Moderný dizajn nechtov - nové položky!

Dizajn nechtíkavcov v roku 2018 je plný svojej rôznorodosti prostredníctvom použitia svetlých a bohatých paliet v kombinácii s modernými technikami nail art, ktoré možno vidieť na fotografii v portfóliu popredných manikériek. To znamená, že skôr kreatívne možnosti dizajnu nechtov, ktoré sú založené na použití veľkého množstva dekoru, ako aj kombinácie rôznych vzorov a textúr, nahradili monochromatický dizajn. Najviac originálov sme dali ďalej v našom článku.

Štýlový dizajn manikúry - trendy 2019

Trendy v umení na nechty 2018-2019

Aký typ nechtov uprednostňujete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Manikúra moderného dievčaťa by mala byť nielen úhľadná, ale aj spĺňať najnovšie módne trendy. Tento rok navrhli stylisti niekoľko trendov, ktoré musia byť prítomné v každom dizajne nechtov.

Módna mesačná manikúra so štýlovou geometriou

 • Číselné údaje . Umenie zoznam nie prvý rok má vedúcu pozíciu v priemysle na nechty módy. Avšak v tejto sezóne v trende sú extrémne zložité vzory s veľkým počtom farebných zlúčenín, ako aj hra textúr. Čo sa týka predmetu, okrem štandardnej geometrie a floristiky sú relevantné aj obrazy zvierat a hmyzu.alebo kreslené postavičky.

Nechty s krásnymi vzormi

Idea! Hlavným hitom roku 2019 je manikúra, v ktorej je obrazová línia obrazu rozdelená na niekoľko častí naraz, aplikovaných na rôzne nechty.

Kreslenie na rôznych nechtoch

 • Prírodné farby.V dnešnej dobe sa nadmerne kričia a kyslé tóny najlepšie opúšťajú v prospech prírodných paliet. To môže byť ako ľahké pastelové alebo nahé, a pomerne bohaté tmavé farby.

Prírodná manikúra

Hlavnou vecou je, aby čo najviac identifikovali farby darov prírody.

Jemná manikúra v pastelových farbách

 • Gélové kvapky . Novinka v segmente nechtového umenia, ktorý sa rýchlo získava na popularite. Transparentné kvapky z gélu môžu byť použité ako na vytvorenie imitácie rosy na nechtoch, tak ako dekoratívny komplementárny prvok v dizajne.

Príbeh Manikúra s kvapkami

 • Kamienky . Zdobenie nechtov farebnými kameňmi stále zostáva na vrchole módnych trendov. Rozdiel oproti minulej sezóne je len v tom, že dekor by mal byť nevyhnutne drahý. Preto by ženy módy mali opustiť lacné kamienky v prospech kryštálov Swarovski, zafírov, topazov atď.

Manikúra s kamienkami

Dôležité! Nezabudnite na dĺžku a tvar dosiek. Okrem prúdu teraz krátke polkruhové aoválne tvary v trende budú tiež dlhé nechty s ostrým špičkou.


Myšlienky pre módny dizajn

Pripravovaná jesenno-zimná sezóna pripravuje moderné ženy módy na rôzne originálne možnosti nechtového dizajnu, medzi ktorými sú najhorúcejšie nápady dizajnu uvedené nižšie.

Módna manikúra v štýle negatívneho priestoru

 • Manikúra neutrálneho kameňa . Kameň alebo ako sa to nazýva mramorový dizajn v aktuálnej sezóne by mal byť čo najľahší a výstižnejší. Jemné svetlo ružové, smotanové a béžové tóny v duete s kamenným vzorom vytvoria nezvyčajnú a zároveň pokojnú manikúru, ktorá je najvhodnejšia pre upokojené dievčatá a obchodné ženy.

Manikúra z mramoru

 • Lisovanie.Táto manikúrová technika na nechtoch vyzerá veľmi pekne a elegantne. Kontrastná zlatá, strieborná alebo biela potlač na svetlej podložke vytvorí skutočne slávnostnú náladu. Hlavnou vecou tu nie je preťaženie celkového dizajnu a výber len jednej alebo dvoch pazúr so vzormi razenia.

Trendy a atraktívne razby

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2018

 • Vitráže.Toto je jeden z najzložitejších, ale veľmi účinných a zaujímavých návrhov. Zakladá sa na tvorbe kresieb na nechtoch napodobňujúcich maľbu z farebného skla. Takáto manikúra sa väčšinou vykonáva pomocou fólie s účinkom rozbitého skla alebo pomocou akrylového práškudosiahnuť textúrovaný a sypký povrch.

Manikúra z farebného skla

 • Dúhy . Milovníci svetlé riešenie bude ako manikúra pomocou multi-farebné kamifubuk a iskry. Je založený na ťahaní farebného alebo transparentného substrátu tohto dekoru gradientovou technikou alebo v chaotickom poradí. V každom prípade, tento dizajn vyzerá na nechty chytľavé a nezvyčajné.

Gradient pomocou lesku

 • S priečkou . Ide o módnu japonskú techniku, ktorá vďaka svojej praktickosti začala rýchlo získavať popularitu. Jeho význam spočíva v tom, že pri aplikácii dekoratívneho náteru na základňu nechtíka so špeciálnou kefou sú farby „natiahnuté“. Keď teda necht narastie, kontrast nie je tak zrejmý, čo vám umožní nosiť túto manikúru až 6 týždňov.

Príklad manikúry s pretrvávajúcou od základne nechta

 • Minimalistický.Tento štýl používa svetlé palety s malým dekorom. V modernom dizajne nechtov sa však často riedi jasnými sýtymi farbami, ako je tmavo modrá, zelená, khaki, vínová a hnedá.

Manikúra v štýle minimalizmu

Zaujímavé : Návrh manikúry v štýle minimalizmu

Tiež nezabudnite na hru textúr. Kombinácia matného a lesklého prevedenia v tomto dizajne bude vyzerať najlepšie.


 • Manikúra ⅓.Originálmyšlienka vyrábať nechtíky, ktorá napriek svojej originalite apelovala na moderné dievčatá. Táto konštrukčná manikúra zahŕňa použitie mimoriadne svetlých a nasýtených povlakov, ktoré sú prekryté na povrchu nechtovej platničky v malých oblastiach. Môže to byť napríklad výber výhradne studní alebo široká zvislá čiara pozdĺž klinca.

Manikúra ⅓

 • Francúzske motívy . Napriek tomu, že bunda v móde nie je prvým rokom, v tejto sezóne je to stále relevantné. Namiesto klasického vystúpenia jeho majstra neyl-artu ponúkol množstvo zaujímavých nápadov tohto dizajnu.

Neobvyklé šikmé francúzske jazyky

Napríklad novinkou tohto roku je prevrátená francúzska bunda, v ktorej je čiara „úsmevu“ nakreslená na základni pazúry.

Reverse french

Ďalšou možnosťou je použiť namiesto béžovej farby substrát a „úsmev“ zvýrazniť svetlý dekor vo forme fólie, drahokamu alebo kamifubuki.

Francúzština s glitrami

Stačí sa pozrieť na fotografie prezentované v našom výbere, pretože môžete vidieť, že moderný dizajn nechtov v roku 2018 je plný všetkých druhov nových produktov, ako aj originálnych nápadov s neštandardným používaním základných techník. Dúfame, že návrhy na manikúru, ktoré navrhneme, Vás potešia a aspoň jeden z nich vám na jeseň vydá nechty.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané10/31/2018Štítky: