Čo nosiť nohavice s pruhmi: nápady, fotografie a tipy stylistov

Jedným z trendov, ktoré nestratia svoje pozície v módnych tabuľkách, a dodnes sú nohavice s pruhmi, pri použití tohto modelu je dôležité pochopiť, čo ich nosiť a kombinovať s nimi v tejto sezóne. Napriek tomu, že väčšina módnych expertov nazýva tento trend kontroverzným, takéto nohavice možno nájsť v šatníku takmer každej módnej ženy.


Nohavice s pruhmi nie sú ani zďaleka novinkou, pretože na vojenskej uniforme možno pozorovať vertikálne pruhy bohatého tieňa. Kvôli farebným pruhom na nohaviciach bolo možné pochopiť druh vojakov. Potom sa na športovom oblečení značky Adidas objavili tri svetelné pruhy a stali sa charakteristickým znakom značky.

V súčasnosti je medzi módnymi trendmi pevne zavedený unisex štýl. Preto nie je vôbec prekvapujúce, že v roku 2019 boli pánske nohavice okamžite v dámskom šatníku.

Štýlové obrazy pre mladých ľudí

Štýlové a klasické nohavice s pruhmi vyrábajú dizajnéri, a to ako pre samcov, tak pre ženy.

Na úkor vertikálneho pásu na boku nohavíc majú dievčatá možnosť skryť všetky chyby postavy, vizuálne predĺžiť nohy a vytvoriť najmódnejšie obrazy.

Športové nohavice s bielymi pruhmi sú ozveny sedemdesiatych rokov. Teraz sú k dispozícii v monochromatických farbách a s minimálnym oslnením. Tento trend sa v posledných sezónach zamiloval nielen do športových dievčat, ale aj do tých, ktorí jednoducho vedú aktívny životný štýl a uprednostňujú pohodlné oblečenie.

Veľmi zaujímavá možnosť pre leto: nohavice s jasnými pruhmi

Existuje široký výber rôznych nohavíc s vertikálnymi vložkami. Pásy sa výrazne zmenili: teraz sú úplne nepravidelného tvaru, sú mierne zúžené alebo rozšírené v oblasti kolien. Pásy môžu začať nielen z pásu. Preto je dôležité mať možnosť vybrať si model nohavíc, ktorý by v ideálnom prípade sedel na určitom obrázku.

Mnohí fashionistas v roku 2019 dopĺňajú svoj šatník s nohavicami s pruhmi, ale mnohí z nich stále nechápu, čo im stojí za to nosiť. Populárne osobnosti tiež uprednostňujú modely takýchto nohavíc pre každodenné nosenie a pre slávnostné východy.

Victoria Beckham v šatníku nemá len nohavice s pruhmi

Napríklad, keď sa pozrieme na fotografiu ikony štýlu Victoria Beckham, môžete vidieť, že tento trend sa zamiloval do slávnej módy;

Módni návrhári používajú na vytvorenie štýlových lukov s touto šatníkovou skriňou extrémne jednoduché a prírodné materiály, ako je bavlna, ľan alebo satén. Komfort, vynikajúca kvalita a obraz trendu v tomto prípade sú zaručené.

Skutočné módne trendy

V roku 2019 módni návrhári ponúkajú dievčatám rôznorodý módny vzhľad, ktorého hlavným vrcholom budú nohavice s pruhmi:

  • Športový štýl. V tomto prípade, bez ohľadu na to, akú farbu nohavice sú. Stojí za to venovať pozornosť top a topánky - T-shirt, svetre, stierky a tenisky by mali byť v jasných farbách.V tomto prípade môžete vytvoriť pohodlný a uvoľnený vzhľad.

Nohavice s pruhmi v kombinácii s teniskami a kabátikom

\ t
  • Obraz pre každý deň. Ak chcete vytvoriť jednoduchý ležérny vzhľad, musíte si vybrať pohodlné a stručné prispôsobenie na strih oblečenie. Môžete nosiť jednoduché tričko v jednej farbe, košele, mikiny alebo rovnej srsti. V tomto prípade nasaďte sivé alebo čierne nohavice s pruhmi. Na doplnenie takéhoto obrazu môžete použiť obuv s nízkou rýchlosťou, napríklad skrátené topánky, gymnastiku alebo čisté tenisky.

Zaujímavé: Mládežnícka móda v roku 2019: foto a obrazové nápady

  • Na prechádzky. Na zavesenie s priateľmi alebo na odchod do obchodu sa odporúča vybrať si voľne tečúce nohavice v jasných farbách, ktoré možno kombinovať s vysokorýchlostnými topánkami. Na poschodí môžete nosiť biele, tyrkysové alebo béžové tričko a tmavú bundu alebo krátky sveter. Tento obraz môžete doplniť malou spojkou a štýlovými hodinkami.
  • Obrázok pre úrad. Ak chcete vytvoriť obraz business-štýl nohavice s pruhmi musia byť kombinované s kabát, trenčkot, prísne blúzky alebo roláky. Odporúča sa vybrať topánky s vysokým podpätkom alebo krátke topánky ako topánky. Môžete dokončiť vzhľad s doplnkami, môže to byť svetlý šál, hodinky alebo taška.

Nohavice s pruhmi. Možnosť balíka Office

  • Romantický štýl. Nohavice s vertikálnymi vložkami - skvelá voľba pre romantické dni. Ich ľahkéKombinujte s blúzkou zdobenou čipkou alebo volánikmi. Pozrite sa na skvelé červené nohavice s pruhmi so svetlou blúzkou. Obraz je doplnený o sveter, topánky a spojku
.

Veľkolepé snímky

Na čo nosiť nohavice s pruhmi

Mnohé ženy majú stále nohavice s pruhmi, ktoré sú spojené výlučne so športom a tréningom. Ale návrhári neprestávajú dokazovať absurditu tohto stereotypu. Preto sa tento prvok oblečenia už stal súčasťou podnikateľského štýlu.

Zaujímavé: Štýlové novinky: dámske módne bundy pre rok 2019 (s fotografiami modelov a štýlov)

Pri pohľade na najnovšie zbierky slávnych dizajnérov možno pozorovať obrovský výber rôznych modelov nohavíc, ktoré dokonale rozriedia letný šatník každej módnej ženy.

Pred nákupom takéhoto modelu nohavíc by ste mali počúvať základné rady profesionálnych stylistov:

  • Ak chcete dať štíhlosť, predĺžiť dĺžku nôh a siluetu, môžete pomocou skrátených úzkych nohavíc s pruhmi vybrať topánky s vysokým podpätkom ako topánky. Módne návrhári radia nosiť sveter alebo tuniku, aby zodpovedali pruhy alebo rovnaký odtieň ako nohavice.

Elegantný vzhľad s nohavicami s pruhmi

  • Ak chcete získať rafinovaný a nenápadný vzhľad, môžete kombinovať tento typ nohavíc s ľahkou a vzdušnou blúzkou alebo sveter.
  • Dámske nohavice s pruhmi v jasných farbách, mnohí návrhári odporúčajú nosiť s kapucňou v rovnakom štýle, aj inú možnosť,Ako doplnok takéhoto obrazu môže byť objemný sveter.
  • Nohavice s vložkami na bokoch budú dokonale kombinované s praktickým pleteným sveter. V tomto prípade bude veľmi užitočný ľahký šál.

Priliehavé strihané nohavice s pruhmi a podpätkami

\ t
  • Štýlový vzhľad bude obraz s jasnými nohavicami zúženými na dno. Takýto luk môže byť doplnený svetlou šifónovou blúzkou a tmavou koženou bundou.

Vytvorenie harmonického obrazu, ktorý bude založený na nohaviciach s pruhmi, je dôležité vopred premýšľať o tom, čo budete nosiť a zápasiť, aby ostatní nemali dojem, že máte na sebe tepláky. Mnohí dizajnéri odporúčajú kombinovať takýto model nohavíc s klasickým vrchom, môže to byť elegantná blúzka alebo svetlý sveter.

Zaujímavé: Módne šperky a štýlové šperky 2019

Topánky môžu byť tiež veľmi rozdielne, ale kombinácia pätiek a nohavíc s vložkami môže vizuálne urobiť postavu štíhlejšou a montérom.

Nohavice s pruhmi sa môžu ľahko zmeniť na prvok večerných šatov

Dĺžka nohavíc môže byť veľmi odlišná, aby ste si vybrali model, ktorý vám vyhovuje, stojí za to začať od topánok, s ktorými plánujete kombinovať nohavice. Aby bol obraz dokonalý, je tiež dôležité venovať pozornosť nedostatku záhybov na nohaviciach. Pomocou tohto prvku oblečenia môžete teraz vytvoriť nielen tréning, ale aj každodenné a dokonca aj kancelárske obrázky. Nebojte sa experimentovať adodržiavať stereotypy. Pre tých módy, ktorí chcú zdôrazniť všetky výhody svojej postavy a opraviť svoje nedostatky, táto verzia nohavíc je perfektná.

Pamätajte na hlavnú vec! Keď idete s tým, čo nosiť nohavice s pruhmi, stojí za to založiť nielen na nápadoch inšpirovaných renomovanými dizajnérmi, predovšetkým je dôležité venovať pozornosť osobným preferenciám a pohodliu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené13.06.2018Štítky: