Módne culottes pre 2019 - s tým, čo ich nosiť

Nie je to tak dávno, čo len najosvietenejšie ženy módy vedeli o culottes. Ale dizajnéri sú presvedčení, že v roku 2019 budú módne culottes dobývať každého a budú viac populárne ako kedykoľvek predtým. Príbeh ich vystúpenia v ženskom šatníku sa datuje do ďalekého stredoveku. Ale tí, ktorí chcú sledovať módne trendy, by už mali premýšľať o tom, ako a s čím nosiť culottes.


Módne trendy pre ženy sa každoročne aktualizujú rôznymi štýlmi, fotografie modelov si môžete prezrieť na tejto stránke. Je však potrebné brať do úvahy individuálne charakteristiky, ako je typ tela, vek a sociálna skupina, a dokonca aj dĺžka nôh.

V tomto článku si môžete prečítať o tom, ako si vybrať culottes, ale teraz sa pozrite na fotografie populárne v roku 2019:

História výskytu skrátených culottov

Niet divu, že culottes sa objavili dosť dávno. História vzhľadu skrátených modelov siaha do storočí. Spočiatku ich nosili bohatí Francúzi XVI. Storočia. Neskôr sa dostali do ženského šatníka. Stali sa akýmsi krokom smerom k rovnosti žien a mužov, pretože až do konca 18. storočia boli nohavice výlučne pánske oblečenie. Prvýkrát sa ich debut uskutočnil v roku 1931 na výstave legendárneho parížskeho módneho návrhára a dizajnéra konceptu „ready-to-wear“ Elsa Schiaparelli. Svoju zbierku venovala tenisovému zápasu vo Wimbledone. Pozrite si fotografie moderných modelov culottes:

aliexpress.com
Dámske nohavice Sheinnet Fashion Dámske nohavice pruhované Culottes Striped Culottes ...
1 487 rub.
- 24%
Aliexpress.com
Pánske nohavice Casual Lounge Casual Pantaloons Dámske šortky Home ...
495 . .
Aliexpress.com
Dámske nohavice Sheinnet 2017 Dámske nohavice zrezané nohavice ...
1 747 rub.

Prvý španielsky tenisový hráč Lily de Alvarez sa rozhodol nosiť culottes. Miestni anglickí aristokrati chceli vidieť tento známy zázrak vo svojom šatníku.Culottes s čižmamisa nosili na jazdu a na rôzne svetské zábavy boli kombinované s elegantnou obuvou.

Dlhé obdobie, culottes zmizli zo sveta módneho priemyslu a vrátili sa až v 90. rokoch. Na jednom z výstav Fashion Week slávny nemecký dizajnér zaradil do svojej kolekcie culottes.

Culottes: nohavice funkcie (s fotografiou)

Culottes alebo, jednoducho povedané, dĺžka sukne nohavíc do stredu voľného strihu má vo väčšine prípadov vysoký pás, ktorý kompenzuje nesprávnu dĺžku. Módni návrhári dopĺňajú nohavice tohto strihu s rôznymi prvkami dekorácie. Takéto triky pomáhajú robiť culottes univerzálne pre rôzneštýlov a tvarov ich vlastníkov. Funkcie culottes z roku 2019 možno vidieť na fotografii štýlov:

Plisované, skladané, rovnomerne strihané, baskické v úrovni pása alebo zvonček šíriaci sa z bokov dávajú húževnatosť pri výbere obrazu a štýlu. Pre šijacie nohavice s použitím rôznych tkanín so zameraním hlavne na sezónnosť výrobku. Na jeseň av zime sa uprednostňuje tvíd, džíns, semiš a velúr, niekedy koža. Letné culottes sú vyrobené zo saténu a hodvábu, bavlny, šifónu a čipky.

Pokiaľ ide o rozsah farieb, v tomto prípade neexistujú žiadne obmedzenia, samozrejme, pre nohavice boli vždy vhodnejšie tmavé a pastelové farby. Súčasné módne trendy zmenili tieto stereotypy a teraz sú často k dispozícii svetlé a dokonca kyslé farby, najmä pre letné modely. Sú povolené jemné asymetrické výtlačky a vzory rôznych veľkostí. Zvlášť ziskové vzhľad bunky, pruhy a "husa nohy" - trend posledných rokov.

Hlavným znakom culottes však bolo, že sú vhodné pre všetkých, za predpokladu, že obraz je správne vybraný a príslušenstvo ich dopĺňa. Pre štíhle dámy s dlhýma nohami, nebudú žiadne problémy s výberom šatníka vôbec, a pre dievčatá krátky vzrast a nádherné boky niektoré triky príde na záchranu.

Aké oblečenie na nohavice

Oblečené v akýchkoľvek novinkách módneho priemyslu je potrebné vybrať správne súpravy. V opačnom prípade, dokonca aj v tých najmodernejších veciach, môžete sa pozrieťsmiešne. Preto by ste mali starostlivo zvážiť, čo nosiť culottes v zime, s tým, čo oblečenie, vyzerať módne a elegantné, ako pridať nohavice v teplej sezóne, a to, čo ich šatník by mal byť opustený. Ak napríklad nechcete vytvoriť niečo špeciálne, solídny golf alebo top a každá obuv je pre kyulots celkom vhodná. V tomto prípade je to štýl, ktorý diktuje topánky.

Nohavice v zimnej verzii tvídu alebo vlny sú najlepšie kombinované s blúzkou a sveterom alebo sakom. V žiadnom prípade nie je sveter vyrobený z hrubej priadze, takýto tandem bude tvar beztvarý a vážiť už tesné nohavice. Ale blúzka svetlých tónov alebo biela vôbec dodá romantiku a ľahkosť a nenechá nikoho ľahostajného.

Ľahké šifónové biele alebo svetložlté kvety sľubujú, že získajú pozornosť v lete 2019. S týmito nohavicami vyzerajú skvelé vrcholy svetlých odtieňov s jemnými prechodmi alebo jemnými vzormi. Ak tkanina culotte bude so vzorom, potom je lepšie zvoliť konzervatívnejší vrch, pretože pestré výtlačky sa spoja a poškodia len celkový obraz.

Tričká, blúzky a svetre všetkých farieb a odtieňov budú skvele vyzerať s džínsy v klasickej modrej farbe. A dizajnéri radia nezabudnúť na také módne doplnky, ako sú svetlé opasky a tašky s okrajmi. Táto možnosť je vhodná pre každodenný život a nie pre príliš formálne strany.

Podnikateľka s experimentmi musí byť opatrná, takže preferencieak to obrázok umožňuje, dajte čierne manžety alebo béžovú farbu. Odporúčajú klasické strihané blúzky a bundy a módne trendy budúcej sezóny vyžadujú pridanie kôry a nahradenie bežnej košele blúzkou s čipkou alebo ozdobou. Červené príslušenstvo, ako je taška na spojku alebo hodinky, narúša obchodný štýl a pridáva k obrazu sexualitu. Táto kombinácia bude relevantná viac ako jedna sezóna.

Ktoré topánky na nohavice

Je vždy ťažké vybrať si topánky pre štýlové a neobvyklé nohavice, ale s culottes je všetko oveľa jednoduchšie. Hlavná vec je si uvedomiť, že pre tento druh nohavíc výber topánok je tak úzkostlivý ako pre sukne. A ak v zime culottes vyzerať skvele s topánkami, potom na jar av lete, módne ženy budú musieť tvrdo pracovať, aby si vybrali, ktoré culottes nosia s týmto ročným obdobím.

Napriek tomu, že sa culottes objavili len pre šport, treba na to zabudnúť. Náhrdelníky pod dĺžkou kolien sa nedajú nosiť s teniskami alebo inými športovými topánkami. Len hollywoodske hviezdy si môžu dovoliť túto kombináciu, aby pritiahli pozornosť. Výnimkou sú tenisky a moderné hi-up vrcholy očarujúcich farieb a štýlov.

Keďže dĺžka nohavíc otvára oči holennej kosti a členky k topánkam, je potrebný opatrný prístup. Topánky a topánky na tenkom vysokom ihle alebo na vysoko pevnej plošine zostávajú nenahraditeľné. Ak topánky s vysokými podpätkami sú pre mnoho tabu alebo len nepríjemné, baletné topánky a topánky na nízkej úrovniplatformu.

Aký vrchný odev na nohavice

\ t

Pokiaľ ide o vrchné ošatenie, je to mimoriadne dôležité pre letné obdobie. Ale v zime a na jeseň, otázka, čo nosiť culottes v roku 2019, s ktorým vrchné oblečenie stáva docela dôležité. Vďaka svojej dĺžke nohavice výrazne skracujú rast jej majiteľa. Napraviť tento nedostatok je jednoduchšie s vysokým podpätkom, ale aj správne zvolené oblečenie zohráva dôležitú úlohu. Srsť rovný strih alebo kožušina na kolenách bude klásť dôraz na štíhle nohy a skryť široké boky.

Pre štíhlych módy je prípustná kombinácia krátkych saka a kožušiny, najmä ak je na nohaviciach baskické alebo mäkké rúško, táto krása by nemala byť skrytá. Montované vrchné odevy, ako napríklad vesta alebo krátka bunda, kompenzujú objemné dno a vyrovnávajú proporcie.

Samozrejmou výhodou culottes je ich všestrannosť a absolútna nezávislosť. Pre strih nohavíc neexistuje žiadny vekový rámec. Priaznivo zdôrazňujú dôstojnosť postavy av prípade potreby sú schopní vizuálne natiahnuť nohu svojho majiteľa. Je to tkanina, z ktorej sa sukne-nohavice, nie je vhodný pre každého, ale tu môžete bezpečne experimentovať. Pre mladé dievčatá je lepšie vybrať si modely s ľahkým vzduchom z šifónu a bavlny. Pre staršiu dámsku tkaninu s textúrou s vysokou hustotou.

aliexpress.com
Sheinnet 2017 Fashion Dámske oblečenie nohavice nohavice pruhované CulottesPruhované kalhotky ...
1 487 rub.
- 24%
aliexpress.com
Pánske nohavice Casual Lounge Casual Pantaloons Dámske šortky Home ...
495 .376 rub.
aliexpress.com
Sheinnet 2017 Dámske oblečenie Dámske nohavice Culottes nohavice ...
.

Spravodlivé pohlavie, ktoré má štíhle formy, si môže dovoliť akúkoľvek variáciu kyullot, ale pre svieži formy existuje niekoľko pravidiel:

  • šípy predlžujú a vytvárajú milostný tábor;
  • vysoká línia pásu predlžuje siluetu;
  • elasticita materiálu zakryje nevýhody, najlepšiu voľbu kostýmových tkanín;
  • opatrnosť s prídavnými armatúrami a detailami, vreckami a pruhmi pridávajú ďalšie centimetre.

Okrem toho, pri výbere módnych manžiet pre zakrivené tvary je veľmi dôležitá šírka nohy. Nohavice s veľkou erupciou vizuálne pridávajú kila a vyzerajú ťažkopádne. Z jasných farieb a honosných výtlačkov by sa tiež malo upustiť. Jedinými výnimkami sú geometrické vzory a horizontálne pruhy.

Viac informácií o modeloch módnych nohavíc v roku 2019 nájdete na fotografii nižšie:Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk

​​
Uverejnené 18/18/2018Štítky: