Zimné kožené bundy s kožušinou

Zimné kožené bundy, zdobené kožušinou, sa už dávno stali klasikou, ktorá v priebehu rokov nestratila význam. Vďaka luxusnému dizajnu, praktickému noseniu a teplu, ktoré poskytujú, sa tieto výrobky stali neoddeliteľnou súčasťou zimného šatníka. Preto, ak ste sa tiež rozhodli získať teplú koženú bundu, odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s najmodernejšími štýlmi nadchádzajúcej sezóny, ktorú sme v článku uviedli neskôr.

Praktické klasické bundy z kože a semišu na kožušinu

\ t

Módne trendy

Väčšina dizajnérov vo svojich najnovších zbierkach predstavila rôzne modely zimných bund, medzi ktorými by sa mala venovať osobitná pozornosť nižšie uvedeným možnostiam.

Štýlová mozaika a hity zimnej sezóny

 • Farebné.Táto zima v trende bude podobná klasickým bundám čiernej alebo červenej farby a celkom svetlým výrobkom. Červená, zelená, modrá, oranžová a svetlomodrá pomôže vytvoriť chytľavé oblečenie a tiež zvýšiť vašu náladu.

Svetlé viacfarebné kožené bundy

Nezabudnite na množstvo výberových výtlačkov a vzorov

 • TextúrovanýVyrazenie na koži vyzerá veľmi elegantne a chytľavo. To môže byť ako módne teraz napodobňovanie kože plazov, a rôzne kresby alebo ozdoby.

Príklad napodobeniny kože plazov na kožených bundách a pláštech

 • Z ekologickej kože.Umelá koža sa stáva čoraz obľúbenejšou a predpokladá sabude v móde v nadchádzajúcom roku 2019. Navyše, vďaka moderným technológiám, tento materiál sa nelíši vo svojich vlastnostiach od kože prírodného pôvodu. Rozdiel je len v cene.

Móda z ekologickej kože

Rôzne ekologické materiály vám umožňujú vytvoriť neobvyklé modely sako

.

Zaujímavé: S tým, čo v zime nosí dámsky bundový park: foto

 • Predĺžené.Bundy, ktoré mierne pokrývajú boky, sa považujú za najuniverzálnejšie a najpraktickejšie. Okrem toho, že okrem toho, že spoľahlivo chránia pred chladom, ideálne sa hodia do každého luku.

Výber dĺžky je impozantný

 • S kontrastnými vložkami.Zimné kožené bundy, rovnako ako kožušiny vyrobené v patchwork štýle, sú absolútnymi novinkami, ktoré sa už stali módnym trendom. Môžu byť zdobené náplasťami z rovnakej kože, len inej farby alebo textúry, alebo viacfarebných kožušín.

Kontrastom môžu byť vložky z kože a kožušiny

 • Kabáty z ovčej kože.Tieto bundy modely doslova hit nadchádzajúcu sezónu. Z vnútornej strany sú vyrobené z kožušiny, hlavne z ovčej kože a z vrchu kože. Ozdobte tieto bundy najčastejšie kožušinou s dlhým zdriemnutím, napríklad zo striebornej líšky alebo líšky polárnej.

Kožený plášť z ovčej kože

Skrátené verzie kožichov z kože a kožušiny

\ t
 • Lakovaná koža.Pre milovníkov trblietky pripravili dizajnéri v tejto sezóne štýlové modely.lakované kožené bundy. Povolené ako výrobky vyrobené v štandardnej palete vo forme čiernej, hnedej a šedej, a skôr honosné modely jasne červenej a vínovej.

Bundy s kožou z kožušiny

 • S kapotou.Jedna z najpraktickejších možností, pretože kapota v tomto prípade nie je len dekoratívnym, ale aj funkčným prvkom rezu. S ním môžete spoľahlivo chrániť pred chladom a vetrom a zároveň vytvárať elegantný obraz. Najčastejšie je kapucňa vyrobená z jedného kusu a orezaná pozdĺž okraja chlpatého okraja. Keď je zložený, slúži ako kožušinový obojok.

Napriek praktickosti v posledných rokoch dizajnéri opustili kukly

.

Módne modely bundy aj bez kapucne


Dôležité! Stylisti odporúčajú priblížiť sa k výberu koženej bundy s plnou zodpovednosťou a rozhodnúť sa pre talianske výrobky. Dôvodom je skutočnosť, že v Taliansku používajú špeciálne technológie na ošetrenie pleti, vďaka čomu výrobok ako celok vyzerá oveľa pôsobivejšie. Jedinou nevýhodou týchto bundy je ich veľmi vysoká cena.

Dámske bundy s kožušinovým obojkom a bez kožušiny

\ t

Zaujímavé: Rifľové bundy s kožušinou - trend jesene 2018

Módne vzory

V nadchádzajúcej zimnej sezóne sa kožené bundy s kožušinou stali tak populárnymi, že dnes môžete nájsť mnoho štýlov, z ktorých najmódnejšie jeK dispozícii budú nasledujúce produkty.

Zaujímavý model pončo bundy z kože s kožušinou

 • „Pánska bunda“.Klasický štýl pánskej koženej bundy plynulo prešiel do ženského šatníka. Hlavným charakteristickým znakom tohto modelu je rovný strih, orezávanie goliera a manžiet s kožušinou z ovčej kože, ako aj stredný zips. Napriek konzervativizmu je táto bunda veľmi univerzálna a harmonicky kombinovaná, a to ako s kancelárskymi luky, tak s banálnymi džínsami.

Príklad štylizovanej mužskej bundy v ženskom obraze

 • Suchý plášť.Jeden z najmódnejších štýlov roku 2018, ktorý sa nevzdáva svojej pozície a presúva sa zo sezóny na sezónu. Kožené bundy-kožené bundy v zimnom prevedení, ako aj na jeseň sú zdobené zipsami, nitmi a rôznymi textúrovanými vložkami. Pokiaľ ide o kožušinu, stylisti v tomto prípade dávajú prednosť svojim výrobkom s límcom zo striebornej líšky, arktickej líšky alebo činčila.

Kožušinové sako s kožušinou

 • Bombardér.Krátke modely kožených bund, ktoré na dĺžku dosahujú úroveň bokov, takže je lepšie ich nosiť v teplejších zimných dňoch. Bombardéry, podobne ako iné kožené výrobky, sú zdobené kožušinou, hlavne v golierovej zóne. Pokiaľ ide o charakteristiku pre tento štýl manžety gumy, v tomto prípade môžu byť tiež prítomné.

Bombardér s kožušinou vyzerá zaujímavo

Módne teplé bombardéry a „pilotné bundy“

ktorý z nichMáte radi dĺžku koženej bundy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Pilot.V týchto bundách je jednoducho nemožné zmraziť. Sú vyrobené z hustej kože a namiesto podšívok sa používajú ovčie kože. Pokiaľ ide o dizajn, okrem kožušinových vložiek sú „piloti“ tiež zdobení veľkými gombíkmi, zipsami a dokonca aj pásom.

Americký model módnej „pilotnej“ bundy s typickými pruhmi

 • Transformátor.Kožená bunda-transformátor sa stal novinkou sezóny, ktorá je dnes na fotografii plná takmer vo všetkých módnych publikáciách. Jedinečnosť takéhoto výrobku spočíva v tom, že plášť pozostáva z dosiek, ktoré sú k sebe pripevnené pomocou špeciálnych upevňovacích prostriedkov alebo zipsov. Ak je to potrebné, plášť sa môže skrátiť, úplne odstrániť rukávy alebo zmeniť ich dĺžku. To isté platí aj pre kožušinové manžety, ako aj pre kapucňu alebo golier.

Rukávy, manžety, časť lemu alebo goliera možno oddeliť pre kabáty

 • parku.Teplé kožené parky sú skutočným „objavom“ a už sa stali vedúcimi predstaviteľmi moderných módnych trendov. Svetlé farby, objemné náplasťové vrecká, opasok v páse alebo šnúrka sú nielen dizajnovými prvkami, ale aj veľkolepým vrcholom takýchto búnd. Špeciálna pozornosť návrhári odporúčajúposkytnúť modely s objemnou kapucňou zdobenou ozdobou kožušiny, ktorá sa dá vykonať v súlade s produktom a úplne s ňou kontrastovať.

Módne parky z kože s kožušinou a bez kožušiny

\ t

Zaujímavé: S tým, čo nosiť dámsku džínsovú bundu: foto nápadu

Kožené bundy s ozdobou kožušiny sa stali jedným z najmódnejších predstaviteľov zimného oblečenia, fotografie s príkladmi štýlov, ktoré doslova zaplavili katalógy popredných značiek. Takéto bundy sú však pomerne drahé výrobky, takže pri rozhodovaní o nákupe sa vždy obráťte na špecializované predajne s certifikátmi kvality.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené24.11.2018Štítky: