Manikúra s kvetinami

V našom článku uvidíte, ako rôzne a rovnako krásne manikúry s kvetmi v sezóne 2019 môže byť. Možno je ťažké prísť s jemnejším a elegantnejším dizajnom, ktorý tak elegantne zdobí dámske perá. Zhromaždili sme pre vás tie najrelevantnejšie nápady, ktoré vás určite inšpirujú štýlovým nail art!


Trendy pre sezónu 2019 - 2020

Aké nové trendy v dizajne nechtov z kvetov nám ponúkajú novú sezónu?

 • Takáto manikúra poteší ženy módy svojou rozmanitosťou. Na nechty môžu kvitnúť vzory, listy usporiadané stručne alebo celé kvetinové kompozície. V trende existujú rôzne štýly, medzi ktorými si každé dievča bude môcť vybrať možnosť podľa vlastného vkusu.
 • Kvetinové nechty môžu byť jednoduché a stručné a môžu byť doplnené rôznymi dekormi. Hitom novej sezóny sú iskry v mnohých variáciách.
 • Vráti sa do zoznamu módnych obľúbených položiek a objemového dizajnu s 3-D farbami.
 • S kvetom vzduchu alebo manikúrou sladkého kvetu budete tiež v trende.
 • Ak sa v poslednej dobe nail art s kvetinovými motívmi považoval za sezónny dizajn, teraz je jeho použitie vhodné aj v zime.

Krásna manikúra s kvetinami

Objemový 3D výkres

Zaujímavé : Manikúra 2019: nové položky

Náradie

 • Jednoduché alebo gélové laky, akvarelové farby a jemné kefy sú nepostrádateľnými pomocníkmi pri vytváraní kvetinových kresieb mimoriadnej krásy.
 • Novinkou vo svete nechtového umenia je použitie malých sušených kvetovveľkostí. Samozrejme, že dizajn s nimi vyžaduje veľa času a zručností, ale konečný výsledok je vždy mimo chvály.

Dizajn nechtov so skutočnými sušenými kvetmi

 • Manikúra s kvetmi, ktoré možno vykonávať aj doma, bude znamenať používanie samolepiek. Môžu byť ľahko nájdené v každom špeciálnom obchode, a použitie samolepiek je tak elementárne, že aj nováčik v nechtovom umení sa s tým vyrovná.
 • Jednoduché kvety môžu byť vytvorené na nechtoch sami s ihlou alebo špáradlom. Čisté okrúhle okvetné lístky tiež sľubujú, že sa ukážu, ak sa na konci zbijete bodkami alebo stealth.

Jednoduché kvety s bodkami

 • Razenie je ďalším spôsobom, ako vytvoriť veľkolepú manikúru bez akéhokoľvek ďalšieho úsilia. Je to vzor tlače na nechty.

Jemný dizajn nechtov s razením

 • Jedna technika strocke sa ukázala ako vynikajúca. Zahŕňa použitie dvoch farieb na štetec naraz, čo zaručuje vytvorenie viac umeleckých a prírodných kresieb.

Tvorba výkresov pomocou jednej strockeho postupu

 • Spôsob, akým je jedinou radosťou vytvoriť objemové kvety, je použitie akrylového prášku. Rýchlo schne, takže kľúčom k úspechu tohto dizajnu je rýchlosť a zručnosť.
 • ​​

Kvety používajúce akrylový prášok

Zaujímavé : Krásne vzory na nechtoch

Idea č. 1

Francúzsku manikúru možno právom nazvať klasikou, ktorá nikdy nemá konkurenciu medzi módnymi trendmi. Toto je možnosť výhry pre každú sezónu, ktorá vyzerá elegantne a štýlovo. Pridanie kvetinových motívov do známeho dizajnu je spôsob, ako zvýšiť stupeň jeho elegancie a elegancie.

Existujú 3 zlaté pravidlá, ktoré vám pomôžu vytvoriť úspešnú kvetinársku tvorbu v tandeme s bundou.

 • Pri výbere palety farieb pre takúto manikúru sa obmedzte na tri odtiene. V opačnom prípade existuje riziko vytvorenia bez chuti.
 • Čím väčšie kresby, tým menšie by mali byť v nechtovom umení. Univerzálnou voľbou, s ktorou nie je možné urobiť chybu, je umiestnenie aranžovania kvetov iba na prsteň alebo na dva klince. Kreatívnou možnosťou je umiestniť časti jednej kompozície na priľahlé dosky.

 • Miniatúrne kvety si môžu jednoducho dovoliť, aby sa prísne alebo kreatívne usadzovali na všetkých nechtoch. Myšlienka, že mnohé módne ženy už ocenili, je dizajn tradičného úsmevu pomocou kvetinových motívov.

Myšlienka číslo 2

Chcete si predstaviť módnu manikúru s kvetmi, ktoré vyzerajú perfektne na krátke nechty. Potom sa pozrite na tieto fotografie! Transparentný alebo priesvitný náter je teraz na vrchole popularity a takáto báza je najlepšia kombinácia s kvetinovými motívmi.

Výsledná kombinácia vyzerá dievčensky dojemne aneuveriteľne jemný. Podľa nášho názoru je to najlepšie dokončenie obrazu romantickej mladej dámy, ktorá rád zdôrazňuje svoju individualitu.

Zaujímavé : Manikúra so srdiečkami

Idea č. 3

Módny minimalizmus sa dotkol kvetinového dizajnu nechtov. Zvyčajne sa takéto nechtové umenie vykonáva v jemných pastelových farbách, ale sú možné aj iné riešenia. Jeho hlavnou podmienkou - minimálne časti a ich stručné prevedenie.

V kvetinovom dizajne je minimalizmus najelegantnejší a najelegantnejší. Možno je to dôvod, prečo pravé dámy milujú takú manikúru?

Idea č. 4

Praví gitaristi nail art budú schopní vytvoriť neuveriteľné vzory a vzory na nechtoch. Impozantná manikúra s kvetmi a kamienkami je nepochybným trendom novej sezóny, ktorá plánuje dlhé obdobie medzi módnymi obľúbenými.

V trende lakonický dekor s kamienkami, ktorý často pôsobí ako akcent na niektoré nechty. Lesklé kamene môžu ozdobiť stred kvetov alebo listov.

Idea č. 5

Ak chcete vytvoriť skutočne veľkolepý dizajn nechtov, odporúčame vám pozrieť sa na tento nový trend. Majstri nail art vytvárajú objemné kvety štuky, zdobia ich iskrami alebo kamienkami a premenia obyčajný dizajn na majstrovské dielo.

Idea č. 6

Je ľahké diverzifikovať známe umenie nechtov pomocou gradientového poťahu. Účinok tejto sezónyOmbre môže byť vertikálne, horizontálne, uhlopriečne, ako aj natiahnuté cez všetky nechty.

Zaujímavé : Farebná bunda: nápady na dizajn

Idea č. 7

Ešte raz, matný povrch prichádza do popredia pri výbere textúrovaného nechtíka lekárskeho. V porovnaní s lesklým lakom vyzerá viac zdržanlivo a elegantne, takže sa zamilovala do módnych žien.

Zaujímavé! V trendovej kombinácii kontrastov v manikúre. Neváhajte kombinovať matný a lesklý vrch v jednom dizajne, doplniť ho brilantným dekorom a vytvoriť najmodernejšie nail art.

Idea č. 8

Táto fotografia jasne ukazuje, ako sa môže moderná modrá použiť v dizajne kvetov. Manikúra la Gzhel vyzerá kreatívne a svetlé, je to štýlový akcent na obrázku. Urobiť podobné nechty umenie môže byť v niekoľkých fázach. Po prvé, nechty pokryté modrým lakom a niektoré emitujú s bielym povlakom. Po vysušení základne na bielom pozadí sú nakreslené modré kvetinové vzory.

Čo sa vám najviac páči?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Idea č. 9

Ružová je ďalší odtieň, ktorý nebol módnym spôsobom ignorovanýtrendy. V kombinácii s kvetinovými motívmi vyzerá jednoducho skvele!

Ak hľadáte najjemnejšiu a elegantnú paletu, jednoducho si nemôžete predstaviť lepšiu možnosť. Ružovú farbu je možné kombinovať s jemnými pastelovými farbami a do tejto manikúry môžete pridať kontrastné poznámky a urobiť ju svetlejšou.

Zaujímavé : Pekná manikúra s mačkami

Idea č. 10

Nespornou výhodou kvetinového dizajnu je, že víta použitie rôznych odtieňov. Najjasnejšia a najpozoruhodnejšia manikúra sľubuje, že sa ukáže, či budete ako základ používať kontrastné laky.

Idea č. 11

Ak máte v úmysle vytvoriť návrh s kvetinami podľa vlastného úsilia, odporúčame vám začať s najjednoduchším - kresliť ruže. Chaotické škvrny-okvetné lístky vytvárajú elegantné kvety, ktoré zdobia akúkoľvek manikúru.

Myšlienka číslo 12

Očarujúce sedmokrásky sa môžu pochváliť aj elementárnosťou ich kresby. Všetko, čo je potrebné, je označiť žlté centrum a nakresliť biele kvapky-okvetné lístky. Minimálne úsilie a maximálna krása!

Idea č. 13

Trblietavý lesk môže byť najlepším doplnkom luxusnej kvetinovej manikúry. Takéto nechtové umenie získava slávnostnejšiu a slávnostnejšiu náladu.

Idea č. 14

Neuveriteľne krásny dizajn je možné vytvoriť pomocou priesvitného gélového lesklého skla. Najvýraznejší výsledokUkáže sa na tmavom substráte s kontrastnými rastlinami. Najčastejšie v takejto manikúru líčiť ruže v červenej alebo karmínovej palety.

Myšlienka číslo 15

Je nemožné zamilovať sa do manikúry so slnečnicami. Možno je to najslávnejší dizajn v našej zbierke.

Nápady na manikúru s kvetmi na nechtoch z našej kolekcie fotiek sú istým spôsobom, ako pridať rozmanitosť k vášmu zvyčajnému nail artu a pridať k nemu nádych romantiky. Okrem toho, tento dizajn vždy zvyšuje náladu a robí jeho majiteľ viac ženský a nežný. Testované na osobné skúsenosti!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/21/2019Štítky: