typ dekoru. V skutočnosti, craquelure môže byť v akejkoľvek farbe. Ale v zimnom období to bude vyzerať najlepšie v bielej farbe.

Biely mramor

Manikúra z mramoru, vytvorená na bielom základe, vyzerá veľmi štýlovo a neobvykle. Tento dizajn je novinkou tejto sezóny a okamžite sa zamiloval do miliónov módy. Vykonať manikúru mramoru je veľmi jednoduchá a doma. A ak neviete ako, potom na internete môžete nájsť fotografie s návodom krok za krokom.

Biela manikúra so zlatom a striebrom

Biela manikúra v kombinácii so žiarivosťou zlata a striebra - to je presne to, čo potrebujete na oslavu nového roka. Zlaté a strieborné odtiene sú teraz na vrchole popularity, takže zdobenie Vášho zimného umenia s nimi bude veľmi dobré.nápad.

Napríklad: môžete nakresliť zlaté snehové vločky na snehobielych mesiačikoch, alebo na povrch nalepiť strieborné flitre. To všetko je veľmi cenené a symbolom 2019 - Earth Pig.

Dôležité! Všeobecne platí, že sekaná manikúra má drahý a elegantný vzhľad. Najmä ak je lesk aplikovaný v rozumných medziach. A aby nedošlo k preháňaniu to, pamätajte: tento dekor by mal byť aplikovaný na maximálne jeden alebo dva prsty, alebo tenké elegantné kresby by mali byť vytvorené s pomocou neho.

Vložka

Veľmi pôsobivý a bohatý pohľad na biely lak a kamienky. A tu môžete vytvoriť skutočne majstrovské dielo. Ak ste diskrétna osoba, potom najjednoduchší dekor s niekoľkými malými kamienkami, ktoré sa nachádzajú na spodnej časti nechtov, vám bude vyhovovať.

Ak chcete vyniknúť, venujte pozornosť technike "tekutého kameňa". S ním môžete naozaj vytvoriť niečo neuveriteľné umiestnením veľkého kryštálu do samého stredu nechtu a obklopiť ho rozptylom malých kamienkov.

Dôležité! Okrem možností bieleho nechtov, ktoré sme opísali vyššie, budú tieto zimné kombinácie považované za relevantné: čierna s bielou, bielou s modrou, bielou s červenou, bielou s béžovou farbou.

Manikúra bielej zimy má veľkú rozmanitosť. Dôkazom toho sú početné fotografie, ktoré možno nájsť na internete. Biela farba vpriemysel nechtov je úplne kombinovaný so všetkými technikmi, takže je veľmi ľahké vytvoriť na ňom nehmotné dielo pomocou neho.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené17.7.2018Štítky: