Manikúra so stredným dizajnom nechtov

Dnes budeme hovoriť o trende manikúry pre stredné nechty a ponúkneme vám najaktuálnejšie návrhy vo výbere fotografií. V umení nechtového umenia je táto dĺžka považovaná za najuniverzálnejšiu a praktickú a je ideálna pre každú módnu ženu.


Vyberáme módny formulár

Priemerná dĺžka je pevne zakorenená v trendoch v dôsledku svojej prirodzenosti. Je pohodlné na nosenie a zároveň umožňuje fantáziu túlať sa po originálnych dizajnoch. Najčastejšie je táto dĺžka asi 4 - 5 mm od okraja klinca od konečky prstov.

Správne zvolená forma je kľúčom k úspešnej manikúre. S jeho pomocou môžete prsty vizuálne predĺžiť a natiahnuť. Poďme sa rýchlo pozrieť na priemernú dĺžku laku na nechty v tejto sezóne:

 • Ovalje dobrým riešením pre krátke prsty, zaoblené nechtíky vždy tenké prsty. Klasické a veľmi ženské riešenie pre akýkoľvek dizajn.

 • Mandľový tvarje vhodný pre tenké, jemné prsty. Nemá ostré hrany, pohodlne sa nosí.

 • Mäkký štvorecje relevantný pre krátke kefy. Nie je príliš vhodný na plné ruky. Vzhľadom na "mäkké" hrany, rohy nebudú sekať a rušiť.

Pre túto dĺžku je vhodný aj obdĺžnikový tvar, najmä pre dievčatá s dlhými prstami. Ale jej trendy v umení nechtov v roku 2019 boli mierne posunuté do pozadia.

Zaujímavé : Krásna manikúra 8. marca

Ak sa uchyľujete k používaniu gélového leštenia, manikúra sa stane viactrvanlivý - nestratí vzhľad "v živote" a spoľahlivo udržiava dĺžku. Určite vás inšpiruje náš výber s fotografiami a vyzdvihne dokonalý dizajn a tvar stredných nechtov - pre každodenné nosenie, kancelárske výlety, romantické stretnutia, ako aj rôzne oslavy.

Zaujímavé : Ružová bunda: módna manikúra 2019

Techniky trendov

Umenie nail art pokračuje v potešení módy s novými riešeniami. Manikúra pre stredné nechty môže byť absolútne čokoľvek - od minimalizmu až po svetlé a pútavé návrhy s originálnym dekorom. Na fotografii s dizajnom uvidíte všetky rôzne možnosti, rovnako ako nové nechty umenie.

 • Nadýchaný dizajnsa stal pôvodným trendom sezóny. Vykonáva sa pomocou kŕdľa - vďaka tomu sa vytvára efekt „mäkkosti“ nechtíka. Okrem toho si môžete sami regulovať stupeň „nadýchania“ - dĺžka bavlny alebo viskózových častíc v hotovom kŕdli sa môže líšiť. Od velúr končí až po skutočnú kožušinu!

Niekedy sa táto technika nazýva kašmírová manikúra. Paleta farieb vás tiež poteší svojou rozmanitosťou. Hejno môže pokryť klinec úplne, a môžete urobiť im zaujímavý našuchorený vzor. A nerobte si starosti s takýmito klincami - so správnou technikou aplikovania kŕdľa dokonale vydrží voda.

Zaujímavé : Manikúra s akrylovým práškom

 • Konštrukcia s pavučinouzaujíma popredné miesto v oblasti nechtov a výrazne zjednodušuje vytváranie výkresov.Pre priaznivcov jasných geometrických línií - to najviac!

Táto jednoducho použiteľná gélová farba je schopná vytvoriť exkluzívne a nezabudnuteľné vzory. A čo je najdôležitejšie - hladké a elegantné, aj keď nemáte umelecké schopnosti.

 • Negatívny priestoralebo záporný priestor. V tejto technike sú nechty špeciálne ponechané prázdne miesta. Tento prázdny priestor môže tvoriť kresbu alebo vzor.

Používa sa minimum dekorácie a farieb - často sa označuje ako minimalistický štýl. Ak sa rozhodnú používať šperky, zvyčajne sa uchýlia k kovovým prúžkom fólie.

Idea! Ako šablónu môžete použiť bežnú páskovú pásku. Mal by byť veľmi blízko k nechtu. Uistite sa, že sa okolo okrajov pásky neskladajú žiadne vrstvy laku.

 • Oko mačkyvyzerá vždy nádherne. Trblietavé prúžky na nechte môžu byť vykonávané priamo alebo vo zvolenom uhle. Zostáva vybrať si ušľachtilý odtieň a ultra štýlové nechty sú pripravené! Najviac módne farby sezóny sú svetlo ružové, fialové, modré a smaragdové. Takáto manikúra na stredných nechtoch nie je najlepšie preťažiť inými dekoračnými možnosťami.

 • Výtlačky zvierat . Trendom v nail art súčasnej sezóny sú živočíšne textúry. Korytnačka, leopard, žíhaná, zebra - všetky z vás urobia módne nechty.

 • Sweet kvet-newfangled design pre nechty, ktorý odkazuje na kvet tému. Pomocou farebného gélového laku sa vytvárajú veľkolepé objemové vzory a ich kontúra je zvýraznená tmavšou farbou - čiernou alebo hnedou. Načrtáva každý prvok až po jednotlivé okvetné lístky.

Jedna vec je, že gélový lesk by nemal byť príliš tekutý, inak sa obraz jednoducho rozšíri. Dbajte na gélovú pastu alebo gélovú farbu v niekoľkých vrstvách. Zvlášť taká pestrá manikúra je obľúbená v jarnej a letnej sezóne.

Zaujímavé : Moderná manikúra 2019

 • Ombre alebo gradientnie je nová technika, ale dokonale zdobí nechty strednej dĺžky. Na rozdiel od krátkych nechtov, kde často vyzerá z miesta a stráca svoju hĺbku odtieňov. Jemný alebo naopak jasný prechod farieb sa stane sebestačnou dekoráciou pre vaše nechty.

 • A samozrejme klasickáfrancúzska a mesačná manikúra. Dĺžka nechtov Mediumje ideálna pre vytvorenie ženskej bundy - v klasike, v inej farbe, s obrázkami alebo kamienkami.

To isté sa dá povedať o dizajnoch mesiaca, ktoré nestrácajú popularitu. To môže byť vykonaná vo vzore v rovnakom štýle Sladký kvet. Môžete sa uchýliť k technike negatívneho priestoru a nechať dieru priehľadnú. Ďalšou štýlovou možnosťou je nakresliť líniu úsmevu v podobe prísnych geometrických tvarov.

Dodávame, že takmer každá technika manikúry vyzerá organickyna stredných nechtoch. Môžete venovať pozornosť monochromatickému náteru - matnému alebo lesklému. Môžete ich ozdobiť niekoľkými prvkami dekoru. V trende je tiež dvojfarebná manikúra, keď je niekoľko nechtov zvýraznených inou farbou.

Ďalšie možnosti dekorácie

Môžete zopakovať dekor, ako na fotografii s príkladmi, alebo prísť s vlastným dizajnom. V roku 2019 sa manikúrový dekor na stredne dlhé nechty vykonáva nielen gélovým leštením alebo gélom, ale aj najbežnejším lakom. V tomto prípade sú dekoračné prvky upevnené na vrchu transparentným farebným lakom. Človek má len to urobiť a vybrať si pre seba najvhodnejší variant.

Vďaka správnemu použitiu šperkov pre nechtík lekársky sa zmení aj ten najjednoduchší monofónny dizajn. Tu sú najdôležitejšie nápady pre dekor:

 • Údaje . Môžu to byť obrazy akéhokoľvek predmetu - floristické smery, vzory, striktná geometria, motýle. Môžete sa uchýliť k manikúre s monogramy, tento zložitý dizajn nenechá ostatných ľahostajní. Obrázok je možné vybrať pre konkrétnu udalosť a urobiť ju tematickou. Halloween, Nový rok, 14. februára, 8. marca - pokračujte, fantasy!

Na zjednodušenie úlohy môžete použiť techniku ​​razenia. Nail art priemyslu v tejto sezóne ponúka mnoho unikátnych a krásnych návrhov v tejto technike. Alebo jednoducho použite nálepky. V poriadkunemôžete ich odlíšiť od dôkladne sledovaných detailov.

 • Kamifubuki(konfety) rovnakej farby alebo rôznych farieb. Niekedy sa vyrábajú v rôznych formách - od kruhov po srdcia. Doplňte ich vzorom alebo náhodne rozdeľte celý nechtík. Odporúča sa ich ozdobiť iba 1-2 prstami, aby sa manikúra nestala príliš prepracovanou.

Ako dlho máte radi nechty viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Kamienky a kamienkyvyzerajú skvele na každej dĺžke nechtov. Môžu byť umiestnené na nechty náhodne alebo inak rozložiť obrázok. Možnosť v štýle minimalizmu - klásť dôraz na klinec v podobe jedinej korálky alebo kamienky.

 • Perie alebo kvety , ktoré nie sú natiahnuté na klinec, ale sú na ňom položené pod jasným lakom alebo fixačným prostriedkom. Môže byť živý alebo umelý - nájdete ich v špecializovaných predajniach. Vyzerá veľmi realisticky!
 • ​​

Dúfame, že naše tipy pre módu sú užitočné! Uložte si najobľúbenejšie fotografie vo vašej banke vzorov a vždy budete vedieť, čo si vyberiete na stredne dlhých nechtoch.



Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované12.02.2019Štítky: