Krásne a všestranné trenie nechtov

Trenie na nechtoch v našej zbierke fotografií právom zaujíma miesto medzi novými výrobkami z roku 2018. Fashionistas si zvykli na klasickú bundu, sú znudení monofónnym povlakom, nie sú ani spokojní s kresbami a kamienkami na nechtoch. Potom prichádza k záchrane štýlový nápad na novú manikúru - luxusné trenie. Prečítajte si v našom článku, čo to je a ako ho používať. Samozrejme sme nezabudli povedať o hlavných trendoch!

Krásna a módna manikúra s rub-in

Už ste vyskúšali manikúru s vložkou?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Zaujímavé : Jesenná manikúra pre krátke nechty

Čo je to

Trením je špeciálny akrylový prášok na nechty. Okrem iného ho môžete ľahko rozpoznať jeho malými kúskami v kompozícii. Svoje meno si vytieralo kvôli použitiu technológie. Miniatúrny pigment sa doslova vtiera do lepkavej vrstvy laku. Rýchlo a bezpečne sa upevňuje k nechtovej platni a po upevnení trvá dlho.

Krásna manikúra s trením

Fashionistas len rád trieť v neuveriteľnom účinku, ktorý vytvára na nechty, ekonomickú spotrebu a cenovo dostupné náklady. Táto manikúrová technika môže byť dokonca implementovaná nezávisle, a je tak utieraná klincami tak ľahko, ako je aplikovaná.

Zaujímavé : Manikúra na oslavu nového roka 2019

Počet zobrazení

Aby ste sa nestali zmätení v sortimente obchodu, odporúčame Vám vopred si preštudovať druhy trenia a rozhodnúť, ktorý z nich vám najviac vyhovuje.

 • Fanúšikovia elegantnej manikúry so zrkadlovým leskom sú potešenítrením chrómom . Najobľúbenejšie dnes sú považované za trenie zlaté a strieborné farby, a pravdepodobne ste uhádli prečo. Faktom je, že vytvárajú neuveriteľný kovový lesk, ktorý je v tejto sezóne relevantný.

Odtieranie zlata na nechty

 • Módnezrkadlové treniez modrej, fialovej a červenej farby možno tiež porovnať s veľkoleposťou týchto farieb. Majstri nechtového priemyslu ich berú ako základ vo vesmírnej manikúre.

Módny červený rub

Venujte pozornosť! Všetky zrkadlové trenie okamžite odhalí všetky chyby. Nerovnosti nechtovej platne alebo neopatrné nanášanie laku budú veľmi nápadné. Preto v tejto forme manikúry odporúčame venovať viac času prípravnej fáze.

 • Perlové treniepripomína perlový lesk šperkov s rovnakým názvom. Tento dekor dokonale kombinuje svadbu a francúzsku manikúru. Klasická verzia tohto trenia má charakteristický krémový odtieň, ale dnes sú k dispozícii aj iné perlové kaučuky. Napríklad, jednorožec sa môže stať hlavnou hrdinkou rozprávkového dizajnu.

Krásne perlové trenie

 • K čomu neprichádzajú len myšlienkyhlavy módy, aby všetci obdivovať ich manikúru. Medzitým to možno urobiť veľmi jednoducho - použitímholografického treniana nechtoch. Efekt sa prejavuje ako benzín rozliaty na asfalte, slovom, neuveriteľným a očarujúcim. Technika použitia tohto dekoru zahŕňa povinné používanie kontrastného pozadia.

Holografické trenie

Zaujímavé : Módna manikúra a pedikúra v rovnakom štýle

Hlavné trendy

Zdá sa, že módne trendy s použitím trenia v manikúre naznačujú, že by ste sa nemali báť ani tých najodvážnejších experimentov na nechtoch, pretože to vyzerá tak dobre.

 • Trením na nechtoch, ako v aktualizáciách fotografií od popredných majstrov umenia nail art v roku 2018 dokonale kombinuje so vzorom v objeme. V salóne môžete vytvoriť manikúru ako skutočné umelecké dielo, s ktorým sa stanete kráľovnou každej dovolenky.

Manikúra s trením a trojrozmerným vzorom

 • Kombinácia rub-inu s kamienkami a kamuflážami je tiež v móde. Na základe týchto tandemov sú vytvorené skutočne slávnostné a pôsobivé návrhy.

Manikúra s rubmi a kamienkami

 • Štýlové nechty so zrkadlovým efektom v sezóne 2018 sú relevantné vo farbách ako striebro, zlato, modrá, ružová, prášková a modrá. Farebná paleta vo výbere akrylového prášku je však oveľa širšia a máte právo používať akýkoľvek odtieň, ktorý sa vám páči. Akákoľvek zrkadlová manikúra bude vyzerať štýlovo a pôsobivo.

Krásna ružová manikúra

 • Kombinácia matných a zrkadlových nechtov v jednej manikúre je stále v trende. Takáto hra kontrastov nemohla zanechať módy lhostejné a táto manikúra sa stala veľmi populárnou.

Manikúra s trením a matným lakom

Zaujímavé : Manikúra s fóliou - Nový 2018

 • Výrečný názov manikúry s rub-in - „májový chrobák“ naznačuje, že farby na nechtoch záhadne lesknú. Manikúra nadobudne tajomný fialový odtieň iba v určitom uhle. V niektorých zdrojoch sa môžete stretnúť s názvom „chameleón“ - to je aj o tomto type manikúry.

Manikúra s trením Maybug

Zaujímavé! Napriek neobvyklej farebnej hre má rub na túto manikúru neobyčajný šedo-béžový tón.

 • Francúzske alebo mesačné manikúry vyzerajú úžasne. Pomocou brilantného prášku môžete efektívne poraziť klasický úsmev alebo dieru. Trenie môže byť tiež základom základného pokrytia týchto manikúrnych techník.

Francúzština s trením

 • Štruktúra trenia sa môže vykonať technikou ombr. Tajomný prechod jednej farby na druhú v kombinácii s akrylovým práškom vyzerá bezchybne.

Ombre s rubbed

 • Trenie na nechtoch je obľúbené v novinkách z roku 2018 - varianty manikúry technikou mačacieho oka. Tento dizajn je vytvorený s čiernym lakom v kombinácii s magnetickýmflitre.

Manikúra s očným mačacím okom

 • Aké svetlé dievča nemá rád červený lak na nechty? A ako máte nápad nahradiť nudný monochromatický povlak rubom rovnakej farby?

Módna červená manikúra v kombinácii s rubom

Rozotrite bežný lak

Skutočný návrh klincov s prídavkom trenia sa uvádza v mnohých novinkách sezóny. Nadchádzajúca zima je vynikajúcim dôvodom na zredukovanie šedého každodenného života štýlovou manikúrou. Jeho príjemnou vlastnosťou je, že technika trenia je dostupná aj doma s bežným lakom.

Rozotrite bežným lakom

 • Táto činnosť sa začína štandardným hygienickým postupom manikúry. Vykonajte zvyčajné manipulácie, aby ste vytvorili požadovaný tvar nechtov a odstráňte kutikulu.
 • Ďalej prichádza buff. Pomocou tohto nástroja je potrebné leštiť nechty, odstrániť všetky nezrovnalosti. Nezabudnite odstrániť vzniknutý prach.
 • Potom sa aplikuje báza, ktorá chráni lipidovú vrstvu.
 • Zvolili ste požadovaný odtieň laku? Teraz je na to čas. Ideálna voľba pre túto manikúru má strednú tekutosť.
 • Aby sa náter stal nepriehľadným, mal by sa lak nanášať v 2 alebo 3 vrstvách.
 • Na poslednej vrstve, ešte nie sú sušené, aplikovať rub.
 • Fixujte manikúru vrchom tak, aby výsledok čo najviac potešil.

Zaujímavé : Čiernobiela manikúra: 15 horúcich nápadov

Leštiť na gél na leštenie

AlgoritmusVytvorenie manikúry pomocou gélového leštenia je tiež veľmi jednoduché a cenovo dostupné aj pre začiatočníkov.

Rub v gélovom leštidle

 • Všetko začína ako obvykle - s hygienickou manikúrou. Bežným spôsobom pripravte nechty na nadchádzajúce akcie.
 • Opatrne vyleštite nechtovú platňu.
 • Naneste základný náter a nechte nechty vyschnúť pod lampou.
 • Aplikujte zvolený odtieň gélu na leštenie a túto vrstvu osušte.
 • Na pracovisku rozotrite papier, kefou sa štetcom. Držte prst na hárku a posypte ho akrylovým práškom.
 • Sponzhik vám pomôže trieť iskry.
 • Pošlite nechty pod lampu, zbavte sa nadbytku a upevnite túto krásu lesklým vrchom.

Dizajn nechtov sezóny 2018 je prezentovaný v celej svojej kráse na aktualizáciách fotografií a väčšina možností manikúry nie je bez odierania. Neváhajte zažiariť a získať zaslúžené komplimenty!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené10.20.2018Štítky: